Home Závody a výsledky

Seznam přihlášených - Skijácký trojboj

Jméno Klub Závod
Věk. kat. Země Seskupit:
Pohlaví
Pozn. Jméno Ročník Země Věk. kat. Klub
NP X Antošová Barbora (L) 2000 CZE Juniorky JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X Augsten Jakub (M) 2001 CZE Junioři SGJB - KLUB LYŽOVÁNÍ PŘI SPORTOVNÍM GYMNÁZIU JABLONEC NAD NISOU, z. s.
NP X Beranová Tereza (L) 1998 CZE Ženy r.99 a st. DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Beroušková Barbora (L) 2000 CZE Juniorky SCPL - SPORT CLUB PLZEŇ, z. s.
NP X Bešta Václav (M) 2002 CZE Dorostenci starší SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
NP X Bráblík Michal (M) 1998 CZE Muži r.99 a st. FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník z.s.
NP X Břečková Aneta (L) 2002 CZE Dorostenky starší JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X Bříza Matěj (M) 2001 CZE Junioři SGJB - KLUB LYŽOVÁNÍ PŘI SPORTOVNÍM GYMNÁZIU JABLONEC NAD NISOU, z. s.
NP X BYRTUS Jolanta (L) 2001 CZE Juniorky FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník z.s.
NP X Čech Jan (M) 1993 CZE Muži r.99 a st. SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X Černý Ondřej (M) 1999 CZE Muži r.99 a st. SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
NP X Decker Vojtěch (M) 2004 CZE Dorostenci mladší SCPL - SPORT CLUB PLZEŇ, z. s.
NP X Dufek Tomáš (M) 2000 CZE Junioři SGJB - KLUB LYŽOVÁNÍ PŘI SPORTOVNÍM GYMNÁZIU JABLONEC NAD NISOU, z. s.
NP X Fellner Adam (M) 1993 CZE Muži r.99 a st. FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník z.s.
NP X Hable Diana (L) 2004 CZE Dorostenky mladší JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X Hájek Jan (M) 2002 CZE Dorostenci starší NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
NP X Havlíčková Barbora (L) 2000 CZE Juniorky DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Holíková Zuzana (L) 1999 CZE Ženy r.99 a st. SKSK - Wikov SKI Skuhrov nad Bělou, z.s.
NP X HOLOUBEK Jakub (M) 2002 CZE Dorostenci starší SKSV - SKI KLUB ŠUMAVA VIMPERK, z.s.
NP X Honsa Antonín (M) 2003 CZE Dorostenci starší SKSV - SKI KLUB ŠUMAVA VIMPERK, z.s.
NP X Honsová Anežka (L) 2003 CZE Dorostenky starší SKSV - SKI KLUB ŠUMAVA VIMPERK, z.s.
NP X Horník Adam (M) 2001 CZE Junioři SCPL - SPORT CLUB PLZEŇ, z. s.
NP X Horník Kryštof (M) 2003 CZE Dorostenci starší FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník z.s.
NP X Hozák Daniel Oskar (M) 2003 CZE Dorostenci starší SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
NP X Hujerová Eliška (L) 2001 CZE Juniorky JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X Husák Robin (M) 2002 CZE Dorostenci starší SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
NP X Hynčicová Petra (L) 1994 CZE Ženy r.99 a st. DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Jakouběová Kateřina (L) 2003 CZE Dorostenky starší SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X Janalík Daniel (M) 2003 CZE Dorostenci starší DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Janatová Kateřina (L) 1997 CZE Ženy r.99 a st. DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Janíčková Barbora (L) 2003 CZE Dorostenky starší NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
NP X Juřík Marek (M) 2004 CZE Dorostenci mladší FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník z.s.
NP X Kadlec Josef (M) 2002 CZE Dorostenci starší SKSV - SKI KLUB ŠUMAVA VIMPERK, z.s.
NP X KALIVODA Lukáš (M) 2003 CZE Dorostenci starší SKSV - SKI KLUB ŠUMAVA VIMPERK, z.s.
NP X Kalivoda Tomáš (M) 1998 CZE Muži r.99 a st. SKSV - SKI KLUB ŠUMAVA VIMPERK, z.s.
NP X Kalovská Viktorie (L) 2002 CZE Dorostenky starší NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
NP X Kleinová Lucie (L) 2003 CZE Dorostenky starší SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
NP X Knop Petr (M) 1994 CZE Muži r.99 a st. DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Kočandrle Martin (M) 2002 CZE Dorostenci starší SCPL - SPORT CLUB PLZEŇ, z. s.
NP X Kolovratová Adéla (L) 2004 CZE Dorostenky mladší SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
NP X Kopecký Martin (M) 2003 CZE Dorostenci starší FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník z.s.
NP X Košetická Markéta (L) 2003 CZE Dorostenky starší NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
NP X Kozlovský Vladimír (M) 1999 CZE Muži r.99 a st. FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník z.s.
NP X Krejčíková Martina (L) 2003 CZE Dorostenky starší NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
NP X Lengyel Tomáš (M) 2001 CZE Junioři SGJB - KLUB LYŽOVÁNÍ PŘI SPORTOVNÍM GYMNÁZIU JABLONEC NAD NISOU, z. s.
NP X Lukeš Tomáš (M) 2000 CZE Junioři SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X Malá Sára (L) 2003 CZE Dorostenky starší SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X Matouš Adam (M) 1998 CZE Muži r.99 a st. SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X Matoušek Matouš (M) 2002 CZE Dorostenci starší JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X Medek Jakub (M) 2002 CZE Dorostenci starší FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník z.s.
NP X Michut Petr (M) 2004 CZE Dorostenci mladší NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
NP X Nováčková Johana (L) 2004 CZE Dorostenky mladší SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
NP X Nováková Adéla (L) 2000 CZE Juniorky SKSV - SKI KLUB ŠUMAVA VIMPERK, z.s.
NP X Nyklesová Karolína (L) 2003 CZE Dorostenky starší SCPL - SPORT CLUB PLZEŇ, z. s.
NP X Ophoff Mike (M) 1999 CZE Muži r.99 a st. TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
NP X PAVLÁSEK Šimon (M) 2002 CZE Dorostenci starší SKSV - SKI KLUB ŠUMAVA VIMPERK, z.s.
NP X Pavlasová Karolína (L) 2001 CZE Juniorky SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
NP X Pavlíček Marek (M) 2002 CZE Dorostenci starší SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X Pechoušek Jan (M) 1997 CZE Muži r.99 a st. FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník z.s.
NP X Peňáz Radek (M) 2003 CZE Dorostenci starší FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník z.s.
NP X Peňáz Vojtěch (M) 2003 CZE Dorostenci starší FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník z.s.
NP X Peňázová Vendula (L) 2003 CZE Dorostenky starší NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
NP X Pešta David (M) 2004 CZE Dorostenci mladší JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X Pilař Ondřej (M) 2003 CZE Dorostenci starší SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X PLATIL Luk (M) 1996 USA Muži r.99 a st. ---
NP X Plecháč Petr (M) 1994 CZE Muži r.99 a st. SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X Plná Natálie (L) 2004 CZE Dorostenky mladší SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X Preissler Tomáš (M) 2003 CZE Dorostenci starší SGJB - KLUB LYŽOVÁNÍ PŘI SPORTOVNÍM GYMNÁZIU JABLONEC NAD NISOU, z. s.
NP X Prokešová Tereza (L) 2003 CZE Dorostenky starší DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Ptáček Jakub (M) 2002 CZE Dorostenci starší DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Razýmová Kateřina (L) 1991 CZE Ženy r.99 a st. SCPL - SPORT CLUB PLZEŇ, z. s.
NP X Rishko Vadym (M) 2000 CZE Junioři SGJB - KLUB LYŽOVÁNÍ PŘI SPORTOVNÍM GYMNÁZIU JABLONEC NAD NISOU, z. s.
NP X Rysulová Marie (L) 2002 CZE Dorostenky starší SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X Ryšková Karolína (L) 2002 CZE Dorostenky starší FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník z.s.
NP X Řezník Jan (M) 2003 CZE Dorostenci starší SKSV - SKI KLUB ŠUMAVA VIMPERK, z.s.
NP X Schütz Michael (M) 2000 CZE Junioři SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X Schützová Sandra (L) 1991 CZE Ženy r.99 a st. SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X Sixta Ondřej (M) 2002 CZE Dorostenci starší SGJB - KLUB LYŽOVÁNÍ PŘI SPORTOVNÍM GYMNÁZIU JABLONEC NAD NISOU, z. s.
NP X Sixtová Anna (L) 1996 CZE Ženy r.99 a st. SGJB - KLUB LYŽOVÁNÍ PŘI SPORTOVNÍM GYMNÁZIU JABLONEC NAD NISOU, z. s.
NP X Sládek Jakub (M) 2003 CZE Dorostenci starší NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
NP X Slívová Štěpánka (L) 2001 CZE Juniorky SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
NP X Stoklasa Štěpán (M) 2003 CZE Dorostenci starší TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
NP X Strouhalová Anna (L) 2001 CZE Juniorky FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník z.s.
NP X Střešňáková Veronika (L) 2004 CZE Dorostenky mladší NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
NP X Šeller Luděk (M) 1995 CZE Muži r.99 a st. DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Šibravová Eliška (L) 2002 CZE Dorostenky starší DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Škoda Aleš (M) 2003 CZE Dorostenci starší TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
NP X Škoda Ondřej (M) 2002 CZE Dorostenci starší TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
NP X Škréta Vojtěch (M) 2002 CZE Dorostenci starší DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Štecher Filip (M) 2003 CZE Dorostenci starší SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
NP X Štěrba Marek (M) 2004 CZE Dorostenci mladší SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
NP X Švejda Jakub (M) 2000 CZE Junioři SKSV - SKI KLUB ŠUMAVA VIMPERK, z.s.
NP X Tůmová Kateřina (L) 2001 CZE Juniorky SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X Tuž Jiří (M) 2004 CZE Dorostenci mladší JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X Vlček Martin (M) 2001 CZE Junioři SCPL - SPORT CLUB PLZEŇ, z. s.
NP X Voháňková Barbora (L) 2003 CZE Dorostenky starší JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X Voňka Martin (M) 2002 CZE Dorostenci starší SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X Votočková Pavlína (L) 1999 CZE Ženy r.99 a st. SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X Vránová Iva (L) 2003 CZE Dorostenky starší NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
NP X Vrbovský Benjamin (M) 2002 CZE Dorostenci starší FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník z.s.
NP X WALCHHOFER Barbara (L) 1997 AUT Muži r.99 a st. ---
NP X Waněk Hubert (M) 2003 CZE Dorostenci starší SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X Zatloukal Kryštof (M) 2002 CZE Dorostenci starší SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
NP X Zatloukalová Barbora (L) 2003 CZE Dorostenky starší SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X Zeman Jiří (M) 2002 CZE Dorostenci starší DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Zuna Ondřej (M) 2002 CZE Dorostenci starší SCPL - SPORT CLUB PLZEŇ, z. s.
NP X Zuna Štěpán (M) 2004 CZE Dorostenci mladší SCPL - SPORT CLUB PLZEŇ, z. s.
NP X Žalčík Kim (M) 1999 CZE Muži r.99 a st. FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník z.s.
Filtru odpovídá 108 závodníků.