Home Závody a výsledky

Seznam přihlášených - ČP a HNT žactva - Nové Město n.M.

Jméno Klub Závod
Věk. kat. Země Seskupit:
Pohlaví
Pozn. Jméno Ročník Země Věk. kat. Klub
X X Alvarez Josef Javier (M) 2004 CZE U15 M - Žáci st. 04 SKIP - SKI Police nad Metují, z.s.
NP X X Andersová Nikola (L) 2008 CZE Žákyně mladší FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník z.s.
NP X X Antoš Lukáš (M) 2006 CZE Žáci st. 06 ---
X X Babánková Inka (L) 2006 CZE Žákyně st. 06 KBST - Klub biatlonu Střelka p.s.
NP X X Bahner Zdeněk (M) 2006 CZE Žáci st. 06 SKVM - SKI KLUB Valašské Meziříčí, z.s.
X X Bajčíková Anna (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 SKVM - SKI KLUB Valašské Meziříčí, z.s.
X X Bajzíková Anna (L) 2004 CZE U15 L - Žákyně st. 04 SKVM - SKI KLUB Valašské Meziříčí, z.s.
X X Bakeš Daniel (M) 2005 CZE Žáci st. 05 FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník z.s.
X X Bakešová Tereza (L) 2006 CZE Žákyně st. 06 FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník z.s.
NP X X Bandik Jan (M) 2008 CZE Žáci mladší FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník z.s.
X X Bandiková Monika (L) 2006 CZE Žákyně st. 06 FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník z.s.
X X Bárta Barnabáš (M) 2005 CZE Žáci st. 05 LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
NP X X Bárta Kryštof (M) 2008 CZE Žáci mladší LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
NP X X Bártová Kornelie (L) 2008 CZE Žákyně mladší SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
NP X X Barvínek Daniel (M) 2006 CZE Žáci st. 06 SPLE - TJ Spartak Letohrad
X X Baslar Ondřej (M) 2004 CZE U15 M - Žáci st. 04 RDRY - SKI Klub RD Rýmařov
X X Bašičová Adéla (L) 2004 CZE U15 L - Žákyně st. 04 FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník z.s.
NP X X Bauer David (M) 2007 CZE Žáci mladší SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
X X Bauer Matyáš (M) 2004 CZE U15 M - Žáci st. 04 SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
NP X X Bauerová Aneta (L) 2007 CZE Žákyně mladší SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
NP X X Bauerová Šarlota (L) 2006 CZE Žákyně st. 06 KBST - Klub biatlonu Střelka p.s.
NP X - Bažant Kryštof (M) 2007 CZE Žáci mladší SOVH - Tělocvičná jednota Sokol Velké Hamry I
X X Bečvář Jakub (M) 2005 CZE Žáci st. 05 SKSK - Wikov SKI Skuhrov nad Bělou, z.s.
NP X X Benda Vojtěch (M) 2007 CZE Žáci mladší JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X X Beneš Marek (M) 2008 CZE Žáci mladší SKSK - Wikov SKI Skuhrov nad Bělou, z.s.
NP X X Beránková Hedvika (L) 2008 CZE Žákyně mladší UKPL - USK CS Plzeň
X X Berger Ondřej (M) 2004 CZE U15 M - Žáci st. 04 STUD - Tělocvičná jednota Sokol Studenec
X X Bešta Mikuláš (M) 2005 CZE Žáci st. 05 SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
NP X X BEZDÍČKOVÁ Barbora (L) 2007 CZE Žákyně mladší JIJD - Tělovýchovná jednota Jiskra Josefův Důl, z.s.
X X Bezušková Leontýna (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 SKIP - SKI Police nad Metují, z.s.
NP X X Bímanová Aneta (L) 2007 CZE Žákyně mladší TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
X X Bímanová Eliška (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
NP X X Binar Jáchym (M) 2007 CZE Žáci mladší SKIP - SKI Police nad Metují, z.s.
NP X X Blahout Jonáš (M) 2008 CZE Žáci mladší SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
X X Bláhová Lucie (L) 2004 CZE U15 L - Žákyně st. 04 BAOS - TJ Baník Osek, z.s.
X X Bohatá Nela (L) 2004 CZE U15 L - Žákyně st. 04 CKLH - ČKL Harrachov, spolek
X X Böhm Jan (M) 2006 CZE Žáci st. 06 SKSV - SKI KLUB ŠUMAVA VIMPERK, z.s.
NP X X Bořil David (M) 2007 CZE Žáci mladší ZDAS - TJ Žďár nad Sázavou-LO
X X Bouček Lukáš (M) 2005 CZE Žáci st. 05 TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
X X Bourová Zuzana (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 STUD - Tělocvičná jednota Sokol Studenec
X X Bouška Jakub (M) 2006 CZE Žáci st. 06 SOSY - SKI Sokol Stachy
NP X X Boušková Karolína (L) 2008 CZE Žákyně mladší SOSY - SKI Sokol Stachy
NP X X Brát Kryštof (M) 2008 CZE Žáci mladší SKIP - SKI Police nad Metují, z.s.
X X Brátová Barbora (L) 2006 CZE Žákyně st. 06 SKIP - SKI Police nad Metují, z.s.
X X Bratršovský Adam (M) 2005 CZE Žáci st. 05 LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
X X Brázdová Tereza (L) 2006 CZE Žákyně st. 06 SKSR - Sportovní klub Svratka z.s.
NP X X Brown Katie (L) 2008 CZE Žákyně mladší SASM - Sportovní akademie Špindlerův Mlýn, z. ú.
X X Brož Adam (M) 2006 CZE Žáci st. 06 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X X Brožek Matěj (M) 2008 CZE Žáci mladší SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
X X Brožková Denisa (L) 2004 CZE U15 L - Žákyně st. 04 SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X X Brožová Petra (L) 2008 CZE Žákyně mladší STUD - Tělocvičná jednota Sokol Studenec
X X Brunátová Denisa (L) 2004 CZE U15 L - Žákyně st. 04 SCPL - SPORT CLUB PLZEŇ, z. s.
X X Brunclíková Monika (L) 2004 CZE U15 L - Žákyně st. 04 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X X Burgermeisterová Lucie (L) 2008 CZE Žákyně mladší CSKV - Český skiklub Vysoké nad Jizerou
NP X X Buršíková Michaela (L) 2008 CZE Žákyně mladší SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
NP X X Burýšek Matyáš (M) 2008 CZE Žáci mladší TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
X X Buštová Linda (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 HSKB - Hančův sportovní klub Benecko z.s.
X X Casciani Eduard (M) 2005 CZE Žáci st. 05 RDRY - SKI Klub RD Rýmařov
NP X - Cenek Tomáš (M) 2007 CZE Žáci mladší FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník z.s.
X X Cenková Ema (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník z.s.
NP X X Cikánek Šimon (M) 2007 CZE Žáci mladší KBST - Klub biatlonu Střelka p.s.
X X Cikánková Anita Klára (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 KBST - Klub biatlonu Střelka p.s.
NP X - Cilichová Anna (L) 2007 CZE Žákyně mladší SOVH - Tělocvičná jednota Sokol Velké Hamry I
NP X X Ciprysová Alžběta (L) 2008 CZE Žákyně mladší SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
NP X X Císařová Markéta (L) 2004 CZE U15 L - Žákyně st. 04 KBST - Klub biatlonu Střelka p.s.
X X Crháková Lucie (L) 2006 CZE Žákyně st. 06 NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
NP X X Cupáková Johana (L) 2008 CZE Žákyně mladší SPVR - TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA SPARTAK VRCHLABÍ, Z. S.
X X Cvrčková Ines (L) 2004 CZE U15 L - Žákyně st. 04 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
X X CZERWENKOVÁ Tereza (L) 2006 CZE Žákyně st. 06 SKSV - SKI KLUB ŠUMAVA VIMPERK, z.s.
X X Čadková Agáta (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 LOTE - TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
X X Čapek Otakar (M) 2006 CZE Žáci st. 06 SKJA - SKI Janov - Bedřichov, z.s.
X X Čapek Theodor (M) 2006 CZE Žáci st. 06 SKJA - SKI Janov - Bedřichov, z.s.
X X Čáslavská Klára (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
X X Čermák Ondřej (M) 2005 CZE Žáci st. 05 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
X X Čermák Ondřej (M) 2004 CZE U15 M - Žáci st. 04 LOTE - TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
NP X X Čermáková Adéla (L) 2007 CZE Žákyně mladší LOTE - TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
X X Čermáková Sára (L) 2006 CZE Žákyně st. 06 SKHA - Tělovýchovná jednota Jiskra Harrachov, z.s.
X X Černá Veronika (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
NP X X Černoch Oskar (M) 2007 CZE Žáci mladší FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník z.s.
X X Červenková Denisa (L) 2004 CZE U15 L - Žákyně st. 04 SOSY - SKI Sokol Stachy
X X Červenková Kateřina (L) 2004 CZE U15 L - Žákyně st. 04 SOSY - SKI Sokol Stachy
NP X - Červinka Adam (M) 2007 CZE Žáci mladší NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
X X Červinková Adéla (L) 2006 CZE Žákyně st. 06 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X X Červinková Sára (L) 2007 CZE Žákyně mladší SPVR - TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA SPARTAK VRCHLABÍ, Z. S.
NP X X Česák Nathanael (M) 2007 CZE Žáci mladší SASM - Sportovní akademie Špindlerův Mlýn, z. ú.
X X Čivrný Matyáš (M) 2004 CZE U15 M - Žáci st. 04 CSKV - Český skiklub Vysoké nad Jizerou
NP X X ČÍŽ Jan (M) 2007 CZE Žáci mladší SKIB - SKIBI AKADEMIE Valašské Meziříčí z.s.
NP X X ČÍŽ Vojtěch (M) 2005 CZE Žáci st. 05 SKIB - SKIBI AKADEMIE Valašské Meziříčí z.s.
NP X X Čížková Anna (L) 2008 CZE Žákyně mladší SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X X Daňhelová Babeta (L) 2006 CZE Žákyně st. 06 KBST - Klub biatlonu Střelka p.s.
NP X X Danielová Klára (L) 2007 CZE Žákyně mladší ZDAS - TJ Žďár nad Sázavou-LO
NP X X Decker Matouš (M) 2007 CZE Žáci mladší SCPL - SPORT CLUB PLZEŇ, z. s.
X X Decker Vojtěch (M) 2004 CZE U15 M - Žáci st. 04 SCPL - SPORT CLUB PLZEŇ, z. s.
NP X X Diblíček Michal (M) 2006 CZE Žáci st. 06 SASM - Sportovní akademie Špindlerův Mlýn, z. ú.
X X Dlabová Natálie (L) 2006 CZE Žákyně st. 06 SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X X Dlabová Terezie (L) 2004 CZE U15 L - Žákyně st. 04 SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X X Dlouhá Viktorie (L) 2008 CZE Žákyně mladší LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
NP X X Dlouhý Martin (M) 2007 CZE Žáci mladší LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
NP X X Dobrovský Michal (M) 2004 CZE U15 M - Žáci st. 04 ---
NP X X Doleček Přemysl (M) 2007 CZE Žáci mladší SPLE - TJ Spartak Letohrad
X X Doležal Jakub (M) 2006 CZE Žáci st. 06 SPVR - TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA SPARTAK VRCHLABÍ, Z. S.
NP X X Doležalová Alena (L) 2008 CZE Žákyně mladší SPVR - TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA SPARTAK VRCHLABÍ, Z. S.
X X Doležalová Diana (L) 2004 CZE U15 L - Žákyně st. 04 SCPL - SPORT CLUB PLZEŇ, z. s.
NP X X Dosedělová Aneta (L) 2007 CZE Žákyně mladší SOSY - SKI Sokol Stachy
X X Ďoubalíková Adéla (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 CSKV - Český skiklub Vysoké nad Jizerou
NP X X Ďoubalíková Natálie (L) 2008 CZE Žákyně mladší CSKV - Český skiklub Vysoké nad Jizerou
NP X X Doupovec Ondřej (M) 2008 CZE Žáci mladší SOSE - TJ Sokol Senohraby
X X Drbohlavová Karolína (L) 2006 CZE Žákyně st. 06 LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
NP X X Drhová Eva (L) 2008 CZE Žákyně mladší SPVR - TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA SPARTAK VRCHLABÍ, Z. S.
NP X X Dubská Anna (L) 2007 CZE Žákyně mladší JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
X X Dubská Barbora (L) 2004 CZE U15 L - Žákyně st. 04 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X X Dubská Emma (L) 2007 CZE Žákyně mladší SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
X X Dubská Lucie (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
X X Dubský Štěpán (M) 2006 CZE Žáci st. 06 SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
X X Dufek Jan (M) 2006 CZE Žáci st. 06 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
X X Ducháčová Ema (L) 2006 CZE Žákyně st. 06 BKLM - Borský klub lyžařů Machov z.s.
X X Dusil Jakub (M) 2005 CZE Žáci st. 05 SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
X X Dušková Kateřina (L) 2006 CZE Žákyně st. 06 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X X Dutka Ondřej (M) 2007 CZE Žáci mladší JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
X X Dvorská Alžběta (L) 2004 CZE U15 L - Žákyně st. 04 TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
X X Dvorská Karolína (L) 2004 CZE U15 L - Žákyně st. 04 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
X X Dvořák Jan (M) 2004 CZE U15 M - Žáci st. 04 SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
NP X X Dvořák Jan (M) 2008 CZE Žáci mladší SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
X X Dvořáková Karla (L) 2004 CZE U15 L - Žákyně st. 04 SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
X X Eliáš David (M) 2005 CZE Žáci st. 05 SOSY - SKI Sokol Stachy
NP X X Endrych Matěj (M) 2007 CZE Žáci mladší DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
X X Fajstl Richard (M) 2004 CZE U15 M - Žáci st. 04 KBST - Klub biatlonu Střelka p.s.
NP X - Faltýnek Jan (M) 2006 CZE Žáci st. 06 NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
NP X - Fejfarová Viktorie (L) 2008 CZE Žákyně mladší SOVH - Tělocvičná jednota Sokol Velké Hamry I
X X Fichtnerová Adéla (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
NP X X Fišer Radek (M) 2005 CZE Žáci st. 05 SPLE - TJ Spartak Letohrad
X X Fišer Vojtěch (M) 2004 CZE U15 M - Žáci st. 04 TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
NP X X FIŠEROVÁ Markéta (L) 2008 CZE Žákyně mladší SKIB - SKIBI AKADEMIE Valašské Meziříčí z.s.
NP X X Fišnar Hynek (M) 2008 CZE Žáci mladší SPVR - TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA SPARTAK VRCHLABÍ, Z. S.
NP X X Florianová Zita (L) 2004 CZE U15 L - Žákyně st. 04 SKPU - Sportovní klub policie Sever Ústí nad Labem z.s.
X X Fousek Vít (M) 2006 CZE Žáci st. 06 NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
X X Franz Tadeáš (M) 2005 CZE Žáci st. 05 KBST - Klub biatlonu Střelka p.s.
NP X X Frühaufová Julie (L) 2007 CZE Žákyně mladší SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
X X Fryblík Jakub (M) 2004 CZE U15 M - Žáci st. 04 RDRY - SKI Klub RD Rýmařov
NP X X Fryblík Matěj (M) 2007 CZE Žáci mladší RDRY - SKI Klub RD Rýmařov
NP X X Frýdek Lukáš (M) 2008 CZE Žáci mladší ---
NP X X Fuchsová Eliška (L) 2008 CZE Žákyně mladší BAOS - TJ Baník Osek, z.s.
X X Gajdošová Viktorie (L) 2006 CZE Žákyně st. 06 FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník z.s.
X X Gašek Matouš (M) 2004 CZE U15 M - Žáci st. 04 SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
NP X X Gašek Šimon (M) 2007 CZE Žáci mladší SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
NP X X Gregor Jan (M) 2004 CZE U15 M - Žáci st. 04 SPLE - TJ Spartak Letohrad
NP X X Grossmannová Klára (L) 2004 CZE U15 L - Žákyně st. 04 SPLE - TJ Spartak Letohrad
NP X X Grossmannová Lucie (L) 2008 CZE Žákyně mladší SPLE - TJ Spartak Letohrad
X X Gubančoková Silvia (L) 2006 CZE Žákyně st. 06 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
X X Gultová Aneta (L) 2006 CZE Žákyně st. 06 BKLM - Borský klub lyžařů Machov z.s.
X X Habán Oliver (M) 2006 CZE Žáci st. 06 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
X X Hable Diana (L) 2004 CZE U15 L - Žákyně st. 04 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X X Hainzelová Lucie (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 SKIP - SKI Police nad Metují, z.s.
X X Halama Tomáš (M) 2005 CZE Žáci st. 05 SKJA - SKI Janov - Bedřichov, z.s.
NP X X Halberštatová Sára (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 SPLE - TJ Spartak Letohrad
NP X X Háněl Kryštof (M) 2008 CZE Žáci mladší LOTE - TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
NP X X Hanuš Adam (M) 2008 CZE Žáci mladší SPLE - TJ Spartak Letohrad
X X Harakalová Kateřina (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
X X Harcubová Martina (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 TJTA - TJ Tanvald z.s.
NP X X HARMANOŠOVÁ Lucie (L) 2007 CZE Žákyně mladší JIJD - Tělovýchovná jednota Jiskra Josefův Důl, z.s.
NP X X Harvey Oliver (M) 2007 CZE Žáci mladší SKVM - SKI klub Velké Meziříčí
NP X X Havel Josef (M) 2008 CZE Žáci mladší SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
X X Havlas Jakub (M) 2006 CZE Žáci st. 06 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
X X Hellmich Jonáš (M) 2005 CZE Žáci st. 05 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
X X Hes Kryštof Robert (M) 2005 CZE Žáci st. 05 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X X Hlavica Jaromír (M) 2006 CZE Žáci st. 06 SKVM - SKI KLUB Valašské Meziříčí, z.s.
NP X X Hlisník Jan (M) 2007 CZE Žáci mladší LOTE - TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
X X Hloušek Filip (M) 2006 CZE Žáci st. 06 SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
X X Hloušková Marcela (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník z.s.
NP X X Hocková Johana (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 SKRO - Klub biatlonu SK Rover, p.s.
NP X X Hojdekr Tomáš (M) 2007 CZE Žáci mladší SOSY - SKI Sokol Stachy
NP X X Holá Valeria (L) 2006 CZE Žákyně st. 06 SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
NP X X Holadová Anna (L) 2008 CZE Žákyně mladší TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
NP X X Holčáková Jolana (L) 2006 CZE Žákyně st. 06 SKVM - SKI KLUB Valašské Meziříčí, z.s.
NP X X Holíková Veronika (L) 2008 CZE Žákyně mladší SKSK - Wikov SKI Skuhrov nad Bělou, z.s.
X X Holka Matěj (M) 2006 CZE Žáci st. 06 LOTE - TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
NP X X Holková Kateřina (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
X X Holubec František (M) 2006 CZE Žáci st. 06 HSKB - Hančův sportovní klub Benecko z.s.
NP X X Holý Tobiáš (M) 2008 CZE Žáci mladší SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
X X Honková Kristýna (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
NP X X Horáček Šimon (M) 2008 CZE Žáci mladší STUD - Tělocvičná jednota Sokol Studenec
NP X X Horáčková Daniela (L) 2008 CZE Žákyně mladší FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník z.s.
NP X X Horáková Amálie (L) 2008 CZE Žákyně mladší SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X X Horákovská Adéla (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
X X Houdek David (M) 2004 CZE U15 M - Žáci st. 04 SKBR - Sportovní klub SKOL Brno, z. s.
NP X X Hovorková Barbora (L) 2008 CZE Žákyně mladší SKPU - Sportovní klub policie Sever Ústí nad Labem z.s.
X X Hron Antonín (M) 2005 CZE Žáci st. 05 SPVR - TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA SPARTAK VRCHLABÍ, Z. S.
NP X X Hron Vilém (M) 2007 CZE Žáci mladší SPVR - TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA SPARTAK VRCHLABÍ, Z. S.
X X Hrubý Jan (M) 2004 CZE U15 M - Žáci st. 04 SKVM - SKI KLUB Valašské Meziříčí, z.s.
NP X X Hubálovská Gabriela (L) 2007 CZE Žákyně mladší SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
X X Hübnerová Karolína (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
NP X X Hudcová Adéla (L) 2007 CZE Žákyně mladší NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
NP X X Hůlková Kamila (L) 2008 CZE Žákyně mladší SPVR - TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA SPARTAK VRCHLABÍ, Z. S.
X X Hurta Šimon (M) 2006 CZE Žáci st. 06 SKVM - SKI KLUB Valašské Meziříčí, z.s.
NP X X Hyxa Jan (M) 2007 CZE Žáci mladší DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X X Chrástová Barbora (L) 2008 CZE Žákyně mladší STUD - Tělocvičná jednota Sokol Studenec
X X Chrástová Magdaléna (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 STUD - Tělocvičná jednota Sokol Studenec
NP X - Ivaničová Michaela (L) 2008 CZE Žákyně mladší SOVH - Tělocvičná jednota Sokol Velké Hamry I
X X Jakouběová Michaela (L) 2006 CZE Žákyně st. 06 SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X X Jaksch Kryštof (M) 2007 CZE Žáci mladší DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X X Janatová Zdeňka (L) 2007 CZE Žákyně mladší JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X X Jančařík Tomáš (M) 2005 CZE Žáci st. 05 SKBR - Sportovní klub SKOL Brno, z. s.
NP X X Jančaříková Karolína (L) 2008 CZE Žákyně mladší SKBR - Sportovní klub SKOL Brno, z. s.
NP X X Jandurová Lucie (L) 2007 CZE Žákyně mladší SPVR - TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA SPARTAK VRCHLABÍ, Z. S.
X X Janeček Roman (M) 2006 CZE Žáci st. 06 NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
NP X X Jansa Matěj (M) 2008 CZE Žáci mladší SPLE - TJ Spartak Letohrad
X X Jaroš Matěj (M) 2005 CZE Žáci st. 05 SKRO - Klub biatlonu SK Rover, p.s.
NP X X Jelen Lukáš (M) 2007 CZE Žáci mladší SKSK - Wikov SKI Skuhrov nad Bělou, z.s.
X X Jelenová Tereza (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 SKSK - Wikov SKI Skuhrov nad Bělou, z.s.
NP X X Jelínek Martin (M) 2008 CZE Žáci mladší LKAS - LK JASAN Aš z.s.
X X Ježek Vojtěch (M) 2005 CZE Žáci st. 05 SCPL - SPORT CLUB PLZEŇ, z. s.
NP X X Ježková Aneta (L) 2007 CZE Žákyně mladší LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
NP X X Ježková Julie (L) 2007 CZE Žákyně mladší JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
X X Ježková Matilda (L) 2004 CZE U15 L - Žákyně st. 04 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
X X Jindra Vojtěch (M) 2005 CZE Žáci st. 05 TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
X X Jindráková Nikola (L) 2004 CZE U15 L - Žákyně st. 04 LKAS - LK JASAN Aš z.s.
NP X X Jindrová Alžběta (L) 2007 CZE Žákyně mladší TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
NP X - Jindřišková Barbora (L) 2008 CZE Žákyně mladší SOVH - Tělocvičná jednota Sokol Velké Hamry I
X X Jindřišková Lucie (L) 2006 CZE Žákyně st. 06 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
X X Jiroušková Sabina (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 SKSV - SKI KLUB ŠUMAVA VIMPERK, z.s.
X X Jírová Alžběta (L) 2004 CZE U15 L - Žákyně st. 04 SKRO - Klub biatlonu SK Rover, p.s.
X X John Jan (M) 2005 CZE Žáci st. 05 BKLM - Borský klub lyžařů Machov z.s.
X X Johnová Nela (L) 2006 CZE Žákyně st. 06 SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
X X Johnová Tereza (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 SKIP - SKI Police nad Metují, z.s.
NP X X Jochymek Lukáš (M) 2007 CZE Žáci mladší DLOM - TJ Dolní Lomná z.s.
X X Jungwirth František (M) 2006 CZE Žáci st. 06 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X X Jungwirth Štěpán (M) 2008 CZE Žáci mladší DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X X Jurčáková Lucie (L) 2007 CZE Žákyně mladší FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník z.s.
X X Juříčková Alžběta (L) 2004 CZE U15 L - Žákyně st. 04 SKVM - SKI KLUB Valašské Meziříčí, z.s.
X X Juřík Marek (M) 2004 CZE U15 M - Žáci st. 04 FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník z.s.
NP X X Kabrda Jonáš (M) 2004 CZE U15 M - Žáci st. 04 NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
X X Kaiferová Iva (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 SOSY - SKI Sokol Stachy
X X Kaiser Matěj (M) 2006 CZE Žáci st. 06 LOTE - TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
NP X - Kala Filip (M) 2004 CZE U15 M - Žáci st. 04 SKBR - Sportovní klub SKOL Brno, z. s.
NP X - Kala Martin (M) 2007 CZE Žáci mladší SKBR - Sportovní klub SKOL Brno, z. s.
X X Kalášek Adam (M) 2005 CZE Žáci st. 05 NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
NP X X Kalhous Jan (M) 2005 CZE Žáci st. 05 SKPU - Sportovní klub policie Sever Ústí nad Labem z.s.
X X Kalinová Tereza (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
X - Kamarád Jan (M) 2005 CZE Žáci st. 05 KBST - Klub biatlonu Střelka p.s.
X X Kamarád Vít (M) 2005 CZE Žáci st. 05 SKSR - Sportovní klub Svratka z.s.
NP X X Kánská Lucie (L) 2004 CZE U15 L - Žákyně st. 04 SPLE - TJ Spartak Letohrad
X X Kantor Damian (M) 2006 CZE Žáci st. 06 DLOM - TJ Dolní Lomná z.s.
NP X X Kantorová Justyna (L) 2007 CZE Žákyně mladší DLOM - TJ Dolní Lomná z.s.
X X Karbanová Karolína (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
X X Karbanová Nikola (L) 2006 CZE Žákyně st. 06 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X X Kašpárková Kateřina (L) 2007 CZE Žákyně mladší SKPU - Sportovní klub policie Sever Ústí nad Labem z.s.
X X Kašparová Kateřina (L) 2006 CZE Žákyně st. 06 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X X Kavalír Tomaš (M) 2008 CZE Žáci mladší DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
X X Kavalírová Tereza (L) 2006 CZE Žákyně st. 06 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
X X Kawulok Radek (M) 2006 CZE Žáci st. 06 SKIM - SKI MOSTY
X X Kawuloková Teresa (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 DLOM - TJ Dolní Lomná z.s.
X X Kettner Adam (M) 2004 CZE U15 M - Žáci st. 04 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
X X Klierová Klaudie (L) 2006 CZE Žákyně st. 06 SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X X Klíma Matěj (M) 2007 CZE Žáci mladší ZDAS - TJ Žďár nad Sázavou-LO
NP X X Kmoníčková Veronika (L) 2007 CZE Žákyně mladší SKHA - Tělovýchovná jednota Jiskra Harrachov, z.s.
NP X X Knápek Šimon (M) 2007 CZE Žáci mladší SPLE - TJ Spartak Letohrad
NP X X Kociánová Beáta (L) 2007 CZE Žákyně mladší NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
NP X X Kocmánek Vladimír (M) 2005 CZE Žáci st. 05 NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
NP X X Kocmánková Dominika (L) 2008 CZE Žákyně mladší NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
X X Kočandrlová Adéla (L) 2004 CZE U15 L - Žákyně st. 04 SCPL - SPORT CLUB PLZEŇ, z. s.
NP X X Kohout Filip (M) 2005 CZE Žáci st. 05 SOSE - TJ Sokol Senohraby
X X Kohoutová Zuzana (L) 2006 CZE Žákyně st. 06 SKJA - SKI Janov - Bedřichov, z.s.
NP X X Kolářová Jolana (L) 2007 CZE Žákyně mladší STUD - Tělocvičná jednota Sokol Studenec
X X Kolenatá Ema (L) 2004 CZE U15 L - Žákyně st. 04 SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
X X Kollár Nikola (M) 2004 CZE U15 M - Žáci st. 04 SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
X X Kolovratová Adéla (L) 2004 CZE U15 L - Žákyně st. 04 SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
X X Kolovratová Tereza (L) 2006 CZE Žákyně st. 06 SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
NP X X Koňařík Vojtěch (M) 2007 CZE Žáci mladší ZDAS - TJ Žďár nad Sázavou-LO
NP X X Konrádyová Karolína (L) 2007 CZE Žákyně mladší SCPL - SPORT CLUB PLZEŇ, z. s.
NP X X Korcinová Tereza (L) 2006 CZE Žákyně st. 06 KBST - Klub biatlonu Střelka p.s.
X X Korytářová Ema (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník z.s.
NP X X Korytářová Karolína (L) 2007 CZE Žákyně mladší FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník z.s.
X X Kostková Alena (L) 2004 CZE U15 L - Žákyně st. 04 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
X X Košetický Jan (M) 2005 CZE Žáci st. 05 NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
X X Košina Tobiáš (M) 2005 CZE Žáci st. 05 SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
NP X X KOŠNAROVÁ Adriana (L) 2007 CZE Žákyně mladší SKSV - SKI KLUB ŠUMAVA VIMPERK, z.s.
X X Kouřilová Ema (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník z.s.
NP X X Kouřilová Julie (L) 2008 CZE Žákyně mladší FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník z.s.
X X Kováč Štěpán (M) 2005 CZE Žáci st. 05 SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
NP - X Kovář Adam (M) 2008 CZE Žáci mladší SKVM - SKI KLUB Valašské Meziříčí, z.s.
NP X X Kovář Jan (M) 2008 CZE Žáci mladší SKSV - SKI KLUB ŠUMAVA VIMPERK, z.s.
X X Kovář Pavel (M) 2005 CZE Žáci st. 05 SKVM - SKI KLUB Valašské Meziříčí, z.s.
X X Kozák Matěj (M) 2006 CZE Žáci st. 06 SCPL - SPORT CLUB PLZEŇ, z. s.
X X Kožnar Matěj (M) 2005 CZE Žáci st. 05 SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X - Kožnarová Julie (L) 2006 CZE Žákyně st. 06 SPLE - TJ Spartak Letohrad
X X Krákorová Eva (L) 2004 CZE U15 L - Žákyně st. 04 TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
NP X X Králík David (M) 2008 CZE Žáci mladší TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
X X Kramár Patrik (M) 2004 CZE U15 M - Žáci st. 04 JIJD - Tělovýchovná jednota Jiskra Josefův Důl, z.s.
NP X X Krampotová Adéla (L) 2008 CZE Žákyně mladší SKVM - SKI KLUB Valašské Meziříčí, z.s.
NP X X Kratochvíl Lukáš Jaroslav (M) 2008 CZE Žáci mladší SKBR - Sportovní klub SKOL Brno, z. s.
NP X X Kratochvíl Tomáš Miloš (M) 2008 CZE Žáci mladší SKBR - Sportovní klub SKOL Brno, z. s.
NP X X Krejčí Štěpánka (L) 2008 CZE Žákyně mladší SKSV - SKI KLUB ŠUMAVA VIMPERK, z.s.
NP X X Kroupa Lukáš (M) 2007 CZE Žáci mladší SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
X X Krul Michal (M) 2006 CZE Žáci st. 06 SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
NP X X Kryčfalušij Tomáš (M) 2006 CZE Žáci st. 06 SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
NP X X Krylová Ema (L) 2008 CZE Žákyně mladší LKAS - LK JASAN Aš z.s.
X X Krytinářová Aneta (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
X X Křenovský Arnošt (M) 2006 CZE Žáci st. 06 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X X Křepela Jan (M) 2007 CZE Žáci mladší SKSK - Wikov SKI Skuhrov nad Bělou, z.s.
X X Křístková Dora (L) 2006 CZE Žákyně st. 06 LKAS - LK JASAN Aš z.s.
X X Křivohlavý Jakub (M) 2005 CZE Žáci st. 05 LOTE - TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
NP X X Kříž František (M) 2008 CZE Žáci mladší SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
X X Křížová Valerie (L) 2006 CZE Žákyně st. 06 CSKV - Český skiklub Vysoké nad Jizerou
X X Kubečková Vendula (L) 2004 CZE U15 L - Žákyně st. 04 BKLM - Borský klub lyžařů Machov z.s.
NP X X Kubíček Jakub (M) 2007 CZE Žáci mladší FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník z.s.
NP X - Kubíčková Adéla (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 SPLE - TJ Spartak Letohrad
NP X X Kubíčková Nina (L) 2007 CZE Žákyně mladší SPLE - TJ Spartak Letohrad
X X Kubíčková Zuzana (L) 2004 CZE U15 L - Žákyně st. 04 SKSK - Wikov SKI Skuhrov nad Bělou, z.s.
NP X X Kubíčková Zuzana (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 SPLE - TJ Spartak Letohrad
X X Kubínková Klára (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 BAOS - TJ Baník Osek, z.s.
NP X X Kubová Lucie (L) 2006 CZE Žákyně st. 06 SPLE - TJ Spartak Letohrad
X X Kučerová Petra (L) 2004 CZE U15 L - Žákyně st. 04 KKHL - Klub klasického lyžování Hlinsko
NP X X Kudlej Radim (M) 2007 CZE Žáci mladší TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
NP X X Kudlej Štěpán (M) 2007 CZE Žáci mladší TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
X X Kuchař Matěj (M) 2004 CZE U15 M - Žáci st. 04 SKRO - Klub biatlonu SK Rover, p.s.
X X Kulhánek Jáchym (M) 2006 CZE Žáci st. 06 SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
X X Kulhánek Ondřej (M) 2004 CZE U15 M - Žáci st. 04 SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
X X Kulhánková Anna (L) 2004 CZE U15 L - Žákyně st. 04 SPVR - TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA SPARTAK VRCHLABÍ, Z. S.
X X Kunčík Matěj (M) 2004 CZE U15 M - Žáci st. 04 SPVR - TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA SPARTAK VRCHLABÍ, Z. S.
NP X X Kunčíková Ella (L) 2007 CZE Žákyně mladší SPVR - TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA SPARTAK VRCHLABÍ, Z. S.
NP X X Kuneš Petr (M) 2008 CZE Žáci mladší SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
NP X X Kunstmüllerová Lea (L) 2006 CZE Žákyně st. 06 NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
NP X X Kunstmüllerová Tereza (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
NP X X Kupka Mikuláš (M) 2008 CZE Žáci mladší FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník z.s.
NP X X KURÁŇOVÁ Lucie (L) 2006 CZE Žákyně st. 06 SKIB - SKIBI AKADEMIE Valašské Meziříčí z.s.
NP X X Kurfiřt Jakub (M) 2008 CZE Žáci mladší SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
NP X X Kvaček Antonín (M) 2004 CZE U15 M - Žáci st. 04 SPLE - TJ Spartak Letohrad
NP X - Kvášová Barbora (L) 2007 CZE Žákyně mladší BHST - BH Ski team z.s.
X X Kyrál Matěj (M) 2005 CZE Žáci st. 05 SOSY - SKI Sokol Stachy
X X Lajdar Adam (M) 2006 CZE Žáci st. 06 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X X Lánová Tereza (L) 2006 CZE Žákyně st. 06 SPLE - TJ Spartak Letohrad
X X Lázničková Kateřina (L) 2004 CZE U15 L - Žákyně st. 04 LOTE - TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
X X Leblochová Jana (L) 2004 CZE U15 L - Žákyně st. 04 TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
NP X X Legátová Magdaléna (L) 2007 CZE Žákyně mladší SCPL - SPORT CLUB PLZEŇ, z. s.
X X Lehká Zora (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
X X Leitermannová Ellen Elisabeth (L) 2006 CZE Žákyně st. 06 LOTE - TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
NP X X Lempera Dan (M) 2007 CZE Žáci mladší NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
X X Lengyelová Klára (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 TJSE - TJ Semily
NP X X Lichtenbergová Tereza (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 SOSE - TJ Sokol Senohraby
NP X X Lichtenbergová Zuzana (L) 2007 CZE Žákyně mladší SOSE - TJ Sokol Senohraby
X X Limberská Diana (L) 2006 CZE Žákyně st. 06 TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
X X Linhart Charles (M) 2006 CZE Žáci st. 06 BAOS - TJ Baník Osek, z.s.
X X Liskovský Petr (M) 2004 CZE U15 M - Žáci st. 04 SKIP - SKI Police nad Metují, z.s.
NP X X Lorencová Lucie (L) 2008 CZE Žákyně mladší NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
NP X X Lukavec Albert (M) 2008 CZE Žáci mladší LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
NP X X Lutovská Beata (L) 2008 CZE Žákyně mladší JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X X Lutovská Klára (L) 2008 CZE Žákyně mladší JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
X X Macounová Amálie (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
X X Macurová Bára (L) 2006 CZE Žákyně st. 06 FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník z.s.
X X Mach Filip (M) 2005 CZE Žáci st. 05 KBST - Klub biatlonu Střelka p.s.
X X Mach Lukáš (M) 2004 CZE U15 M - Žáci st. 04 LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
NP X X Mach Lukáš (M) 2007 CZE Žáci mladší KBST - Klub biatlonu Střelka p.s.
NP X X Macháně Jonatan (M) 2005 CZE Žáci st. 05 SKRO - Klub biatlonu SK Rover, p.s.
X X Machold Jakub (M) 2004 CZE U15 M - Žáci st. 04 LOTE - TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
NP X X Machold Matěj (M) 2007 CZE Žáci mladší LOTE - TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
NP X X Machová Marie (L) 2007 CZE Žákyně mladší SKSV - SKI KLUB ŠUMAVA VIMPERK, z.s.
X X Maidl Šimon (M) 2004 CZE U15 M - Žáci st. 04 SKSK - Wikov SKI Skuhrov nad Bělou, z.s.
X X Maidl Štěpán (M) 2004 CZE U15 M - Žáci st. 04 SKSK - Wikov SKI Skuhrov nad Bělou, z.s.
X X Mairich Filip (M) 2006 CZE Žáci st. 06 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X X Majerová Emilie (L) 2008 CZE Žákyně mladší SSKR - Školní sportovní klub Rožnov p. Radhoštěm
NP X X Malá Anežka (L) 2007 CZE Žákyně mladší SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X X Málek Michael (M) 2007 CZE Žáci mladší SPLE - TJ Spartak Letohrad
X X Malota Jiří (M) 2005 CZE Žáci st. 05 SSKR - Školní sportovní klub Rožnov p. Radhoštěm
NP X X Malušek Daniel (M) 2004 CZE U15 M - Žáci st. 04 NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
NP X X Malušková Kateřina (L) 2007 CZE Žákyně mladší NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
X X Malý Adam (M) 2004 CZE U15 M - Žáci st. 04 TJSE - TJ Semily
NP X X Mandlová Marie (L) 2008 CZE Žákyně mladší DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X X Mánková Ema (L) 2008 CZE Žákyně mladší SKSV - SKI KLUB ŠUMAVA VIMPERK, z.s.
NP X X Marečková Julie (L) 2007 CZE Žákyně mladší SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X X Marková Nikola (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 SPLE - TJ Spartak Letohrad
X X Martan Matyáš (M) 2004 CZE U15 M - Žáci st. 04 SKRO - Klub biatlonu SK Rover, p.s.
X X Martínková Natálie (L) 2006 CZE Žákyně st. 06 CSKV - Český skiklub Vysoké nad Jizerou
NP X X Mařas Matěj (M) 2007 CZE Žáci mladší TJSE - TJ Semily
X X Maťátková Kateřina (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
NP X X Matějka Jakub (M) 2008 CZE Žáci mladší SOSE - TJ Sokol Senohraby
NP X X Matějka Jonáš (M) 2008 CZE Žáci mladší SOSE - TJ Sokol Senohraby
X X Matějková Anna (L) 2006 CZE Žákyně st. 06 SKRO - Klub biatlonu SK Rover, p.s.
X X Matejová Anna (L) 2006 CZE Žákyně st. 06 KBST - Klub biatlonu Střelka p.s.
NP X X Materna Sebastian (M) 2008 CZE Žáci mladší SPVR - TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA SPARTAK VRCHLABÍ, Z. S.
NP X X MATOŠKOVÁ Anna (L) 2006 CZE Žákyně st. 06 SKIB - SKIBI AKADEMIE Valašské Meziříčí z.s.
X X Matoulek Jiří (M) 2006 CZE Žáci st. 06 TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
X X Matušík Matyáš (M) 2006 CZE Žáci st. 06 SSKR - Školní sportovní klub Rožnov p. Radhoštěm
NP X X Matúšová Marianna (L) 2007 CZE Žákyně mladší BAOS - TJ Baník Osek, z.s.
NP X X Mečíř Vojtěch (M) 2007 CZE Žáci mladší DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
X X Mečířová Kateřina (L) 2006 CZE Žákyně st. 06 SPVR - TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA SPARTAK VRCHLABÍ, Z. S.
X X Menoušek Matyáš (M) 2006 CZE Žáci st. 06 SPVR - TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA SPARTAK VRCHLABÍ, Z. S.
NP X X Mičkal Robert (M) 2008 CZE Žáci mladší SSKR - Školní sportovní klub Rožnov p. Radhoštěm
X X Mičkerová Michaela (L) 2004 CZE U15 L - Žákyně st. 04 FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník z.s.
NP X X Mihulková Markéta (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 SKRO - Klub biatlonu SK Rover, p.s.
X X Michalenko Jakub (M) 2004 CZE U15 M - Žáci st. 04 SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
NP X X Michalenková Johanka (L) 2007 CZE Žákyně mladší SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
NP X X Michlová Adéla (L) 2007 CZE Žákyně mladší SKSK - Wikov SKI Skuhrov nad Bělou, z.s.
X X Michut Petr (M) 2004 CZE U15 M - Žáci st. 04 NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
X X Míka Albert (M) 2006 CZE Žáci st. 06 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
X X Mikézová Nikola (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
X X Mikolášová Heda (L) 2006 CZE Žákyně st. 06 SKRO - Klub biatlonu SK Rover, p.s.
NP X X Miksa Matěj (M) 2008 CZE Žáci mladší JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X X Mikulášová Šárka (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 SKSR - Sportovní klub Svratka z.s.
NP X - Mikyska Filip (M) 2006 CZE Žáci st. 06 SPLE - TJ Spartak Letohrad
NP X X Milán Jakub (M) 2004 CZE U15 M - Žáci st. 04 KBST - Klub biatlonu Střelka p.s.
X X Milerská Anna (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 SKIM - SKI MOSTY
NP X X Mitterwald Patrik (M) 2007 CZE Žáci mladší SKIP - SKI Police nad Metují, z.s.
NP X X Mládenkova Josefína (L) 2007 CZE Žákyně mladší SKBR - Sportovní klub SKOL Brno, z. s.
NP X X Mohrmann Jonášek (M) 2008 CZE Žáci mladší SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
NP X X Moskvová Agata (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 SPLE - TJ Spartak Letohrad
X X Mračková Lucie (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
NP X X Mrkvica Václav (M) 2008 CZE Žáci mladší FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník z.s.
X X Mudrová Nela (L) 2006 CZE Žákyně st. 06 FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník z.s.
NP X X Nagyová Zuzana (L) 2008 CZE Žákyně mladší SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
X X NAROVCOVÁ Beata (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 SKSV - SKI KLUB ŠUMAVA VIMPERK, z.s.
X X Navrátil Štěpán (M) 2006 CZE Žáci st. 06 SKIP - SKI Police nad Metují, z.s.
NP X X Nebusová Norika (L) 2008 CZE Žákyně mladší DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
X X Nesládek Petr (M) 2005 CZE Žáci st. 05 TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
NP X X Nesládek Tomáš (M) 2007 CZE Žáci mladší TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
X X Nikodýmová Nikola (L) 2004 CZE U15 L - Žákyně st. 04 SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
X X Nohejlová Kateřina (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 BAOS - TJ Baník Osek, z.s.
NP X X Norba Denis (M) 2008 CZE Žáci mladší JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
X X Nosek František (M) 2005 CZE Žáci st. 05 LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
NP X X Nosková Marcela (L) 2008 CZE Žákyně mladší LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
NP X X Nová Miroslava (L) 2007 CZE Žákyně mladší SOSY - SKI Sokol Stachy
X X Nová Nela (L) 2006 CZE Žákyně st. 06 SKSV - SKI KLUB ŠUMAVA VIMPERK, z.s.
X X Nováčková Johana (L) 2004 CZE U15 L - Žákyně st. 04 SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
NP X X Nováková Amálie (L) 2008 CZE Žákyně mladší TJTA - TJ Tanvald z.s.
X X Nováková Anna (L) 2004 CZE U15 L - Žákyně st. 04 SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
NP X - Nováková Kristýna (L) 2008 CZE Žákyně mladší SOVH - Tělocvičná jednota Sokol Velké Hamry I
X X Novotná Anna (L) 2006 CZE Žákyně st. 06 SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
NP X X Novotný Dalibor (M) 2008 CZE Žáci mladší DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X - Novotný Jakub (M) 2008 CZE Žáci mladší SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
NP X X Novotný Tomáš (M) 2008 CZE Žáci mladší SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
X X Novotný Václav (M) 2006 CZE Žáci st. 06 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X X Nuhálová Karolína (L) 2008 CZE Žákyně mladší NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
NP X X Nyklesová Markéta (L) 2007 CZE Žákyně mladší SCPL - SPORT CLUB PLZEŇ, z. s.
NP X X Nyklíčková Veronika (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 BKLM - Borský klub lyžařů Machov z.s.
NP X X OBERMAJER Matěj (M) 2007 CZE Žáci mladší SKIB - SKIBI AKADEMIE Valašské Meziříčí z.s.
NP X X OBERMAJEROVÁ Monika (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 SKIB - SKIBI AKADEMIE Valašské Meziříčí z.s.
NP X X OLLÉ Ester (L) 2007 CZE Žákyně mladší SKSV - SKI KLUB ŠUMAVA VIMPERK, z.s.
NP X X Oral Matyáš (M) 2006 CZE Žáci st. 06 SKBR - Sportovní klub SKOL Brno, z. s.
NP X X Orálková Andrea (L) 2008 CZE Žákyně mladší NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
X X Palánová Anežka (L) 2004 CZE U15 L - Žákyně st. 04 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X X Palouš Ondřej (M) 2004 CZE U15 M - Žáci st. 04 SKRO - Klub biatlonu SK Rover, p.s.
NP X X Patermannová Marie (L) 2006 CZE Žákyně st. 06 KBST - Klub biatlonu Střelka p.s.
NP X X Pátková Viktorka (L) 2007 CZE Žákyně mladší SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
X X Paulusová Lucie (L) 2004 CZE U15 L - Žákyně st. 04 SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X X Pávek Lukáš (M) 2007 CZE Žáci mladší DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
X X Pávek Matyáš (M) 2004 CZE U15 M - Žáci st. 04 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
X X Pavlas Ondřej (M) 2004 CZE U15 M - Žáci st. 04 SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
X X Pavlica Vojtěch (M) 2006 CZE Žáci st. 06 SSKR - Školní sportovní klub Rožnov p. Radhoštěm
NP X X PAVLICOVÁ Nikol (L) 2008 CZE Žákyně mladší SKIB - SKIBI AKADEMIE Valašské Meziříčí z.s.
NP X X Pavlová Karolína (L) 2007 CZE Žákyně mladší STUD - Tělocvičná jednota Sokol Studenec
NP X X Pekárek Tomáš (M) 2007 CZE Žáci mladší LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
NP X X Pekárková Zuzana (L) 2007 CZE Žákyně mladší SKSK - Wikov SKI Skuhrov nad Bělou, z.s.
X X Peřinová Anna (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
NP X X Peřinová Eliška (L) 2007 CZE Žákyně mladší SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
X X Peřinová Zuzana (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
X X Pešina Jakub (M) 2004 CZE U15 M - Žáci st. 04 SKIP - SKI Police nad Metují, z.s.
X X Pešina Jan (M) 2006 CZE Žáci st. 06 SKIP - SKI Police nad Metují, z.s.
X X Pešová Aneta (L) 2006 CZE Žákyně st. 06 FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník z.s.
X X Pešta David (M) 2004 CZE U15 M - Žáci st. 04 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X X Peštová Daniela (L) 2007 CZE Žákyně mladší TJTA - TJ Tanvald z.s.
NP X X Peštová Kamila (L) 2007 CZE Žákyně mladší UKPL - USK CS Plzeň
X X Peterková Eliška (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 SPVR - TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA SPARTAK VRCHLABÍ, Z. S.
NP X X PETRŮ Anna (L) 2007 CZE Žákyně mladší SKIB - SKIBI AKADEMIE Valašské Meziříčí z.s.
NP X X Petruželová Simona (L) 2007 CZE Žákyně mladší JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X X Pícl Kryštof (M) 2008 CZE Žáci mladší UKPL - USK CS Plzeň
NP X X Pilná Radka (L) 2006 CZE Žákyně st. 06 SKSK - Wikov SKI Skuhrov nad Bělou, z.s.
X X Plecháč Patrik (M) 2006 CZE Žáci st. 06 SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X X Plecháčová Adéla (L) 2007 CZE Žákyně mladší TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
X X Plecháčová Ilona (L) 2006 CZE Žákyně st. 06 SPVR - TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA SPARTAK VRCHLABÍ, Z. S.
NP X X Plesl Josef (M) 2008 CZE Žáci mladší SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
X X Plná Natálie (L) 2004 CZE U15 L - Žákyně st. 04 BKLM - Borský klub lyžařů Machov z.s.
NP X X Pobiš Cyril (M) 2005 CZE Žáci st. 05 SKRO - Klub biatlonu SK Rover, p.s.
X X Podzimková Eliška (L) 2004 CZE U15 L - Žákyně st. 04 LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
NP X X Pohlová Adéla (L) 2007 CZE Žákyně mladší SKIP - SKI Police nad Metují, z.s.
NP X X Pohořalý Jakub (M) 2006 CZE Žáci st. 06 SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
X X Pokorná Ema (L) 2006 CZE Žákyně st. 06 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X X Pokorný Tomáš (M) 2008 CZE Žáci mladší DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X X Poláchová Viktorie (L) 2007 CZE Žákyně mladší SKVM - SKI KLUB Valašské Meziříčí, z.s.
NP X X Polák Tomáš (M) 2008 CZE Žáci mladší JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
X X Polanská Barbora (L) 2006 CZE Žákyně st. 06 LOTE - TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
NP X X Polonská Eliška (L) 2007 CZE Žákyně mladší SPVR - TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA SPARTAK VRCHLABÍ, Z. S.
NP X X PONDĚLÍKOVÁ Veronika (L) 2007 CZE Žákyně mladší JIJD - Tělovýchovná jednota Jiskra Josefův Důl, z.s.
NP X X Poskerová Nela (L) 2008 CZE Žákyně mladší FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník z.s.
NP X X Poul Jáchym (M) 2007 CZE Žáci mladší ZDAS - TJ Žďár nad Sázavou-LO
X X Poul Kryštof (M) 2006 CZE Žáci st. 06 ZDAS - TJ Žďár nad Sázavou-LO
X X Poupalová Jolana (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
NP X X PROCHÁZKOVÁ Žofie (L) 2008 CZE Žákyně mladší SKIB - SKIBI AKADEMIE Valašské Meziříčí z.s.
NP X X Prokeš Jan (M) 2007 CZE Žáci mladší SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X X Přibyl Elias (M) 2005 CZE Žáci st. 05 SOSY - SKI Sokol Stachy
NP X X Přibyl Sára (L) 2007 CZE Žákyně mladší SOSY - SKI Sokol Stachy
X X Ptáček Jan (M) 2005 CZE Žáci st. 05 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X X Ptáčková Tereza (L) 2008 CZE Žákyně mladší ZDAS - TJ Žďár nad Sázavou-LO
NP X X Půbal Matouš (M) 2008 CZE Žáci mladší DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
X X Půbalová Nela (L) 2004 CZE U15 L - Žákyně st. 04 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X X Pučelík Štěpán (M) 2007 CZE Žáci mladší DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X X Pyszko Ester (L) 2007 CZE Žákyně mladší DLOM - TJ Dolní Lomná z.s.
X X Pyšný Jakub (M) 2006 CZE Žáci st. 06 SCPL - SPORT CLUB PLZEŇ, z. s.
NP X X Rada Tobiáš (M) 2007 CZE Žáci mladší SKSV - SKI KLUB ŠUMAVA VIMPERK, z.s.
X X Rádl Mikeš (M) 2005 CZE Žáci st. 05 SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
X X Radová Daniela (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 SKSV - SKI KLUB ŠUMAVA VIMPERK, z.s.
NP X X Rajnochová Barbora (L) 2007 CZE Žákyně mladší DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
X X Randáková Hana (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 SOSY - SKI Sokol Stachy
X X Retek David (M) 2004 CZE U15 M - Žáci st. 04 TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
X X Retková Klára (L) 2006 CZE Žákyně st. 06 TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
NP X X Rieger Marek (M) 2007 CZE Žáci mladší SPVR - TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA SPARTAK VRCHLABÍ, Z. S.
NP X X Roučková Veronika (L) 2007 CZE Žákyně mladší SKRO - Klub biatlonu SK Rover, p.s.
NP X X Rybka Lukáš (M) 2004 CZE U15 M - Žáci st. 04 SPLE - TJ Spartak Letohrad
X X Rýdlová Karolína (L) 2006 CZE Žákyně st. 06 SKVM - SKI KLUB Valašské Meziříčí, z.s.
X X RYML Radek (M) 2004 CZE U15 M - Žáci st. 04 JIJD - Tělovýchovná jednota Jiskra Josefův Důl, z.s.
X X Řáhová Martina (L) 2006 CZE Žákyně st. 06 SCPL - SPORT CLUB PLZEŇ, z. s.
X X Řehák Ondřej (M) 2004 CZE U15 M - Žáci st. 04 LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
X X Řeháková Mirka (L) 2006 CZE Žákyně st. 06 SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
NP X X Řeháková Simona (L) 2007 CZE Žákyně mladší LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
X X Řehoř Šimon (M) 2006 CZE Žáci st. 06 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X X Řezáč Aleš (M) 2007 CZE Žáci mladší JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
X X Řezníček Petr (M) 2005 CZE Žáci st. 05 LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
NP X X Řezníčková Eliška (L) 2007 CZE Žákyně mladší SKIP - SKI Police nad Metují, z.s.
X X Řezníčková Zuzana (L) 2006 CZE Žákyně st. 06 SKSR - Sportovní klub Svratka z.s.
X X Sáblíková Aneta (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 ZDAS - TJ Žďár nad Sázavou-LO
NP X X Sadílková Klára (L) 2007 CZE Žákyně mladší SKRO - Klub biatlonu SK Rover, p.s.
X - Sádovská Anežka (L) 2004 CZE U15 L - Žákyně st. 04 SKSR - Sportovní klub Svratka z.s.
X X Saidl Filip (M) 2006 CZE Žáci st. 06 SKIP - SKI Police nad Metují, z.s.
X X Salaba Dan (M) 2004 CZE U15 M - Žáci st. 04 SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
X X Salaba Jakub (M) 2006 CZE Žáci st. 06 SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X X Saska Lukáš (M) 2007 CZE Žáci mladší SKJA - SKI Janov - Bedřichov, z.s.
NP X X Satorie Josef (M) 2008 CZE Žáci mladší SOSY - SKI Sokol Stachy
X X Satoriová Johanka (L) 2006 CZE Žákyně st. 06 SOSY - SKI Sokol Stachy
X X Sauer Štěpán (M) 2006 CZE Žáci st. 06 LKAS - LK JASAN Aš z.s.
NP X X Savický Martin (M) 2007 CZE Žáci mladší DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
X X Sázel František (M) 2005 CZE Žáci st. 05 RDRY - SKI Klub RD Rýmařov
NP X X Sázel Marek (M) 2007 CZE Žáci mladší RDRY - SKI Klub RD Rýmařov
X X Sedlář Tomáš (M) 2004 CZE U15 M - Žáci st. 04 RDRY - SKI Klub RD Rýmařov
NP X X Sedlecká Markéta (L) 2007 CZE Žákyně mladší LOTE - TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
X X Serra Caroline (L) 2006 CZE Žákyně st. 06 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X X Shorný Mikuláš (M) 2008 CZE Žáci mladší TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
NP X X Schäferová Magdaléna (L) 2008 CZE Žákyně mladší DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X X Schilte Filip (M) 2007 CZE Žáci mladší TJSE - TJ Semily
NP X X Schless Adam (M) 2004 CZE U15 M - Žáci st. 04 SPLE - TJ Spartak Letohrad
X X Síč Alexandr (M) 2006 CZE Žáci st. 06 TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
NP X X SIEKLIKOVÁ Natálie (L) 2007 CZE Žákyně mladší SKIB - SKIBI AKADEMIE Valašské Meziříčí z.s.
NP X X Sikora Daniel (M) 2007 CZE Žáci mladší DLOM - TJ Dolní Lomná z.s.
X X Simbartl Eduard (M) 2006 CZE Žáci st. 06 SPVR - TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA SPARTAK VRCHLABÍ, Z. S.
X X Sirotková Eliška (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 BAOS - TJ Baník Osek, z.s.
NP X X Skálová Renata (L) 2008 CZE Žákyně mladší SKSK - Wikov SKI Skuhrov nad Bělou, z.s.
NP X X Skandera Matyáš (M) 2008 CZE Žáci mladší SASM - Sportovní akademie Špindlerův Mlýn, z. ú.
X X Slámová Lenka (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
X X Slonková Amálie (L) 2006 CZE Žákyně st. 06 NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
X X Slováková Klára (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 RDRY - SKI Klub RD Rýmařov
NP X X Sluková Michaela (L) 2007 CZE Žákyně mladší LKAS - LK JASAN Aš z.s.
X X Smejkal Adam (M) 2006 CZE Žáci st. 06 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
X X Smržová Kateřina (L) 2006 CZE Žákyně st. 06 SKPU - Sportovní klub policie Sever Ústí nad Labem z.s.
NP X X Smržová Rozálie (L) 2007 CZE Žákyně mladší SKPU - Sportovní klub policie Sever Ústí nad Labem z.s.
NP X X Smutná Sofie (L) 2006 CZE Žákyně st. 06 SKBR - Sportovní klub SKOL Brno, z. s.
NP X X Smutná Stela (L) 2007 CZE Žákyně mladší SKPU - Sportovní klub policie Sever Ústí nad Labem z.s.
NP X X Sochorová Vendula (L) 2008 CZE Žákyně mladší NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
NP X X Soukupová Silva (L) 2007 CZE Žákyně mladší SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
NP X X Spurný Samuel (M) 2008 CZE Žáci mladší ZDAS - TJ Žďár nad Sázavou-LO
X X Srnská Eliška (L) 2004 CZE U15 L - Žákyně st. 04 ZDAS - TJ Žďár nad Sázavou-LO
X X Srnská Patricie (L) 2004 CZE U15 L - Žákyně st. 04 NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
NP X X Stehlík Jakub (M) 2007 CZE Žáci mladší SCPL - SPORT CLUB PLZEŇ, z. s.
X X Stehlík Šimon (M) 2005 CZE Žáci st. 05 SCPL - SPORT CLUB PLZEŇ, z. s.
X X Steiger Alexandr (M) 2006 CZE Žáci st. 06 FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník z.s.
NP X X Steinbach Hynek (M) 2007 CZE Žáci mladší SKSV - SKI KLUB ŠUMAVA VIMPERK, z.s.
X X Steinbach Jakub (M) 2005 CZE Žáci st. 05 SKSV - SKI KLUB ŠUMAVA VIMPERK, z.s.
NP X X Stejskalová Aneta (L) 2007 CZE Žákyně mladší FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník z.s.
X X Stejskalová Michaela (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník z.s.
X - Stejskalová Vanda (L) 2006 CZE Žákyně st. 06 TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
X X Stoklasa Ondřej (M) 2006 CZE Žáci st. 06 TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
X X Stolínová Doubravka (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
NP X X Streitová Aneta (L) 2007 CZE Žákyně mladší FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník z.s.
NP X X Strunz Martin (M) 2006 CZE Žáci st. 06 SASM - Sportovní akademie Špindlerův Mlýn, z. ú.
X X Střelečková Martina (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
X X Střešňáková Veronika (L) 2004 CZE U15 L - Žákyně st. 04 NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
NP X X Suchánek Brian Martin (M) 2006 CZE Žáci st. 06 KBST - Klub biatlonu Střelka p.s.
X X Sucharda Tomáš (M) 2005 CZE Žáci st. 05 SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X X Suchodol Ondřej (M) 2007 CZE Žáci mladší SPLE - TJ Spartak Letohrad
NP X X Suchodol Štěpán (M) 2006 CZE Žáci st. 06 SPLE - TJ Spartak Letohrad
NP X X Suchodol Vít (M) 2004 CZE U15 M - Žáci st. 04 SPLE - TJ Spartak Letohrad
X X Svoboda Antonín (M) 2006 CZE Žáci st. 06 SCPL - SPORT CLUB PLZEŇ, z. s.
NP X - Svoboda Dominik (M) 2005 CZE Žáci st. 05 SOSE - TJ Sokol Senohraby
X X Svoboda Martin (M) 2005 CZE Žáci st. 05 SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X X Svoboda Pavel (M) 2007 CZE Žáci mladší FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník z.s.
NP X X Svobodová Karolína (L) 2004 CZE U15 L - Žákyně st. 04 FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník z.s.
X X Svobodová Kateřina (L) 2004 CZE U15 L - Žákyně st. 04 SKSR - Sportovní klub Svratka z.s.
NP X X Svobodová Laura (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 SOSE - TJ Sokol Senohraby
NP X X Svobodová Zuzana (L) 2008 CZE Žákyně mladší SKSR - Sportovní klub Svratka z.s.
NP X X Sýkora Štěpán (M) 2007 CZE Žáci mladší UKPL - USK CS Plzeň
X X Sýkora Vojtěch (M) 2005 CZE Žáci st. 05 SCPL - SPORT CLUB PLZEŇ, z. s.
NP X X Syrovátková Linda (L) 2007 CZE Žákyně mladší JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
X X Szotkowska Małgorzata (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 DLOM - TJ Dolní Lomná z.s.
X X Šantora Jáchym (M) 2004 CZE U15 M - Žáci st. 04 SKRO - Klub biatlonu SK Rover, p.s.
X X Šebestová Viktorie (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník z.s.
NP X X Šedivý Josef (M) 2008 CZE Žáci mladší STUD - Tělocvičná jednota Sokol Studenec
X X Šercl Miroslav (M) 2005 CZE Žáci st. 05 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X X Šíchová Barbora (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 SKRO - Klub biatlonu SK Rover, p.s.
X X Šilha Ondřej (M) 2005 CZE Žáci st. 05 SOSY - SKI Sokol Stachy
NP X X Šimečková Kateřina (L) 2006 CZE Žákyně st. 06 SOSE - TJ Sokol Senohraby
NP X X Šimek Michal (M) 2008 CZE Žáci mladší SASM - Sportovní akademie Špindlerův Mlýn, z. ú.
NP X X Šimurda Matěj (M) 2006 CZE Žáci st. 06 UKPL - USK CS Plzeň
NP X X Šinclová Nina (L) 2007 CZE Žákyně mladší NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
NP X X Šír Martin (M) 2008 CZE Žáci mladší ASCR - Athletic Ski Club Rozsochy
X X Šírová Anna (L) 2006 CZE Žákyně st. 06 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X X Širůček Petr (M) 2006 CZE Žáci st. 06 SKRO - Klub biatlonu SK Rover, p.s.
NP X X Šišková Andrea (L) 2008 CZE Žákyně mladší SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X X Škrobánek Jaroslav (M) 2004 CZE U15 M - Žáci st. 04 SPLE - TJ Spartak Letohrad
X X Šlapáková Štěpánka (L) 2006 CZE Žákyně st. 06 BAOS - TJ Baník Osek, z.s.
X X Šmejkalová Viktorie (L) 2004 CZE U15 L - Žákyně st. 04 SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
NP X X Šnytr Václav (M) 2008 CZE Žáci mladší SKJA - SKI Janov - Bedřichov, z.s.
NP X - Šourek Martin (M) 2007 CZE Žáci mladší SOVH - Tělocvičná jednota Sokol Velké Hamry I
NP X X Špalek Jan (M) 2007 CZE Žáci mladší LOTE - TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
NP X X Šperlová Iva (L) 2008 CZE Žákyně mladší SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
NP X X Špicarová Karolína (L) 2008 CZE Žákyně mladší SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
X X Šretrová Lucie (L) 2006 CZE Žákyně st. 06 SKIP - SKI Police nad Metují, z.s.
X X Šroubová Adéla (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 SKSV - SKI KLUB ŠUMAVA VIMPERK, z.s.
X X Štefan Jan (M) 2005 CZE Žáci st. 05 STUD - Tělocvičná jednota Sokol Studenec
NP X X Štefanová Adéla (L) 2007 CZE Žákyně mladší SOSY - SKI Sokol Stachy
X X Štefanová Markéta (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 STUD - Tělocvičná jednota Sokol Studenec
NP X X ŠTEJFA Miroslav (M) 2007 CZE Žáci mladší JIJD - Tělovýchovná jednota Jiskra Josefův Důl, z.s.
X X Štejfová Zuzana (L) 2006 CZE Žákyně st. 06 TJTA - TJ Tanvald z.s.
X X Štencl Ondřej (M) 2005 CZE Žáci st. 05 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X X Štěpán Adam (M) 2007 CZE Žáci mladší SKRO - Klub biatlonu SK Rover, p.s.
NP X X Štěpánková Helena (L) 2007 CZE Žákyně mladší SKRO - Klub biatlonu SK Rover, p.s.
NP X X Štěpánková Lenka (L) 2008 CZE Žákyně mladší CSKV - Český skiklub Vysoké nad Jizerou
NP X - Štolba Tomáš (M) 2006 CZE Žáci st. 06 SOSE - TJ Sokol Senohraby
X X Študlarová Zuzana (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
X X Šulcová Rozálie (L) 2004 CZE U15 L - Žákyně st. 04 SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
X X Šurík Jakub (M) 2005 CZE Žáci st. 05 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X X Švácha Matěj (M) 2007 CZE Žáci mladší BAOS - TJ Baník Osek, z.s.
X X Švácha Pavel (M) 2004 CZE U15 M - Žáci st. 04 BAOS - TJ Baník Osek, z.s.
NP X X Švarc Michal (M) 2007 CZE Žáci mladší SOSY - SKI Sokol Stachy
X X Švehlová Patricie (L) 2004 CZE U15 L - Žákyně st. 04 LOTE - TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
NP X X Švehlová Rozálie (L) 2008 CZE Žákyně mladší SOSY - SKI Sokol Stachy
X X Švihálková Adéla (L) 2006 CZE Žákyně st. 06 SKRO - Klub biatlonu SK Rover, p.s.
NP X X Švub Václav (M) 2008 CZE Žáci mladší NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
X X Tabara Šimon (M) 2005 CZE Žáci st. 05 DLOM - TJ Dolní Lomná z.s.
NP X X Tauchman Matěj (M) 2008 CZE Žáci mladší STUD - Tělocvičná jednota Sokol Studenec
NP X X Teichmanová Michaela (L) 2007 CZE Žákyně mladší SPVR - TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA SPARTAK VRCHLABÍ, Z. S.
NP X X TISCHLER Jan (M) 2005 CZE Žáci st. 05 SKSV - SKI KLUB ŠUMAVA VIMPERK, z.s.
NP X X Tobrman Filip Albert (M) 2008 CZE Žáci mladší UKPL - USK CS Plzeň
NP X X Tobrmanová Anna Sofie (L) 2006 CZE Žákyně st. 06 UKPL - USK CS Plzeň
X X Tomanek Ema (L) 2006 CZE Žákyně st. 06 DLOM - TJ Dolní Lomná z.s.
X X Tomášková Daniela (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 SPVR - TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA SPARTAK VRCHLABÍ, Z. S.
X X Tomšík Pavel (M) 2006 CZE Žáci st. 06 ZDAS - TJ Žďár nad Sázavou-LO
NP X X Trejbal Vojtěch (M) 2008 CZE Žáci mladší STUD - Tělocvičná jednota Sokol Studenec
NP X X Trojan Lukáš (M) 2006 CZE Žáci st. 06 SKPU - Sportovní klub policie Sever Ústí nad Labem z.s.
X X Trojan Matěj (M) 2004 CZE U15 M - Žáci st. 04 SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X X Trojanová Klára (L) 2007 CZE Žákyně mladší SKPU - Sportovní klub policie Sever Ústí nad Labem z.s.
X X Tůmová Lucie (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X X Tůmová Martina (L) 2008 CZE Žákyně mladší TJTA - TJ Tanvald z.s.
NP X - Ťupa Lukáš (M) 2007 CZE Žáci mladší NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
X X Tureček Ondřej (M) 2005 CZE Žáci st. 05 TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
NP X X Turek Jakub (M) 2008 CZE Žáci mladší SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
X X Tušlová Agáta (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 SOSY - SKI Sokol Stachy
X X Tuž Jiří (M) 2004 CZE U15 M - Žáci st. 04 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
X X Tynková Kateřina (L) 2006 CZE Žákyně st. 06 SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
NP X X Uman Jakub (M) 2008 CZE Žáci mladší SKHA - Tělovýchovná jednota Jiskra Harrachov, z.s.
X X Urban Ondřej (M) 2005 CZE Žáci st. 05 FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník z.s.
X X VACEK Bertil (M) 2005 CZE Žáci st. 05 SKSV - SKI KLUB ŠUMAVA VIMPERK, z.s.
X X Vágner Václav (M) 2005 CZE Žáci st. 05 LOTE - TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
NP X X Váchová Amálie (L) 2008 CZE Žákyně mladší NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
NP X X Valenta Jakub (M) 2008 CZE Žáci mladší SKSK - Wikov SKI Skuhrov nad Bělou, z.s.
X X Valchařová Aneta (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 SKVM - SKI KLUB Valašské Meziříčí, z.s.
X X Valoušek Matěj (M) 2005 CZE Žáci st. 05 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X X Vaněčková Věra (L) 2007 CZE Žákyně mladší SKHA - Tělovýchovná jednota Jiskra Harrachov, z.s.
NP X X Váňová Eliška (L) 2008 CZE Žákyně mladší SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
X X Vašátko Jan (M) 2005 CZE Žáci st. 05 SKSK - Wikov SKI Skuhrov nad Bělou, z.s.
NP X X Vavřač Šimon (M) 2007 CZE Žáci mladší SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
NP X X Vavřík Jiří (M) 2007 CZE Žáci mladší SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
X X Vejrych Albert (M) 2005 CZE Žáci st. 05 TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
X X Velc Roman (M) 2004 CZE U15 M - Žáci st. 04 FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník z.s.
NP X X Velecký Alexandr (M) 2008 CZE Žáci mladší DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
X X Velecký Kryštof (M) 2006 CZE Žáci st. 06 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X X Venclíková Tereza (L) 2008 CZE Žákyně mladší SKSV - SKI KLUB ŠUMAVA VIMPERK, z.s.
X X Venoušová Terezie (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník z.s.
NP X X Veselý Vojtěch (M) 2008 CZE Žáci mladší ZDAS - TJ Žďár nad Sázavou-LO
NP X X Vičan Jiří (M) 2007 CZE Žáci mladší SKVM - SKI KLUB Valašské Meziříčí, z.s.
X X Vinohradníková Amálie (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 RDRY - SKI Klub RD Rýmařov
X X Vinš Lukáš (M) 2004 CZE U15 M - Žáci st. 04 TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
NP X X Vítek Richard (M) 2008 CZE Žáci mladší ZDAS - TJ Žďár nad Sázavou-LO
X X Vítek Robert (M) 2005 CZE Žáci st. 05 ZDAS - TJ Žďár nad Sázavou-LO
X X Vitvarová Klára (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 SKJA - SKI Janov - Bedřichov, z.s.
X X Vlasáková Tereza (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 SKST - SKI - KLUB Strakonice
NP X X VOCELKA Matěj (M) 2008 CZE Žáci mladší SKSV - SKI KLUB ŠUMAVA VIMPERK, z.s.
NP X X Vodrážka Štěpán (M) 2008 CZE Žáci mladší UKPL - USK CS Plzeň
X X Vohlídal Šimon (M) 2004 CZE U15 M - Žáci st. 04 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
X X Volech Šimon (M) 2004 CZE U15 M - Žáci st. 04 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
X X Volf Marek (M) 2006 CZE Žáci st. 06 KKHL - Klub klasického lyžování Hlinsko
X X Volf Pavel (M) 2004 CZE U15 M - Žáci st. 04 KKHL - Klub klasického lyžování Hlinsko
NP X X Vondraš Petr (M) 2007 CZE Žáci mladší SKSV - SKI KLUB ŠUMAVA VIMPERK, z.s.
X X Vondraš Štěpán (M) 2004 CZE U15 M - Žáci st. 04 SKSV - SKI KLUB ŠUMAVA VIMPERK, z.s.
NP X X Vršanová Julie (L) 2008 CZE Žákyně mladší FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník z.s.
X X Vyhlídková Sára (L) 2004 CZE U15 L - Žákyně st. 04 LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
NP X X Vyhlídková Sofie (L) 2007 CZE Žákyně mladší LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
X X VYSKOČIL David (M) 2005 CZE Žáci st. 05 SKSV - SKI KLUB ŠUMAVA VIMPERK, z.s.
X X Vyskočil Jan (M) 2006 CZE Žáci st. 06 SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
NP X X Wadelová Amélie (L) 2008 CZE Žákyně mladší FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník z.s.
X X Walchetsederová Linda (L) 2004 CZE U15 L - Žákyně st. 04 LKAS - LK JASAN Aš z.s.
X X Waltman Jeffrey (M) 2005 CZE Žáci st. 05 SKSV - SKI KLUB ŠUMAVA VIMPERK, z.s.
NP X X Weidenhöferová Helena (L) 2008 CZE Žákyně mladší SKBR - Sportovní klub SKOL Brno, z. s.
NP X X Witney Samuel (M) 2007 CZE Žáci mladší SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
NP X X Yaněz Michal (M) 2007 CZE Žáci mladší SKPU - Sportovní klub policie Sever Ústí nad Labem z.s.
NP X X Zábršová Adriana (L) 2004 CZE U15 L - Žákyně st. 04 NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
NP X X Zábršová Dominika (L) 2004 CZE U15 L - Žákyně st. 04 NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
NP X X Záhorcová Eliška (L) 2007 CZE Žákyně mladší FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník z.s.
X X Záhorec Adam (M) 2004 CZE U15 M - Žáci st. 04 FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník z.s.
X X Zahradník Jaroslav (M) 2004 CZE U15 M - Žáci st. 04 SKST - SKI - KLUB Strakonice
NP X X Zahradníková Petra (L) 2008 CZE Žákyně mladší RDRY - SKI Klub RD Rýmařov
NP X X Zajíček Petr (M) 2007 CZE Žáci mladší KBST - Klub biatlonu Střelka p.s.
X X Zatloukalová Linda (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
NP X X Zavřelová Klára (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 SKSR - Sportovní klub Svratka z.s.
NP X X Zeithaml Dominik (M) 2007 CZE Žáci mladší BAOS - TJ Baník Osek, z.s.
NP X X Zeithamlová Lucie (L) 2007 CZE Žákyně mladší BAOS - TJ Baník Osek, z.s.
X X Zemánek Matěj (M) 2005 CZE Žáci st. 05 LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
NP X X Zumr Pavel (M) 2007 CZE Žáci mladší TJSE - TJ Semily
X X Zuna Štěpán (M) 2004 CZE U15 M - Žáci st. 04 SCPL - SPORT CLUB PLZEŇ, z. s.
X X Zurynek Jan (M) 2006 CZE Žáci st. 06 SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
X X Zuska Marcel (M) 2004 CZE U15 M - Žáci st. 04 SKSV - SKI KLUB ŠUMAVA VIMPERK, z.s.
NP X X Žáková Barbora (L) 2008 CZE Žákyně mladší FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník z.s.
NP X X Žalská Lucie (L) 2007 CZE Žákyně mladší SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
X X Žilinská Nela (L) 2004 CZE U15 L - Žákyně st. 04 LOTE - TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
NP X - Žitný Adam (M) 2008 CZE Žáci mladší SKJA - SKI Janov - Bedřichov, z.s.
NP X X Žváčková Jolana (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
NP X X Žváčková Nela (L) 2007 CZE Žákyně mladší NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
Filtru odpovídá 722 závodníků.