Home Závody a výsledky

Seznam přihlášených - Memoriál WS Lučany

Jméno Klub Závod
Věk. kat. Země Seskupit:
Pohlaví
Pozn. Jméno Ročník Země Věk. kat. Klub
NP X Bendová Veronika (L) 2009 CZE Žákyně ml. 09 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X BEZDÍČKOVÁ Tereza (L) 2009 CZE Žákyně ml. 09 JIJD - Tělovýchovná jednota Jiskra Josefův Důl, z.s.
NP X Blažejová Terezie (L) 2009 CZE Žákyně ml. 09 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Blažková Monika (L) 2009 CZE Žákyně ml. 09 SKJA - SKI Janov - Bedřichov, z.s.
NP X Borčická Denisa (L) 2009 CZE Žákyně ml. 09 SOVH - Tělocvičná jednota Sokol Velké Hamry I
NP X Brožová Adéla (L) 2009 CZE Žákyně ml. 09 LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
NP X Červinková Elen (L) 2009 CZE Žákyně ml. 09 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X Dlouhá Daniela (L) 2009 CZE Žákyně ml. 09 LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
NP X Drbohlavová Anna (L) 2009 CZE Žákyně ml. 09 LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
NP X Dušková Stella (L) 2009 CZE Žákyně ml. 09 LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
NP X Halamová Andrea (L) 2009 CZE Žákyně ml. 09 TJSE - TJ Semily
NP X Havránková Anna (L) 2009 CZE Žákyně ml. 09 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Jelínková Aneta (L) 2009 CZE Žákyně ml. 09 SWSL - Tělovýchovná jednota Lučany nad Nisou, z.s.
NP X Jeníková Amálie (L) 2009 CZE Žákyně ml. 09 SKHA - Tělovýchovná jednota Jiskra Harrachov, z.s.
NP X Jindřišková Blanka (L) 2009 CZE Žákyně ml. 09 HSKB - Hančův sportovní klub Benecko z.s.
NP X Jodasová Zuzana (L) 2009 CZE Žákyně ml. 09 SOVH - Tělocvičná jednota Sokol Velké Hamry I
NP X Lukešová Natálie (L) 2009 CZE Žákyně ml. 09 SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X Majorová Rozálie (L) 2009 CZE Žákyně ml. 09 SKHA - Tělovýchovná jednota Jiskra Harrachov, z.s.
NP X Marečková Olivie (L) 2009 CZE Žákyně ml. 09 SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X Nováková Marie (L) 2009 CZE Žákyně ml. 09 SWSL - Tělovýchovná jednota Lučany nad Nisou, z.s.
NP X Nováková Nela (L) 2009 CZE Žákyně ml. 09 SKJA - SKI Janov - Bedřichov, z.s.
NP X Plecháčová Nikola (L) 2009 CZE Žákyně ml. 09 SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X Porkertová Viktorie (L) 2009 CZE Žákyně ml. 09 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X Prokešová Adéla (L) 2009 CZE Žákyně ml. 09 SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X Řehořová Štěpánka (L) 2009 CZE Žákyně ml. 09 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X Salabová Pavlína (L) 2009 CZE Žákyně ml. 09 SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X Suchardová Ella (L) 2009 CZE Žákyně ml. 09 SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X Šimková Alena (L) 2009 CZE Žákyně ml. 09 LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
NP X Šimůnková Emma (L) 2009 CZE Žákyně ml. 09 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X Široká Magdaléna (L) 2009 CZE Žákyně ml. 09 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X Šírová Marie (L) 2009 CZE Žákyně ml. 09 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Yucel Sofie Jasmína (L) 2009 CZE Žákyně ml. 09 SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
NP X Zikmundová Elen (L) 2009 CZE Žákyně ml. 09 LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
NP X Zurynková Lenka (L) 2009 CZE Žákyně ml. 09 SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
Filtru odpovídá 34 závodníků.