Home Závody a výsledky

Seznam přihlášených - Běh do vrchu Osek - Dlouhá Louka

Jméno Klub Závod
Věk. kat. Země Seskupit:
Pohlaví
Pozn. Jméno Ročník Země Věk. kat. Klub
NP X Beránková Eliška (L) 2008 CZE Žákyně ml. 08 LOTE - TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
NP X Cingl Miroslav (M) 1979 CZE Muži r.99 a st. LOTE - TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
NP X Čapek Matěj (M) 2010 CZE Žáci nejmladší LOTE - TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
X Čermák Ondřej (M) 2004 CZE Dorostenci mladší LOTE - TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
X Čermáková Adéla (L) 2007 CZE Žákyně st. 07 LOTE - TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
NP X Fejfuša Matěj (M) 2009 CZE Žáci ml. 09 SKPU - Sportovní klub policie Sever Ústí nad Labem z.s.
NP X Fejfušová Adéla (L) 2012 CZE Minižačky SKPU - Sportovní klub policie Sever Ústí nad Labem z.s.
NP X Florianová Zita (L) 2004 CZE Dorostenky mladší SKPU - Sportovní klub policie Sever Ústí nad Labem z.s.
NP X Gaislerová Hana (L) 2009 CZE Žákyně ml. 09 LOTE - TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
NP X Gaislerová Sára (L) 2011 CZE Žákyně nejmladší LOTE - TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
X Hlisník Jan (M) 2007 CZE Žáci st. 07 LOTE - TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
NP X Hlisníková Anna Marie (L) 2011 CZE Žákyně nejmladší LOTE - TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
NP X Hovorková Barbora (L) 2008 CZE Žákyně ml. 08 SKPU - Sportovní klub policie Sever Ústí nad Labem z.s.
NP X Hovorková Pavla (L) 2010 CZE Žákyně nejmladší SKPU - Sportovní klub policie Sever Ústí nad Labem z.s.
X Jeřábek Martin (M) 2001 CZE Junioři LOTE - TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
NP X Jirušková Magdalena (L) 2010 CZE Žákyně nejmladší LOTE - TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
X Kalhous Jan (M) 2005 CZE Žáci st. 05 SKPU - Sportovní klub policie Sever Ústí nad Labem z.s.
X Kašpárková Kateřina (L) 2007 CZE Žákyně st. 07 SKPU - Sportovní klub policie Sever Ústí nad Labem z.s.
NP X Klement Adam (M) 2008 CZE Žáci ml. 08 LOTE - TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
X Králik Pavel (M) 2003 CZE Dorostenci starší LOTE - TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
X Lázničková Kateřina (L) 2004 CZE Dorostenky mladší LOTE - TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
NP X Los Antonín (M) 2011 CZE Žáci nejmladší SKPU - Sportovní klub policie Sever Ústí nad Labem z.s.
X Losová Maya (L) 2006 CZE Žákyně st. 06 SKPU - Sportovní klub policie Sever Ústí nad Labem z.s.
X Machold Jakub (M) 2004 CZE Dorostenci mladší LOTE - TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
NP X Machold Matěj (M) 2007 CZE Žáci st. 07 LOTE - TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
X Macholdová Tereza (L) 2002 CZE Dorostenky starší LOTE - TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
NP X Maršíková Julie (L) 2010 CZE Žákyně nejmladší LOTE - TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
NP X Moučková Libuše (L) 2009 CZE Žákyně ml. 09 LOTE - TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
X Moučková Michaela (L) 2003 CZE Dorostenky starší LOTE - TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
NP X Nosek Štěpán (M) 2012 CZE Minižáčci LOTE - TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
NP X Obdržálek Matěj (M) 2011 CZE Žáci nejmladší SKPU - Sportovní klub policie Sever Ústí nad Labem z.s.
NP X Obdržálková Adéla (L) 2013 CZE Minižačky SKPU - Sportovní klub policie Sever Ústí nad Labem z.s.
X Polanská Barbora (L) 2006 CZE Žákyně st. 06 LOTE - TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
NP X Polanská Dorota (L) 2009 CZE Žákyně ml. 09 LOTE - TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
X Sedlecká Markéta (L) 2007 CZE Žákyně st. 07 LOTE - TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
NP X Smrž Zdeněk (M) 2010 CZE Žáci nejmladší SKPU - Sportovní klub policie Sever Ústí nad Labem z.s.
X Smržová Kateřina (L) 2006 CZE Žákyně st. 06 SKPU - Sportovní klub policie Sever Ústí nad Labem z.s.
NP X Smržová Rozálie (L) 2007 CZE Žákyně st. 07 SKPU - Sportovní klub policie Sever Ústí nad Labem z.s.
NP X Smutná Adina (L) 2010 CZE Žákyně nejmladší SKPU - Sportovní klub policie Sever Ústí nad Labem z.s.
X Smutná Stela (L) 2007 CZE Žákyně st. 07 SKPU - Sportovní klub policie Sever Ústí nad Labem z.s.
NP X Svoboda Daniel (M) 2008 CZE Žáci ml. 08 LOTE - TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
X Špalek Jan (M) 2007 CZE Žáci st. 07 LOTE - TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
NP X Špalková Antonie (L) 2011 CZE Žákyně nejmladší LOTE - TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
X Švehlová Patricie (L) 2004 CZE Dorostenky mladší LOTE - TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
NP X Tesařová Nikol (L) 2007 CZE Žákyně st. 07 LOTE - TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
NP X Tesařová Tereza (L) 2010 CZE Žákyně nejmladší LOTE - TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
X Trojan Lukáš (M) 2006 CZE Žáci st. 06 SKPU - Sportovní klub policie Sever Ústí nad Labem z.s.
NP X Trojánek Matěj (M) 2011 CZE Žáci nejmladší LOTE - TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
NP X Trojanová Klára (L) 2007 CZE Žákyně st. 07 SKPU - Sportovní klub policie Sever Ústí nad Labem z.s.
NP X Ustohal Jan (M) 2007 CZE Žáci st. 07 LOTE - TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
NP X Ustohal Lukáš (M) 2010 CZE Žáci nejmladší LOTE - TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
NP X Vágner Ota (M) 2011 CZE Žáci nejmladší LOTE - TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
X Vágner Václav (M) 2005 CZE Žáci st. 05 LOTE - TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
NP X Veselá Anna (L) 2008 CZE Žákyně ml. 08 LOTE - TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
X Yaněz Michal (M) 2007 CZE Žáci st. 07 SKPU - Sportovní klub policie Sever Ústí nad Labem z.s.
NP X Yaněz Valenzuela Maya (L) 2012 CZE Minižačky SKPU - Sportovní klub policie Sever Ústí nad Labem z.s.
NP X Yaněz Valenzuela Sofia (L) 2010 CZE Žákyně nejmladší SKPU - Sportovní klub policie Sever Ústí nad Labem z.s.
NP X Zelenka Eliáš (M) 2008 CZE Žáci ml. 08 LOTE - TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
X Žilinská Nela (L) 2004 CZE Dorostenky mladší LOTE - TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
NP X Žilinská Nikola (L) 2009 CZE Žákyně ml. 09 LOTE - TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
Filtru odpovídá 60 závodníků.