Home Závody a výsledky

Seznam přihlášených - Skijácký trojboj

Jméno Klub Závod
Věk. kat. Země Seskupit:
Pohlaví
Pozn. Jméno Ročník Země Věk. kat. Klub
X Antošová Barbora (L) 2000 CZE Juniorky JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
X Augsten Jakub (M) 2001 CZE Junioři SGJB - KLUB LYŽOVÁNÍ PŘI SPORTOVNÍM GYMNÁZIU JABLONEC NAD NISOU, z. s.
X Beranová Tereza (L) 1998 CZE Ženy r.99 a st. DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
X Beroušková Barbora (L) 2000 CZE Juniorky SCPL - SPORT CLUB PLZEŇ, z. s.
X Bešta Václav (M) 2002 CZE Dorostenci starší SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
X Bráblík Michal (M) 1998 CZE Muži r.99 a st. FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník z.s.
X Břečková Aneta (L) 2002 CZE Dorostenky starší JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
X Bříza Matěj (M) 2001 CZE Junioři SGJB - KLUB LYŽOVÁNÍ PŘI SPORTOVNÍM GYMNÁZIU JABLONEC NAD NISOU, z. s.
X BYRTUS Jolanta (L) 2001 CZE Juniorky FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník z.s.
X Čech Jan (M) 1993 CZE Muži r.99 a st. SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
X Černý Ondřej (M) 1999 CZE Muži r.99 a st. SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
X Decker Vojtěch (M) 2004 CZE Dorostenci mladší SCPL - SPORT CLUB PLZEŇ, z. s.
X Dufek Tomáš (M) 2000 CZE Junioři SGJB - KLUB LYŽOVÁNÍ PŘI SPORTOVNÍM GYMNÁZIU JABLONEC NAD NISOU, z. s.
NP X Fellner Adam (M) 1993 CZE Muži r.99 a st. FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník z.s.
X Hable Diana (L) 2004 CZE Dorostenky mladší JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
X Hájek Jan (M) 2002 CZE Dorostenci starší NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
X Havlíčková Barbora (L) 2000 CZE Juniorky DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
X Holíková Zuzana (L) 1999 CZE Ženy r.99 a st. SKSK - Wikov SKI Skuhrov nad Bělou, z.s.
X HOLOUBEK Jakub (M) 2002 CZE Dorostenci starší SKSV - SKI KLUB ŠUMAVA VIMPERK, z.s.
X Honsa Antonín (M) 2003 CZE Dorostenci starší SKSV - SKI KLUB ŠUMAVA VIMPERK, z.s.
X Honsová Anežka (L) 2003 CZE Dorostenky starší SKSV - SKI KLUB ŠUMAVA VIMPERK, z.s.
X Horník Adam (M) 2001 CZE Junioři SCPL - SPORT CLUB PLZEŇ, z. s.
X Horník Kryštof (M) 2003 CZE Dorostenci starší FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník z.s.
X Hozák Daniel Oskar (M) 2003 CZE Dorostenci starší SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
X Hujerová Eliška (L) 2001 CZE Juniorky JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
X Husák Robin (M) 2002 CZE Dorostenci starší SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
X Hynčicová Petra (L) 1994 CZE Ženy r.99 a st. DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
X Jakouběová Kateřina (L) 2003 CZE Dorostenky starší SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
X Janalík Daniel (M) 2003 CZE Dorostenci starší DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
X Janatová Kateřina (L) 1997 CZE Ženy r.99 a st. DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
X Janíčková Barbora (L) 2003 CZE Dorostenky starší NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
X Juřík Marek (M) 2004 CZE Dorostenci mladší FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník z.s.
X Kadlec Josef (M) 2002 CZE Dorostenci starší SKSV - SKI KLUB ŠUMAVA VIMPERK, z.s.
NP X KALIVODA Lukáš (M) 2003 CZE Dorostenci starší SKSV - SKI KLUB ŠUMAVA VIMPERK, z.s.
X Kalivoda Tomáš (M) 1998 CZE Muži r.99 a st. SKSV - SKI KLUB ŠUMAVA VIMPERK, z.s.
X Kalovská Viktorie (L) 2002 CZE Dorostenky starší NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
X Kleinová Lucie (L) 2003 CZE Dorostenky starší SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
X Knop Petr (M) 1994 CZE Muži r.99 a st. DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
X Kočandrle Martin (M) 2002 CZE Dorostenci starší SCPL - SPORT CLUB PLZEŇ, z. s.
X Kolovratová Adéla (L) 2004 CZE Dorostenky mladší SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
X Kopecký Martin (M) 2003 CZE Dorostenci starší FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník z.s.
X Košetická Markéta (L) 2003 CZE Dorostenky starší NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
X Kozlovský Vladimír (M) 1999 CZE Muži r.99 a st. FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník z.s.
X Krejčíková Martina (L) 2003 CZE Dorostenky starší NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
X Lengyel Tomáš (M) 2001 CZE Junioři SGJB - KLUB LYŽOVÁNÍ PŘI SPORTOVNÍM GYMNÁZIU JABLONEC NAD NISOU, z. s.
X Lukeš Tomáš (M) 2000 CZE Junioři SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
X Malá Sára (L) 2003 CZE Dorostenky starší SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
X Matouš Adam (M) 1998 CZE Muži r.99 a st. SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
X Matoušek Matouš (M) 2002 CZE Dorostenci starší JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
X Medek Jakub (M) 2002 CZE Dorostenci starší FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník z.s.
X Michut Petr (M) 2004 CZE Dorostenci mladší NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
X Nováčková Johana (L) 2004 CZE Dorostenky mladší SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
X Nováková Adéla (L) 2000 CZE Juniorky SKSV - SKI KLUB ŠUMAVA VIMPERK, z.s.
X Nyklesová Karolína (L) 2003 CZE Dorostenky starší SCPL - SPORT CLUB PLZEŇ, z. s.
NP X Ophoff Mike (M) 1999 CZE Muži r.99 a st. TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
X PAVLÁSEK Šimon (M) 2002 CZE Dorostenci starší SKSV - SKI KLUB ŠUMAVA VIMPERK, z.s.
X Pavlasová Karolína (L) 2001 CZE Juniorky SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
X Pavlíček Marek (M) 2002 CZE Dorostenci starší SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X Pechoušek Jan (M) 1997 CZE Muži r.99 a st. FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník z.s.
X Peňáz Radek (M) 2003 CZE Dorostenci starší FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník z.s.
X Peňáz Vojtěch (M) 2003 CZE Dorostenci starší FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník z.s.
X Peňázová Vendula (L) 2003 CZE Dorostenky starší NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
X Pešta David (M) 2004 CZE Dorostenci mladší JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
X Pilař Ondřej (M) 2003 CZE Dorostenci starší SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X PLATIL Luk (M) 1996 USA Muži r.99 a st. ---
X Plecháč Petr (M) 1994 CZE Muži r.99 a st. SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
X Plná Natálie (L) 2004 CZE Dorostenky mladší SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
X Preissler Tomáš (M) 2003 CZE Dorostenci starší SGJB - KLUB LYŽOVÁNÍ PŘI SPORTOVNÍM GYMNÁZIU JABLONEC NAD NISOU, z. s.
X Prokešová Tereza (L) 2003 CZE Dorostenky starší DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Ptáček Jakub (M) 2002 CZE Dorostenci starší DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
X Razýmová Kateřina (L) 1991 CZE Ženy r.99 a st. SCPL - SPORT CLUB PLZEŇ, z. s.
NP X Rishko Vadym (M) 2000 CZE Junioři SGJB - KLUB LYŽOVÁNÍ PŘI SPORTOVNÍM GYMNÁZIU JABLONEC NAD NISOU, z. s.
X Rysulová Marie (L) 2002 CZE Dorostenky starší SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
X Ryšková Karolína (L) 2002 CZE Dorostenky starší FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník z.s.
X Řezník Jan (M) 2003 CZE Dorostenci starší SKSV - SKI KLUB ŠUMAVA VIMPERK, z.s.
X Schütz Michael (M) 2000 CZE Junioři SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
X Schützová Sandra (L) 1991 CZE Ženy r.99 a st. SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
X Sixta Ondřej (M) 2002 CZE Dorostenci starší SGJB - KLUB LYŽOVÁNÍ PŘI SPORTOVNÍM GYMNÁZIU JABLONEC NAD NISOU, z. s.
X Sixtová Anna (L) 1996 CZE Ženy r.99 a st. SGJB - KLUB LYŽOVÁNÍ PŘI SPORTOVNÍM GYMNÁZIU JABLONEC NAD NISOU, z. s.
X Sládek Jakub (M) 2003 CZE Dorostenci starší NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
X Slívová Štěpánka (L) 2001 CZE Juniorky SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
X Stoklasa Štěpán (M) 2003 CZE Dorostenci starší TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
X Strouhalová Anna (L) 2001 CZE Juniorky FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník z.s.
X Střešňáková Veronika (L) 2004 CZE Dorostenky mladší NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
X Šeller Luděk (M) 1995 CZE Muži r.99 a st. DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
X Šibravová Eliška (L) 2002 CZE Dorostenky starší DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
X Škoda Aleš (M) 2003 CZE Dorostenci starší TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
X Škoda Ondřej (M) 2002 CZE Dorostenci starší TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
X Škréta Vojtěch (M) 2002 CZE Dorostenci starší DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
X Štecher Filip (M) 2003 CZE Dorostenci starší SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
X Štěrba Marek (M) 2004 CZE Dorostenci mladší SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
X Švejda Jakub (M) 2000 CZE Junioři SKSV - SKI KLUB ŠUMAVA VIMPERK, z.s.
X Tůmová Kateřina (L) 2001 CZE Juniorky SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
X Tuž Jiří (M) 2004 CZE Dorostenci mladší JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
X Vlček Martin (M) 2001 CZE Junioři SCPL - SPORT CLUB PLZEŇ, z. s.
X Voháňková Barbora (L) 2003 CZE Dorostenky starší JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
X Voňka Martin (M) 2002 CZE Dorostenci starší SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
X Votočková Pavlína (L) 1999 CZE Ženy r.99 a st. SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
X Vránová Iva (L) 2003 CZE Dorostenky starší NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
X Vrbovský Benjamin (M) 2002 CZE Dorostenci starší FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník z.s.
NP X WALCHHOFER Barbara (L) 1997 AUT Muži r.99 a st. ---
X Waněk Hubert (M) 2003 CZE Dorostenci starší SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
X Zatloukal Kryštof (M) 2002 CZE Dorostenci starší SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
X Zatloukalová Barbora (L) 2003 CZE Dorostenky starší SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X Zeman Jiří (M) 2002 CZE Dorostenci starší DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
X Zuna Ondřej (M) 2002 CZE Dorostenci starší SCPL - SPORT CLUB PLZEŇ, z. s.
X Zuna Štěpán (M) 2004 CZE Dorostenci mladší SCPL - SPORT CLUB PLZEŇ, z. s.
X Žalčík Kim (M) 1999 CZE Muži r.99 a st. FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník z.s.
Filtru odpovídá 108 závodníků.