Home Závody a výsledky

Seznam přihlášených - ČP dosp/dor - Jablonec n.N.

Jméno Klub Závod
Věk. kat. Země Seskupit:
Pohlaví
Pozn. Jméno Ročník Země Věk. kat. Klub
X X Bešta Václav (M) 2002 CZE Dorostenci starší SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
X X Hájek Jan (M) 2002 CZE Dorostenci starší NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
X X Honsa Antonín (M) 2003 CZE Dorostenci starší SKSV - SKI KLUB ŠUMAVA VIMPERK, z.s.
X X Horník Kryštof (M) 2003 CZE Dorostenci starší FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník z.s.
X X Hozák Daniel Oskar (M) 2003 CZE Dorostenci starší SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
X X Husák Robin (M) 2002 CZE Dorostenci starší SCPL - SPORT CLUB PLZEŇ, z. s.
X X Janalík Daniel (M) 2003 CZE Dorostenci starší DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
X X Kadlec Josef (M) 2002 CZE Dorostenci starší SKSV - SKI KLUB ŠUMAVA VIMPERK, z.s.
X X Kašpar Dominik (M) 2003 CZE Dorostenci starší TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
X X Kočandrle Martin (M) 2002 CZE Dorostenci starší SCPL - SPORT CLUB PLZEŇ, z. s.
X X Kopecký Martin (M) 2003 CZE Dorostenci starší FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník z.s.
X X Krákora Ondřej (M) 2003 CZE Dorostenci starší TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
X X Kuhn Michal (M) 2002 CZE Dorostenci starší TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
X X Lacina Matyáš (M) 2003 CZE Dorostenci starší LOTE - TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
X X Maryška Jan (M) 2002 CZE Dorostenci starší SKSK - Wikov SKI Skuhrov nad Bělou, z.s.
X X Matoušek Matouš (M) 2002 CZE Dorostenci starší JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
X X Medek Jakub (M) 2002 CZE Dorostenci starší FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník z.s.
X X Paulus Lukáš (M) 2002 CZE Dorostenci starší SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
X X PAVLÁSEK Šimon (M) 2002 CZE Dorostenci starší SKSV - SKI KLUB ŠUMAVA VIMPERK, z.s.
X X Pavlíček Marek (M) 2002 CZE Dorostenci starší SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
X X Pilař Ondřej (M) 2003 CZE Dorostenci starší SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
X X Preissler Tomáš (M) 2003 CZE Dorostenci starší SGJB - KLUB LYŽOVÁNÍ PŘI SPORTOVNÍM GYMNÁZIU JABLONEC NAD NISOU, z. s.
X X Řezník Jan (M) 2003 CZE Dorostenci starší SKSV - SKI KLUB ŠUMAVA VIMPERK, z.s.
X X Sixta Ondřej (M) 2002 CZE Dorostenci starší SGJB - KLUB LYŽOVÁNÍ PŘI SPORTOVNÍM GYMNÁZIU JABLONEC NAD NISOU, z. s.
X X Sládek Jakub (M) 2003 CZE Dorostenci starší SKSV - SKI KLUB ŠUMAVA VIMPERK, z.s.
X X Stoklasa Štěpán (M) 2003 CZE Dorostenci starší TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
X X Škoda Aleš (M) 2003 CZE Dorostenci starší TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
X X Škoda Ondřej (M) 2002 CZE Dorostenci starší TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
X X Škréta Vojtěch (M) 2002 CZE Dorostenci starší DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
X X Štecher Filip (M) 2003 CZE Dorostenci starší SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
X X Trojan Jakub (M) 2002 CZE Dorostenci starší NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
X X Voňka Martin (M) 2002 CZE Dorostenci starší SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
X X Vrbovský Benjamin (M) 2002 CZE Dorostenci starší FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník z.s.
X X Waněk Hubert (M) 2003 CZE Dorostenci starší SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
X X Zatloukal Kryštof (M) 2002 CZE Dorostenci starší SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
X X Zuna Ondřej (M) 2002 CZE Dorostenci starší SCPL - SPORT CLUB PLZEŇ, z. s.
Filtru odpovídá 36 závodníků.