Home Závody a výsledky

Seznam přihlášených - M-ČR žactva - Vysoké n.J.

Jméno Klub Závod
Věk. kat. Země Seskupit:
Pohlaví
Pozn. Jméno Ročník Země Věk. kat. Klub
X X X Adámková Emma (L) 2007 CZE Žákyně st. 07 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
X X X Ambrož Marek (M) 2005 CZE Žáci st. 05 NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
X X X Andrš Matěj (M) 2006 CZE Žáci st. 06 TJ Radon Vysoká Pec, z.s.
NP X X X Antoš Lukáš (M) 2006 CZE Žáci st. 06 ---
X X X Babánková Inka (L) 2006 CZE Žákyně st. 06 KBST - Klub biatlonu Střelka p.s.
X X X Bajčíková Anna (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 SKVM - SKI KLUB Valašské Meziříčí, z.s.
NP - X X Baldriánová Eva (L) 2007 CZE Žákyně st. 07 ZDRP - TJ Slovan Praha Zdravotník, z.s.
X X X Bandiková Monika (L) 2006 CZE Žákyně st. 06 FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník z.s.
X X X Bárta Barnabáš (M) 2005 CZE Žáci st. 05 LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
NP X X X Barvínek Daniel (M) 2006 CZE Žáci st. 06 SPLE - TJ Spartak Letohrad
X X X Bauer David (M) 2007 CZE Žáci st. 07 SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
X X X Bauerová Aneta (L) 2007 CZE Žákyně st. 07 SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
X X X Bažant Kryštof (M) 2007 CZE Žáci st. 07 SOVH - Tělocvičná jednota Sokol Velké Hamry I
X X X Benda Vojtěch (M) 2007 CZE Žáci st. 07 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
X X X Bešta Mikuláš (M) 2005 CZE Žáci st. 05 SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
X X X Bezušková Leontýna (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 SKIP - SKI Police nad Metují, z.s.
X X X Bíba Mikuláš (M) 2007 CZE Žáci st. 07 SKPL - Lyžařský klub Škoda Plzeň z.s.
X X X Bímanová Aneta (L) 2007 CZE Žákyně st. 07 TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
X X X Bímanová Eliška (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
X X X Binar Jáchym (M) 2007 CZE Žáci st. 07 SKIP - SKI Police nad Metují, z.s.
X X X Böhm Jan (M) 2006 CZE Žáci st. 06 SKSV - SKI KLUB ŠUMAVA VIMPERK, z.s.
X X X Bouček Lukáš (M) 2005 CZE Žáci st. 05 TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
X X X Bourová Zuzana (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 STUD - Tělocvičná jednota Sokol Studenec
X X X Bouška Jakub (M) 2006 CZE Žáci st. 06 SOSY - SKI Sokol Stachy
X X X Brátová Barbora (L) 2006 CZE Žákyně st. 06 SKIP - SKI Police nad Metují, z.s.
X X X Brož Adam (M) 2006 CZE Žáci st. 06 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
X X X Casciani Eduard (M) 2005 CZE Žáci st. 05 RDRY - SKI Klub RD Rýmařov
X X X Cenek Tomáš (M) 2007 CZE Žáci st. 07 FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník z.s.
X X X Cenková Ema (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník z.s.
NP X X X Cikánek Šimon (M) 2007 CZE Žáci st. 07 KBST - Klub biatlonu Střelka p.s.
X X X Cikánková Anita Klára (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 KBST - Klub biatlonu Střelka p.s.
X X X Cilichová Anna (L) 2007 CZE Žákyně st. 07 SOVH - Tělocvičná jednota Sokol Velké Hamry I
X X X Crháková Lucie (L) 2006 CZE Žákyně st. 06 NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
X X X CZERWENKOVÁ Tereza (L) 2006 CZE Žákyně st. 06 SKSV - SKI KLUB ŠUMAVA VIMPERK, z.s.
X X X Čapek Otakar (M) 2006 CZE Žáci st. 06 SKJA - SKI Janov - Bedřichov, z.s.
X X X Čapek Theodor (M) 2006 CZE Žáci st. 06 SKJA - SKI Janov - Bedřichov, z.s.
X X X Čáslavská Klára (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
X X X Čermák Ondřej (M) 2005 CZE Žáci st. 05 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
X X X Čermáková Adéla (L) 2007 CZE Žákyně st. 07 LOTE - TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
X X X Čermáková Sára (L) 2006 CZE Žákyně st. 06 SKHA - Tělovýchovná jednota Jiskra Harrachov, z.s.
X X - Černá Kristína (L) 2006 CZE Žákyně st. 06 SKRO - Klub biatlonu SK Rover, p.s.
X X X Černá Veronika (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
X X X Černoch Oskar (M) 2007 CZE Žáci st. 07 FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník z.s.
X X X Červinková Adéla (L) 2006 CZE Žákyně st. 06 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X X X Červinková Sára (L) 2007 CZE Žákyně st. 07 SPVR - TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA SPARTAK VRCHLABÍ, Z. S.
X X X ČÍŽ Jan (M) 2007 CZE Žáci st. 07 SKIB - SKIBI AKADEMIE Valašské Meziříčí z.s.
X X X Decker Matouš (M) 2007 CZE Žáci st. 07 SCPL - SPORT CLUB PLZEŇ, z. s.
X X X Deimling Harry (M) 2007 CZE Žáci st. 07 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X X X Dlabová Natálie (L) 2006 CZE Žákyně st. 06 SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
X X X Dlouhý Martin (M) 2007 CZE Žáci st. 07 LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
X X X Dobešová Viktorie (L) 2006 CZE Žákyně st. 06 LKAS - LK JASAN Aš z.s.
X X X Doležal Jakub (M) 2006 CZE Žáci st. 06 SPVR - TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA SPARTAK VRCHLABÍ, Z. S.
X X - Doležal Lukáš (M) 2006 CZE Žáci st. 06 BKLM - Borský klub lyžařů Machov z.s.
X X X Dosedělová Aneta (L) 2007 CZE Žákyně st. 07 SOSY - SKI Sokol Stachy
X X X Ďoubalíková Adéla (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 CSKV - Český skiklub Vysoké nad Jizerou
X X X Dovolil Josef (M) 2005 CZE Žáci st. 05 SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
X X X Drbohlavová Karolína (L) 2006 CZE Žákyně st. 06 LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
X X X Dubská Anna (L) 2007 CZE Žákyně st. 07 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
X X X Dubská Emma (L) 2007 CZE Žákyně st. 07 SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
X X X Dubská Lucie (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
X X X Dubský Štěpán (M) 2006 CZE Žáci st. 06 SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
X X X Dufek Jan (M) 2006 CZE Žáci st. 06 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
X X X Ducháčová Ema (L) 2006 CZE Žákyně st. 06 BKLM - Borský klub lyžařů Machov z.s.
X X X Dusil Jakub (M) 2005 CZE Žáci st. 05 SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
X X X Dušková Kateřina (L) 2006 CZE Žákyně st. 06 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
X X X Dutka Ondřej (M) 2007 CZE Žáci st. 07 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
X X X Eliáš David (M) 2005 CZE Žáci st. 05 SOSY - SKI Sokol Stachy
X X X Endrych Matěj (M) 2007 CZE Žáci st. 07 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
X X X Faltýnek Jan (M) 2006 CZE Žáci st. 06 NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
X - - Fichtnerová Adéla (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
NP X X X Fišer Radek (M) 2005 CZE Žáci st. 05 SPLE - TJ Spartak Letohrad
NP - X X Folprechtová Julie (L) 2006 CZE Žákyně st. 06 ZDRP - TJ Slovan Praha Zdravotník, z.s.
X X X Forbelská Lenka (L) 2006 CZE Žákyně st. 06 LSDB - Lyžařský spolek při Základní a mateřské škole v Dolní Branné
X X X Fousek Vít (M) 2006 CZE Žáci st. 06 NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
X X X Franz Tadeáš (M) 2005 CZE Žáci st. 05 KBST - Klub biatlonu Střelka p.s.
X X X Fryblík Matěj (M) 2007 CZE Žáci st. 07 RDRY - SKI Klub RD Rýmařov
X X X Gajdošová Viktorie (L) 2006 CZE Žákyně st. 06 FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník z.s.
X X X Gašek Šimon (M) 2007 CZE Žáci st. 07 SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
X X X Gubančoková Silvia (L) 2006 CZE Žákyně st. 06 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
X X X Gultová Aneta (L) 2006 CZE Žákyně st. 06 BKLM - Borský klub lyžařů Machov z.s.
X X X Habán Oliver (M) 2006 CZE Žáci st. 06 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
X X X Halama Tomáš (M) 2005 CZE Žáci st. 05 SKJA - SKI Janov - Bedřichov, z.s.
NP X X X Halberštatová Sára (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 SPLE - TJ Spartak Letohrad
X X X Harakalová Kateřina (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
X X X Harcubová Martina (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 TJTA - TJ Tanvald z.s.
X X X Harvey Oliver (M) 2007 CZE Žáci st. 07 NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
X X X Havlas Jakub (M) 2006 CZE Žáci st. 06 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
X X X Hellmich Jonáš (M) 2005 CZE Žáci st. 05 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
X X X Hlisník Jan (M) 2007 CZE Žáci st. 07 LOTE - TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
X X X Hloušek Filip (M) 2006 CZE Žáci st. 06 SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
X X X Hloušková Marcela (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník z.s.
X X X Hoetzel Jiří (M) 2007 CZE Žáci st. 07 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
X X X Hojdekr Tomáš (M) 2007 CZE Žáci st. 07 SOSY - SKI Sokol Stachy
X X X Holčáková Jolana (L) 2006 CZE Žákyně st. 06 SKVM - SKI KLUB Valašské Meziříčí, z.s.
X X X Holíková Petra (L) 2006 CZE Žákyně st. 06 TJ Radon Vysoká Pec, z.s.
X X X Holíková Simona (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 TJ Radon Vysoká Pec, z.s.
X X X Holka Matěj (M) 2006 CZE Žáci st. 06 LOTE - TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
X X X Honková Kristýna (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
NP X X X Hron Antonín (M) 2005 CZE Žáci st. 05 SPVR - TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA SPARTAK VRCHLABÍ, Z. S.
NP X X X Hron Vilém (M) 2007 CZE Žáci st. 07 SPVR - TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA SPARTAK VRCHLABÍ, Z. S.
X X X Hruban Tomáš (M) 2005 CZE Žáci st. 05 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
X X X Hřebík Matyáš (M) 2005 CZE Žáci st. 05 SKJA - SKI Janov - Bedřichov, z.s.
X X X Hübnerová Karolína (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
X X X Hurta Šimon (M) 2006 CZE Žáci st. 06 SKVM - SKI KLUB Valašské Meziříčí, z.s.
X X X Hyxa Jan (M) 2007 CZE Žáci st. 07 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
X X X Chalupný David (M) 2005 CZE Žáci st. 05 SKSV - SKI KLUB ŠUMAVA VIMPERK, z.s.
X X - Chrástová Magdaléna (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 STUD - Tělocvičná jednota Sokol Studenec
X X X Jakouběová Michaela (L) 2006 CZE Žákyně st. 06 SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
X X X Jaksch Kryštof (M) 2007 CZE Žáci st. 07 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
X X X Janatová Zdeňka (L) 2007 CZE Žákyně st. 07 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X X X Jandurová Lucie (L) 2007 CZE Žákyně st. 07 SPVR - TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA SPARTAK VRCHLABÍ, Z. S.
X X X Janeček Roman (M) 2006 CZE Žáci st. 06 NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
X X - Jaroš Matěj (M) 2005 CZE Žáci st. 05 SKRO - Klub biatlonu SK Rover, p.s.
X X X Jelenová Tereza (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 SKSK - Wikov SKI Skuhrov nad Bělou, z.s.
X X - Jelínek František (M) 2007 CZE Žáci st. 07 KBTR - Klub biatlonu Trefa p.s.
X X X Ježek Vojtěch (M) 2005 CZE Žáci st. 05 SCPL - SPORT CLUB PLZEŇ, z. s.
X X X Ježková Aneta (L) 2007 CZE Žákyně st. 07 LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
X X X Ježková Julie (L) 2007 CZE Žákyně st. 07 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
X X X Jindra Vojtěch (M) 2005 CZE Žáci st. 05 TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
X X X Jindrová Alžběta (L) 2007 CZE Žákyně st. 07 TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
X X X Jindřišková Lucie (L) 2006 CZE Žákyně st. 06 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
X X X Jiroušková Sabina (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 SKSV - SKI KLUB ŠUMAVA VIMPERK, z.s.
NP X X X Johnová Nela (L) 2006 CZE Žákyně st. 06 SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
X X X Jochymek Lukáš (M) 2007 CZE Žáci st. 07 DLOM - TJ Dolní Lomná z.s.
X X X Jungwirth František (M) 2006 CZE Žáci st. 06 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
X X X Jurčáková Lucie (L) 2007 CZE Žákyně st. 07 FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník z.s.
X X X Kaiferová Iva (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 SOSY - SKI Sokol Stachy
X X X Kaiser Matěj (M) 2006 CZE Žáci st. 06 LOTE - TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
X X X Kalášek Adam (M) 2005 CZE Žáci st. 05 NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
X X X Kalhous Jan (M) 2005 CZE Žáci st. 05 SKPU - Sportovní klub policie Sever Ústí nad Labem z.s.
X X X Kamarád Jan (M) 2005 CZE Žáci st. 05 KBST - Klub biatlonu Střelka p.s.
X X X Kantor Damian (M) 2006 CZE Žáci st. 06 DLOM - TJ Dolní Lomná z.s.
X X X Kantorová Justyna (L) 2007 CZE Žákyně st. 07 DLOM - TJ Dolní Lomná z.s.
X X X Karbanová Anna (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
X X X Karbanová Karolína (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
X X X Karbanová Nikola (L) 2006 CZE Žákyně st. 06 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
X X X Kašpárková Kateřina (L) 2007 CZE Žákyně st. 07 SKPU - Sportovní klub policie Sever Ústí nad Labem z.s.
X X X Kašparová Kateřina (L) 2006 CZE Žákyně st. 06 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
X X X Kavalírová Tereza (L) 2006 CZE Žákyně st. 06 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
X X X Kawulok Radek (M) 2006 CZE Žáci st. 06 SKIM - SKI MOSTY
X X X Kawuloková Teresa (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 DLOM - TJ Dolní Lomná z.s.
X X X Kmoníčková Veronika (L) 2007 CZE Žákyně st. 07 SKHA - Tělovýchovná jednota Jiskra Harrachov, z.s.
NP X X X Knápek Šimon (M) 2007 CZE Žáci st. 07 SPLE - TJ Spartak Letohrad
X X X Kobák Jakub (M) 2006 CZE Žáci st. 06 RDRY - SKI Klub RD Rýmařov
X X X Kociánová Beáta (L) 2007 CZE Žákyně st. 07 NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
X X X Kocmánek Vladimír (M) 2005 CZE Žáci st. 05 NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
X X X Kohoutová Zuzana (L) 2006 CZE Žákyně st. 06 SKJA - SKI Janov - Bedřichov, z.s.
X X X Kolovratová Tereza (L) 2006 CZE Žákyně st. 06 SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
X X X Koňařík Vojtěch (M) 2007 CZE Žáci st. 07 ZDAS - TJ Žďár nad Sázavou-LO
X X X Konrádyová Karolína (L) 2007 CZE Žákyně st. 07 SCPL - SPORT CLUB PLZEŇ, z. s.
X X X Korytářová Ema (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník z.s.
X X X Korytářová Karolína (L) 2007 CZE Žákyně st. 07 FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník z.s.
X X X Košina Tobiáš (M) 2005 CZE Žáci st. 05 SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
X X X KOŠNAROVÁ Adriana (L) 2007 CZE Žákyně st. 07 SKSV - SKI KLUB ŠUMAVA VIMPERK, z.s.
X X X Kotyková Tereza (L) 2007 CZE Žákyně st. 07 LSDB - Lyžařský spolek při Základní a mateřské škole v Dolní Branné
X X X Kotz Mikuláš (M) 2006 CZE Žáci st. 06 LOTE - TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
X X X Kouřilová Ema (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník z.s.
X X X Kovář Pavel (M) 2005 CZE Žáci st. 05 SKVM - SKI KLUB Valašské Meziříčí, z.s.
X X X Kozák Matěj (M) 2006 CZE Žáci st. 06 SCPL - SPORT CLUB PLZEŇ, z. s.
X X X Kožnar Matěj (M) 2005 CZE Žáci st. 05 SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X X X Kožnarová Julie (L) 2006 CZE Žákyně st. 06 SPLE - TJ Spartak Letohrad
X X X Kroupa Lukáš (M) 2007 CZE Žáci st. 07 SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
X X X Krul Michal (M) 2006 CZE Žáci st. 06 SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
- X X Krytinářová Aneta (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
- X X Křenovský Arnošt (M) 2006 CZE Žáci st. 06 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
X X X Křístková Dora (L) 2006 CZE Žákyně st. 06 LKAS - LK JASAN Aš z.s.
X X X Křivohlavý Jakub (M) 2005 CZE Žáci st. 05 LOTE - TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
X X X Křížová Valerie (L) 2006 CZE Žákyně st. 06 CSKV - Český skiklub Vysoké nad Jizerou
X X X Kubíček Jakub (M) 2007 CZE Žáci st. 07 FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník z.s.
NP X X X Kubíčková Zuzana (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 SPLE - TJ Spartak Letohrad
X X X Kubínková Klára (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 BAOS - TJ Baník Osek, z.s.
NP X X X Kubová Lucie (L) 2006 CZE Žákyně st. 06 SPLE - TJ Spartak Letohrad
NP X X X Kudlej Štěpán (M) 2007 CZE Žáci st. 07 TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
X X X Kulhánek Jáchym (M) 2006 CZE Žáci st. 06 SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
NP X X X Kulhánek Lukáš (M) 2006 CZE Žáci st. 06 SPVR - TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA SPARTAK VRCHLABÍ, Z. S.
NP X X X Kunčíková Ella (L) 2007 CZE Žákyně st. 07 SPVR - TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA SPARTAK VRCHLABÍ, Z. S.
X X X KURÁŇOVÁ Lucie (L) 2006 CZE Žákyně st. 06 SKIB - SKIBI AKADEMIE Valašské Meziříčí z.s.
X X - Kvášová Barbora (L) 2007 CZE Žákyně st. 07 BHST - BH Ski team z.s.
X X X Kyrál Matěj (M) 2005 CZE Žáci st. 05 SOSY - SKI Sokol Stachy
X X X Lajdar Adam (M) 2006 CZE Žáci st. 06 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
X X X Lank Albert (M) 2007 CZE Žáci st. 07 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X X X Lánová Tereza (L) 2006 CZE Žákyně st. 06 SPLE - TJ Spartak Letohrad
X X X Legátová Magdaléna (L) 2007 CZE Žákyně st. 07 SCPL - SPORT CLUB PLZEŇ, z. s.
X X X Lehká Zora (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
X X X Lempera Dan (M) 2007 CZE Žáci st. 07 NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
X X X Lengyelová Klára (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 TJSE - TJ Semily
X X X Linhart Charles (M) 2006 CZE Žáci st. 06 BAOS - TJ Baník Osek, z.s.
X X X Losová Maya (L) 2006 CZE Žákyně st. 06 SKPU - Sportovní klub policie Sever Ústí nad Labem z.s.
X X X Macoun František (M) 2006 CZE Žáci st. 06 SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
X X X Macounová Amálie (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
X X X Macurová Bára (L) 2006 CZE Žákyně st. 06 FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník z.s.
NP X X X Machold Matěj (M) 2007 CZE Žáci st. 07 LOTE - TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
X X X Machová Marie (L) 2007 CZE Žákyně st. 07 SKSV - SKI KLUB ŠUMAVA VIMPERK, z.s.
X X X Mairich Filip (M) 2006 CZE Žáci st. 06 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
X X X Majorová Kateřina (L) 2006 CZE Žákyně st. 06 SKHA - Tělovýchovná jednota Jiskra Harrachov, z.s.
NP X X X Málek Michael (M) 2007 CZE Žáci st. 07 SPLE - TJ Spartak Letohrad
X X X Malínský Štěpán (M) 2007 CZE Žáci st. 07 SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
X X X Marečková Julie (L) 2007 CZE Žákyně st. 07 SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X X X Marková Nikola (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 SPLE - TJ Spartak Letohrad
X X X Martínková Natálie (L) 2006 CZE Žákyně st. 06 CSKV - Český skiklub Vysoké nad Jizerou
X X X Mařas Matěj (M) 2007 CZE Žáci st. 07 TJSE - TJ Semily
X X X Maťátková Kateřina (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
X X - Matějková Anna (L) 2006 CZE Žákyně st. 06 SKRO - Klub biatlonu SK Rover, p.s.
X X X Matějková Kateřina (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
X X X Matejová Anna (L) 2006 CZE Žákyně st. 06 KBST - Klub biatlonu Střelka p.s.
X X X MATOŠKOVÁ Anna (L) 2006 CZE Žákyně st. 06 SKIB - SKIBI AKADEMIE Valašské Meziříčí z.s.
X X X Matoulek Jiří (M) 2006 CZE Žáci st. 06 TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
X X X Mečíř Vojtěch (M) 2007 CZE Žáci st. 07 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X X X Mečířová Kateřina (L) 2006 CZE Žákyně st. 06 SPVR - TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA SPARTAK VRCHLABÍ, Z. S.
X X X Meier Jakub (M) 2005 CZE Žáci st. 05 SKIP - SKI Police nad Metují, z.s.
X X X Melichar Pavel (M) 2007 CZE Žáci st. 07 TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
NP X X X Menoušek Matyáš (M) 2006 CZE Žáci st. 06 SPVR - TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA SPARTAK VRCHLABÍ, Z. S.
X X - Mihulková Markéta (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 SKRO - Klub biatlonu SK Rover, p.s.
X X X Michlová Adéla (L) 2007 CZE Žákyně st. 07 SKSK - Wikov SKI Skuhrov nad Bělou, z.s.
X X X Míka Albert (M) 2006 CZE Žáci st. 06 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
X X - Mikolášová Heda (L) 2006 CZE Žákyně st. 06 SKRO - Klub biatlonu SK Rover, p.s.
X X X Milerská Anna (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 SKIM - SKI MOSTY
X X X Milerski Jan (M) 2007 CZE Žáci st. 07 SKIM - SKI MOSTY
X X X Mišeková Kateřina (L) 2007 CZE Žákyně st. 07 TJ Radon Vysoká Pec, z.s.
X X X Mitterwald Patrik (M) 2007 CZE Žáci st. 07 SKIP - SKI Police nad Metují, z.s.
X X X Mládenkova Josefína (L) 2007 CZE Žákyně st. 07 SKBR - Sportovní klub SKOL Brno, z. s.
X X X Mračková Lucie (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
NP - X X Mrázová Julie (L) 2006 CZE Žákyně st. 06 ZDRP - TJ Slovan Praha Zdravotník, z.s.
X X X Mudrová Nela (L) 2006 CZE Žákyně st. 06 FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník z.s.
X X X Navrátil Štěpán (M) 2006 CZE Žáci st. 06 SKIP - SKI Police nad Metují, z.s.
X X X Nesládek Petr (M) 2005 CZE Žáci st. 05 TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
X X X Nesládek Tomáš (M) 2007 CZE Žáci st. 07 TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
X X X Nosek František (M) 2005 CZE Žáci st. 05 LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
X X X Nová Miroslava (L) 2007 CZE Žákyně st. 07 SOSY - SKI Sokol Stachy
NP X X X Novotná Tereza (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 SPVR - TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA SPARTAK VRCHLABÍ, Z. S.
X X X Nyklíčková Veronika (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 BKLM - Borský klub lyžařů Machov z.s.
X X X OBERMAJER Matěj (M) 2007 CZE Žáci st. 07 SKIB - SKIBI AKADEMIE Valašské Meziříčí z.s.
X X X OBERMAJEROVÁ Monika (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 SKIB - SKIBI AKADEMIE Valašské Meziříčí z.s.
X X X Oral Matyáš (M) 2006 CZE Žáci st. 06 SKBR - Sportovní klub SKOL Brno, z. s.
NP X X X Pařenica Adam (M) 2005 CZE Žáci st. 05 SKBR - Sportovní klub SKOL Brno, z. s.
X X X Patermannová Marie (L) 2006 CZE Žákyně st. 06 KBST - Klub biatlonu Střelka p.s.
X X X Pátková Viktorka (L) 2007 CZE Žákyně st. 07 SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
X X X Pávek Lukáš (M) 2007 CZE Žáci st. 07 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
X X X Pavlová Karolína (L) 2007 CZE Žákyně st. 07 STUD - Tělocvičná jednota Sokol Studenec
X X X Pekárek Tomáš (M) 2007 CZE Žáci st. 07 LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
X X X Pekárková Zuzana (L) 2007 CZE Žákyně st. 07 SKSK - Wikov SKI Skuhrov nad Bělou, z.s.
X X X Peřinová Anna (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
X X X Peřinová Eliška (L) 2007 CZE Žákyně st. 07 SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
X X X Peřinová Zuzana (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
X X X Pešina Jan (M) 2006 CZE Žáci st. 06 SKIP - SKI Police nad Metují, z.s.
X X X Pešová Aneta (L) 2006 CZE Žákyně st. 06 FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník z.s.
X X X Peštová Daniela (L) 2007 CZE Žákyně st. 07 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
X X - Peštová Kamila (L) 2007 CZE Žákyně st. 07 UKPL - USK CS Plzeň
X X X Peterková Eliška (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 LSDB - Lyžařský spolek při Základní a mateřské škole v Dolní Branné
X X X PETRŮ Anna (L) 2007 CZE Žákyně st. 07 SKIB - SKIBI AKADEMIE Valašské Meziříčí z.s.
X X X Petruželová Simona (L) 2007 CZE Žákyně st. 07 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
X X X Pilná Radka (L) 2006 CZE Žákyně st. 06 SKSK - Wikov SKI Skuhrov nad Bělou, z.s.
X X X Plachá Eliška (L) 2007 CZE Žákyně st. 07 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
X X X Plecháč Patrik (M) 2006 CZE Žáci st. 06 SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X X X Plecháčová Ilona (L) 2006 CZE Žákyně st. 06 SPVR - TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA SPARTAK VRCHLABÍ, Z. S.
X X - Pobiš Cyril (M) 2005 CZE Žáci st. 05 SKRO - Klub biatlonu SK Rover, p.s.
X X X Pohlová Adéla (L) 2007 CZE Žákyně st. 07 SKIP - SKI Police nad Metují, z.s.
X X X Pokorná Ema (L) 2006 CZE Žákyně st. 06 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
X X X Poláchová Viktorie (L) 2007 CZE Žákyně st. 07 SKVM - SKI KLUB Valašské Meziříčí, z.s.
X X X Polanská Barbora (L) 2006 CZE Žákyně st. 06 LOTE - TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
NP X X X Polonská Eliška (L) 2007 CZE Žákyně st. 07 SPVR - TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA SPARTAK VRCHLABÍ, Z. S.
X X X PONDĚLÍKOVÁ Veronika (L) 2007 CZE Žákyně st. 07 JIJD - Tělovýchovná jednota Jiskra Josefův Důl, z.s.
X X X Poul Jáchym (M) 2007 CZE Žáci st. 07 ZDAS - TJ Žďár nad Sázavou-LO
X X X Poul Kryštof (M) 2006 CZE Žáci st. 06 ZDAS - TJ Žďár nad Sázavou-LO
X X X Prokeš Jan (M) 2007 CZE Žáci st. 07 SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
X X X Ptáček Jan (M) 2005 CZE Žáci st. 05 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
X X X Pučelík Štěpán (M) 2007 CZE Žáci st. 07 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
X X X Pyszko Ester (L) 2007 CZE Žákyně st. 07 DLOM - TJ Dolní Lomná z.s.
X X X Pyšný Jakub (M) 2006 CZE Žáci st. 06 SCPL - SPORT CLUB PLZEŇ, z. s.
X X X Rádl Mikeš (M) 2005 CZE Žáci st. 05 SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
X X X Rajnochová Barbora (L) 2007 CZE Žákyně st. 07 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
X X X Randáková Hana (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 SOSY - SKI Sokol Stachy
NP X X X Rieger Marek (M) 2007 CZE Žáci st. 07 SPVR - TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA SPARTAK VRCHLABÍ, Z. S.
X X X Rýdlová Karolína (L) 2006 CZE Žákyně st. 06 SKVM - SKI KLUB Valašské Meziříčí, z.s.
X X X Řáhová Martina (L) 2006 CZE Žákyně st. 06 SCPL - SPORT CLUB PLZEŇ, z. s.
X X X Řeháková Simona (L) 2007 CZE Žákyně st. 07 LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
X X X Řehoř Šimon (M) 2006 CZE Žáci st. 06 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
- X X Řezáč Aleš (M) 2007 CZE Žáci st. 07 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
X X X Řídilová Klára (L) 2006 CZE Žákyně st. 06 LSDB - Lyžařský spolek při Základní a mateřské škole v Dolní Branné
X X X Sáblíková Aneta (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 ZDAS - TJ Žďár nad Sázavou-LO
X X X Salaba Jakub (M) 2006 CZE Žáci st. 06 SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
X X X Saska Lukáš (M) 2007 CZE Žáci st. 07 SKJA - SKI Janov - Bedřichov, z.s.
X X X Satoriová Johanka (L) 2006 CZE Žákyně st. 06 SOSY - SKI Sokol Stachy
X X X Sauer Štěpán (M) 2006 CZE Žáci st. 06 LKAS - LK JASAN Aš z.s.
X X X Savický Martin (M) 2007 CZE Žáci st. 07 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
X X X Sázel František (M) 2005 CZE Žáci st. 05 RDRY - SKI Klub RD Rýmařov
X X X Sázel Marek (M) 2007 CZE Žáci st. 07 RDRY - SKI Klub RD Rýmařov
X X X Sedlecká Markéta (L) 2007 CZE Žákyně st. 07 LOTE - TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
X X X Segeš Viktor (M) 2006 CZE Žáci st. 06 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
X X X Seidenglanz Vojtěch (M) 2005 CZE Žáci st. 05 SOSY - SKI Sokol Stachy
X X X Seifertová Anežka (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
X X X Serra Caroline (L) 2006 CZE Žákyně st. 06 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
X X X Schilte Filip (M) 2007 CZE Žáci st. 07 TJSE - TJ Semily
X X X Síč Alexandr (M) 2006 CZE Žáci st. 06 TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
X X X SIEKLIKOVÁ Natálie (L) 2007 CZE Žákyně st. 07 SKIB - SKIBI AKADEMIE Valašské Meziříčí z.s.
X X X Sikora Daniel (M) 2007 CZE Žáci st. 07 DLOM - TJ Dolní Lomná z.s.
NP X X X Simbartl Eduard (M) 2006 CZE Žáci st. 06 SPVR - TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA SPARTAK VRCHLABÍ, Z. S.
X X X Skladan Quido (M) 2006 CZE Žáci st. 06 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
X X X Slonková Amálie (L) 2006 CZE Žákyně st. 06 NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
X X X Slováková Klára (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 RDRY - SKI Klub RD Rýmařov
X X X Sluková Michaela (L) 2007 CZE Žákyně st. 07 LKAS - LK JASAN Aš z.s.
X X X Smejkal Adam (M) 2006 CZE Žáci st. 06 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
X X X Smržová Kateřina (L) 2006 CZE Žákyně st. 06 SKPU - Sportovní klub policie Sever Ústí nad Labem z.s.
X X X Smutná Sofie (L) 2006 CZE Žákyně st. 06 SKBR - Sportovní klub SKOL Brno, z. s.
X X X Soukup Pavel (M) 2007 CZE Žáci st. 07 TJ Radon Vysoká Pec, z.s.
X X X Srnová Barbora (L) 2006 CZE Žákyně st. 06 LSDB - Lyžařský spolek při Základní a mateřské škole v Dolní Branné
X X X Stach Martin (M) 2005 CZE Žáci st. 05 SKJA - SKI Janov - Bedřichov, z.s.
X X X Stehlík Jakub (M) 2007 CZE Žáci st. 07 SCPL - SPORT CLUB PLZEŇ, z. s.
X X X Stehlík Šimon (M) 2005 CZE Žáci st. 05 SCPL - SPORT CLUB PLZEŇ, z. s.
X X X Steiger Alexandr (M) 2006 CZE Žáci st. 06 FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník z.s.
X X X Steinbach Hynek (M) 2007 CZE Žáci st. 07 SKSV - SKI KLUB ŠUMAVA VIMPERK, z.s.
X X X Steinbach Jakub (M) 2005 CZE Žáci st. 05 SKSV - SKI KLUB ŠUMAVA VIMPERK, z.s.
X X X Stejskalová Vanda (L) 2006 CZE Žákyně st. 06 TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
X X X Stoklasa Ondřej (M) 2006 CZE Žáci st. 06 TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
X X X Střelečková Martina (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X X X Sucharda Tomáš (M) 2005 CZE Žáci st. 05 SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
X X X Sulzbacherová Martina (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 SKIP - SKI Police nad Metují, z.s.
X X X Svoboda Antonín (M) 2006 CZE Žáci st. 06 SCPL - SPORT CLUB PLZEŇ, z. s.
X X X Svoboda Martin (M) 2005 CZE Žáci st. 05 SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X X X Svoboda Pavel (M) 2007 CZE Žáci st. 07 FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník z.s.
X X X Sýkora Vojtěch (M) 2005 CZE Žáci st. 05 SCPL - SPORT CLUB PLZEŇ, z. s.
X X X Syrovátková Linda (L) 2007 CZE Žákyně st. 07 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
X X X Szotkowska Małgorzata (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 DLOM - TJ Dolní Lomná z.s.
X X X Šebestová Viktorie (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník z.s.
X X X Šercl Miroslav (M) 2005 CZE Žáci st. 05 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
X X - Šíchová Barbora (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 SKRO - Klub biatlonu SK Rover, p.s.
X X X Šilha Ondřej (M) 2005 CZE Žáci st. 05 SOSY - SKI Sokol Stachy
X X X Šinclová Nina (L) 2007 CZE Žákyně st. 07 NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
X X X Šírová Anna (L) 2006 CZE Žákyně st. 06 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
X X X Šlapáková Štěpánka (L) 2006 CZE Žákyně st. 06 BAOS - TJ Baník Osek, z.s.
X X X Šourek Martin (M) 2007 CZE Žáci st. 07 SOVH - Tělocvičná jednota Sokol Velké Hamry I
X X X Špalek Jan (M) 2007 CZE Žáci st. 07 LOTE - TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
X X X Šretrová Lucie (L) 2006 CZE Žákyně st. 06 SKIP - SKI Police nad Metují, z.s.
X X X Šrůtková Barbora (L) 2007 CZE Žákyně st. 07 BKLM - Borský klub lyžařů Machov z.s.
X X X Štefan Jan (M) 2005 CZE Žáci st. 05 STUD - Tělocvičná jednota Sokol Studenec
X X X Štefanová Adéla (L) 2007 CZE Žákyně st. 07 SOSY - SKI Sokol Stachy
X X X Štefanová Markéta (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 STUD - Tělocvičná jednota Sokol Studenec
X X X ŠTEJFA Miroslav (M) 2007 CZE Žáci st. 07 JIJD - Tělovýchovná jednota Jiskra Josefův Důl, z.s.
X X X Štencl Ondřej (M) 2005 CZE Žáci st. 05 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
X X X Štolba Roman (M) 2006 CZE Žáci st. 06 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
X X X Študlarová Zuzana (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
X X X Šurík Jakub (M) 2005 CZE Žáci st. 05 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
X X X Švácha Matěj (M) 2007 CZE Žáci st. 07 BAOS - TJ Baník Osek, z.s.
X X X Švarc Michal (M) 2007 CZE Žáci st. 07 SOSY - SKI Sokol Stachy
NP X X X Teichmanová Michaela (L) 2007 CZE Žákyně st. 07 SPVR - TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA SPARTAK VRCHLABÍ, Z. S.
X X X TISCHLER Jan (M) 2005 CZE Žáci st. 05 SKSV - SKI KLUB ŠUMAVA VIMPERK, z.s.
X X X Tomanek Ema (L) 2006 CZE Žákyně st. 06 DLOM - TJ Dolní Lomná z.s.
NP X X X Tomášková Daniela (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 SPVR - TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA SPARTAK VRCHLABÍ, Z. S.
X X X Trojan Lukáš (M) 2006 CZE Žáci st. 06 SKPU - Sportovní klub policie Sever Ústí nad Labem z.s.
X X X Troutnarová Jarmila (L) 2006 CZE Žákyně st. 06 SKIP - SKI Police nad Metují, z.s.
X X X Tuháček Pavel (M) 2006 CZE Žáci st. 06 SKSV - SKI KLUB ŠUMAVA VIMPERK, z.s.
X X X Tůmová Lucie (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
X X X Ťupa Lukáš (M) 2007 CZE Žáci st. 07 NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
X X X Tureček Ondřej (M) 2005 CZE Žáci st. 05 TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
X X X Tušlová Agáta (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 SOSY - SKI Sokol Stachy
X X X Tynková Kateřina (L) 2006 CZE Žákyně st. 06 SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
X X X Uher Adam (M) 2005 CZE Žáci st. 05 TJ Radon Vysoká Pec, z.s.
X X X VACEK Bertil (M) 2005 CZE Žáci st. 05 SKSV - SKI KLUB ŠUMAVA VIMPERK, z.s.
X X X Vágner Václav (M) 2005 CZE Žáci st. 05 LOTE - TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
X X X Valchařová Aneta (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 SKVM - SKI KLUB Valašské Meziříčí, z.s.
X X X Valoušek Matěj (M) 2005 CZE Žáci st. 05 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
X X X Vaněčková Věra (L) 2007 CZE Žákyně st. 07 SKHA - Tělovýchovná jednota Jiskra Harrachov, z.s.
X X X Vaníček Viktor (M) 2007 CZE Žáci st. 07 LSDB - Lyžařský spolek při Základní a mateřské škole v Dolní Branné
X X X Vašátko Jan (M) 2005 CZE Žáci st. 05 SKSK - Wikov SKI Skuhrov nad Bělou, z.s.
X X X Vejrych Albert (M) 2005 CZE Žáci st. 05 TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
X X X Velecký Kryštof (M) 2006 CZE Žáci st. 06 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
X X X Verner Ondřej (M) 2006 CZE Žáci st. 06 SKSK - Wikov SKI Skuhrov nad Bělou, z.s.
X X X Vičan Jiří (M) 2007 CZE Žáci st. 07 SKVM - SKI KLUB Valašské Meziříčí, z.s.
X X X Vinohradníková Amálie (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 RDRY - SKI Klub RD Rýmařov
X X X Vítek Robert (M) 2005 CZE Žáci st. 05 ZDAS - TJ Žďár nad Sázavou-LO
X X X Vitvarová Klára (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 SKJA - SKI Janov - Bedřichov, z.s.
X X X Vondraš Petr (M) 2007 CZE Žáci st. 07 SKSV - SKI KLUB ŠUMAVA VIMPERK, z.s.
X X X Votava Matěj Vojtěch (M) 2006 CZE Žáci st. 06 SKPU - Sportovní klub policie Sever Ústí nad Labem z.s.
X X X Vyhlídková Sofie (L) 2007 CZE Žákyně st. 07 LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
X X X VYSKOČIL David (M) 2005 CZE Žáci st. 05 SKSV - SKI KLUB ŠUMAVA VIMPERK, z.s.
X X X Vyskočil Jan (M) 2006 CZE Žáci st. 06 SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
X X X Záhorcová Eliška (L) 2007 CZE Žákyně st. 07 FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník z.s.
X X X Zatloukalová Linda (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
X X X Zemánek Matěj (M) 2005 CZE Žáci st. 05 LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
NP X X X Zumr Pavel (M) 2007 CZE Žáci st. 07 TJSE - TJ Semily
X X X Zurynek Jan (M) 2006 CZE Žáci st. 06 SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
X X X Žalská Lucie (L) 2007 CZE Žákyně st. 07 SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
Filtru odpovídá 382 závodníků.