Home Závody a výsledky

Seznam přihlášených - Krajský přebor - Lučany

Jméno Klub Závod
Věk. kat. Země Seskupit:
Pohlaví
Pozn. Jméno Ročník Země Věk. kat. Klub
X Bárta Barnabáš (M) 2005 CZE Žáci st. 05 LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
NP X Bárta Kryštof (M) 2008 CZE Žáci ml. 08 LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
NP X Bartošová Kristýna (L) 2010 CZE Žákyně nejml. 10 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X Bartová Nela (L) 2010 CZE Žákyně nejml. 10 LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
NP X Bažant Kryštof (M) 2007 CZE Žáci ml. 07 SOVH - Tělocvičná jednota Sokol Velké Hamry I
NP X Bažantová Anežka (L) 2010 CZE Žákyně nejml. 10 SOVH - Tělocvičná jednota Sokol Velké Hamry I
NP X Bendová Veronika (L) 2009 CZE Žákyně nejml. 09 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X Bernt Bartoloměj (M) 2009 CZE Žáci nejml. 09 SOVH - Tělocvičná jednota Sokol Velké Hamry I
NP X Berntová Ela (L) 2011 CZE Minižačky SOVH - Tělocvičná jednota Sokol Velké Hamry I
NP X BEZDÍČKOVÁ Barbora (L) 2007 CZE Žákyně ml. 07 JIJD - Tělovýchovná jednota Jiskra Josefův Důl, z.s.
NP X BEZDÍČKOVÁ Tereza (L) 2009 CZE Žákyně nejml. 09 JIJD - Tělovýchovná jednota Jiskra Josefův Důl, z.s.
NP X Blažejová Terezie (L) 2009 CZE Žákyně nejml. 09 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Blažková Monika (L) 2009 CZE Žákyně nejml. 09 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
X Bohatá Nela (L) 2004 CZE U15 L - Žákyně st. 04 CKLH - ČKL Harrachov, spolek
NP X Borčická Denisa (L) 2009 CZE Žákyně nejml. 09 SOVH - Tělocvičná jednota Sokol Velké Hamry I
X Bratršovský Adam (M) 2005 CZE Žáci st. 05 LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
NP X Brožek Matěj (M) 2008 CZE Žáci ml. 08 SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
NP X Brožová Adéla (L) 2009 CZE Žákyně nejml. 09 LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
NP X Buďárková Laura (L) 2010 CZE Žákyně nejml. 10 STUD - Tělocvičná jednota Sokol Studenec
NP X Budinová Barbora (L) 2010 CZE Žákyně nejml. 10 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Burgermeister Karel (M) 2010 CZE Žáci nejml. 10 CSKV - Český skiklub Vysoké nad Jizerou
NP X Burgermeisterová Lucie (L) 2008 CZE Žákyně ml. 08 CSKV - Český skiklub Vysoké nad Jizerou
NP X Buriánek Max (M) 2011 CZE Minižáčci SWSL - Tělovýchovná jednota Lučany nad Nisou, z.s.
NP X Cipro Viktorie (L) 2011 CZE Minižačky JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
X Cvrčková Ines (L) 2004 CZE U15 L - Žákyně st. 04 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X Čapek Bartoloměj (M) 2009 CZE Žáci nejml. 09 SKJA - SKI Janov - Bedřichov, z.s.
X Čapek Otakar (M) 2006 CZE Žáci st. 06 SKJA - SKI Janov - Bedřichov, z.s.
NP X Čejka Hynek (M) 2010 CZE Žáci nejml. 10 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Čermák Filip (M) 2009 CZE Žáci nejml. 09 SKHA - Tělovýchovná jednota Jiskra Harrachov, z.s.
X Čermáková Sára (L) 2006 CZE Žákyně st. 06 SKHA - Tělovýchovná jednota Jiskra Harrachov, z.s.
NP X Černá Štěpánka (L) 2008 CZE Žákyně ml. 08 TJTA - TJ Tanvald z.s.
NP X Černý Marek (M) 2010 CZE Žáci nejml. 10 SKHA - Tělovýchovná jednota Jiskra Harrachov, z.s.
X Červinková Adéla (L) 2006 CZE Žákyně st. 06 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
X Čivrný Matyáš (M) 2004 CZE U15 M - Žáci st. 04 CSKV - Český skiklub Vysoké nad Jizerou
NP X Diaz Matyas (M) 2007 CZE Žáci ml. 07 HSKB - Hančův sportovní klub Benecko z.s.
NP X Dlouhá Daniela (L) 2009 CZE Žákyně nejml. 09 LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
NP X Dlouhá Viktorie (L) 2008 CZE Žákyně ml. 08 LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
NP X Dlouhý Lukáš (M) 2010 CZE Žáci nejml. 10 LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
NP X Dlouhý Martin (M) 2007 CZE Žáci ml. 07 LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
X Ďoubalíková Adéla (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 CSKV - Český skiklub Vysoké nad Jizerou
NP X Ďoubalíková Natálie (L) 2008 CZE Žákyně ml. 08 CSKV - Český skiklub Vysoké nad Jizerou
NP X Drda Filip (M) 2010 CZE Žáci nejml. 10 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X Drešerová Daniela (L) 2008 CZE Žákyně ml. 08 SWSL - Tělovýchovná jednota Lučany nad Nisou, z.s.
NP X Dubcová Marie (L) 2011 CZE Minižačky JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X Dubská Anna (L) 2007 CZE Žákyně ml. 07 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
X Dubská Barbora (L) 2004 CZE U15 L - Žákyně st. 04 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X Dubská Emma (L) 2007 CZE Žákyně ml. 07 SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
X Dubská Lucie (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
X Dubský Štěpán (M) 2006 CZE Žáci st. 06 SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
X Dufek Jan (M) 2006 CZE Žáci st. 06 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
X Dusil Jakub (M) 2005 CZE Žáci st. 05 SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
NP X Dušková Stella (L) 2009 CZE Žákyně nejml. 09 LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
NP X Dutka Ondřej (M) 2007 CZE Žáci ml. 07 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X Dvořák Filip (M) 2009 CZE Žáci nejml. 09 LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
NP X Endler Matěj (M) 2009 CZE Žáci nejml. 09 SWSL - Tělovýchovná jednota Lučany nad Nisou, z.s.
NP X Erbenová Marianna (L) 2010 CZE Žákyně nejml. 10 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X Erlebach Dominik (M) 2010 CZE Žáci nejml. 10 HSKB - Hančův sportovní klub Benecko z.s.
X Faltová Natálie (L) 2004 CZE U15 L - Žákyně st. 04 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X Fejfar Jiří (M) 2014 CZE Benjamínci M SOVH - Tělocvičná jednota Sokol Velké Hamry I
NP X Fejfarová Sofie (L) 2011 CZE Minižačky SOVH - Tělocvičná jednota Sokol Velké Hamry I
NP X Fejfarová Viktorie (L) 2008 CZE Žákyně ml. 08 SOVH - Tělocvičná jednota Sokol Velké Hamry I
X Fichtnerová Adéla (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
NP X Flemr Nicolas (M) 2007 CZE Žáci ml. 07 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Frenclová Ema (L) 2008 CZE Žákyně ml. 08 TJSE - TJ Semily
X Gubančoková Silvia (L) 2006 CZE Žákyně st. 06 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
X Halama Tomáš (M) 2005 CZE Žáci st. 05 SKJA - SKI Janov - Bedřichov, z.s.
NP X Halamová Andrea (L) 2009 CZE Žákyně nejml. 09 TJSE - TJ Semily
NP X Harcubová Magdaléna (L) 2010 CZE Žákyně nejml. 10 TJTA - TJ Tanvald z.s.
X Harcubová Martina (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 TJTA - TJ Tanvald z.s.
NP X HARMANOŠ Martin (M) 2009 CZE Žáci nejml. 09 JIJD - Tělovýchovná jednota Jiskra Josefův Důl, z.s.
NP X HARMANOŠOVÁ Lucie (L) 2007 CZE Žákyně ml. 07 JIJD - Tělovýchovná jednota Jiskra Josefův Důl, z.s.
NP X Havránek Adam (M) 2009 CZE Žáci nejml. 09 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Havránková Anna (L) 2009 CZE Žákyně nejml. 09 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Helísková Barbora (L) 2009 CZE Žákyně nejml. 09 SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
X Hloušek Filip (M) 2006 CZE Žáci st. 06 SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
NP X Holub Tobiáš (M) 2009 CZE Žáci nejml. 09 SKJA - SKI Janov - Bedřichov, z.s.
X Holubec František (M) 2006 CZE Žáci st. 06 HSKB - Hančův sportovní klub Benecko z.s.
NP X Holubec Václav (M) 2009 CZE Žáci nejml. 09 HSKB - Hančův sportovní klub Benecko z.s.
NP X Honců Matěj (M) 2010 CZE Žáci nejml. 10 SWSL - Tělovýchovná jednota Lučany nad Nisou, z.s.
NP X Horáček Šimon (M) 2008 CZE Žáci ml. 08 STUD - Tělocvičná jednota Sokol Studenec
NP X Housa Daniel (M) 2012 CZE Minižáčci DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
X Hübnerová Karolína (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
NP X HUDSKÝ Vojtěch (M) 2010 CZE Žáci nejml. 10 JIJD - Tělovýchovná jednota Jiskra Josefův Důl, z.s.
NP X Chrástová Barbora (L) 2008 CZE Žákyně ml. 08 STUD - Tělocvičná jednota Sokol Studenec
NP X Ivaničová Michaela (L) 2008 CZE Žákyně ml. 08 SOVH - Tělocvičná jednota Sokol Velké Hamry I
NP X Jaksch Kryštof (M) 2007 CZE Žáci ml. 07 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Janata Jan (M) 2009 CZE Žáci nejml. 09 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X Janatová Zdeňka (L) 2007 CZE Žákyně ml. 07 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X Janda Matěj (M) 2009 CZE Žáci nejml. 09 TJTA - TJ Tanvald z.s.
NP X Jandová Karla (L) 2012 CZE Minižačky TJTA - TJ Tanvald z.s.
NP X Jarůšek Sáva (M) 2009 CZE Žáci nejml. 09 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X Jelínek Jan (M) 2012 CZE Minižáčci SWSL - Tělovýchovná jednota Lučany nad Nisou, z.s.
NP X Jelínková Aneta (L) 2009 CZE Žákyně nejml. 09 SWSL - Tělovýchovná jednota Lučany nad Nisou, z.s.
NP X Jeníková Amálie (L) 2009 CZE Žákyně nejml. 09 SKHA - Tělovýchovná jednota Jiskra Harrachov, z.s.
NP X Ježek Vincent (M) 2012 CZE Minižáčci DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Ježková Aneta (L) 2007 CZE Žákyně ml. 07 LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
NP X Ježková Julie (L) 2007 CZE Žákyně ml. 07 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X Jindřišková Barbora (L) 2008 CZE Žákyně ml. 08 SOVH - Tělocvičná jednota Sokol Velké Hamry I
NP X Jindřišková Blanka (L) 2009 CZE Žákyně nejml. 09 HSKB - Hančův sportovní klub Benecko z.s.
X Jindřišková Lucie (L) 2006 CZE Žákyně st. 06 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X Jodasová Zuzana (L) 2009 CZE Žákyně nejml. 09 SOVH - Tělocvičná jednota Sokol Velké Hamry I
NP X Jonášová Štěpánka (L) 2010 CZE Žákyně nejml. 10 SOVH - Tělocvičná jednota Sokol Velké Hamry I
NP X Jungwirth Štěpán (M) 2008 CZE Žáci ml. 08 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
X Karbanová Karolína (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
X Karbanová Nikola (L) 2006 CZE Žákyně st. 06 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X Karbanová Vendula (L) 2008 CZE Žákyně ml. 08 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
X Kašparová Kateřina (L) 2006 CZE Žákyně st. 06 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X Kerelová Kristýna (L) 2010 CZE Žákyně nejml. 10 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Klouzová Kamila (L) 2010 CZE Žákyně nejml. 10 STUD - Tělocvičná jednota Sokol Studenec
NP X Kmoníčková Kamila (L) 2014 CZE Benjamínci L SKHA - Tělovýchovná jednota Jiskra Harrachov, z.s.
NP X Kmoníčková Markéta (L) 2010 CZE Žákyně nejml. 10 SKHA - Tělovýchovná jednota Jiskra Harrachov, z.s.
NP X Kmoníčková Veronika (L) 2007 CZE Žákyně ml. 07 SKHA - Tělovýchovná jednota Jiskra Harrachov, z.s.
X Kramár Patrik (M) 2004 CZE U15 M - Žáci st. 04 JIJD - Tělovýchovná jednota Jiskra Josefův Důl, z.s.
NP X Kremsa Petr (M) 2008 CZE Žáci ml. 08 SWSL - Tělovýchovná jednota Lučany nad Nisou, z.s.
NP X Kremsová Kateřina (L) 2010 CZE Žákyně nejml. 10 SWSL - Tělovýchovná jednota Lučany nad Nisou, z.s.
X Krytinářová Aneta (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
X Křenovský Arnošt (M) 2006 CZE Žáci st. 06 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X Kubín Jan (M) 2010 CZE Žáci nejml. 10 TJTA - TJ Tanvald z.s.
NP X Kubín Ota (M) 2008 CZE Žáci ml. 08 TJTA - TJ Tanvald z.s.
NP X Kurfiřt Jakub (M) 2008 CZE Žáci ml. 08 SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
X Lajdar Adam (M) 2006 CZE Žáci st. 06 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X Lederová Aneta (L) 2010 CZE Žákyně nejml. 10 SKJA - SKI Janov - Bedřichov, z.s.
X Lehká Zora (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
X Lengyelová Klára (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 TJSE - TJ Semily
NP X Lodr Oliver (M) 2012 CZE Minižáčci SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
NP X Lukavec Albert (M) 2008 CZE Žáci ml. 08 LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
NP X Lukavec Kryštof (M) 2011 CZE Minižáčci LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
NP X Luňáček Leoš (M) 2010 CZE Žáci nejml. 10 TJTA - TJ Tanvald z.s.
NP X Luňáčková Laura (L) 2012 CZE Minižačky TJTA - TJ Tanvald z.s.
NP X Lutovská Beata (L) 2008 CZE Žákyně ml. 08 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X Lutovská Klára (L) 2008 CZE Žákyně ml. 08 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
X Mach Lukáš (M) 2004 CZE U15 M - Žáci st. 04 LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
NP X Machová Jana (L) 2010 CZE Žákyně nejml. 10 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
X Mairich Filip (M) 2006 CZE Žáci st. 06 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X Mařas Jakub (M) 2010 CZE Žáci nejml. 10 TJSE - TJ Semily
NP X Mařas Matěj (M) 2007 CZE Žáci ml. 07 TJSE - TJ Semily
NP X Mastník Matěj (M) 2009 CZE Žáci nejml. 09 SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
NP X Mastník Šimon (M) 2009 CZE Žáci nejml. 09 SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
X Maťátková Kateřina (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
NP X Mayová Veronika (L) 2011 CZE Minižačky DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Mazač Mikuláš (M) 2010 CZE Žáci nejml. 10 SWSL - Tělovýchovná jednota Lučany nad Nisou, z.s.
NP X Mečíř Vojtěch (M) 2007 CZE Žáci ml. 07 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Melich Kryštof (M) 2009 CZE Žáci nejml. 09 TJTA - TJ Tanvald z.s.
NP X Melichová Beáta (L) 2011 CZE Minižačky TJTA - TJ Tanvald z.s.
NP X Mifka Vojtěch (M) 2007 CZE Žáci ml. 07 TJSE - TJ Semily
NP X Mihalík Matouš (M) 2009 CZE Žáci nejml. 09 TJTA - TJ Tanvald z.s.
NP X Michalenková Johanka (L) 2007 CZE Žákyně ml. 07 SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
X Míka Albert (M) 2006 CZE Žáci st. 06 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
X Mikézová Nikola (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
NP X Miksa Matěj (M) 2008 CZE Žáci ml. 08 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X Mikušová Adéla (L) 2011 CZE Minižačky TJTA - TJ Tanvald z.s.
NP X Mohvaldová Anežka (L) 2011 CZE Minižačky HSKB - Hančův sportovní klub Benecko z.s.
NP X Mohvaldová Vendula (L) 2010 CZE Žákyně nejml. 10 HSKB - Hančův sportovní klub Benecko z.s.
NP X Mučica Kryštof (M) 2007 CZE Žáci ml. 07 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X MUNZAR Jiří (M) 2009 CZE Žáci nejml. 09 JIJD - Tělovýchovná jednota Jiskra Josefův Důl, z.s.
NP X Nebusová Alžběta (L) 2010 CZE Žákyně nejml. 10 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Nebusová Norika (L) 2008 CZE Žákyně ml. 08 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
X Nikodýmová Nikola (L) 2004 CZE U15 L - Žákyně st. 04 SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
NP X Norba Denis (M) 2008 CZE Žáci ml. 08 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
X Nosek František (M) 2005 CZE Žáci st. 05 LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
NP X Nosková Marcela (L) 2008 CZE Žákyně ml. 08 LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
NP X Novák Václav (M) 2010 CZE Žáci nejml. 10 SOVH - Tělocvičná jednota Sokol Velké Hamry I
NP X Novák Viktor (M) 2007 CZE Žáci ml. 07 SWSL - Tělovýchovná jednota Lučany nad Nisou, z.s.
NP X Nováková Amálie (L) 2008 CZE Žákyně ml. 08 TJTA - TJ Tanvald z.s.
NP X Nováková Kristýna (L) 2008 CZE Žákyně ml. 08 SOVH - Tělocvičná jednota Sokol Velké Hamry I
NP X Nováková Marie (L) 2009 CZE Žákyně nejml. 09 SWSL - Tělovýchovná jednota Lučany nad Nisou, z.s.
NP X Nováková Nela (L) 2009 CZE Žákyně nejml. 09 SKJA - SKI Janov - Bedřichov, z.s.
NP X Nováková Rozálie (L) 2010 CZE Žákyně nejml. 10 TJTA - TJ Tanvald z.s.
NP X Novotný Štěpán (M) 2006 CZE Žáci st. 06 TJSE - TJ Semily
X Palánová Anežka (L) 2004 CZE U15 L - Žákyně st. 04 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X Pávek Lukáš (M) 2007 CZE Žáci ml. 07 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Pavlová Karolína (L) 2007 CZE Žákyně ml. 07 STUD - Tělocvičná jednota Sokol Studenec
NP X Pecinová Veronika (L) 2010 CZE Žákyně nejml. 10 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X Pekárek Tomáš (M) 2007 CZE Žáci ml. 07 LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
NP X Pelouch Adam (M) 2013 CZE Benjamínci M JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X Pelouch Filip (M) 2011 CZE Minižáčci JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X Peroutková Jana (L) 2008 CZE Žákyně ml. 08 SWSL - Tělovýchovná jednota Lučany nad Nisou, z.s.
NP X Peštová Daniela (L) 2007 CZE Žákyně ml. 07 TJTA - TJ Tanvald z.s.
NP X Petruželová Simona (L) 2007 CZE Žákyně ml. 07 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X Plecháčová Nikola (L) 2009 CZE Žákyně nejml. 09 SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X Plesl Josef (M) 2008 CZE Žáci ml. 08 SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
NP X Polák Tomáš (M) 2008 CZE Žáci ml. 08 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X PONDĚLÍKOVÁ Veronika (L) 2007 CZE Žákyně ml. 07 JIJD - Tělovýchovná jednota Jiskra Josefův Důl, z.s.
NP X Porkert Tomáš (M) 2011 CZE Minižáčci JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X Porkertová Eliška (L) 2013 CZE Benjamínci L JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X Porkertová Viktorie (L) 2009 CZE Žákyně nejml. 09 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X Preisler Šěpán (M) 2008 CZE Žáci ml. 08 TJTA - TJ Tanvald z.s.
NP X Procházka František (M) 2010 CZE Žáci nejml. 10 SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
NP X Procházková Julie (L) 2009 CZE Žákyně nejml. 09 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
X Ptáček Jan (M) 2005 CZE Žáci st. 05 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X Půbal Matouš (M) 2008 CZE Žáci ml. 08 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
X Půbalová Nela (L) 2004 CZE U15 L - Žákyně st. 04 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Pučelík Štěpán (M) 2007 CZE Žáci ml. 07 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Rázlová Magdaléna (L) 2010 CZE Žákyně nejml. 10 CKLH - ČKL Harrachov, spolek
NP X Rydvalová Viktorie (L) 2008 CZE Žákyně ml. 08 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
X RYML Radek (M) 2004 CZE U15 M - Žáci st. 04 JIJD - Tělovýchovná jednota Jiskra Josefův Důl, z.s.
X Řehoř Šimon (M) 2006 CZE Žáci st. 06 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X Řehořová Štěpánka (L) 2009 CZE Žákyně nejml. 09 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X Řezáč Aleš (M) 2007 CZE Žáci ml. 07 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
X Řezníček Petr (M) 2005 CZE Žáci st. 05 LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
X Sadílková Nela (L) 2006 CZE Žákyně st. 06 CSKV - Český skiklub Vysoké nad Jizerou
NP X Savruk Lukáš (M) 2010 CZE Žáci nejml. 10 SWSL - Tělovýchovná jednota Lučany nad Nisou, z.s.
X Segeš Viktor (M) 2006 CZE Žáci st. 06 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
X Serra Caroline (L) 2006 CZE Žákyně st. 06 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X Scholzová Bára (L) 2012 CZE Minižačky JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
X Skladan Quido (M) 2006 CZE Žáci st. 06 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X Slavík Daniel (M) 2006 CZE Žáci st. 06 TJSE - TJ Semily
NP X Slezáková Bára (L) 2010 CZE Žákyně nejml. 10 SWSL - Tělovýchovná jednota Lučany nad Nisou, z.s.
NP X Slezáková Kristina (L) 2011 CZE Minižačky SWSL - Tělovýchovná jednota Lučany nad Nisou, z.s.
NP X Sobotíková Eliška (L) 2012 CZE Minižačky SWSL - Tělovýchovná jednota Lučany nad Nisou, z.s.
X Stach Martin (M) 2005 CZE Žáci st. 05 SKJA - SKI Janov - Bedřichov, z.s.
NP X Stará Klára (L) 2010 CZE Žákyně nejml. 10 LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
NP X Stevenson Elisabeth (L) 2012 CZE Minižačky JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X Stevenson Luke Joshua (M) 2010 CZE Žáci nejml. 10 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X Syrovátková Linda (L) 2007 CZE Žákyně ml. 07 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X Syrovátková Veronika (L) 2010 CZE Žákyně nejml. 10 SWSL - Tělovýchovná jednota Lučany nad Nisou, z.s.
NP X Šedivý Josef (M) 2008 CZE Žáci ml. 08 STUD - Tělocvičná jednota Sokol Studenec
X Šercl Miroslav (M) 2005 CZE Žáci st. 05 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X Šercl Ondřej (M) 2009 CZE Žáci nejml. 09 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X Šimková Alena (L) 2009 CZE Žákyně nejml. 09 LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
NP X Šimková Veronika (L) 2010 CZE Žákyně nejml. 10 LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
NP X Šimůnková Emma (L) 2009 CZE Žákyně nejml. 09 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
X Široký Oldřich (M) 2005 CZE Žáci st. 05 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X Šochovský Vojtěch (M) 2012 CZE Minižáčci HSKB - Hančův sportovní klub Benecko z.s.
NP X Šourek Martin (M) 2007 CZE Žáci ml. 07 SOVH - Tělocvičná jednota Sokol Velké Hamry I
NP X ŠTEJFA Miroslav (M) 2007 CZE Žáci ml. 07 JIJD - Tělovýchovná jednota Jiskra Josefův Důl, z.s.
X Štejfová Zuzana (L) 2006 CZE Žákyně st. 06 TJTA - TJ Tanvald z.s.
NP X Štěpánková Lenka (L) 2008 CZE Žákyně ml. 08 CSKV - Český skiklub Vysoké nad Jizerou
NP X Štryncl Adam (M) 2009 CZE Žáci nejml. 09 SWSL - Tělovýchovná jednota Lučany nad Nisou, z.s.
NP X Štryncl David (M) 2004 CZE U15 M - Žáci st. 04 SWSL - Tělovýchovná jednota Lučany nad Nisou, z.s.
NP X ŠVADLENKA David (M) 2007 CZE Žáci ml. 07 JIJD - Tělovýchovná jednota Jiskra Josefův Důl, z.s.
NP X Tauchman Matěj (M) 2008 CZE Žáci ml. 08 STUD - Tělocvičná jednota Sokol Studenec
NP X Tomeš Roman (M) 2011 CZE Minižáčci SWSL - Tělovýchovná jednota Lučany nad Nisou, z.s.
NP X Trejbal Vojtěch (M) 2008 CZE Žáci ml. 08 STUD - Tělocvičná jednota Sokol Studenec
X Tůmová Lucie (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X Tůmová Martina (L) 2008 CZE Žákyně ml. 08 TJTA - TJ Tanvald z.s.
X Tuž Jiří (M) 2004 CZE U15 M - Žáci st. 04 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
X Tynková Kateřina (L) 2006 CZE Žákyně st. 06 SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
NP X Uman Jakub (M) 2008 CZE Žáci ml. 08 SKHA - Tělovýchovná jednota Jiskra Harrachov, z.s.
NP X Vanclová Jana (L) 2007 CZE Žákyně ml. 07 STUD - Tělocvičná jednota Sokol Studenec
NP X Vaněček Michal (M) 2010 CZE Žáci nejml. 10 SKHA - Tělovýchovná jednota Jiskra Harrachov, z.s.
NP X Vaněček Štěpán (M) 2013 CZE Benjamínci M SKHA - Tělovýchovná jednota Jiskra Harrachov, z.s.
NP X Vaněčková Věra (L) 2007 CZE Žákyně ml. 07 SKHA - Tělovýchovná jednota Jiskra Harrachov, z.s.
NP X Vašíčková Nella (L) 2011 CZE Minižačky SKHA - Tělovýchovná jednota Jiskra Harrachov, z.s.
X Vávrová Nataly (L) 2004 CZE U15 L - Žákyně st. 04 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X Vavřač Šimon (M) 2007 CZE Žáci ml. 07 SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
NP X Vavřačová Amálie (L) 2010 CZE Žákyně nejml. 10 SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
NP X Vernerová Veronika (L) 2006 CZE Žákyně st. 06 TJTA - TJ Tanvald z.s.
NP X Vlk Ondřej (M) 2010 CZE Žáci nejml. 10 SWSL - Tělovýchovná jednota Lučany nad Nisou, z.s.
X Volech Šimon (M) 2004 CZE U15 M - Žáci st. 04 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X Vondra Marek Šimon (M) 2010 CZE Žáci nejml. 10 SWSL - Tělovýchovná jednota Lučany nad Nisou, z.s.
X Vyhlídková Sára (L) 2004 CZE U15 L - Žákyně st. 04 LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
NP X Vyhlídková Sofie (L) 2007 CZE Žákyně ml. 07 LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
NP X Zaňka Albert (M) 2008 CZE Žáci ml. 08 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X Zengin Ela (L) 2011 CZE Minižačky HSKB - Hančův sportovní klub Benecko z.s.
NP X Zikmundová Elen (L) 2009 CZE Žákyně nejml. 09 LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
X Zurynek Jan (M) 2006 CZE Žáci st. 06 SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
NP X Zurynek Tomáš (M) 2011 CZE Minižáčci SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
NP X Zurynková Lenka (L) 2009 CZE Žákyně nejml. 09 SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
NP X Žitný Adam (M) 2008 CZE Žáci ml. 08 SKJA - SKI Janov - Bedřichov, z.s.
Filtru odpovídá 260 závodníků.