Home Závody a výsledky

Seznam přihlášených - Vyhlášení poháru PB 2019

Jméno Klub Závod
Věk. kat. Země Seskupit:
Pohlaví
Pozn. Jméno Ročník Země Věk. kat. Klub
NP X Bartová Nela (L) 2010 CZE Žákyně nejmladší LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
NP X Bažantová Anežka (L) 2010 CZE Žákyně nejmladší SOVH - Tělocvičná jednota Sokol Velké Hamry I
NP X Berntová Ela (L) 2011 CZE Žákyně nejmladší SOVH - Tělocvičná jednota Sokol Velké Hamry I
NP X Blažková Adéla (L) 2011 CZE Žákyně nejmladší LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
NP X Buďárková Laura (L) 2010 CZE Žákyně nejmladší STUD - Tělocvičná jednota Sokol Studenec
NP X Dubská Elena (L) 2010 CZE Žákyně nejmladší SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
NP X Erbenová Marianna (L) 2010 CZE Žákyně nejmladší JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X Fejfarová Sofie (L) 2011 CZE Žákyně nejmladší SOVH - Tělocvičná jednota Sokol Velké Hamry I
NP X Hančová Adéla (L) 2011 CZE Žákyně nejmladší SKHA - Tělovýchovná jednota Jiskra Harrachov, z.s.
NP X Jonášová Štěpánka (L) 2010 CZE Žákyně nejmladší SOVH - Tělocvičná jednota Sokol Velké Hamry I
NP X Kerelová Kristýna (L) 2010 CZE Žákyně nejmladší DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Kmoníčková Markéta (L) 2010 CZE Žákyně nejmladší SKHA - Tělovýchovná jednota Jiskra Harrachov, z.s.
NP X Kremsová Kateřina (L) 2010 CZE Žákyně nejmladší SWSL - Tělovýchovná jednota Lučany nad Nisou, z.s.
NP X Krtičková Johana (L) 2010 CZE Žákyně nejmladší SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X Kubalová Tereza (L) 2010 CZE Žákyně nejmladší SWSL - Tělovýchovná jednota Lučany nad Nisou, z.s.
NP X Lejsková Karolina (L) 2011 CZE Žákyně nejmladší SOVH - Tělocvičná jednota Sokol Velké Hamry I
NP X Lukešová Nikola (L) 2011 CZE Žákyně nejmladší SKHA - Tělovýchovná jednota Jiskra Harrachov, z.s.
NP X Masnicová Anna (L) 2010 CZE Žákyně nejmladší DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Mazánková Eva (L) 2010 CZE Žákyně nejmladší TJSE - TJ Semily
NP X Mohvaldová Anežka (L) 2011 CZE Žákyně nejmladší HSKB - Hančův sportovní klub Benecko z.s.
NP X Mohvaldová Vendula (L) 2010 CZE Žákyně nejmladší HSKB - Hančův sportovní klub Benecko z.s.
NP X Nebusová Alžběta (L) 2010 CZE Žákyně nejmladší DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Pajrová Kateřina (L) 2010 CZE Žákyně nejmladší LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
NP X Přikrylová Maya (L) 2010 CZE Žákyně nejmladší DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Slezáková Bára (L) 2010 CZE Žákyně nejmladší SWSL - Tělovýchovná jednota Lučany nad Nisou, z.s.
NP X Slezáková Kristina (L) 2011 CZE Žákyně nejmladší SWSL - Tělovýchovná jednota Lučany nad Nisou, z.s.
NP X Stará Klára (L) 2010 CZE Žákyně nejmladší LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
NP X Syrovátková Veronika (L) 2010 CZE Žákyně nejmladší SWSL - Tělovýchovná jednota Lučany nad Nisou, z.s.
NP X Vavřačová Amálie (L) 2010 CZE Žákyně nejmladší SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
NP X Zengin Ela (L) 2011 CZE Žákyně nejmladší HSKB - Hančův sportovní klub Benecko z.s.
Filtru odpovídá 30 závodníků.