Home Závody a výsledky

Seznam přihlášených - ČP dosp/dor - Jablonec n.N.

Jméno Klub Závod
Věk. kat. Země Seskupit:
Pohlaví
Pozn. Jméno Ročník Země Věk. kat. Klub
X X Augsten Jakub (M) 2001 CZE Junioři SGJB - KLUB LYŽOVÁNÍ PŘI SPORTOVNÍM GYMNÁZIU JABLONEC NAD NISOU, z. s.
X X Bajčíková Ema (L) 2002 CZE Dorostenky starší SKVM - SKI KLUB Valašské Meziříčí, z.s.
X X Bakešová Denisa (L) 2002 CZE Dorostenky starší FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník z.s.
X X Baslar Ondřej (M) 2004 CZE Dorostenci mladší RDRY - SKI Klub RD Rýmařov
X X Bauer Matyáš (M) 2004 CZE Dorostenci mladší SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
X X Beranová Tereza (L) 1998 CZE Ženy r.99 a st. DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
X X Beroušková Barbora (L) 2000 CZE Juniorky SCPL - SPORT CLUB PLZEŇ, z. s.
X X Bešta Václav (M) 2002 CZE Dorostenci starší SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
- X Bešťák Jonáš (M) 1995 CZE Muži r.99 a st. DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
X X Borlová Eliška (L) 2003 CZE Dorostenky starší JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
X X Bráblík Michal (M) 1998 CZE Muži r.99 a st. FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník z.s.
X X Břečková Aneta (L) 2002 CZE Dorostenky starší JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
X X Bříza Matěj (M) 2001 CZE Junioři SGJB - KLUB LYŽOVÁNÍ PŘI SPORTOVNÍM GYMNÁZIU JABLONEC NAD NISOU, z. s.
X X Bureš Nina (L) 2003 CZE Dorostenky starší SGJB - KLUB LYŽOVÁNÍ PŘI SPORTOVNÍM GYMNÁZIU JABLONEC NAD NISOU, z. s.
X X BYRTUS Jolanta (L) 2001 CZE Juniorky FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník z.s.
X X Cvrčková Ines (L) 2004 CZE Dorostenky mladší JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
X - Černý Ondřej (M) 1999 CZE Muži r.99 a st. SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
NP X X DAMIAN Dawid (M) 2000 POL Junioři ---
X X Decker Vojtěch (M) 2004 CZE Dorostenci mladší SCPL - SPORT CLUB PLZEŇ, z. s.
X X Drahotová Zuzana (L) 2003 CZE Dorostenky starší JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
X X Dufek Tomáš (M) 2000 CZE Junioři SGJB - KLUB LYŽOVÁNÍ PŘI SPORTOVNÍM GYMNÁZIU JABLONEC NAD NISOU, z. s.
X X Dvorská Alžběta (L) 2004 CZE Dorostenky mladší TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
X X Dvorská Karolína (L) 2004 CZE Dorostenky mladší DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
X X Dvořák Jan (M) 2004 CZE Dorostenci mladší SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
X - Faltová Natálie (L) 2004 CZE Dorostenky mladší JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
X X Fryblík Jakub (M) 2004 CZE Dorostenci mladší RDRY - SKI Klub RD Rýmařov
X X Gaja Matouš Jan (M) 2004 CZE Dorostenci mladší SKVM - SKI KLUB Valašské Meziříčí, z.s.
X X Gašek Matouš (M) 2004 CZE Dorostenci mladší DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
X X Hable Diana (L) 2004 CZE Dorostenky mladší JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
X X Hájek Jan (M) 2002 CZE Dorostenci starší NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
NP X X HARATYK Mateusz (M) 1998 POL Muži r.99 a st. ---
X X Havlíčková Barbora (L) 2000 CZE Juniorky DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
X X Havrdová Kateřina (L) 2000 CZE Juniorky SGJB - KLUB LYŽOVÁNÍ PŘI SPORTOVNÍM GYMNÁZIU JABLONEC NAD NISOU, z. s.
X X Holíková Zuzana (L) 1999 CZE Ženy r.99 a st. SKSK - Wikov SKI Skuhrov nad Bělou, z.s.
X X Honsa Antonín (M) 2003 CZE Dorostenci starší SKSV - SKI KLUB ŠUMAVA VIMPERK, z.s.
X X Honsová Anežka (L) 2003 CZE Dorostenky starší SKSV - SKI KLUB ŠUMAVA VIMPERK, z.s.
X X Horník Adam (M) 2001 CZE Junioři SCPL - SPORT CLUB PLZEŇ, z. s.
X X Horník Kryštof (M) 2003 CZE Dorostenci starší FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník z.s.
X X Hozák Daniel Oskar (M) 2003 CZE Dorostenci starší SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
X X Hujerová Eliška (L) 2001 CZE Juniorky JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
X - Hujerová Tereza (L) 1998 CZE Ženy r.99 a st. JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
X X Husák Robin (M) 2002 CZE Dorostenci starší SCPL - SPORT CLUB PLZEŇ, z. s.
X X Hynčicová Petra (L) 1994 CZE Ženy r.99 a st. DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
X - Chlápková Julie (L) 2002 CZE Dorostenky starší SKBR - Sportovní klub SKOL Brno, z. s.
X X Chlubna Patrik (M) 2001 CZE Junioři TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
X X Janalík Daniel (M) 2003 CZE Dorostenci starší DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
X X Janíčková Barbora (L) 2003 CZE Dorostenky starší NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
X X Jeřábek Martin (M) 2001 CZE Junioři LOTE - TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
X X Ježková Matilda (L) 2004 CZE Dorostenky mladší DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
X X Juřík Marek (M) 2004 CZE Dorostenci mladší FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník z.s.
X X Kadlec Josef (M) 2002 CZE Dorostenci starší SKSV - SKI KLUB ŠUMAVA VIMPERK, z.s.
X X Kálalová Eliška (L) 2003 CZE Dorostenky starší TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
X X Kalovská Viktorie (L) 2002 CZE Dorostenky starší NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
X X Kašpar Dominik (M) 2003 CZE Dorostenci starší TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
X X Kettner Adam (M) 2004 CZE Dorostenci mladší SGJB - KLUB LYŽOVÁNÍ PŘI SPORTOVNÍM GYMNÁZIU JABLONEC NAD NISOU, z. s.
X X Kleinová Lucie (L) 2003 CZE Dorostenky starší SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
- X Knop Petr (M) 1994 CZE Muži r.99 a st. DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
X X Kočandrle Martin (M) 2002 CZE Dorostenci starší SCPL - SPORT CLUB PLZEŇ, z. s.
X X Kočandrlová Adéla (L) 2004 CZE Dorostenky mladší SCPL - SPORT CLUB PLZEŇ, z. s.
X X Kopecký Martin (M) 2003 CZE Dorostenci starší FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník z.s.
X X Kostková Alena (L) 2004 CZE Dorostenky mladší DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
X X Košetická Markéta (L) 2003 CZE Dorostenky starší NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
X X Kozlovský Vladimír (M) 1999 CZE Muži r.99 a st. FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník z.s.
X X Krákora Ondřej (M) 2003 CZE Dorostenci starší TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
X X Krejčíková Martina (L) 2003 CZE Dorostenky starší NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
X X Kubíčková Zuzana (L) 2004 CZE Dorostenky mladší SKSK - Wikov SKI Skuhrov nad Bělou, z.s.
X X Kuhn Michal (M) 2002 CZE Dorostenci starší TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
- X Kulhánková Anna (L) 2004 CZE Dorostenky mladší KRVR - Tělovýchovná jednota středisko vrcholového sportu Krkonoše z.s.
X X Kulhánková Eva (L) 2002 CZE Dorostenky starší SKBR - Sportovní klub SKOL Brno, z. s.
X - Kunčík Matěj (M) 2004 CZE Dorostenci mladší KRVR - Tělovýchovná jednota středisko vrcholového sportu Krkonoše z.s.
X X Kurfiřtová Natálie (L) 2003 CZE Dorostenky starší SGJB - KLUB LYŽOVÁNÍ PŘI SPORTOVNÍM GYMNÁZIU JABLONEC NAD NISOU, z. s.
X X Kváš Jan (M) 2000 CZE Junioři BHST - BH Ski team z.s.
X X Lacina Matyáš (M) 2003 CZE Dorostenci starší LOTE - TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
X X Lázničková Kateřina (L) 2004 CZE Dorostenky mladší LOTE - TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
X X Leblochová Jana (L) 2004 CZE Dorostenky mladší TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
X X Lengyel Tomáš (M) 2001 CZE Junioři SGJB - KLUB LYŽOVÁNÍ PŘI SPORTOVNÍM GYMNÁZIU JABLONEC NAD NISOU, z. s.
- X Lukeš Tomáš (M) 2000 CZE Junioři SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
X X Mach Lukáš (M) 2004 CZE Dorostenci mladší LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
X X Machold Jakub (M) 2004 CZE Dorostenci mladší LOTE - TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
X X Maidl Šimon (M) 2004 CZE Dorostenci mladší SKSK - Wikov SKI Skuhrov nad Bělou, z.s.
X X Maidl Štěpán (M) 2004 CZE Dorostenci mladší SKSK - Wikov SKI Skuhrov nad Bělou, z.s.
X X Makovička Milan (M) 2001 CZE Junioři TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
X X Malá Sára (L) 2003 CZE Dorostenky starší SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
X X Malý Adam (M) 2004 CZE Dorostenci mladší TJSE - TJ Semily
X X Maryška Jan (M) 2002 CZE Dorostenci starší SKSK - Wikov SKI Skuhrov nad Bělou, z.s.
X - Matouš Adam (M) 1998 CZE Muži r.99 a st. SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
X X Matoušek Matouš (M) 2002 CZE Dorostenci starší JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
X X Matúšová Tereza (L) 2003 CZE Dorostenky starší BAOS - TJ Baník Osek, z.s.
X X Medek Jakub (M) 2002 CZE Dorostenci starší FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník z.s.
X X Mičkerová Michaela (L) 2004 CZE Dorostenky mladší FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník z.s.
X X Michalenko Jakub (M) 2004 CZE Dorostenci mladší SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
X X Michut Petr (M) 2004 CZE Dorostenci mladší NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
X X Moučková Michaela (L) 2003 CZE Dorostenky starší LOTE - TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
X X Mučica Jakub (M) 2001 CZE Junioři JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
X X Nikodýmová Nikola (L) 2004 CZE Dorostenky mladší SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
X X Nováčková Johana (L) 2004 CZE Dorostenky mladší SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
X X Nováková Adéla (L) 2000 CZE Juniorky SCPL - SPORT CLUB PLZEŇ, z. s.
X X Nyklesová Karolína (L) 2003 CZE Dorostenky starší SCPL - SPORT CLUB PLZEŇ, z. s.
X X Palánová Anežka (L) 2004 CZE Dorostenky mladší JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
X X Paulus Lukáš (M) 2002 CZE Dorostenci starší SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
X X Pávek Matyáš (M) 2004 CZE Dorostenci mladší DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
X X Pavlas Ondřej (M) 2004 CZE Dorostenci mladší SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
X X PAVLÁSEK Šimon (M) 2002 CZE Dorostenci starší SKSV - SKI KLUB ŠUMAVA VIMPERK, z.s.
X X Pavlasová Karolína (L) 2001 CZE Juniorky SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
X X Pavlíček Marek (M) 2002 CZE Dorostenci starší SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
X X Peňázová Vendula (L) 2003 CZE Dorostenky starší NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
X X Pešina Jakub (M) 2004 CZE Dorostenci mladší SKIP - SKI Police nad Metují, z.s.
X X Pešta David (M) 2004 CZE Dorostenci mladší JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
X X Pilař Ondřej (M) 2003 CZE Dorostenci starší SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
X X Plecháč Petr (M) 1994 CZE Muži r.99 a st. SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
X X Plná Natálie (L) 2004 CZE Dorostenky mladší SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
X X Podzimková Eliška (L) 2004 CZE Dorostenky mladší SGJB - KLUB LYŽOVÁNÍ PŘI SPORTOVNÍM GYMNÁZIU JABLONEC NAD NISOU, z. s.
NP X X POSIADALA Arkadiusz (M) 1997 POL Muži r.99 a st. ---
X X Preissler Tomáš (M) 2003 CZE Dorostenci starší SGJB - KLUB LYŽOVÁNÍ PŘI SPORTOVNÍM GYMNÁZIU JABLONEC NAD NISOU, z. s.
X X Prokešová Tereza (L) 2003 CZE Dorostenky starší DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
X X Půbalová Nela (L) 2004 CZE Dorostenky mladší DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
X X Rypl Miroslav (M) 1992 CZE Muži r.99 a st. DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
X X Ryšková Karolína (L) 2002 CZE Dorostenky starší FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník z.s.
X X Řehák Ondřej (M) 2004 CZE Dorostenci mladší LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
X X Řezník Jan (M) 2003 CZE Dorostenci starší SKSV - SKI KLUB ŠUMAVA VIMPERK, z.s.
- X Salaba Dan (M) 2004 CZE Dorostenci mladší SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
X X Sedlář Tomáš (M) 2004 CZE Dorostenci mladší RDRY - SKI Klub RD Rýmařov
X - Schütz Michael (M) 2000 CZE Junioři SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
X X Schützová Sandra (L) 1991 CZE Ženy r.99 a st. SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
X X Sixta Ondřej (M) 2002 CZE Dorostenci starší SGJB - KLUB LYŽOVÁNÍ PŘI SPORTOVNÍM GYMNÁZIU JABLONEC NAD NISOU, z. s.
X X Sixtová Anna (L) 1996 CZE Ženy r.99 a st. SGJB - KLUB LYŽOVÁNÍ PŘI SPORTOVNÍM GYMNÁZIU JABLONEC NAD NISOU, z. s.
X X Sládek Jakub (M) 2003 CZE Dorostenci starší SKSV - SKI KLUB ŠUMAVA VIMPERK, z.s.
X X Slívová Štěpánka (L) 2001 CZE Juniorky SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
X X Solowski Tobiáš (M) 2001 CZE Junioři FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník z.s.
X X Stoklasa Štěpán (M) 2003 CZE Dorostenci starší TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
X X Strouhal Jakub (M) 2001 CZE Junioři FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník z.s.
X X Strouhalová Anna (L) 2001 CZE Juniorky FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník z.s.
X X Střešňáková Veronika (L) 2004 CZE Dorostenky mladší NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
X X Svobodová Kateřina (L) 2002 CZE Dorostenky starší SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
X X Svrčková Julie (L) 2002 CZE Dorostenky starší NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
X X Šeller Luděk (M) 1995 CZE Muži r.99 a st. SCPL - SPORT CLUB PLZEŇ, z. s.
X X Šibravová Eliška (L) 2002 CZE Dorostenky starší DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
X X Škoda Aleš (M) 2003 CZE Dorostenci starší TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
X X Škoda Ondřej (M) 2002 CZE Dorostenci starší TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
X X Škréta Vojtěch (M) 2002 CZE Dorostenci starší DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
X X Štecher Filip (M) 2003 CZE Dorostenci starší SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
X X Švácha Pavel (M) 2004 CZE Dorostenci mladší SGJB - KLUB LYŽOVÁNÍ PŘI SPORTOVNÍM GYMNÁZIU JABLONEC NAD NISOU, z. s.
X X Švancarová Kateřina (L) 2002 CZE Dorostenky starší SKBR - Sportovní klub SKOL Brno, z. s.
X X Švehlová Patricie (L) 2004 CZE Dorostenky mladší LOTE - TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
X X Švejda Jakub (M) 2000 CZE Junioři SKSV - SKI KLUB ŠUMAVA VIMPERK, z.s.
X X Trojan Jakub (M) 2002 CZE Dorostenci starší NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
X X Tulis Zdeněk (M) 2000 CZE Junioři TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
X X Tůmová Kateřina (L) 2001 CZE Juniorky SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
X X Tuž Jiří (M) 2004 CZE Dorostenci mladší JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
X X Vágnerová Viktorie (L) 2003 CZE Dorostenky starší LOTE - TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
X X Vachuta Matěj (M) 2000 CZE Junioři SKSV - SKI KLUB ŠUMAVA VIMPERK, z.s.
- X Vašátko Marek (M) 2001 CZE Junioři SKSK - Wikov SKI Skuhrov nad Bělou, z.s.
X X Vitáková Petra (L) 2002 CZE Dorostenky starší SCPL - SPORT CLUB PLZEŇ, z. s.
X X Vlček Martin (M) 2001 CZE Junioři SCPL - SPORT CLUB PLZEŇ, z. s.
X X Voháňková Barbora (L) 2003 CZE Dorostenky starší JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
X X Vohlídal Šimon (M) 2004 CZE Dorostenci mladší DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
X X Volech Šimon (M) 2004 CZE Dorostenci mladší JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
X X Voňka Martin (M) 2002 CZE Dorostenci starší SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
X - Votočková Pavlína (L) 1999 CZE Ženy r.99 a st. SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
X X Vránová Barbora (L) 2003 CZE Dorostenky starší TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
X X Vránová Iva (L) 2003 CZE Dorostenky starší NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
X X Vrbovský Benjamin (M) 2002 CZE Dorostenci starší FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník z.s.
X X Vyšanský Eduard (M) 2000 CZE Junioři SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
X X Walchetsederová Linda (L) 2004 CZE Dorostenky mladší SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
X X Waněk Hubert (M) 2003 CZE Dorostenci starší SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
X X Záhorec Adam (M) 2004 CZE Dorostenci mladší FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník z.s.
X X Zahradník Jaroslav (M) 2004 CZE Dorostenci mladší SKSV - SKI KLUB ŠUMAVA VIMPERK, z.s.
X X Zatloukal Kryštof (M) 2002 CZE Dorostenci starší SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
X X Zatloukalová Barbora (L) 2003 CZE Dorostenky starší SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
X X Zuna Ondřej (M) 2002 CZE Dorostenci starší SCPL - SPORT CLUB PLZEŇ, z. s.
X X Zuna Štěpán (M) 2004 CZE Dorostenci mladší SCPL - SPORT CLUB PLZEŇ, z. s.
X X Žalčík Kim (M) 1999 CZE Muži r.99 a st. FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník z.s.
X X Žilinská Nela (L) 2004 CZE Dorostenky mladší LOTE - TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
Filtru odpovídá 173 závodníků.