Home Závody a výsledky

Seznam přihlášených - ČP SBX SPRINT PUMP CROSS

Jméno Klub Závod
Věk. kat. Země Seskupit:
Pohlaví
Pozn. Jméno Ročník Země Věk. kat. Klub
NP X X Bíbrová Amélie Mia (L) 2008 CZE Rookies SBX SKVM - SKI klub Velké Meziříčí
NP X X Burešová Vendula (L) 1999 CZE Dospělí Czech Snowboardcross Team z.s.
NP X X Burkhardtová Sofia (L) 2007 CZE Rookies SBX Snowbeasts - Snowbeasts z.s.
NP X X Černohorský Jan (M) 1990 CZE Dospělí ---
NP - X DangBa Nguyen (M) 2007 CZE Rookies SBX LOQUITA´S - SK LOQUITA´S, o.s.
NP X X David Samuel (M) 2009 CZE Kids SBX ---
NP X X Davidová Sára (L) 2011 CZE Kids SBX ---
NP X X Formánek Jan (M) 2001 CZE Junior SK SNOWRIDERS VIMPERK z.s.
NP X X Fořt Hugo (M) 2004 CZE Junior Snow Rockets z.s.
NP X X Frajkor Jakub (M) 1989 CZE Dospělí SK SNOWRIDERS VIMPERK z.s.
NP X X Gosson Viktorie (L) 2009 CZE Kids SBX Snowbeasts - Snowbeasts z.s.
NP - X Havlásek David (M) 2008 CZE Rookies SBX LOQUITA´S - SK LOQUITA´S, o.s.
NP X X Hebelka Michal (M) 2007 CZE Rookies SBX Snowbeasts - Snowbeasts z.s.
NP X X Hebelková Kateřina (L) 2008 CZE Rookies SBX Snowbeasts - Snowbeasts z.s.
NP X X Hlaváček Štěpán (M) 2006 CZE Rookies SBX Snow Rockets z.s.
NP X X Hnilicová Jana (L) 2009 CZE Kids SBX Snowbeasts - Snowbeasts z.s.
NP X X Hubáček Kryštof (M) 2004 CZE Junior Snow Rockets z.s.
NP X X Janoušek Marek (M) 1982 CZE Dospělí ---
NP X X Kabátová Anna (L) 2007 CZE Rookies SBX Snow Rockets z.s.
NP X X Keřlík Adam (M) 2001 CZE Junior Snow Rockets z.s.
NP X X Kollerová Johana (L) 2005 CZE Rookies SBX Snow Rockets z.s.
NP X X Kořínková Anna (L) 2003 CZE Junior Snowbeasts - Snowbeasts z.s.
NP X X Kořínková Lucie (L) 2007 CZE Rookies SBX Snowbeasts - Snowbeasts z.s.
NP X X Krametbauerová Tereza (L) 2005 CZE Rookies SBX Snowbeasts - Snowbeasts z.s.
NP X X Krejčí Jakub (M) 2006 CZE Rookies SBX SK SNOWRIDERS VIMPERK z.s.
NP X X Krejčí Jan (M) 2001 CZE Junior SK SNOWRIDERS VIMPERK z.s.
NP X X Krůsová Gabriela (L) 1999 CZE Dospělí Snow Rockets z.s.
NP X X Kubenová Adéla (L) 2003 CZE Junior Snow Rockets z.s.
NP X X Kubenová Nikola (L) 2008 CZE Rookies SBX Snow Rockets z.s.
NP X X Louthanová Kateřina (L) 1999 CZE Dospělí YSR - Spolek Y.S.R.
NP X X Lysý Petr (M) 1989 CZE Dospělí ---
NP X X Martinez - Horský Matyáš (M) 2007 CZE Rookies SBX Snow Rockets z.s.
NP X X Míková Karolína (L) 2004 CZE Junior Snow Rockets z.s.
NP X X Mondlová Aneta (L) 2002 CZE Junior SK SNOWRIDERS VIMPERK z.s.
NP X X Pomykal Lukáš (M) 2004 CZE Junior Snow Rockets z.s.
NP - X Primásek Radek (M) 1996 CZE Dospělí Snow Rockets z.s.
NP X X Rösslerová Barbora (L) 2008 CZE Rookies SBX SKVM - SKI klub Velké Meziříčí
NP X X Slatinský Adam (M) 1998 CZE Dospělí TC Praděd - Tréninkové centrum Praděd, zapsaný spolek
NP X X Strnadová Sára (L) 2002 CZE Junior SKVM - SKI klub Velké Meziříčí
NP X X Šánová Julie (L) 2004 CZE Junior Snow Rockets z.s.
NP X X Štefka Matyáš (M) 2004 CZE Junior Snow Rockets z.s.
NP X X Štěpánková Julie (L) 2006 CZE Rookies SBX Snowbeasts - Snowbeasts z.s.
NP X X Štěpánková Stella (L) 2006 CZE Rookies SBX Snowbeasts - Snowbeasts z.s.
NP - X Štolfa Sebastien (M) 2010 CZE Kids SBX LOQUITA´S - SK LOQUITA´S, o.s.
NP X X Tichá Adéla (L) 2004 CZE Junior Snowbeasts - Snowbeasts z.s.
NP X X Trojan Vojtěch (M) 2005 CZE Rookies SBX Snowbeasts - Snowbeasts z.s.
NP X X Trojanová Kateřina (L) 2003 CZE Junior Snowbeasts - Snowbeasts z.s.
NP X X Tůma Tomáš (M) 2004 CZE Junior Snow Rockets z.s.
NP X X Turinský Matyáš (M) 2004 CZE Junior Snow Rockets z.s.
NP X X Vaniš Daniel (M) 2008 CZE Rookies SBX Snow Rockets z.s.
NP X X Varmužková Klára (L) 2004 CZE Junior Snow Rockets z.s.
NP X X Vintr Radek (M) 1997 CZE Dospělí SK SNOWRIDERS VIMPERK z.s.
NP X X Vladařová Mia (L) 2009 CZE Kids SBX Snow Rockets z.s.
NP X X Vladařová Sofie (L) 2012 CZE Kids SBX Snow Rockets z.s.
NP X X Vrána Adam (M) 2004 CZE Junior Snowbeasts - Snowbeasts z.s.
NP X X Výtvarová Karolína (L) 2005 CZE Rookies SBX Snow Rockets z.s.
NP - X Zahradníček Jan (M) 1982 CZE Dospělí ---
NP X X Žerava Jakub (M) 1998 CZE Dospělí Czech Snowboardcross Team z.s.
Filtru odpovídá 58 závodníků.