Home Závody a výsledky

Seznam přihlášených - Vyhlášení KP žactva Libereckého kraje

Jméno Klub Závod
Věk. kat. Země Seskupit:
Pohlaví
Pozn. Jméno Ročník Země Věk. kat. Klub
X Baráková Barbora (L) 2002 CZE U18 L - Dorostenky starší KRVR - Tělovýchovná jednota středisko vrcholového sportu Krkonoše z.s.
X Bárta Barnabáš (M) 2005 CZE Žáci st. 05 LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
NP X Bárta Kryštof (M) 2008 CZE Žáci ml. 08 LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
X Benešová Nikol (L) 1999 CZE U20 L - Juniorky JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
X Bermannová Lucie (L) 2004 CZE U15 L - Žákyně st. 04 SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
X Bernat Pavel (M) 2004 CZE U15 M - Žáci st. 04 LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
NP X BEZDÍČKOVÁ Barbora (L) 2007 CZE Žákyně ml. 07 JIJD - Tělovýchovná jednota Jiskra Josefův Důl, z.s.
NP X BEZDÍČKOVÁ Tereza (L) 2009 CZE Žákyně nejml. 09 JIJD - Tělovýchovná jednota Jiskra Josefův Důl, z.s.
NP X Blažejová Terezie (L) 2009 CZE Žákyně nejml. 09 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Blažková Monika (L) 2009 CZE Žákyně nejml. 09 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
X Bohatá Nela (L) 2004 CZE U15 L - Žákyně st. 04 CKLH - ČKL Harrachov, spolek
X Borlová Eliška (L) 2003 CZE U16 L - Dorostenky mladší 03 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
X Bourová Zuzana (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 STUD - Tělocvičná jednota Sokol Studenec
X Bratršovský Adam (M) 2005 CZE Žáci st. 05 LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
X Brož Adam (M) 2006 CZE Žáci st. 06 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
X Brožková Denisa (L) 2004 CZE U15 L - Žákyně st. 04 SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X Brožová Adéla (L) 2009 CZE Žákyně nejml. 09 LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
NP X Brožová Petra (L) 2008 CZE Žákyně ml. 08 STUD - Tělocvičná jednota Sokol Studenec
X Brunclíková Monika (L) 2004 CZE U15 L - Žákyně st. 04 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
X Břečková Aneta (L) 2002 CZE U18 L - Dorostenky starší JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X Buďárková Laura (L) 2010 CZE Žákyně nejml. 10 STUD - Tělocvičná jednota Sokol Studenec
X Buďárková Tereza (L) 2004 CZE U15 L - Žákyně st. 04 SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X Budinová Barbora (L) 2010 CZE Žákyně nejml. 10 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
X Bureš Nina (L) 2003 CZE U16 L - Dorostenky mladší 03 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X Cipro Viktorie (L) 2011 CZE Minižačky a ml. JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X Čermák Filip (M) 2009 CZE Žáci nejml. 09 SKHA - Tělovýchovná jednota Jiskra Harrachov, z.s.
X Čermáková Sára (L) 2006 CZE Žákyně st. 06 SKHA - Tělovýchovná jednota Jiskra Harrachov, z.s.
X Čivrný Matyáš (M) 2004 CZE U15 M - Žáci st. 04 CSKV - Český skiklub Vysoké nad Jizerou
NP X Čížková Anna (L) 2008 CZE Žákyně ml. 08 SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X Diaz Matyas (M) 2007 CZE Žáci ml. 07 HSKB - Hančův sportovní klub Benecko z.s.
X Dlabová Natálie (L) 2006 CZE Žákyně st. 06 SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X Dlabová Terezie (L) 2004 CZE U15 L - Žákyně st. 04 SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X Dlouhá Daniela (L) 2009 CZE Žákyně nejml. 09 LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
NP X Dlouhá Viktorie (L) 2008 CZE Žákyně ml. 08 LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
NP X Dlouhý Lukáš (M) 2010 CZE Žáci nejml. 10 LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
NP X Dlouhý Martin (M) 2007 CZE Žáci ml. 07 LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
X Ďoubalíková Adéla (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 CSKV - Český skiklub Vysoké nad Jizerou
NP X Ďoubalíková Natálie (L) 2008 CZE Žákyně ml. 08 CSKV - Český skiklub Vysoké nad Jizerou
X Dovolil Josef (M) 2005 CZE Žáci st. 05 SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
X Drahotová Zuzana (L) 2003 CZE U16 L - Dorostenky mladší 03 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
X Drbohlavová Karolína (L) 2006 CZE Žákyně st. 06 LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
NP X Drda Filip (M) 2010 CZE Žáci nejml. 10 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
X Duben Adam (M) 2004 CZE U15 M - Žáci st. 04 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
X Dubská Barbora (L) 2003 CZE U16 L - Dorostenky mladší 03 SGJB - KLUB LYŽOVÁNÍ PŘI SPORTOVNÍM GYMNÁZIU JABLONEC NAD NISOU, z. s.
NP X Dubská Emma (L) 2007 CZE Žákyně ml. 07 SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
X Dubská Lucie (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
X Dusil Jakub (M) 2005 CZE Žáci st. 05 SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
X Dušková Kateřina (L) 2006 CZE Žákyně st. 06 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Dušková Stella (L) 2009 CZE Žákyně nejml. 09 LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
X Duštová Andrea (L) 2003 CZE U16 L - Dorostenky mladší 03 LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
X Dvorská Karolína (L) 2004 CZE U15 L - Žákyně st. 04 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Endrych Matěj (M) 2007 CZE Žáci ml. 07 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Erlebach Dominik (M) 2010 CZE Žáci nejml. 10 HSKB - Hančův sportovní klub Benecko z.s.
NP X Fantík David (M) 2007 CZE Žáci ml. 07 HSKB - Hančův sportovní klub Benecko z.s.
X Fichtnerová Adéla (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
NP X Frenclová Ema (L) 2008 CZE Žákyně ml. 08 TJSE - TJ Semily
X Habán Oliver (M) 2006 CZE Žáci st. 06 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Hadač Jakub (M) 2010 CZE Žáci nejml. 10 SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X Háková Barbora (L) 2010 CZE Žákyně nejml. 10 STUD - Tělocvičná jednota Sokol Studenec
NP X Háková Johana (L) 2012 CZE Minižačky a ml. STUD - Tělocvičná jednota Sokol Studenec
NP X Háková Zuzana (L) 2012 CZE Minižačky a ml. STUD - Tělocvičná jednota Sokol Studenec
X Halama Tomáš (M) 2005 CZE Žáci st. 05 SKJA - SKI Janov - Bedřichov, z.s.
NP X Harcubová Magdaléna (L) 2010 CZE Žákyně nejml. 10 TJTA - TJ Tanvald z.s.
X Harcubová Martina (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 TJTA - TJ Tanvald z.s.
NP X HARMANOŠ Martin (M) 2009 CZE Žáci nejml. 09 JIJD - Tělovýchovná jednota Jiskra Josefův Důl, z.s.
NP X HARMANOŠOVÁ Lucie (L) 2007 CZE Žákyně ml. 07 JIJD - Tělovýchovná jednota Jiskra Josefův Důl, z.s.
NP X Havel Josef (M) 2008 CZE Žáci ml. 08 SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
X Havlas Jakub (M) 2006 CZE Žáci st. 06 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
X Hellmich Jonáš (M) 2005 CZE Žáci st. 05 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
X Hes Kryštof Robert (M) 2005 CZE Žáci st. 05 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
X Hloušek Filip (M) 2006 CZE Žáci st. 06 SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
NP X Holub Tobiáš (M) 2009 CZE Žáci nejml. 09 SKJA - SKI Janov - Bedřichov, z.s.
X Holubec František (M) 2006 CZE Žáci st. 06 HSKB - Hančův sportovní klub Benecko z.s.
NP X Holubec Václav (M) 2009 CZE Žáci nejml. 09 HSKB - Hančův sportovní klub Benecko z.s.
NP X Horáček Šimon (M) 2008 CZE Žáci ml. 08 STUD - Tělocvičná jednota Sokol Studenec
X Horáčková Lucie (L) 2004 CZE U15 L - Žákyně st. 04 SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X Horáková Amálie (L) 2008 CZE Žákyně ml. 08 SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X Hrouda Adam (M) 2009 CZE Žáci nejml. 09 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Hroudová Anežka (L) 2010 CZE Žákyně nejml. 10 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Hubálovská Gabriela (L) 2007 CZE Žákyně ml. 07 SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
X Hübnerová Karolína (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
NP X HUDSKÝ Vojtěch (M) 2010 CZE Žáci nejml. 10 JIJD - Tělovýchovná jednota Jiskra Josefův Důl, z.s.
X Hujerová Eliška (L) 2001 CZE U18 L - Dorostenky starší JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
X Jakouběová Kateřina (L) 2003 CZE U16 L - Dorostenky mladší 03 SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
X Jakouběová Michaela (L) 2006 CZE Žákyně st. 06 SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
X Janalík Daniel (M) 2003 CZE U16 M - Dorostenci mladší 03 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Janata František (M) 2003 CZE U16 M - Dorostenci mladší 03 LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
NP X Janata Jan (M) 2009 CZE Žáci nejml. 09 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X Janatová Zdeňka (L) 2007 CZE Žákyně ml. 07 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
X Jebavá Kateřina (L) 2001 CZE U18 L - Dorostenky starší KRVR - Tělovýchovná jednota středisko vrcholového sportu Krkonoše z.s.
NP X Jelínek Ondřej (M) 2009 CZE Žáci nejml. 09 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Ježek Vincent (M) 2012 CZE Minižáčci a ml. DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Ježková Aneta (L) 2007 CZE Žákyně ml. 07 LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
NP X Ježková Julie (L) 2007 CZE Žákyně ml. 07 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
X Ježková Matilda (L) 2004 CZE U15 L - Žákyně st. 04 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Jindřišková Blanka (L) 2009 CZE Žákyně nejml. 09 HSKB - Hančův sportovní klub Benecko z.s.
X Johnová Nela (L) 2006 CZE Žákyně st. 06 SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
X Jungwirth František (M) 2006 CZE Žáci st. 06 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Jungwirth Štěpán (M) 2008 CZE Žáci ml. 08 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
X Kalinová Tereza (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Karbanová Anna (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
X Karbanová Nikola (L) 2006 CZE Žákyně st. 06 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X Karbanová Vendula (L) 2008 CZE Žákyně ml. 08 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X Karel Filip (M) 2009 CZE Žáci nejml. 09 SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
X Kašparová Kateřina (L) 2006 CZE Žákyně st. 06 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
X Kavalírová Tereza (L) 2006 CZE Žákyně st. 06 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Keltner David (M) 2008 CZE Žáci ml. 08 SKJA - SKI Janov - Bedřichov, z.s.
NP X Kerelová Kristýna (L) 2010 CZE Žákyně nejml. 10 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
X Kettner Adam (M) 2004 CZE U15 M - Žáci st. 04 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
X Klierová Klaudie (L) 2006 CZE Žákyně st. 06 SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
X Klierová Kristýna (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X Klouzová Kamila (L) 2010 CZE Žákyně nejml. 10 STUD - Tělocvičná jednota Sokol Studenec
NP X Kmoníčková Markéta (L) 2010 CZE Žákyně nejml. 10 SKHA - Tělovýchovná jednota Jiskra Harrachov, z.s.
NP X Kmoníčková Veronika (L) 2007 CZE Žákyně ml. 07 SKHA - Tělovýchovná jednota Jiskra Harrachov, z.s.
NP X Kodym Vojtěch (M) 2009 CZE Žáci nejml. 09 STUD - Tělocvičná jednota Sokol Studenec
NP X Kohout Adam (M) 2010 CZE Žáci nejml. 10 SKJA - SKI Janov - Bedřichov, z.s.
NP X Kohout Filip (M) 2005 CZE Žáci st. 05 SOSE - TJ Sokol Senohraby
X Kohoutová Zuzana (L) 2006 CZE Žákyně st. 06 SKJA - SKI Janov - Bedřichov, z.s.
NP X Kolářová Jolana (L) 2007 CZE Žákyně ml. 07 STUD - Tělocvičná jednota Sokol Studenec
NP X Kosáčková Alice (L) 2012 CZE Minižačky a ml. STUD - Tělocvičná jednota Sokol Studenec
X Kožnar Matěj (M) 2005 CZE Žáci st. 05 SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
X Kramár Patrik (M) 2004 CZE U15 M - Žáci st. 04 JIJD - Tělovýchovná jednota Jiskra Josefův Důl, z.s.
NP X Krtičková Eliška (L) 2007 CZE Žákyně ml. 07 SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X Krtičková Johana (L) 2010 CZE Žákyně nejml. 10 SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
X Krytinářová Aneta (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
X Křížová Valerie (L) 2006 CZE Žákyně st. 06 CSKV - Český skiklub Vysoké nad Jizerou
NP X Kubátová Klára (L) 2008 CZE Žákyně ml. 08 STUD - Tělocvičná jednota Sokol Studenec
NP X Kubátová Pavla (L) 2011 CZE Minižačky a ml. STUD - Tělocvičná jednota Sokol Studenec
NP X Kučera Cyril (M) 2010 CZE Žáci nejml. 10 SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X Kučera Jindřich (M) 2008 CZE Žáci ml. 08 SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
X Laurin Albert (M) 2003 CZE U16 M - Dorostenci mladší 03 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X Lederová Aneta (L) 2010 CZE Žákyně nejml. 10 SKJA - SKI Janov - Bedřichov, z.s.
X Lengyelová Klára (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 TJSE - TJ Semily
NP X Lukavec Albert (M) 2008 CZE Žáci ml. 08 LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
X Macoun František (M) 2006 CZE Žáci st. 06 SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
X Macounová Amálie (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X Machová Jana (L) 2010 CZE Žákyně nejml. 10 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
X Mairich Filip (M) 2006 CZE Žáci st. 06 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X Majorová Kateřina (L) 2006 CZE Žákyně st. 06 SKHA - Tělovýchovná jednota Jiskra Harrachov, z.s.
NP X Majorová Rozálie (L) 2009 CZE Žákyně nejml. 09 SKHA - Tělovýchovná jednota Jiskra Harrachov, z.s.
X Malý Adam (M) 2004 CZE U15 M - Žáci st. 04 TJSE - TJ Semily
NP X Mareček Mikuláš (M) 2010 CZE Žáci nejml. 10 SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X Marečková Julie (L) 2007 CZE Žákyně ml. 07 SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X Marečková Olivie (L) 2009 CZE Žákyně nejml. 09 SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X Martin Jan (M) 1980 CZE Muži KRVR - Tělovýchovná jednota středisko vrcholového sportu Krkonoše z.s.
NP X Mařas Jakub (M) 2010 CZE Žáci nejml. 10 TJSE - TJ Semily
NP X Mařas Matěj (M) 2007 CZE Žáci ml. 07 TJSE - TJ Semily
NP X Masnica Filip (M) 2008 CZE Žáci ml. 08 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Masnicová Anna (L) 2010 CZE Žákyně nejml. 10 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Mastník Matěj (M) 2009 CZE Žáci nejml. 09 SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
NP X Mastník Šimon (M) 2009 CZE Žáci nejml. 09 SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
X Maťátková Kateřina (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
X Matějková Kateřina (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
X Matouš Adam (M) 1998 CZE Muži SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
X Matoušek Matouš (M) 2002 CZE U18 M - Dorostenci starší JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X Mečíř Vojtěch (M) 2007 CZE Žáci ml. 07 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Melich Kryštof (M) 2009 CZE Žáci nejml. 09 TJTA - TJ Tanvald z.s.
NP X Melichová Beáta (L) 2011 CZE Minižačky a ml. TJTA - TJ Tanvald z.s.
NP X Mifka Vojtěch (M) 2007 CZE Žáci ml. 07 TJSE - TJ Semily
NP X Miksa Matěj (M) 2008 CZE Žáci ml. 08 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X Mládková Anna (L) 2008 CZE Žákyně ml. 08 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
X Mlynáriková Denisa (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X Mohvaldová Anežka (L) 2011 CZE Minižačky a ml. HSKB - Hančův sportovní klub Benecko z.s.
NP X Mohvaldová Vendula (L) 2010 CZE Žákyně nejml. 10 HSKB - Hančův sportovní klub Benecko z.s.
X Mučica Jakub (M) 2001 CZE U18 M - Dorostenci starší JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X MUNZAR Jiří (M) 2009 CZE Žáci nejml. 09 JIJD - Tělovýchovná jednota Jiskra Josefův Důl, z.s.
NP X Nagyová Zuzana (L) 2008 CZE Žákyně ml. 08 SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
X Nikodýmová Nikola (L) 2004 CZE U15 L - Žákyně st. 04 SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
NP X Norba Denis (M) 2008 CZE Žáci ml. 08 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
X Nosek František (M) 2005 CZE Žáci st. 05 LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
NP X Nosková Marcela (L) 2008 CZE Žákyně ml. 08 LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
NP X Nováková Amálie (L) 2008 CZE Žákyně ml. 08 TJTA - TJ Tanvald z.s.
NP X Nováková Nela (L) 2009 CZE Žákyně nejml. 09 SKJA - SKI Janov - Bedřichov, z.s.
X Novotná Anna (L) 2006 CZE Žákyně st. 06 SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
NP X Novotná Dominika (L) 2011 CZE Minižačky a ml. SPVR - TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA SPARTAK VRCHLABÍ, Z. S.
NP X Novotný Jakub (M) 2008 CZE Žáci ml. 08 SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
NP X Novotný Tomáš (M) 2008 CZE Žáci ml. 08 SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
X Novotný Václav (M) 2006 CZE Žáci st. 06 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Obdržálek Matěj (M) 2011 CZE Minižáčci a ml. SKPU - Sportovní klub policie Sever Ústí nad Labem z.s.
NP X Obdržálková Adéla (L) 2013 CZE Minižačky a ml. SKPU - Sportovní klub policie Sever Ústí nad Labem z.s.
NP X Pacholík Max (M) 2011 CZE Minižáčci a ml. STUD - Tělocvičná jednota Sokol Studenec
X Palánová Anežka (L) 2004 CZE U15 L - Žákyně st. 04 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X Paldus Matěj (M) 2008 CZE Žáci ml. 08 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
X Pávek Matyáš (M) 2004 CZE U15 M - Žáci st. 04 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Pavlová Karolína (L) 2007 CZE Žákyně ml. 07 STUD - Tělocvičná jednota Sokol Studenec
NP X Pekárek Tomáš (M) 2007 CZE Žáci ml. 07 LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
NP X Peštová Daniela (L) 2007 CZE Žákyně ml. 07 TJTA - TJ Tanvald z.s.
X Pilař Ondřej (M) 2003 CZE U16 M - Dorostenci mladší 03 SKHA - Tělovýchovná jednota Jiskra Harrachov, z.s.
X Plecháč Patrik (M) 2006 CZE Žáci st. 06 SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X Plecháčová Nikola (L) 2009 CZE Žákyně nejml. 09 SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X Plesl Josef (M) 2008 CZE Žáci ml. 08 SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
X Podzimková Eliška (L) 2004 CZE U15 L - Žákyně st. 04 LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
X Pokorná Ema (L) 2006 CZE Žákyně st. 06 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
X Pokorná Emma (L) 2001 CZE U18 L - Dorostenky starší SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X Pokorný Tomáš (M) 2008 CZE Žáci ml. 08 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Postolka Štěpán (M) 1992 CZE Muži SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
X Preissler Tomáš (M) 2003 CZE U16 M - Dorostenci mladší 03 SGJB - KLUB LYŽOVÁNÍ PŘI SPORTOVNÍM GYMNÁZIU JABLONEC NAD NISOU, z. s.
NP X Procházka František (M) 2010 CZE Žáci nejml. 10 SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
X Prokešová Tereza (L) 2003 CZE U16 L - Dorostenky mladší 03 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
X Ptáček Jakub (M) 2002 CZE U18 M - Dorostenci starší DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
X Ptáček Jan (M) 2005 CZE Žáci st. 05 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X Půbal Matouš (M) 2008 CZE Žáci ml. 08 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
X Půbalová Nela (L) 2004 CZE U15 L - Žákyně st. 04 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Pučelík Štěpán (M) 2007 CZE Žáci ml. 07 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Rajnochová Barbora (L) 2007 CZE Žákyně ml. 07 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Rázlová Magdaléna (L) 2010 CZE Žákyně nejml. 10 CKLH - ČKL Harrachov, spolek
NP X Rožec Vít (M) 2010 CZE Žáci nejml. 10 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X Rydvalová Viktorie (L) 2008 CZE Žákyně ml. 08 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
X RYML Radek (M) 2004 CZE U15 M - Žáci st. 04 JIJD - Tělovýchovná jednota Jiskra Josefův Důl, z.s.
X Rysulová Marie (L) 2002 CZE U18 L - Dorostenky starší SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
X Řehák Ondřej (M) 2004 CZE U15 M - Žáci st. 04 LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
NP X Řeháková Simona (L) 2007 CZE Žákyně ml. 07 LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
X Řehoř Šimon (M) 2006 CZE Žáci st. 06 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X Řehořová Štěpánka (L) 2009 CZE Žákyně nejml. 09 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X Řezáč Aleš (M) 2007 CZE Žáci ml. 07 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
X Řezníček Petr (M) 2005 CZE Žáci st. 05 LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
X Sadílková Nela (L) 2006 CZE Žákyně st. 06 CSKV - Český skiklub Vysoké nad Jizerou
X Salaba Dan (M) 2004 CZE U15 M - Žáci st. 04 SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
X Salaba Jakub (M) 2006 CZE Žáci st. 06 SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X Salabová Pavlína (L) 2009 CZE Žákyně nejml. 09 SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X Saska Lukáš (M) 2007 CZE Žáci ml. 07 SKJA - SKI Janov - Bedřichov, z.s.
X Segeš Viktor (M) 2006 CZE Žáci st. 06 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
X Serra Caroline (L) 2006 CZE Žákyně st. 06 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X Schäfer Josef (M) 2010 CZE Žáci nejml. 10 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Schäferová Magdaléna (L) 2008 CZE Žákyně ml. 08 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Schilte Filip (M) 2007 CZE Žáci ml. 07 TJSE - TJ Semily
X Schütz Michael (M) 2000 CZE U20 M - Junioři SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
X Skladan Quido (M) 2006 CZE Žáci st. 06 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
X Smejkal Adam (M) 2006 CZE Žáci st. 06 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
X Stach Martin (M) 2005 CZE Žáci st. 05 SKJA - SKI Janov - Bedřichov, z.s.
NP X Stará Klára (L) 2010 CZE Žákyně nejml. 10 LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
NP X Sudek Radim (M) 2004 CZE U15 M - Žáci st. 04 LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
X Sucharda Tomáš (M) 2005 CZE Žáci st. 05 SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X Suchardová Ella (L) 2009 CZE Žákyně nejml. 09 SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X Suchý Jiří (M) 1976 CZE Muži FELP - VSK ELEKTRO ČVUT Praha
X Svoboda Martin (M) 2005 CZE Žáci st. 05 SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
X Svobodová Kateřina (L) 2002 CZE U18 L - Dorostenky starší SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X Ševčík Jan (M) 2010 CZE Žáci nejml. 10 JIJD - Tělovýchovná jednota Jiskra Josefův Důl, z.s.
X Šibravová Eliška (L) 2002 CZE U18 L - Dorostenky starší DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
X Šimek Jaromír (M) 2003 CZE U16 M - Dorostenci mladší 03 LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
NP X Šimková Alena (L) 2009 CZE Žákyně nejml. 09 LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
NP X Šimková Veronika (L) 2010 CZE Žákyně nejml. 10 LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
NP X Šimůnková Emma (L) 2009 CZE Žákyně nejml. 09 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X Šír Martin (M) 2008 CZE Žáci ml. 08 ASCR - Athletic Ski Club Rozsochy
X Šírová Anna (L) 2006 CZE Žákyně st. 06 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Šírová Marie (L) 2009 CZE Žákyně nejml. 09 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Šišková Andrea (L) 2008 CZE Žákyně ml. 08 SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
X Škréta Vojtěch (M) 2002 CZE U18 M - Dorostenci starší DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Šnytr Antonín (M) 2010 CZE Žáci nejml. 10 SKJA - SKI Janov - Bedřichov, z.s.
NP X Šnytr Václav (M) 2008 CZE Žáci ml. 08 SKJA - SKI Janov - Bedřichov, z.s.
NP X Šochovský Vojtěch (M) 2012 CZE Minižáčci a ml. HSKB - Hančův sportovní klub Benecko z.s.
NP X Špicarová Karolína (L) 2008 CZE Žákyně ml. 08 SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
X Štefan Jan (M) 2005 CZE Žáci st. 05 STUD - Tělocvičná jednota Sokol Studenec
X Štefanová Markéta (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 STUD - Tělocvičná jednota Sokol Studenec
NP X ŠTEJFA Miroslav (M) 2007 CZE Žáci ml. 07 JIJD - Tělovýchovná jednota Jiskra Josefův Důl, z.s.
X Štencl Ondřej (M) 2005 CZE Žáci st. 05 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Štěpánková Lenka (L) 2008 CZE Žákyně ml. 08 CSKV - Český skiklub Vysoké nad Jizerou
NP X Šturma Vojtěch (M) 2007 CZE Žáci ml. 07 SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X Šulc Marek (M) 2011 CZE Minižáčci a ml. STUD - Tělocvičná jednota Sokol Studenec
X Šulcová Sára (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X Tauchman Matěj (M) 2008 CZE Žáci ml. 08 STUD - Tělocvičná jednota Sokol Studenec
NP X Trejbal Jakub (M) 2009 CZE Žáci nejml. 09 STUD - Tělocvičná jednota Sokol Studenec
NP X Trejbal Vojtěch (M) 2008 CZE Žáci ml. 08 STUD - Tělocvičná jednota Sokol Studenec
NP X Trejbalová Barbora (L) 2010 CZE Žákyně nejml. 10 STUD - Tělocvičná jednota Sokol Studenec
X Trojan Matěj (M) 2004 CZE U15 M - Žáci st. 04 SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
X Trojanová Hana (L) 2000 CZE U20 L - Juniorky SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X Tryzna Dominik (M) 2008 CZE Žáci ml. 08 HSKB - Hančův sportovní klub Benecko z.s.
NP X Trýzna Filip (M) 2010 CZE Žáci nejml. 10 HSKB - Hančův sportovní klub Benecko z.s.
X Tůmová Kateřina (L) 2001 CZE U18 L - Dorostenky starší SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X Tůmová Martina (L) 2008 CZE Žákyně ml. 08 TJTA - TJ Tanvald z.s.
X Tynková Kateřina (L) 2006 CZE Žákyně st. 06 SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
NP X Uman Jakub (M) 2008 CZE Žáci ml. 08 SKHA - Tělovýchovná jednota Jiskra Harrachov, z.s.
X Valoušek Matěj (M) 2005 CZE Žáci st. 05 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Valoušek Mikoláš (M) 2009 CZE Žáci nejml. 09 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Vanclová Jana (L) 2007 CZE Žákyně ml. 07 STUD - Tělocvičná jednota Sokol Studenec
NP X Vaněček Michal (M) 2010 CZE Žáci nejml. 10 SKHA - Tělovýchovná jednota Jiskra Harrachov, z.s.
NP X Vaněčková Věra (L) 2007 CZE Žákyně ml. 07 SKHA - Tělovýchovná jednota Jiskra Harrachov, z.s.
X Vaňura Jakub (M) 2003 CZE U16 M - Dorostenci mladší 03 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
X Velecký Kryštof (M) 2006 CZE Žáci st. 06 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
X Voháňková Barbora (L) 2003 CZE U16 L - Dorostenky mladší 03 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
X Vohlídal Šimon (M) 2004 CZE U15 M - Žáci st. 04 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
X Volech Šimon (M) 2004 CZE U15 M - Žáci st. 04 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
X Voňka Martin (M) 2002 CZE U18 M - Dorostenci starší SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
X Votoček Matyáš (M) 2003 CZE U16 M - Dorostenci mladší 03 SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
X Vyhlídková Sára (L) 2004 CZE U15 L - Žákyně st. 04 LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
NP X Vyhlídková Sofie (L) 2007 CZE Žákyně ml. 07 LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
X Vyšanský Eduard (M) 2000 CZE U20 M - Junioři SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
X Zatloukalová Barbora (L) 2003 CZE U16 L - Dorostenky mladší 03 SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
X Zeman Jiří (M) 2002 CZE U18 M - Dorostenci starší DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
X Zemánek Matěj (M) 2005 CZE Žáci st. 05 LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
NP X Zengin Ela (L) 2011 CZE Minižačky a ml. HSKB - Hančův sportovní klub Benecko z.s.
NP X Zikmundová Elen (L) 2009 CZE Žákyně nejml. 09 LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
X Zumr Jan (M) 2004 CZE U15 M - Žáci st. 04 TJSE - TJ Semily
NP X Zumr Pavel (M) 2007 CZE Žáci ml. 07 TJSE - TJ Semily
NP X Žalská Lucie (L) 2007 CZE Žákyně ml. 07 SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X Žitný Adam (M) 2008 CZE Žáci ml. 08 SKJA - SKI Janov - Bedřichov, z.s.
Filtru odpovídá 296 závodníků.