Home Závody a výsledky

Seznam přihlášených - Memoriál WS Lučany

Jméno Klub Závod
Věk. kat. Země Seskupit:
Pohlaví
Pozn. Jméno Ročník Země Věk. kat. Klub
NP X Burgermeister Karel (M) 2010 CZE Žáci nejmladší 10 CSKV - Český skiklub Vysoké nad Jizerou
NP X Čejka Hynek (M) 2010 CZE Žáci nejmladší 10 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Černý Marek (M) 2010 CZE Žáci nejmladší 10 SKHA - Tělovýchovná jednota Jiskra Harrachov, z.s.
NP X Drda Filip (M) 2010 CZE Žáci nejmladší 10 SKJA - SKI Janov - Bedřichov, z.s.
NP X Hadač Jakub (M) 2010 CZE Žáci nejmladší 10 SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X Honců Matěj (M) 2010 CZE Žáci nejmladší 10 SWSL - Tělovýchovná jednota Lučany nad Nisou, z.s.
NP X HUDSKÝ Vojtěch (M) 2010 CZE Žáci nejmladší 10 JIJD - Tělovýchovná jednota Jiskra Josefův Důl, z.s.
NP X Chroust Matěj (M) 2010 CZE Žáci nejmladší 10 SKJA - SKI Janov - Bedřichov, z.s.
NP X Jech Jan (M) 2010 CZE Žáci nejmladší 10 LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
NP X Kafka Jakub (M) 2010 CZE Žáci nejmladší 10 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Kohout Adam (M) 2010 CZE Žáci nejmladší 10 SKJA - SKI Janov - Bedřichov, z.s.
NP X Kopecký Petr (M) 2010 CZE Žáci nejmladší 10 SWSL - Tělovýchovná jednota Lučany nad Nisou, z.s.
NP X Kubín Jan (M) 2010 CZE Žáci nejmladší 10 TJTA - TJ Tanvald z.s.
NP X Kubiš Jan (M) 2010 CZE Žáci nejmladší 10 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Kučera Cyril (M) 2010 CZE Žáci nejmladší 10 SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X Luňáček Leoš (M) 2010 CZE Žáci nejmladší 10 TJTA - TJ Tanvald z.s.
NP X Mareček Mikuláš (M) 2010 CZE Žáci nejmladší 10 SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X Mařas Jakub (M) 2010 CZE Žáci nejmladší 10 TJSE - TJ Semily
NP X Mazač Mikuláš (M) 2010 CZE Žáci nejmladší 10 SWSL - Tělovýchovná jednota Lučany nad Nisou, z.s.
NP X Novák Václav (M) 2010 CZE Žáci nejmladší 10 SOVH - Tělocvičná jednota Sokol Velké Hamry I
NP X Novotný Marek (M) 2010 CZE Žáci nejmladší 10 LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
NP X Plachý Tomáš (M) 2010 CZE Žáci nejmladší 10 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Procházka František (M) 2010 CZE Žáci nejmladší 10 SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
NP X Procházka Jan (M) 2010 CZE Žáci nejmladší 10 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Rožec Vít (M) 2010 CZE Žáci nejmladší 10 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X Savruk Lukáš (M) 2010 CZE Žáci nejmladší 10 SWSL - Tělovýchovná jednota Lučany nad Nisou, z.s.
NP X Schäfer Josef (M) 2010 CZE Žáci nejmladší 10 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Stevenson Luke Joshua (M) 2010 CZE Žáci nejmladší 10 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X Ševčík Jan (M) 2010 CZE Žáci nejmladší 10 JIJD - Tělovýchovná jednota Jiskra Josefův Důl, z.s.
NP X Šnytr Antonín (M) 2010 CZE Žáci nejmladší 10 SKJA - SKI Janov - Bedřichov, z.s.
NP X Tandler Jáchym (M) 2010 CZE Žáci nejmladší 10 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Vaněček Michal (M) 2010 CZE Žáci nejmladší 10 SKHA - Tělovýchovná jednota Jiskra Harrachov, z.s.
NP X Vlk Ondřej (M) 2010 CZE Žáci nejmladší 10 SWSL - Tělovýchovná jednota Lučany nad Nisou, z.s.
Filtru odpovídá 33 závodníků.