Home Závody a výsledky

Seznam přihlášených - ČP a HNT žactva - Nové Město n.M.

Jméno Klub Závod
Věk. kat. Země Seskupit:
Pohlaví
Pozn. Jméno Ročník Země Věk. kat. Klub
NP X X Andersová Nikola (L) 2008 CZE Žákyně mladší FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník z.s.
NP X X Bártová Kornelie (L) 2008 CZE Žákyně mladší SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
NP X X Bauerová Aneta (L) 2007 CZE Žákyně mladší SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
NP X X Beránková Hedvika (L) 2008 CZE Žákyně mladší UKPL - USK CS Plzeň
NP X X BEZDÍČKOVÁ Barbora (L) 2007 CZE Žákyně mladší JIJD - Tělovýchovná jednota Jiskra Josefův Důl, z.s.
NP X X Bímanová Aneta (L) 2007 CZE Žákyně mladší TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
NP X X Boušková Karolína (L) 2008 CZE Žákyně mladší SOSY - SKI Sokol Stachy
NP X X Brown Katie (L) 2008 CZE Žákyně mladší SASM - Sportovní akademie Špindlerův Mlýn, z. ú.
NP X X Brožová Petra (L) 2008 CZE Žákyně mladší STUD - Tělocvičná jednota Sokol Studenec
NP X X Burgermeisterová Lucie (L) 2008 CZE Žákyně mladší CSKV - Český skiklub Vysoké nad Jizerou
NP X X Buršíková Michaela (L) 2008 CZE Žákyně mladší SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
NP X X Ciprysová Alžběta (L) 2008 CZE Žákyně mladší SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
NP X X Cupáková Johana (L) 2008 CZE Žákyně mladší SPVR - TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA SPARTAK VRCHLABÍ, Z. S.
NP X X Čermáková Adéla (L) 2007 CZE Žákyně mladší LOTE - TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
NP X X Červinková Sára (L) 2007 CZE Žákyně mladší SPVR - TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA SPARTAK VRCHLABÍ, Z. S.
NP X X Čížková Anna (L) 2008 CZE Žákyně mladší SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X X Danielová Klára (L) 2007 CZE Žákyně mladší ZDAS - TJ Žďár nad Sázavou-LO
NP X X Dlouhá Viktorie (L) 2008 CZE Žákyně mladší LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
NP X X Doležalová Alena (L) 2008 CZE Žákyně mladší SPVR - TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA SPARTAK VRCHLABÍ, Z. S.
NP X X Dosedělová Aneta (L) 2007 CZE Žákyně mladší SOSY - SKI Sokol Stachy
NP X X Ďoubalíková Natálie (L) 2008 CZE Žákyně mladší CSKV - Český skiklub Vysoké nad Jizerou
NP X X Drhová Eva (L) 2008 CZE Žákyně mladší SPVR - TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA SPARTAK VRCHLABÍ, Z. S.
NP X X Dubská Anna (L) 2007 CZE Žákyně mladší JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X X Dubská Emma (L) 2007 CZE Žákyně mladší SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
NP X X FIŠEROVÁ Markéta (L) 2008 CZE Žákyně mladší SKIB - SKIBI AKADEMIE Valašské Meziříčí z.s.
NP X X Frühaufová Julie (L) 2007 CZE Žákyně mladší SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
NP X X Fuchsová Eliška (L) 2008 CZE Žákyně mladší BAOS - TJ Baník Osek, z.s.
NP X X Grossmannová Lucie (L) 2008 CZE Žákyně mladší SPLE - TJ Spartak Letohrad
NP X X HARMANOŠOVÁ Lucie (L) 2007 CZE Žákyně mladší JIJD - Tělovýchovná jednota Jiskra Josefův Důl, z.s.
NP X X Holadová Anna (L) 2008 CZE Žákyně mladší TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
NP X X Holíková Veronika (L) 2008 CZE Žákyně mladší SKSK - Wikov SKI Skuhrov nad Bělou, z.s.
NP X X Horáčková Daniela (L) 2008 CZE Žákyně mladší FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník z.s.
NP X X Horáková Amálie (L) 2008 CZE Žákyně mladší SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X X Hovorková Barbora (L) 2008 CZE Žákyně mladší SKPU - Sportovní klub policie Sever Ústí nad Labem z.s.
NP X X Hubálovská Gabriela (L) 2007 CZE Žákyně mladší SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X X Hudcová Adéla (L) 2007 CZE Žákyně mladší NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
NP X X Hůlková Kamila (L) 2008 CZE Žákyně mladší SPVR - TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA SPARTAK VRCHLABÍ, Z. S.
NP X X Chrástová Barbora (L) 2008 CZE Žákyně mladší STUD - Tělocvičná jednota Sokol Studenec
NP X X Janatová Zdeňka (L) 2007 CZE Žákyně mladší JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X X Jančaříková Karolína (L) 2008 CZE Žákyně mladší SKBR - Sportovní klub SKOL Brno, z. s.
NP X X Jandurová Lucie (L) 2007 CZE Žákyně mladší SPVR - TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA SPARTAK VRCHLABÍ, Z. S.
NP X X Ježková Aneta (L) 2007 CZE Žákyně mladší LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
NP X X Ježková Julie (L) 2007 CZE Žákyně mladší JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X X Jindrová Alžběta (L) 2007 CZE Žákyně mladší TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
NP X X Jurčáková Lucie (L) 2007 CZE Žákyně mladší FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník z.s.
NP X X Kantorová Justyna (L) 2007 CZE Žákyně mladší DLOM - TJ Dolní Lomná z.s.
NP X X Kašpárková Kateřina (L) 2007 CZE Žákyně mladší SKPU - Sportovní klub policie Sever Ústí nad Labem z.s.
NP X X Kmoníčková Veronika (L) 2007 CZE Žákyně mladší SKHA - Tělovýchovná jednota Jiskra Harrachov, z.s.
NP X X Kociánová Beáta (L) 2007 CZE Žákyně mladší NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
NP X X Kocmánková Dominika (L) 2008 CZE Žákyně mladší NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
NP X X Kolářová Jolana (L) 2007 CZE Žákyně mladší STUD - Tělocvičná jednota Sokol Studenec
NP X X Konrádyová Karolína (L) 2007 CZE Žákyně mladší SCPL - SPORT CLUB PLZEŇ, z. s.
NP X X Korytářová Karolína (L) 2007 CZE Žákyně mladší FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník z.s.
NP X X KOŠNAROVÁ Adriana (L) 2007 CZE Žákyně mladší SKSV - SKI KLUB ŠUMAVA VIMPERK, z.s.
NP X X Kouřilová Julie (L) 2008 CZE Žákyně mladší FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník z.s.
NP X X Krampotová Adéla (L) 2008 CZE Žákyně mladší SKVM - SKI KLUB Valašské Meziříčí, z.s.
NP X X Krejčí Štěpánka (L) 2008 CZE Žákyně mladší SKSV - SKI KLUB ŠUMAVA VIMPERK, z.s.
NP X X Krylová Ema (L) 2008 CZE Žákyně mladší LKAS - LK JASAN Aš z.s.
NP X X Kubíčková Nina (L) 2007 CZE Žákyně mladší SPLE - TJ Spartak Letohrad
NP X X Kunčíková Ella (L) 2007 CZE Žákyně mladší SPVR - TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA SPARTAK VRCHLABÍ, Z. S.
NP X X Legátová Magdaléna (L) 2007 CZE Žákyně mladší SCPL - SPORT CLUB PLZEŇ, z. s.
NP X X Lichtenbergová Zuzana (L) 2007 CZE Žákyně mladší SOSE - TJ Sokol Senohraby
NP X X Lorencová Lucie (L) 2008 CZE Žákyně mladší NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
NP X X Lutovská Beata (L) 2008 CZE Žákyně mladší JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X X Lutovská Klára (L) 2008 CZE Žákyně mladší JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X X Machová Marie (L) 2007 CZE Žákyně mladší SKSV - SKI KLUB ŠUMAVA VIMPERK, z.s.
NP X X Majerová Emilie (L) 2008 CZE Žákyně mladší SSKR - Školní sportovní klub Rožnov p. Radhoštěm
NP X X Malá Anežka (L) 2007 CZE Žákyně mladší SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X X Malušková Kateřina (L) 2007 CZE Žákyně mladší NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
NP X X Mandlová Marie (L) 2008 CZE Žákyně mladší DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X X Mánková Ema (L) 2008 CZE Žákyně mladší SKSV - SKI KLUB ŠUMAVA VIMPERK, z.s.
NP X X Marečková Julie (L) 2007 CZE Žákyně mladší SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X X Matúšová Marianna (L) 2007 CZE Žákyně mladší BAOS - TJ Baník Osek, z.s.
NP X X Michalenková Johanka (L) 2007 CZE Žákyně mladší SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
NP X X Michlová Adéla (L) 2007 CZE Žákyně mladší SKSK - Wikov SKI Skuhrov nad Bělou, z.s.
NP X X Mládenkova Josefína (L) 2007 CZE Žákyně mladší SKBR - Sportovní klub SKOL Brno, z. s.
NP X X Nagyová Zuzana (L) 2008 CZE Žákyně mladší SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
NP X X Nebusová Norika (L) 2008 CZE Žákyně mladší DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X X Nosková Marcela (L) 2008 CZE Žákyně mladší LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
NP X X Nová Miroslava (L) 2007 CZE Žákyně mladší SOSY - SKI Sokol Stachy
NP X X Nováková Amálie (L) 2008 CZE Žákyně mladší TJTA - TJ Tanvald z.s.
NP X X Nuhálová Karolína (L) 2008 CZE Žákyně mladší NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
NP X X Nyklesová Markéta (L) 2007 CZE Žákyně mladší SCPL - SPORT CLUB PLZEŇ, z. s.
NP X X OLLÉ Ester (L) 2007 CZE Žákyně mladší SKSV - SKI KLUB ŠUMAVA VIMPERK, z.s.
NP X X Orálková Andrea (L) 2008 CZE Žákyně mladší NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
NP X X Pátková Viktorka (L) 2007 CZE Žákyně mladší SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
NP X X PAVLICOVÁ Nikol (L) 2008 CZE Žákyně mladší SKIB - SKIBI AKADEMIE Valašské Meziříčí z.s.
NP X X Pavlová Karolína (L) 2007 CZE Žákyně mladší STUD - Tělocvičná jednota Sokol Studenec
NP X X Pekárková Zuzana (L) 2007 CZE Žákyně mladší SKSK - Wikov SKI Skuhrov nad Bělou, z.s.
NP X X Peřinová Eliška (L) 2007 CZE Žákyně mladší SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
NP X X Peštová Daniela (L) 2007 CZE Žákyně mladší TJTA - TJ Tanvald z.s.
NP X X Peštová Kamila (L) 2007 CZE Žákyně mladší UKPL - USK CS Plzeň
NP X X PETRŮ Anna (L) 2007 CZE Žákyně mladší SKIB - SKIBI AKADEMIE Valašské Meziříčí z.s.
NP X X Petruželová Simona (L) 2007 CZE Žákyně mladší JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X X Plecháčová Adéla (L) 2007 CZE Žákyně mladší TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
NP X X Pohlová Adéla (L) 2007 CZE Žákyně mladší SKIP - SKI Police nad Metují, z.s.
NP X X Poláchová Viktorie (L) 2007 CZE Žákyně mladší SKVM - SKI KLUB Valašské Meziříčí, z.s.
NP X X Polonská Eliška (L) 2007 CZE Žákyně mladší SPVR - TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA SPARTAK VRCHLABÍ, Z. S.
NP X X PONDĚLÍKOVÁ Veronika (L) 2007 CZE Žákyně mladší JIJD - Tělovýchovná jednota Jiskra Josefův Důl, z.s.
NP X X Poskerová Nela (L) 2008 CZE Žákyně mladší FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník z.s.
NP X X PROCHÁZKOVÁ Žofie (L) 2008 CZE Žákyně mladší SKIB - SKIBI AKADEMIE Valašské Meziříčí z.s.
NP X X Přibyl Sára (L) 2007 CZE Žákyně mladší SOSY - SKI Sokol Stachy
NP X X Ptáčková Tereza (L) 2008 CZE Žákyně mladší ZDAS - TJ Žďár nad Sázavou-LO
NP X X Pyszko Ester (L) 2007 CZE Žákyně mladší DLOM - TJ Dolní Lomná z.s.
NP X X Rajnochová Barbora (L) 2007 CZE Žákyně mladší DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X X Roučková Veronika (L) 2007 CZE Žákyně mladší SKRO - Klub biatlonu SK Rover, p.s.
NP X X Řeháková Simona (L) 2007 CZE Žákyně mladší LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
NP X X Řezníčková Eliška (L) 2007 CZE Žákyně mladší SKIP - SKI Police nad Metují, z.s.
NP X X Sadílková Klára (L) 2007 CZE Žákyně mladší SKRO - Klub biatlonu SK Rover, p.s.
NP X X Sedlecká Markéta (L) 2007 CZE Žákyně mladší LOTE - TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
NP X X Schäferová Magdaléna (L) 2008 CZE Žákyně mladší DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X X SIEKLIKOVÁ Natálie (L) 2007 CZE Žákyně mladší SKIB - SKIBI AKADEMIE Valašské Meziříčí z.s.
NP X X Skálová Renata (L) 2008 CZE Žákyně mladší SKSK - Wikov SKI Skuhrov nad Bělou, z.s.
NP X X Sluková Michaela (L) 2007 CZE Žákyně mladší LKAS - LK JASAN Aš z.s.
NP X X Smržová Rozálie (L) 2007 CZE Žákyně mladší SKPU - Sportovní klub policie Sever Ústí nad Labem z.s.
NP X X Smutná Stela (L) 2007 CZE Žákyně mladší SKPU - Sportovní klub policie Sever Ústí nad Labem z.s.
NP X X Sochorová Vendula (L) 2008 CZE Žákyně mladší NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
NP X X Soukupová Silva (L) 2007 CZE Žákyně mladší SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
NP X X Stejskalová Aneta (L) 2007 CZE Žákyně mladší FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník z.s.
NP X X Streitová Aneta (L) 2007 CZE Žákyně mladší FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník z.s.
NP X X Svobodová Zuzana (L) 2008 CZE Žákyně mladší SKSR - Sportovní klub Svratka z.s.
NP X X Syrovátková Linda (L) 2007 CZE Žákyně mladší JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X X Šinclová Nina (L) 2007 CZE Žákyně mladší NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
NP X X Šišková Andrea (L) 2008 CZE Žákyně mladší SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X X Šperlová Iva (L) 2008 CZE Žákyně mladší SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
NP X X Špicarová Karolína (L) 2008 CZE Žákyně mladší SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X X Štefanová Adéla (L) 2007 CZE Žákyně mladší SOSY - SKI Sokol Stachy
NP X X Štěpánková Helena (L) 2007 CZE Žákyně mladší SKRO - Klub biatlonu SK Rover, p.s.
NP X X Štěpánková Lenka (L) 2008 CZE Žákyně mladší CSKV - Český skiklub Vysoké nad Jizerou
NP X X Švehlová Rozálie (L) 2008 CZE Žákyně mladší SOSY - SKI Sokol Stachy
NP X X Teichmanová Michaela (L) 2007 CZE Žákyně mladší SPVR - TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA SPARTAK VRCHLABÍ, Z. S.
NP X X Trojanová Klára (L) 2007 CZE Žákyně mladší SKPU - Sportovní klub policie Sever Ústí nad Labem z.s.
NP X X Tůmová Martina (L) 2008 CZE Žákyně mladší TJTA - TJ Tanvald z.s.
NP X X Váchová Amálie (L) 2008 CZE Žákyně mladší NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
NP X X Vaněčková Věra (L) 2007 CZE Žákyně mladší SKHA - Tělovýchovná jednota Jiskra Harrachov, z.s.
NP X X Váňová Eliška (L) 2008 CZE Žákyně mladší SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
NP X X Venclíková Tereza (L) 2008 CZE Žákyně mladší SKSV - SKI KLUB ŠUMAVA VIMPERK, z.s.
NP X X Vršanová Julie (L) 2008 CZE Žákyně mladší FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník z.s.
NP X X Vyhlídková Sofie (L) 2007 CZE Žákyně mladší LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
NP X X Wadelová Amélie (L) 2008 CZE Žákyně mladší FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník z.s.
NP X X Weidenhöferová Helena (L) 2008 CZE Žákyně mladší SKBR - Sportovní klub SKOL Brno, z. s.
NP X X Záhorcová Eliška (L) 2007 CZE Žákyně mladší FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník z.s.
NP X X Zahradníková Petra (L) 2008 CZE Žákyně mladší RDRY - SKI Klub RD Rýmařov
NP X X Zeithamlová Lucie (L) 2007 CZE Žákyně mladší BAOS - TJ Baník Osek, z.s.
NP X X Žáková Barbora (L) 2008 CZE Žákyně mladší FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník z.s.
NP X X Žalská Lucie (L) 2007 CZE Žákyně mladší SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X X Žváčková Nela (L) 2007 CZE Žákyně mladší NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
Filtru odpovídá 147 závodníků.