Home Závody a výsledky

Seznam přihlášených - ČP dosp/dor - Jablonec n.N.

Jméno Klub Závod
Věk. kat. Země Seskupit:
Pohlaví
Pozn. Jméno Ročník Země Věk. kat. Klub
X X Bajčíková Ema (L) 2002 CZE Dorostenky starší SKVM - SKI KLUB Valašské Meziříčí, z.s.
X X Bakešová Denisa (L) 2002 CZE Dorostenky starší FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník z.s.
X X Borlová Eliška (L) 2003 CZE Dorostenky starší JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
X X Břečková Aneta (L) 2002 CZE Dorostenky starší JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
X X Bureš Nina (L) 2003 CZE Dorostenky starší SGJB - KLUB LYŽOVÁNÍ PŘI SPORTOVNÍM GYMNÁZIU JABLONEC NAD NISOU, z. s.
X X Drahotová Zuzana (L) 2003 CZE Dorostenky starší JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
X X Honsová Anežka (L) 2003 CZE Dorostenky starší SKSV - SKI KLUB ŠUMAVA VIMPERK, z.s.
X - Chlápková Julie (L) 2002 CZE Dorostenky starší SKBR - Sportovní klub SKOL Brno, z. s.
X X Janíčková Barbora (L) 2003 CZE Dorostenky starší NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
X X Kálalová Eliška (L) 2003 CZE Dorostenky starší TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
X X Kalovská Viktorie (L) 2002 CZE Dorostenky starší NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
X X Kleinová Lucie (L) 2003 CZE Dorostenky starší SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
X X Košetická Markéta (L) 2003 CZE Dorostenky starší NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
X X Krejčíková Martina (L) 2003 CZE Dorostenky starší NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
X X Kulhánková Eva (L) 2002 CZE Dorostenky starší SKBR - Sportovní klub SKOL Brno, z. s.
X X Kurfiřtová Natálie (L) 2003 CZE Dorostenky starší SGJB - KLUB LYŽOVÁNÍ PŘI SPORTOVNÍM GYMNÁZIU JABLONEC NAD NISOU, z. s.
X X Malá Sára (L) 2003 CZE Dorostenky starší SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
X X Matúšová Tereza (L) 2003 CZE Dorostenky starší BAOS - TJ Baník Osek, z.s.
X X Moučková Michaela (L) 2003 CZE Dorostenky starší LOTE - TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
X X Nyklesová Karolína (L) 2003 CZE Dorostenky starší SCPL - SPORT CLUB PLZEŇ, z. s.
X X Peňázová Vendula (L) 2003 CZE Dorostenky starší NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
X X Prokešová Tereza (L) 2003 CZE Dorostenky starší DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
X X Ryšková Karolína (L) 2002 CZE Dorostenky starší FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník z.s.
X X Svobodová Kateřina (L) 2002 CZE Dorostenky starší SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
X X Svrčková Julie (L) 2002 CZE Dorostenky starší NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
X X Šibravová Eliška (L) 2002 CZE Dorostenky starší DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
X X Švancarová Kateřina (L) 2002 CZE Dorostenky starší SKBR - Sportovní klub SKOL Brno, z. s.
X X Vágnerová Viktorie (L) 2003 CZE Dorostenky starší LOTE - TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
X X Vitáková Petra (L) 2002 CZE Dorostenky starší SCPL - SPORT CLUB PLZEŇ, z. s.
X X Voháňková Barbora (L) 2003 CZE Dorostenky starší JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
X X Vránová Barbora (L) 2003 CZE Dorostenky starší TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
X X Vránová Iva (L) 2003 CZE Dorostenky starší NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
X X Zatloukalová Barbora (L) 2003 CZE Dorostenky starší SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
Filtru odpovídá 33 závodníků.