Home Závody a výsledky

Seznam přihlášených - Krajský přebor štafet - Bohdalovice

Jméno Klub Závod
Věk. kat. Země Seskupit:
Pohlaví
Pozn. Jméno Ročník Země Věk. kat. Klub
NP X Berntová Ela (L) 2011 CZE Minižačky a ml. SOVH - Tělocvičná jednota Sokol Velké Hamry I
NP X Buriánek Max (M) 2011 CZE Minižáčci a ml. SWSL - Tělovýchovná jednota Lučany nad Nisou, z.s.
NP X Černá Štěpánka (L) 2008 CZE Žákyně mladší TJTA - TJ Tanvald z.s.
NP X Černý Tobiáš (M) 2011 CZE Minižáčci a ml. SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
NP X Dubská Emma (L) 2007 CZE Žákyně mladší SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
X Dubská Lucie (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
X Dubský Štěpán (M) 2006 CZE Žáci st. 06 SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
NP X Endler Matěj (M) 2009 CZE Žáci nejmladší SWSL - Tělovýchovná jednota Lučany nad Nisou, z.s.
NP X Fejfar Jiří (M) 2014 CZE Minižáčci a ml. SOVH - Tělocvičná jednota Sokol Velké Hamry I
NP X Fejfarová Sofie (L) 2011 CZE Minižačky a ml. SOVH - Tělocvičná jednota Sokol Velké Hamry I
X Fichtnerová Adéla (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
NP X Halama Vojtěch (M) 2009 CZE Žáci nejmladší SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
NP X Harcubová Magdaléna (L) 2010 CZE Žákyně nejmladší TJTA - TJ Tanvald z.s.
X Harcubová Martina (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 TJTA - TJ Tanvald z.s.
X Hübnerová Karolína (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
NP X Jelínek Jan (M) 2012 CZE Minižáčci a ml. SWSL - Tělovýchovná jednota Lučany nad Nisou, z.s.
NP X Jelínková Aneta (L) 2009 CZE Žákyně nejmladší SWSL - Tělovýchovná jednota Lučany nad Nisou, z.s.
NP X Kmoníčková Kamila (L) 2014 CZE Minižačky a ml. SKHA - Tělovýchovná jednota Jiskra Harrachov, z.s.
NP X Kremsová Kateřina (L) 2010 CZE Žákyně nejmladší SWSL - Tělovýchovná jednota Lučany nad Nisou, z.s.
NP X Kurfiřt Jakub (M) 2008 CZE Žáci mladší SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
NP X Lodr Oliver (M) 2012 CZE Minižáčci a ml. SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
NP X Mařas Matěj (M) 2007 CZE Žáci mladší TJSE - TJ Semily
NP X Michalenková Johanka (L) 2007 CZE Žákyně mladší SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
X Mikézová Nikola (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
NP X Mikušová Adéla (L) 2011 CZE Minižačky a ml. TJTA - TJ Tanvald z.s.
NP X Nagyová Zuzana (L) 2008 CZE Žákyně mladší SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
NP X Nováková Amálie (L) 2008 CZE Žákyně mladší TJTA - TJ Tanvald z.s.
NP X Nováková Rozálie (L) 2010 CZE Žákyně nejmladší TJTA - TJ Tanvald z.s.
NP X Savruk Lukáš (M) 2010 CZE Žáci nejmladší SWSL - Tělovýchovná jednota Lučany nad Nisou, z.s.
NP X Schilte Filip (M) 2007 CZE Žáci mladší TJSE - TJ Semily
NP X Slezáková Bára (L) 2010 CZE Žákyně nejmladší SWSL - Tělovýchovná jednota Lučany nad Nisou, z.s.
NP X Syrovátková Veronika (L) 2010 CZE Žákyně nejmladší SWSL - Tělovýchovná jednota Lučany nad Nisou, z.s.
X Štejfová Zuzana (L) 2006 CZE Žákyně st. 06 TJTA - TJ Tanvald z.s.
NP X Štryncl Adam (M) 2009 CZE Žáci nejmladší SWSL - Tělovýchovná jednota Lučany nad Nisou, z.s.
NP X Tomeš Roman (M) 2011 CZE Minižáčci a ml. SWSL - Tělovýchovná jednota Lučany nad Nisou, z.s.
NP X Tůmová Martina (L) 2008 CZE Žákyně mladší TJTA - TJ Tanvald z.s.
NP X Vaněček Štěpán (M) 2013 CZE Minižáčci a ml. SKHA - Tělovýchovná jednota Jiskra Harrachov, z.s.
NP X Vlk Ondřej (M) 2010 CZE Žáci nejmladší SWSL - Tělovýchovná jednota Lučany nad Nisou, z.s.
NP X Vlková Anna (L) 2014 CZE Minižačky a ml. SWSL - Tělovýchovná jednota Lučany nad Nisou, z.s.
NP X Zurynek Tomáš (M) 2011 CZE Minižáčci a ml. SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
Filtru odpovídá 40 závodníků.