Home Závody a výsledky

Seznam přihlášených - ČP PAR 3 - MČR

Jméno Klub Závod
Věk. kat. Země Seskupit:
Pohlaví
Pozn. Jméno Ročník Země Věk. kat. Klub
NP X X Ambrož Jan (M) 1998 CZE Dospělí ---
NP - X Biegel Benjamin (M) 2004 CZE Junior Max Klínovec z.s.
NP X X Biegelová Sofie (L) 2006 CZE Rookies Max Klínovec z.s.
NP X X Bílá Eliška (L) 2005 CZE Rookies ZODYHYD - Spolek Snowboardový klub ZODYHYD SNOW
NP X X Bílý Matyáš (M) 2005 CZE Rookies ZODYHYD - Spolek Snowboardový klub ZODYHYD SNOW
NP X X Brůžek Viktor (M) 1980 CZE Dospělí FB Sport Club, z.s.
NP X X Buchtel Martin (M) 1982 CZE Dospělí SK SNOWRIDERS VIMPERK z.s.
NP X X David Samuel (M) 2009 CZE Superkids ---
NP X X Davidová Sára (L) 2011 CZE Superkids ---
NP X X Dybal Marek (M) 2008 CZE Kids Lítací Jelen
NP X X Flegrová Frederika (L) 2007 CZE Kids ZODYHYD - Spolek Snowboardový klub ZODYHYD SNOW
NP X X Friedel David (M) 2006 CZE Rookies Lítací Jelen
NP X X Glajch Martin (M) 1975 CZE Dospělí VLLNNA
NP X X Hajtolová Tereza (L) 2006 CZE Rookies SK SNOWRIDERS VIMPERK z.s.
NP X - Havlásek David (M) 2008 CZE Kids LOQUITA´S - SK LOQUITA´S, o.s.
NP X X Hebelka Michal (M) 2007 CZE Kids Snowbeasts - Snowbeasts z.s.
NP X X Hebelková Kateřina (L) 2008 CZE Kids Snowbeasts - Snowbeasts z.s.
NP X - Hermanová Jana (L) 1982 CZE Dospělí LOQUITA´S - SK LOQUITA´S, o.s.
NP X X Hessingová Sophie (L) 2005 CZE Rookies ZODYHYD - Spolek Snowboardový klub ZODYHYD SNOW
NP X X Hordossy Eliška (L) 2008 CZE Kids SASM - Sportovní akademie Špindlerův Mlýn, z. ú.
NP X X Houžvičková Kristýna (L) 1996 CZE Dospělí 100. Hard - 100. Hard, z.s.
NP X X Hronková Lucie (L) 2005 CZE Rookies Lítací Jelen
NP X - Choleva Petr (M) 1974 CZE Dospělí Lítací Jelen
NP - X Choleva Šimon (M) 2003 CZE Junior Lítací Jelen
NP X X Jaša Jakub (M) 2010 CZE Superkids AktivKid z.s.
NP X X Jech Lukáš (M) 2010 CZE Superkids AktivKid z.s.
NP X X Jechová Linda (L) 2007 CZE Kids AktivKid z.s.
NP - X Johann Oliver (M) 2004 CZE Junior YSR - Spolek Y.S.R.
NP - X Keclík Jakub (M) 2001 CZE Junior Lítací Jelen
NP X - Keclík Jiří (M) 1979 CZE Dospělí Lítací Jelen
NP X - Keclík Jiří (M) 1953 CZE Dospělí Lítací Jelen
NP X X Keclíková Adéla (L) 2005 CZE Rookies Lítací Jelen
NP X X Keclíková Barbora (L) 2005 CZE Rookies Lítací Jelen
NP X X Klein Jonáš (M) 2008 CZE Kids 100. Hard - 100. Hard, z.s.
NP X X Klein Kryštof (M) 2007 CZE Kids 100. Hard - 100. Hard, z.s.
NP X X Klein Tomáš (M) 1977 CZE Dospělí 100. Hard - 100. Hard, z.s.
NP - X Kolesová Adéla (L) 2000 CZE Junior Lítací Jelen
NP - X Kolesová Zuzana (L) 2002 CZE Junior Lítací Jelen
NP X X Krbec Ondřej (M) 1984 CZE Dospělí 100. Hard - 100. Hard, z.s.
NP X X Krotil Honza (M) 2007 CZE Kids YSR - Spolek Y.S.R.
NP X X Krotilová Kateřina (L) 2005 CZE Rookies YSR - Spolek Y.S.R.
NP - X Krupa Adam (M) 2004 CZE Junior Lítací Jelen
NP X X Kuh Josef (M) 1987 CZE Dospělí 100. Hard - 100. Hard, z.s.
NP X X Maděra Antonín (M) 2008 CZE Kids YSR - Spolek Y.S.R.
NP - X Maděrová Zuzana (L) 2003 CZE Junior YSR - Spolek Y.S.R.
NP X X Mahovský Kamil (M) 1968 CZE Dospělí ---
NP X X Mareš Filip (M) 2008 CZE Kids Max Klínovec z.s.
NP X X Marešová Emma Maya (L) 2006 CZE Rookies Max Klínovec z.s.
NP X X Mikesková Karolína (L) 2010 CZE Superkids Lítací Jelen
NP X X Minárik Kryštof (M) 2006 CZE Rookies Lítací Jelen
NP X X Mináriková Vendula (L) 2009 CZE Superkids Lítací Jelen
NP - X Neubertová Klára (L) 2000 CZE Junior Lítací Jelen
NP X X Otipková Hana (L) 2007 CZE Kids Lítací Jelen
NP X X Otipková Lucie (L) 2010 CZE Superkids Lítací Jelen
NP X X Pilný David (M) 1988 CZE Dospělí ---
NP - X Plachá Barbora (L) 2004 CZE Junior Lítací Jelen
NP X - Plachá Gabriela (L) 1971 CZE Dospělí Lítací Jelen
NP X X Počinek Adam (M) 1999 CZE Dospělí YSR - Spolek Y.S.R.
NP X X Polidor Aleš (M) 2009 CZE Superkids 100. Hard - 100. Hard, z.s.
NP - X Polidorová Linda (L) 2004 CZE Junior 100. Hard - 100. Hard, z.s.
NP X X Prokopec Leoš (M) 1957 CZE Dospělí Snowboard Club Malá Ohrada
NP X X Rys Michal (M) 1984 CZE Dospělí ---
NP - X Skřipská Klára (L) 2001 CZE Junior Lítací Jelen
NP - X Skřipská Kristýna (L) 2004 CZE Junior Lítací Jelen
NP X - Skřipský Jan (M) 1971 CZE Dospělí Lítací Jelen
NP X X Smažák Lukáš (M) 2007 CZE Kids Lítací Jelen
NP X X Sobotka Oliver (M) 2007 CZE Kids ZODYHYD - Spolek Snowboardový klub ZODYHYD SNOW
NP - X Stareček Jiří (M) 2000 CZE Junior Lítací Jelen
NP X - Stareček Jiří (M) 1974 CZE Dospělí Lítací Jelen
NP - X Starečková Lenka (L) 2002 CZE Junior Lítací Jelen
NP - X Straková Tereza (L) 2004 CZE Junior Mahony Snowboards z.s.
NP X X Šindelář Adam (M) 2010 CZE Superkids VLLNNA
NP X X Šindelářová Jana (L) 1977 CZE Dospělí VLLNNA
NP X X Šonka Antonín (M) 2006 CZE Rookies 100. Hard - 100. Hard, z.s.
NP X X Šonka Jaroslav (M) 1973 CZE Dospělí 100. Hard - 100. Hard, z.s.
NP X X Šonka Jiří (M) 1971 CZE Dospělí 100. Hard - 100. Hard, z.s.
NP - X Šonková Klára (L) 2003 CZE Junior 100. Hard - 100. Hard, z.s.
NP - X Štefka Matyáš (M) 2004 CZE Junior Snow Rockets z.s.
NP X X Štorková Emma (L) 2005 CZE Rookies AktivKid z.s.
NP X X Tulach Ondřej (M) 2006 CZE Rookies SK SKIracingMB z.s.
NP X X Urban Aleš (M) 1981 CZE Dospělí 100. Hard - 100. Hard, z.s.
NP X X Vaniš Daniel (M) 2008 CZE Kids Snow Rockets z.s.
NP X X Velek Matěj (M) 2005 CZE Rookies AktivKid z.s.
NP X - Vladařová Mia (L) 2009 CZE Superkids Snow Rockets z.s.
NP X - Vladařová Sofie (L) 2012 CZE Superkids Snow Rockets z.s.
NP - X Zvířecí Jana (L) 2004 CZE Junior SK Lajdáček z.s.
NP X X Zvířecí Martina (L) 2008 CZE Kids SK Lajdáček z.s.
NP X - Žák Zbyněk (M) 1999 CZE Dospělí Lítací Jelen
NP - X Žďárská Dita (L) 2001 CZE Junior 100. Hard - 100. Hard, z.s.
Filtru odpovídá 89 závodníků.