Home Závody a výsledky

Seznam přihlášených - Český pohár 2019 - Štítná nad Vláří

Jméno Klub Závod
Věk. kat. Země Seskupit:
Pohlaví
Pozn. Jméno Ročník Země Věk. kat. Klub
NP X X Abrahamová Šárka (L) 2002 CZE Junioři (JUN) TJ Slovan Moravská Třebová, z.s.
NP X X Barták Martin (M) 1999 CZE Junioři (JUN) SKI KLUB České Petrovice
NP X X Bílá Martina (L) 2002 CZE Junioři (JUN) SOKOL PK - Tělocvičná jednota Sokol Předklášteří
NP X X Bláha Daniel (M) 2006 CZE Mladší žáci (U14) OrlickýSki - Orlický ski team z.s.
NP X X Bláhová Tereza (L) 2009 CZE Předžáci (U12) OrlickýSki - Orlický ski team z.s.
NP X X Borák Adam (M) 2011 CZE Přípravka (U10) Spolek Grasski Štítná
NP X X Borák Jan (M) 2001 CZE Junioři (JUN) Sportovní klub 4 SKI Ostrava z.s.
NP X X Borák Martin (M) 2003 CZE Junioři (JUN) Sportovní klub 4 SKI Ostrava z.s.
NP X X Černická Anna (L) 2004 CZE Starší žáci (U16) OrlickýSki - Orlický ski team z.s.
NP X X Černický Jakub (M) 2004 CZE Starší žáci (U16) OrlickýSki - Orlický ski team z.s.
NP X X Černický Matěj (M) 2008 CZE Předžáci (U12) OrlickýSki - Orlický ski team z.s.
NP X X Dobrovská Eliška (L) 2010 CZE Přípravka (U10) OrlickýSki - Orlický ski team z.s.
NP X X Drahovská Vanesa (L) 2003 SVK Junioři (JUN) ---
NP X X Fričová Nikola (M) 2001 SVK Junioři (JUN) ---
NP X X Gavalierová Sára (L) 2006 SVK Mladší žáci (U14) ---
NP X X Havlíček Jiří (M) 2007 CZE Mladší žáci (U14) SKI Řetězárna
NP X X Herrmann Elias (M) 2001 GER Junioři (JUN) ---
NP X X Hromádko Adam (M) 1995 CZE Dospělí (DOSP) HB SKI TEAM z.s.
NP X X Ivánek Pavel (M) 2003 CZE Junioři (JUN) SOKOL PK - Tělocvičná jednota Sokol Předklášteří
NP X X Jánoška Alex (M) 2002 SVK Junioři (JUN) ---
NP X X Jarůšek Tomáš (M) 2003 CZE Junioři (JUN) TJ Slovan Moravská Třebová, z.s.
NP X X Jebavá Ella (L) 2007 CZE Mladší žáci (U14) Tělovýchovná jednota Spartak Vrchlabí, z. s.
NP X X Jelínek Josef (M) 2007 CZE Mladší žáci (U14) JN SKI - JAN NĚMEC SKI ACADEMY, z.s.
NP X X Ježová Anna (L) 2006 CZE Mladší žáci (U14) SOKOL PK - Tělocvičná jednota Sokol Předklášteří
NP X X Kašický Jan (M) 2002 CZE Junioři (JUN) TJ Slovan Moravská Třebová, z.s.
NP X X Kettnerová Adéla (L) 1996 CZE Dospělí (DOSP) OrlickýSki - Orlický ski team z.s.
NP X X Knor Václav (M) 2007 CZE Mladší žáci (U14) JN SKI - JAN NĚMEC SKI ACADEMY, z.s.
NP X X Knorová Adéla (L) 2011 CZE Přípravka (U10) JN SKI - JAN NĚMEC SKI ACADEMY, z.s.
NP X X Knorová Lenka (L) 2007 CZE Mladší žáci (U14) JN SKI - JAN NĚMEC SKI ACADEMY, z.s.
NP X X Koryntová Aneta (L) 2006 CZE Mladší žáci (U14) OkSki - OK Ski Pardubice, z.s.
NP X X Krejčí Vojtěch (M) 2002 CZE Junioři (JUN) TJ Slovan Moravská Třebová, z.s.
NP X X Kutínová Lucie (L) 2005 CZE Starší žáci (U16) ---
NP X X Liška Šimon (M) 2009 CZE Předžáci (U12) Spolek Grasski Štítná
NP X X Máca Martin (M) 1990 CZE Dospělí (DOSP) SOKOL PK - Tělocvičná jednota Sokol Předklášteří
NP X X Macejková Soňa (L) 2004 SVK Starší žáci (U16) ---
NP X X Mačát Václav (M) 1999 CZE Junioři (JUN) TJ Slovan Moravská Třebová, z.s.
NP X X Machů Filip (M) 2000 CZE Junioři (JUN) Spolek Grasski Štítná
NP X X Mikulička Matyáš (M) 2010 CZE Přípravka (U10) Spolek Grasski Štítná
NP X X Nitka Adam (M) 2008 SVK Předžáci (U12) ---
NP X X Pánková Sára (L) 2006 CZE Mladší žáci (U14) FSA Brno - FreeSki Academy Brno z.s.
NP X X Peškarová Tereza (L) 2005 CZE Starší žáci (U16) TJ Slovan Moravská Třebová, z.s.
NP X X Pešl Jan (M) 2009 CZE Předžáci (U12) ---
NP X X Polanský Robin (M) 2008 CZE Předžáci (U12) Tělovýchovná jednota Spartak Vrchlabí, z. s.
NP X X Rejchrtová Eliška (L) 2004 CZE Starší žáci (U16) OrlickýSki - Orlický ski team z.s.
NP X X Richter Lukas (M) 2002 GER Junioři (JUN) ---
NP X X Richter Torsten (M) 1970 GER Dospělí (DOSP) ---
NP X X Rohárová Zuzana (L) 2007 SVK Mladší žáci (U14) ---
NP X X Schramm Paul (M) 2001 GER Junioři (JUN) ---
NP X X Schuster Sofia (L) 2010 SVK Přípravka (U10) ---
NP X X Slováčková Aneta (L) 2006 CZE Mladší žáci (U14) FSA Brno - FreeSki Academy Brno z.s.
NP X X Soltík Martin (M) 1991 CZE Dospělí (DOSP) SOKOL PK - Tělocvičná jednota Sokol Předklášteří
NP X X Stloukalová Sára (L) 2005 CZE Starší žáci (U16) JN SKI - JAN NĚMEC SKI ACADEMY, z.s.
NP X X Suchá Karolína (L) 2010 CZE Přípravka (U10) SKI Řetězárna
NP X X Štěpánek Matyáš (M) 2010 CZE Přípravka (U10) Lyžařský klub Zlín
NP X X Šulík Tobiáš (M) 2009 CZE Předžáci (U12) Spolek Grasski Štítná
NP X X Trnka Filip (M) 2007 CZE Mladší žáci (U14) TJ Slovan Moravská Třebová, z.s.
NP X X Veselá Alena (L) 2002 CZE Junioři (JUN) LK Olomouc - Lyžařský klub Olomouc,z.s.
NP X X Viskupič Juraj (M) 2008 CZE Předžáci (U12) SKI Řetězárna
NP X X Zatloukalová Kateřina (L) 2006 CZE Mladší žáci (U14) LK Olomouc - Lyžařský klub Olomouc,z.s.
NP X X Zítka Jakub (M) 2002 CZE Junioři (JUN) NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
Filtru odpovídá 60 závodníků.