Home Závody a výsledky

Seznam přihlášených - Memoriál WS Lučany

Jméno Klub Závod
Věk. kat. Země Seskupit:
Pohlaví
Pozn. Jméno Ročník Země Věk. kat. Klub
NP X Bartošová Kristýna (L) 2010 CZE Žákyně nejmladší 10 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X Bažantová Anežka (L) 2010 CZE Žákyně nejmladší 10 SOVH - Tělocvičná jednota Sokol Velké Hamry I
NP X Buďárková Laura (L) 2010 CZE Žákyně nejmladší 10 STUD - Tělocvičná jednota Sokol Studenec
NP X Budinová Barbora (L) 2010 CZE Žákyně nejmladší 10 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Dubská Elena (L) 2010 CZE Žákyně nejmladší 10 SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
NP X Endrychová Veronika (L) 2010 CZE Žákyně nejmladší 10 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Erbenová Marianna (L) 2010 CZE Žákyně nejmladší 10 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X Harcubová Magdaléna (L) 2010 CZE Žákyně nejmladší 10 TJTA - TJ Tanvald z.s.
NP X Hroudová Anežka (L) 2010 CZE Žákyně nejmladší 10 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Jonášová Štěpánka (L) 2010 CZE Žákyně nejmladší 10 SOVH - Tělocvičná jednota Sokol Velké Hamry I
NP X Kerelová Kristýna (L) 2010 CZE Žákyně nejmladší 10 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Klouzová Kamila (L) 2010 CZE Žákyně nejmladší 10 STUD - Tělocvičná jednota Sokol Studenec
NP X Kmoníčková Markéta (L) 2010 CZE Žákyně nejmladší 10 SKHA - Tělovýchovná jednota Jiskra Harrachov, z.s.
NP X Kremsová Kateřina (L) 2010 CZE Žákyně nejmladší 10 SWSL - Tělovýchovná jednota Lučany nad Nisou, z.s.
NP X Kubalová Tereza (L) 2010 CZE Žákyně nejmladší 10 SWSL - Tělovýchovná jednota Lučany nad Nisou, z.s.
NP X Maderová Pavla (L) 2010 CZE Žákyně nejmladší 10 SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X Machová Jana (L) 2010 CZE Žákyně nejmladší 10 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X Maršounová Anna (L) 2010 CZE Žákyně nejmladší 10 KBTR - Klub biatlonu Trefa p.s.
NP X Masnicová Anna (L) 2010 CZE Žákyně nejmladší 10 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Mašková Anna (L) 2010 CZE Žákyně nejmladší 10 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Mazánková Eva (L) 2010 CZE Žákyně nejmladší 10 TJSE - TJ Semily
NP X Mohvaldová Vendula (L) 2010 CZE Žákyně nejmladší 10 HSKB - Hančův sportovní klub Benecko z.s.
NP X Nebusová Alžběta (L) 2010 CZE Žákyně nejmladší 10 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Nováková Rozálie (L) 2010 CZE Žákyně nejmladší 10 TJTA - TJ Tanvald z.s.
NP X Pecinová Veronika (L) 2010 CZE Žákyně nejmladší 10 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X Preisslerová Karolína (L) 2010 CZE Žákyně nejmladší 10 SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X Slezáková Bára (L) 2010 CZE Žákyně nejmladší 10 SWSL - Tělovýchovná jednota Lučany nad Nisou, z.s.
NP X Stará Klára (L) 2010 CZE Žákyně nejmladší 10 LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
NP X Syrovátková Veronika (L) 2010 CZE Žákyně nejmladší 10 SWSL - Tělovýchovná jednota Lučany nad Nisou, z.s.
NP X Šimková Veronika (L) 2010 CZE Žákyně nejmladší 10 LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
NP X Valdmanová Anna (L) 2010 CZE Žákyně nejmladší 10 SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X Vavřačová Amálie (L) 2010 CZE Žákyně nejmladší 10 SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
Filtru odpovídá 32 závodníků.