Home Závody a výsledky

Seznam přihlášených - Osecká 15

Jméno Klub Závod
Věk. kat. Země Seskupit:
Pohlaví
Pozn. Jméno Ročník Země Věk. kat. Klub
NP X Bendová Emílie (L) 2009 CZE Žákyně nejmladší LOTE - TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
NP X Beránková Eliška (L) 2008 CZE Žákyně mladší LOTE - TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
X Čadková Agáta (L) 2005 CZE Žákyně starší LOTE - TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
NP X Čapek Matěj (M) 2010 CZE Žáci nejmladší LOTE - TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
X Čermák Ondřej (M) 2004 CZE Žáci starší LOTE - TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
NP X Čermáková Adéla (L) 2007 CZE Žákyně mladší LOTE - TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
NP X Fejfuša Matěj (M) 2009 CZE Žáci nejmladší SKPU - Sportovní klub policie Sever Ústí nad Labem z.s.
NP X Fejfušová Adéla (L) 2012 CZE Minižačky SKPU - Sportovní klub policie Sever Ústí nad Labem z.s.
NP X Florianová Zita (L) 2004 CZE Žákyně starší SKPU - Sportovní klub policie Sever Ústí nad Labem z.s.
NP X Gaislerová Hana (L) 2009 CZE Žákyně nejmladší LOTE - TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
NP X Gaislerová Sára (L) 2011 CZE Minižačky LOTE - TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
NP X Gazdová Adéla (L) 2013 CZE Benjamínci L LOTE - TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
NP X Háněl Kryštof (M) 2008 CZE Žáci mladší LOTE - TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
NP X Hlisník Jan (M) 2007 CZE Žáci mladší LOTE - TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
NP X Hlisníková Anna Marie (L) 2011 CZE Minižačky LOTE - TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
X Holka Matěj (M) 2006 CZE Žáci starší LOTE - TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
NP X Hovorková Pavla (L) 2010 CZE Žákyně nejmladší SKPU - Sportovní klub policie Sever Ústí nad Labem z.s.
NP X Jirušková Magdalena (L) 2010 CZE Žákyně nejmladší LOTE - TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
NP X Kabát Jonáš (M) 2012 CZE Minižáčci LOTE - TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
X Kaiser Matěj (M) 2006 CZE Žáci starší LOTE - TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
NP X Kalhous Jan (M) 2005 CZE Žáci starší SKPU - Sportovní klub policie Sever Ústí nad Labem z.s.
NP X Kašpárková Kateřina (L) 2007 CZE Žákyně mladší SKPU - Sportovní klub policie Sever Ústí nad Labem z.s.
X Kotz Mikuláš (M) 2006 CZE Žáci starší LOTE - TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
X Křivohlavý Jakub (M) 2005 CZE Žáci starší LOTE - TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
NP X Kučera Vojtěch (M) 2011 CZE Minižáčci LOTE - TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
NP X Kučerová Johana (L) 2009 CZE Žákyně nejmladší LOTE - TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
X Lázničková Kateřina (L) 2004 CZE Žákyně starší LOTE - TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
NP X Los Antonín (M) 2011 CZE Minižáčci SKPU - Sportovní klub policie Sever Ústí nad Labem z.s.
X Machold Jakub (M) 2004 CZE Žáci starší LOTE - TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
NP X Machold Matěj (M) 2007 CZE Žáci mladší LOTE - TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
NP X Moučková Libuše (L) 2009 CZE Žákyně nejmladší LOTE - TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
NP X Nosek Štěpán (M) 2012 CZE Minižáčci LOTE - TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
NP X Obdržálek Matěj (M) 2011 CZE Minižáčci SKPU - Sportovní klub policie Sever Ústí nad Labem z.s.
NP X Obdržálková Adéla (L) 2013 CZE Benjamínci L SKPU - Sportovní klub policie Sever Ústí nad Labem z.s.
NP X Poddaná Bára (L) 2009 CZE Žákyně nejmladší LOTE - TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
NP X Poddaný Lukáš (M) 2007 CZE Žáci mladší LOTE - TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
NP X Polanská Dorota (L) 2009 CZE Žákyně nejmladší LOTE - TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
NP X Sedlecká Markéta (L) 2007 CZE Žákyně mladší LOTE - TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
X Smržová Kateřina (L) 2006 CZE Žákyně starší SKPU - Sportovní klub policie Sever Ústí nad Labem z.s.
NP X Smržová Rozálie (L) 2007 CZE Žákyně mladší SKPU - Sportovní klub policie Sever Ústí nad Labem z.s.
NP X Smutná Adina (L) 2010 CZE Žákyně nejmladší SKPU - Sportovní klub policie Sever Ústí nad Labem z.s.
NP X Smutná Stela (L) 2007 CZE Žákyně mladší SKPU - Sportovní klub policie Sever Ústí nad Labem z.s.
NP X Špalek Jan (M) 2007 CZE Žáci mladší LOTE - TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
NP X Špalková Antonie (L) 2011 CZE Minižačky LOTE - TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
NP X Švarc Jakub (M) 2009 CZE Žáci nejmladší LOTE - TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
X Švehlová Patricie (L) 2004 CZE Žákyně starší LOTE - TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
NP X Tesařová Nikol (L) 2007 CZE Žákyně mladší LOTE - TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
NP X Tesařová Tereza (L) 2010 CZE Žákyně nejmladší LOTE - TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
NP X Trojan Lukáš (M) 2006 CZE Žáci starší SKPU - Sportovní klub policie Sever Ústí nad Labem z.s.
NP X Ustohal Jan (M) 2007 CZE Žáci mladší LOTE - TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
NP X Ustohal Lukáš (M) 2010 CZE Žáci nejmladší LOTE - TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
NP X Vágner Ota (M) 2011 CZE Minižáčci LOTE - TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
NP X Veselá Anna (L) 2008 CZE Žákyně mladší LOTE - TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
NP X Veselý Vít (M) 2010 CZE Žáci nejmladší LOTE - TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
NP X Yaněz Michal (M) 2007 CZE Žáci mladší SKPU - Sportovní klub policie Sever Ústí nad Labem z.s.
NP X Yaněz Valenzuela Maya (L) 2012 CZE Minižačky SKPU - Sportovní klub policie Sever Ústí nad Labem z.s.
NP X Yaněz Valenzuela Sofia (L) 2010 CZE Žákyně nejmladší SKPU - Sportovní klub policie Sever Ústí nad Labem z.s.
NP X Zelenka Eliáš (M) 2008 CZE Žáci mladší LOTE - TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
X Žilinská Nela (L) 2004 CZE Žákyně starší LOTE - TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
NP X Žilinská Nikola (L) 2009 CZE Žákyně nejmladší LOTE - TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
Filtru odpovídá 60 závodníků.