Home Závody a výsledky

Seznam přihlášených - Memoriál WS Lučany

Jméno Klub Závod
Věk. kat. Země Seskupit:
Pohlaví
Pozn. Jméno Ročník Země Věk. kat. Klub
NP X Bradnová Magdaléna (L) 2008 CZE Žákyně ml. 08 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X Brožová Petra (L) 2008 CZE Žákyně ml. 08 STUD - Tělocvičná jednota Sokol Studenec
NP X Burgermeisterová Lucie (L) 2008 CZE Žákyně ml. 08 CSKV - Český skiklub Vysoké nad Jizerou
NP X Čapková Dominika (L) 2008 CZE Žákyně ml. 08 LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
NP X Černá Štěpánka (L) 2008 CZE Žákyně ml. 08 TJTA - TJ Tanvald z.s.
NP X Dlouhá Viktorie (L) 2008 CZE Žákyně ml. 08 LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
NP X Ďoubalíková Natálie (L) 2008 CZE Žákyně ml. 08 CSKV - Český skiklub Vysoké nad Jizerou
NP X Elicerová Karolína (L) 2008 CZE Žákyně ml. 08 TJTA - TJ Tanvald z.s.
NP X Fejfarová Viktorie (L) 2008 CZE Žákyně ml. 08 SOVH - Tělocvičná jednota Sokol Velké Hamry I
NP X Frenclová Ema (L) 2008 CZE Žákyně ml. 08 TJSE - TJ Semily
NP X Hamáčková Šárka (L) 2008 CZE Žákyně ml. 08 STUD - Tělocvičná jednota Sokol Studenec
NP X Havlasová Alžběta (L) 2008 CZE Žákyně ml. 08 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Chrástová Barbora (L) 2008 CZE Žákyně ml. 08 STUD - Tělocvičná jednota Sokol Studenec
NP X Ivaničová Michaela (L) 2008 CZE Žákyně ml. 08 SOVH - Tělocvičná jednota Sokol Velké Hamry I
NP X Jindřišková Barbora (L) 2008 CZE Žákyně ml. 08 SOVH - Tělocvičná jednota Sokol Velké Hamry I
NP X Karbanová Vendula (L) 2008 CZE Žákyně ml. 08 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X Kouřimská Sára (L) 2008 CZE Žákyně ml. 08 SKHA - Tělovýchovná jednota Jiskra Harrachov, z.s.
NP X Kubátová Klára (L) 2008 CZE Žákyně ml. 08 STUD - Tělocvičná jednota Sokol Studenec
NP X Lutovská Beata (L) 2008 CZE Žákyně ml. 08 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X Mandlová Marie (L) 2008 CZE Žákyně ml. 08 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Mládková Anna (L) 2008 CZE Žákyně ml. 08 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Nagyová Zuzana (L) 2008 CZE Žákyně ml. 08 SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
NP X Nebusová Norika (L) 2008 CZE Žákyně ml. 08 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Nosková Marcela (L) 2008 CZE Žákyně ml. 08 LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
NP X Nováková Amálie (L) 2008 CZE Žákyně ml. 08 TJTA - TJ Tanvald z.s.
NP X Nováková Kristýna (L) 2008 CZE Žákyně ml. 08 SOVH - Tělocvičná jednota Sokol Velké Hamry I
NP X Peroutková Jana (L) 2008 CZE Žákyně ml. 08 SWSL - Tělovýchovná jednota Lučany nad Nisou, z.s.
NP X Schäferová Magdaléna (L) 2008 CZE Žákyně ml. 08 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Špicarová Karolína (L) 2008 CZE Žákyně ml. 08 SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X Tandlerová Johana (L) 2008 CZE Žákyně ml. 08 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Tomášová Sára (L) 2008 CZE Žákyně ml. 08 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X Tůmová Martina (L) 2008 CZE Žákyně ml. 08 TJTA - TJ Tanvald z.s.
NP X Turová Gabriela (L) 2008 CZE Žákyně ml. 08 KBTR - Klub biatlonu Trefa p.s.
NP X Vomelová Viktorie (L) 2008 CZE Žákyně ml. 08 TJTA - TJ Tanvald z.s.
Filtru odpovídá 34 závodníků.