Home Závody a výsledky

Seznam přihlášených - I. ČP žact. Rýmařov

Jméno Klub Závod
Věk. kat. Země Seskupit:
Pohlaví
Pozn. Jméno Ročník Země Věk. kat. Klub
NP X X Adamec Martin (M) 2001 CZE Žáci st. 01 TRUT - Ski Team OLFIN CAR -VELLA Trutnov
NP X X Andrýsek Petr (M) 2001 CZE Žáci st. 01 RDRY - SKI Klub RD Rýmařov
NP X X AUGSTEN Jakub (M) 2001 CZE Žáci st. 01 JIJD - TJ Jiskra Josefův Důl
NP X X Bajčíková Ema (L) 2002 CZE Žáci st. 02 VALM - TJ Valašské Meziříčí oddíl lyžování - beh
NP X X Bajzík Lukáš (M) 2002 CZE Žáci st. 02 VALM - TJ Valašské Meziříčí oddíl lyžování - beh
NP X X Bakešová Denisa (L) 2002 CZE Žáci st. 02 FEJE - Fenix ski team Jeseník
NP X X Baráková Barbora (L) 2002 CZE Žáci st. 02 SPVR - TJ LO Spartak Vrchlabí
NP X X Bartůňková Andrea (L) 2001 CZE Žáci st. 01 TRUT - Ski Team OLFIN CAR -VELLA Trutnov
NP X X Bešta Václav (M) 2002 CZE Žáci st. 02 SNKV - LK Slovan Karlovy Vary
NP X X Břečková Aneta (L) 2002 CZE Žáci st. 02 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou
NP X X Bříza Matěj (M) 2001 CZE Žáci st. 01 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou
NP X X BYRTUS Jolanta (L) 2001 CZE Žáci st. 01 SKIM - SKI Mosty
NP X X Cenek Jáchym (M) 2002 CZE Žáci st. 02 FEJE - Fenix ski team Jeseník
NP X X Čalounová Markéta (L) 2001 CZE Žáci st. 01 DULI - TJ Dukla Liberec
NP X X Červený Ondřej (M) 2002 CZE Žáci st. 02 SKSV - Fischer Ski klub Šumava Vimperk
NP X X Dohnálková Jana (L) 2002 CZE Žáci st. 02 SKSK - SKI Skuhrov nad Bělou
NP X X Dressler Robert (M) 2001 CZE Žáci st. 01 VALM - TJ Valašské Meziříčí oddíl lyžování - beh
NP X X Dudek Tomáš (M) 2001 CZE Žáci st. 01 TRUT - Ski Team OLFIN CAR -VELLA Trutnov
NP X X Elicerová Kateřina (L) 2002 CZE Žáci st. 02 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou
NP X X Forstová Tereza (L) 2001 CZE Žáci st. 01 SOSY - TJ Sokol Stachy - Oddíl lyžování
NP X X Hájek Jan (M) 2002 CZE Žáci st. 02 NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
NP X X Háková Tereza (L) 2001 CZE Žáci st. 01 SPVR - TJ LO Spartak Vrchlabí
NP X X Háněl Filip (M) 2002 CZE Žáci st. 02 LOTE - Lokomotiva Teplice
NP X X Harvánek Adam (M) 2002 CZE Žáci st. 02 TRUT - Ski Team OLFIN CAR -VELLA Trutnov
NP X X Hawel Marek (M) 2002 CZE Žáci st. 02 SPVR - TJ LO Spartak Vrchlabí
NP X X Hecko Vanesa (L) 2002 CZE Žáci st. 02 SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
NP - X Hermanová Veronika (L) 2001 CZE Žáci st. 01 TJRO - TJ Rožnov pod Radhoštěm
NP X X HOLOUBEK Jakub (M) 2002 CZE Žáci st. 02 SKSV - Fischer Ski klub Šumava Vimperk
NP X X Horčička Tomáš (M) 2002 CZE Žáci st. 02 FEJE - Fenix ski team Jeseník
NP X X Horník Adam (M) 2001 CZE Žáci st. 01 SCPL - SPORT CLUB PLZEŇ
NP X X Hujerová Eliška (L) 2001 CZE Žáci st. 01 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou
NP X X Husák Robin (M) 2002 CZE Žáci st. 02 SNKV - LK Slovan Karlovy Vary
NP X X Chlápková Julie (L) 2002 CZE Žáci st. 02 SKBR - SK SKOL Brno-lyžařský běžecký oddíl
NP X X Chlubna Patrik (M) 2001 CZE Žáci st. 01 NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
NP X X Chrástová Tereza (L) 2002 CZE Žáci st. 02 STUD - Sokol Studenec
NP - X Janošková Karin (L) 2002 CZE Žáci st. 02 TJRO - TJ Rožnov pod Radhoštěm
NP X X Jebavá Kateřina (L) 2001 CZE Žáci st. 01 SPVR - TJ LO Spartak Vrchlabí
NP X X Jeřábek Martin (M) 2001 CZE Žáci st. 01 LOTE - Lokomotiva Teplice
NP X X Kadavá Barbora (L) 2001 CZE Žáci st. 01 SPVR - TJ LO Spartak Vrchlabí
NP X X Kadlec Josef (M) 2002 CZE Žáci st. 02 SOSY - TJ Sokol Stachy - Oddíl lyžování
NP X X Kalovská Viktorie (L) 2002 CZE Žáci st. 02 SKBR - SK SKOL Brno-lyžařský běžecký oddíl
NP X X Kawuloková Zuzana (L) 2002 CZE Žáci st. 02 DLOM - TJ Dolní Lomná
NP X X Klazarová Markéta (L) 2001 CZE Žáci st. 01 SPVR - TJ LO Spartak Vrchlabí
NP X X Klein David (M) 2001 CZE Žáci st. 01 SNKV - LK Slovan Karlovy Vary
NP X X Kočandrle Martin (M) 2002 CZE Žáci st. 02 SCPL - SPORT CLUB PLZEŇ
NP X X KOHUTOVÁ Karolína (L) 2002 CZE Žáci st. 02 SKIM - SKI Mosty
NP X X Kotz Matouš (M) 2001 CZE Žáci st. 01 LOTE - Lokomotiva Teplice
NP X X Křemenová Natálie (L) 2001 CZE Žáci st. 01 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou
NP X X Kuhn Michal (M) 2002 CZE Žáci st. 02 TRUT - Ski Team OLFIN CAR -VELLA Trutnov
NP X X Kulhánková Eva (L) 2002 CZE Žáci st. 02 SKBR - SK SKOL Brno-lyžařský běžecký oddíl
NP X X Kysilka Tomáš (M) 2001 CZE Žáci st. 01 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou
NP - X Lušovský Jan (M) 2002 CZE Žáci st. 02 TJRO - TJ Rožnov pod Radhoštěm
NP X X Lysek Jaroslav (M) 2002 CZE Žáci st. 02 DLOM - TJ Dolní Lomná
NP X X Mach Lukáš (M) 2001 CZE Žáci st. 01 TRUT - Ski Team OLFIN CAR -VELLA Trutnov
NP X X MÁNEK Ondřej (M) 2001 CZE Žáci st. 01 SKSV - Fischer Ski klub Šumava Vimperk
NP X X Martinovský David (M) 2001 CZE Žáci st. 01 SKPL - Lyžařský klub Škoda Plzeň (SKPL)
NP X X Marxová Gabriela (L) 2001 CZE Žáci st. 01 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou
NP X X Maryška Jan (M) 2002 CZE Žáci st. 02 SKSK - SKI Skuhrov nad Bělou
NP X X Masaříková Gabriela (L) 2002 CZE Žáci st. 02 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou
NP X X Matějková Zuzana (L) 2001 CZE Žáci st. 01 LOTE - Lokomotiva Teplice
NP X X Matoušek Matouš (M) 2002 CZE Žáci st. 02 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou
NP X X Mazoch Jan (M) 2001 CZE Žáci st. 01 TJFR - TJ Frenštát pod Radhoštěm
NP X X Medek Jakub (M) 2002 CZE Žáci st. 02 FEJE - Fenix ski team Jeseník
NP X X Meierová Bára (L) 2002 CZE Žáci st. 02 TJ Spartak Police n/Metují LO (SPPO)
NP X X Mičkerová Karla (L) 2002 CZE Žáci st. 02 FEJE - Fenix ski team Jeseník
NP X X Mikšík Matěj (M) 2002 CZE Žáci st. 02 SPVR - TJ LO Spartak Vrchlabí
NP X X Mráz Vojtěch (M) 2001 CZE Žáci st. 01 TJFR - TJ Frenštát pod Radhoštěm
NP X X Müller Maxim (M) 2001 CZE Žáci st. 01 VALM - TJ Valašské Meziříčí oddíl lyžování - beh
NP - X Mynář Šimon (M) 2002 CZE Žáci st. 02 TJRO - TJ Rožnov pod Radhoštěm
NP - X Mynářová Natálie Laura (L) 2001 CZE Žáci st. 01 TJRO - TJ Rožnov pod Radhoštěm
NP X X Narovec Jonáš (M) 2001 CZE Žáci st. 01 SKSV - Fischer Ski klub Šumava Vimperk
NP X X NÉMETH Jiří (M) 2001 CZE Žáci st. 01 JIJD - TJ Jiskra Josefův Důl
NP X X NIESLANIK Šimon (M) 2002 CZE Žáci st. 02 DLOM - TJ Dolní Lomná
NP X X Nikodýmová Denisa (L) 2002 CZE Žáci st. 02 SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
NP X X Novák Martin (M) 2002 CZE Žáci st. 02 DULI - TJ Dukla Liberec
NP X X NOVÁKOVÁ Denisa (L) 2001 CZE Žáci st. 01 SKSV - Fischer Ski klub Šumava Vimperk
NP X X Novotná Annie (L) 2002 CZE Žáci st. 02 SOSY - TJ Sokol Stachy - Oddíl lyžování
NP X X Ondráková Lucie (L) 2002 CZE Žáci st. 02 RDRY - SKI Klub RD Rýmařov
NP X X Paulus Lukáš (M) 2002 CZE Žáci st. 02 SKIJ - ČKS SKI Jilemnice
NP X X PAVLÁSEK Šimon (M) 2002 CZE Žáci st. 02 SKSV - Fischer Ski klub Šumava Vimperk
NP X X Pažoutová Martina (L) 2002 CZE Žáci st. 02 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou
NP X X Pechar Hugo (M) 2001 CZE Žáci st. 01 LOTE - Lokomotiva Teplice
NP X X Pekárková Anna (L) 2002 CZE Žáci st. 02 LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou
NP X X Petříková Michaela (L) 2001 CZE Žáci st. 01 SPVR - TJ LO Spartak Vrchlabí
NP X X Pillerová Štěpánka (L) 2001 CZE Žáci st. 01 DULI - TJ Dukla Liberec
NP X X Plha Martin (M) 2002 CZE Žáci st. 02 SNKV - LK Slovan Karlovy Vary
NP X X Pokorná Emma (L) 2001 CZE Žáci st. 01 SKIJ - ČKS SKI Jilemnice
NP X X Pokorný Miloš (M) 2002 CZE Žáci st. 02 SKIJ - ČKS SKI Jilemnice
NP X X Pražáková Anežka (L) 2001 CZE Žáci st. 01 TJFR - TJ Frenštát pod Radhoštěm
NP X X Ptáček Jakub (M) 2002 CZE Žáci st. 02 DULI - TJ Dukla Liberec
NP X X Rysulová Marie (L) 2002 CZE Žáci st. 02 SKIJ - ČKS SKI Jilemnice
NP X X Ryšková Karolína (L) 2002 CZE Žáci st. 02 RDRY - SKI Klub RD Rýmařov
NP X X Sáska Jan (M) 2002 CZE Žáci st. 02 SKSV - Fischer Ski klub Šumava Vimperk
NP X X Schejbal Jan (M) 2001 CZE Žáci st. 01 DULI - TJ Dukla Liberec
NP X X Sixta Ondřej (M) 2002 CZE Žáci st. 02 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou
NP X X Sláma Filip (M) 2002 CZE Žáci st. 02 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou
NP X X Slívová Štěpánka (L) 2001 CZE Žáci st. 01 SNKV - LK Slovan Karlovy Vary
NP X X Slonková Marta (L) 2001 CZE Žáci st. 01 NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
NP X X Solowski Tobiáš (M) 2001 CZE Žáci st. 01 DLOM - TJ Dolní Lomná
NP X X Spěváček Vojtěch (M) 2002 CZE Žáci st. 02 SOSY - TJ Sokol Stachy - Oddíl lyžování
NP X X Strouhal Jakub (M) 2001 CZE Žáci st. 01 FEJE - Fenix ski team Jeseník
NP X X Strouhalová Anna (L) 2001 CZE Žáci st. 01 FEJE - Fenix ski team Jeseník
NP X X Struhárová Natálie (L) 2001 CZE Žáci st. 01 RDRY - SKI Klub RD Rýmařov
NP X X Svobodová Kateřina (L) 2002 CZE Žáci st. 02 SKIJ - ČKS SKI Jilemnice
NP X X Šibravová Eliška (L) 2002 CZE Žáci st. 02 DULI - TJ Dukla Liberec
NP X X Šikola Jindřich (M) 2002 CZE Žáci st. 02 CSKV - Český ski klub Vysoké nad Jizerou
NP X X Šístek Martin (M) 2001 CZE Žáci st. 01 LOTE - Lokomotiva Teplice
NP X X Škoda Ondřej (M) 2002 CZE Žáci st. 02 TRUT - Ski Team OLFIN CAR -VELLA Trutnov
NP X X Škréta Vojtěch (M) 2002 CZE Žáci st. 02 DULI - TJ Dukla Liberec
NP X X Šlaufová Magdalena (L) 2001 CZE Žáci st. 01 CSKV - Český ski klub Vysoké nad Jizerou
NP X X Štefan Vít (M) 2002 CZE Žáci st. 02 STUD - Sokol Studenec
NP X X Štréglová Zuzana (L) 2002 CZE Žáci st. 02 SPVR - TJ LO Spartak Vrchlabí
NP X X Švandrlík František (M) 2002 CZE Žáci st. 02 SKIJ - ČKS SKI Jilemnice
NP X X Švec Jakub (M) 2001 CZE Žáci st. 01 SASM - Sportovní akademie Špindlerův Mlýn, z. ú.
NP X X ŠVEJDOVÁ Kamila (L) 2001 CZE Žáci st. 01 SKSV - Fischer Ski klub Šumava Vimperk
NP X X Trejbalová Renata (L) 2001 CZE Žáci st. 01 STUD - Sokol Studenec
NP X X Tůmová Kateřina (L) 2001 CZE Žáci st. 01 SPVR - TJ LO Spartak Vrchlabí
NP X X Vacek Mathias (M) 2002 CZE Žáci st. 02 SKSV - Fischer Ski klub Šumava Vimperk
NP X X Vancová Kateřina (L) 2001 CZE Žáci st. 01 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou
NP X X Vašátko Marek (M) 2001 CZE Žáci st. 01 SKSK - SKI Skuhrov nad Bělou
NP X X Vavřačová Anežka (L) 2002 CZE Žáci st. 02 SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
NP X X Vitáková Petra (L) 2002 CZE Žáci st. 02 SCPL - SPORT CLUB PLZEŇ
NP X X Vrbovský Benjamin (M) 2002 CZE Žáci st. 02 FEJE - Fenix ski team Jeseník
NP X X Waclawková Izabela (L) 2001 CZE Žáci st. 01 DLOM - TJ Dolní Lomná
NP X X Zálabská Zuzana (L) 2001 CZE Žáci st. 01 SPVR - TJ LO Spartak Vrchlabí
NP X X Zatloukal Kryštof (M) 2002 CZE Žáci st. 02 SNKV - LK Slovan Karlovy Vary
NP X X Zeman Jiří (M) 2002 CZE Žáci st. 02 DULI - TJ Dukla Liberec
NP X X Zuna Ondřej (M) 2002 CZE Žáci st. 02 SCPL - SPORT CLUB PLZEŇ
NP X X Žvak Daniel (M) 2002 CZE Žáci st. 02 VALM - TJ Valašské Meziříčí oddíl lyžování - beh
Filtru odpovídá 129 závodníků.

Partner

Audi

Generální partner žákovské reprezentace

Pool partner

Mediální partneři

Partnerská lyžařská střediska