Home Závody a výsledky

Seznam přihlášených - M-ČR žactva - Vysoké n.J.

Jméno Klub Závod
Věk. kat. Země Seskupit:
Pohlaví
Pozn. Jméno Ročník Země Věk. kat. Klub
X X X Andrš Matěj (M) 2006 CZE Žáci st. 06 TJ Radon Vysoká Pec, z.s.
NP X X X Antoš Lukáš (M) 2006 CZE Žáci st. 06 ---
NP X X X Barvínek Daniel (M) 2006 CZE Žáci st. 06 SPLE - TJ Spartak Letohrad
X X X Böhm Jan (M) 2006 CZE Žáci st. 06 SKSV - SKI KLUB ŠUMAVA VIMPERK, z.s.
X X X Bouška Jakub (M) 2006 CZE Žáci st. 06 SOSY - SKI Sokol Stachy
X X X Brož Adam (M) 2006 CZE Žáci st. 06 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
X X X Čapek Otakar (M) 2006 CZE Žáci st. 06 SKJA - SKI Janov - Bedřichov, z.s.
X X X Čapek Theodor (M) 2006 CZE Žáci st. 06 SKJA - SKI Janov - Bedřichov, z.s.
X X X Doležal Jakub (M) 2006 CZE Žáci st. 06 SPVR - TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA SPARTAK VRCHLABÍ, Z. S.
X X X Dubský Štěpán (M) 2006 CZE Žáci st. 06 SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
X X X Dufek Jan (M) 2006 CZE Žáci st. 06 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
X X X Faltýnek Jan (M) 2006 CZE Žáci st. 06 NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
X X X Fousek Vít (M) 2006 CZE Žáci st. 06 NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
X X X Habán Oliver (M) 2006 CZE Žáci st. 06 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
X X X Havlas Jakub (M) 2006 CZE Žáci st. 06 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
X X X Hloušek Filip (M) 2006 CZE Žáci st. 06 SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
X X X Holka Matěj (M) 2006 CZE Žáci st. 06 LOTE - TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
X X X Hurta Šimon (M) 2006 CZE Žáci st. 06 SKVM - SKI KLUB Valašské Meziříčí, z.s.
X X X Janeček Roman (M) 2006 CZE Žáci st. 06 NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
X X X Jungwirth František (M) 2006 CZE Žáci st. 06 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
X X X Kaiser Matěj (M) 2006 CZE Žáci st. 06 LOTE - TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
X X X Kantor Damian (M) 2006 CZE Žáci st. 06 DLOM - TJ Dolní Lomná z.s.
X X X Kawulok Radek (M) 2006 CZE Žáci st. 06 SKIM - SKI MOSTY
X X X Kobák Jakub (M) 2006 CZE Žáci st. 06 RDRY - SKI Klub RD Rýmařov
X X X Kotz Mikuláš (M) 2006 CZE Žáci st. 06 LOTE - TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
X X X Kozák Matěj (M) 2006 CZE Žáci st. 06 SCPL - SPORT CLUB PLZEŇ, z. s.
X X X Krul Michal (M) 2006 CZE Žáci st. 06 SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
- X X Křenovský Arnošt (M) 2006 CZE Žáci st. 06 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
X X X Kulhánek Jáchym (M) 2006 CZE Žáci st. 06 SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
NP X X X Kulhánek Lukáš (M) 2006 CZE Žáci st. 06 SPVR - TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA SPARTAK VRCHLABÍ, Z. S.
X X X Lajdar Adam (M) 2006 CZE Žáci st. 06 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
X X X Linhart Charles (M) 2006 CZE Žáci st. 06 BAOS - TJ Baník Osek, z.s.
X X X Macoun František (M) 2006 CZE Žáci st. 06 SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
X X X Mairich Filip (M) 2006 CZE Žáci st. 06 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
X X X Matoulek Jiří (M) 2006 CZE Žáci st. 06 TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
NP X X X Menoušek Matyáš (M) 2006 CZE Žáci st. 06 SPVR - TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA SPARTAK VRCHLABÍ, Z. S.
X X X Míka Albert (M) 2006 CZE Žáci st. 06 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
X X X Navrátil Štěpán (M) 2006 CZE Žáci st. 06 SKIP - SKI Police nad Metují, z.s.
X X X Oral Matyáš (M) 2006 CZE Žáci st. 06 SKBR - Sportovní klub SKOL Brno, z. s.
X X X Pešina Jan (M) 2006 CZE Žáci st. 06 SKIP - SKI Police nad Metují, z.s.
X X X Plecháč Patrik (M) 2006 CZE Žáci st. 06 SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
X X X Poul Kryštof (M) 2006 CZE Žáci st. 06 ZDAS - TJ Žďár nad Sázavou-LO
X X X Pyšný Jakub (M) 2006 CZE Žáci st. 06 SCPL - SPORT CLUB PLZEŇ, z. s.
X X X Řehoř Šimon (M) 2006 CZE Žáci st. 06 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
X X X Salaba Jakub (M) 2006 CZE Žáci st. 06 SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
X X X Sauer Štěpán (M) 2006 CZE Žáci st. 06 LKAS - LK JASAN Aš z.s.
X X X Segeš Viktor (M) 2006 CZE Žáci st. 06 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
X X X Síč Alexandr (M) 2006 CZE Žáci st. 06 TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
NP X X X Simbartl Eduard (M) 2006 CZE Žáci st. 06 SPVR - TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA SPARTAK VRCHLABÍ, Z. S.
X X X Skladan Quido (M) 2006 CZE Žáci st. 06 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
X X X Smejkal Adam (M) 2006 CZE Žáci st. 06 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
X X X Steiger Alexandr (M) 2006 CZE Žáci st. 06 FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník z.s.
X X X Stoklasa Ondřej (M) 2006 CZE Žáci st. 06 TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
X X X Svoboda Antonín (M) 2006 CZE Žáci st. 06 SCPL - SPORT CLUB PLZEŇ, z. s.
X X X Štolba Roman (M) 2006 CZE Žáci st. 06 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
X X X Trojan Lukáš (M) 2006 CZE Žáci st. 06 SKPU - Sportovní klub policie Sever Ústí nad Labem z.s.
X X X Tuháček Pavel (M) 2006 CZE Žáci st. 06 SKSV - SKI KLUB ŠUMAVA VIMPERK, z.s.
X X X Velecký Kryštof (M) 2006 CZE Žáci st. 06 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
X X X Verner Ondřej (M) 2006 CZE Žáci st. 06 SKSK - Wikov SKI Skuhrov nad Bělou, z.s.
X X X Votava Matěj Vojtěch (M) 2006 CZE Žáci st. 06 SKPU - Sportovní klub policie Sever Ústí nad Labem z.s.
X X X Vyskočil Jan (M) 2006 CZE Žáci st. 06 SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
X X X Zurynek Jan (M) 2006 CZE Žáci st. 06 SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
Filtru odpovídá 62 závodníků.