Home Závody a výsledky

Seznam přihlášených - Skijácký trojboj

Jméno Klub Závod
Věk. kat. Země Seskupit:
Pohlaví
Pozn. Jméno Ročník Země Věk. kat. Klub
X Bešta Václav (M) 2002 CZE Dorostenci starší SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
X Hájek Jan (M) 2002 CZE Dorostenci starší NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
X HOLOUBEK Jakub (M) 2002 CZE Dorostenci starší SKSV - SKI KLUB ŠUMAVA VIMPERK, z.s.
X Honsa Antonín (M) 2003 CZE Dorostenci starší SKSV - SKI KLUB ŠUMAVA VIMPERK, z.s.
X Horník Kryštof (M) 2003 CZE Dorostenci starší FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník z.s.
X Hozák Daniel Oskar (M) 2003 CZE Dorostenci starší SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
X Husák Robin (M) 2002 CZE Dorostenci starší SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
X Janalík Daniel (M) 2003 CZE Dorostenci starší DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
X Kadlec Josef (M) 2002 CZE Dorostenci starší SKSV - SKI KLUB ŠUMAVA VIMPERK, z.s.
NP X KALIVODA Lukáš (M) 2003 CZE Dorostenci starší SKSV - SKI KLUB ŠUMAVA VIMPERK, z.s.
X Kočandrle Martin (M) 2002 CZE Dorostenci starší SCPL - SPORT CLUB PLZEŇ, z. s.
X Kopecký Martin (M) 2003 CZE Dorostenci starší FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník z.s.
X Matoušek Matouš (M) 2002 CZE Dorostenci starší JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
X Medek Jakub (M) 2002 CZE Dorostenci starší FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník z.s.
X PAVLÁSEK Šimon (M) 2002 CZE Dorostenci starší SKSV - SKI KLUB ŠUMAVA VIMPERK, z.s.
X Pavlíček Marek (M) 2002 CZE Dorostenci starší SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
X Peňáz Radek (M) 2003 CZE Dorostenci starší FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník z.s.
X Peňáz Vojtěch (M) 2003 CZE Dorostenci starší FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník z.s.
X Pilař Ondřej (M) 2003 CZE Dorostenci starší SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
X Preissler Tomáš (M) 2003 CZE Dorostenci starší SGJB - KLUB LYŽOVÁNÍ PŘI SPORTOVNÍM GYMNÁZIU JABLONEC NAD NISOU, z. s.
NP X Ptáček Jakub (M) 2002 CZE Dorostenci starší DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
X Řezník Jan (M) 2003 CZE Dorostenci starší SKSV - SKI KLUB ŠUMAVA VIMPERK, z.s.
X Sixta Ondřej (M) 2002 CZE Dorostenci starší SGJB - KLUB LYŽOVÁNÍ PŘI SPORTOVNÍM GYMNÁZIU JABLONEC NAD NISOU, z. s.
X Sládek Jakub (M) 2003 CZE Dorostenci starší NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
X Stoklasa Štěpán (M) 2003 CZE Dorostenci starší TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
X Škoda Aleš (M) 2003 CZE Dorostenci starší TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
X Škoda Ondřej (M) 2002 CZE Dorostenci starší TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
X Škréta Vojtěch (M) 2002 CZE Dorostenci starší DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
X Štecher Filip (M) 2003 CZE Dorostenci starší SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
X Voňka Martin (M) 2002 CZE Dorostenci starší SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
X Vrbovský Benjamin (M) 2002 CZE Dorostenci starší FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník z.s.
X Waněk Hubert (M) 2003 CZE Dorostenci starší SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
X Zatloukal Kryštof (M) 2002 CZE Dorostenci starší SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
NP X Zeman Jiří (M) 2002 CZE Dorostenci starší DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
X Zuna Ondřej (M) 2002 CZE Dorostenci starší SCPL - SPORT CLUB PLZEŇ, z. s.
Filtru odpovídá 35 závodníků.