Home Závody a výsledky

Seznam přihlášených - Česk pohár FIS Skicross

Jméno Klub Závod
Věk. kat. Země Seskupit:
Pohlaví
Pozn. Jméno Ročník Země Věk. kat. Klub
NP - X X Bazger Miroslav (M) 1984 CZE dospělí SX,AL XtremeSport Karlovy Vary z.s.
NP - X X Bůžek Michal (M) 1988 CZE dospělí SX,AL XtremeSport Karlovy Vary z.s.
NP - X X Bystřan Michal (M) 1982 CZE dospělí SX,AL XtremeSport Karlovy Vary z.s.
NP - X X Čech Jiří (M) 1993 CZE dospělí SX,AL TJ Slovan Luhačovice, spolek
NP - X X Dadejík Marek (M) 1997 CZE dospělí SX,AL SKi team Sv. Petr, z.s.
NP X X X Danos Marian (M) 2002 CZE dospělí SX,AL SK Vrbno - Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s.
NP - X X Danos Marian (M) 1974 CZE dospělí SX,AL SK Vrbno - Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s.
NP - - X Dubec Martin (M) 1987 CZE dospělí SX,AL ---
NP - X X Dubec Martin (M) 1987 CZE dospělí SX,AL Tabačka racing team, z.s.
NP - X X Dulaj Jan (M) 1996 CZE dospělí SX,AL SKI Morava
NP - X X Dulajová Jitka (L) 1998 CZE dospělí SX,AL SKI Morava
NP - X X Fojtášek Radek (M) 1986 CZE dospělí SX,AL Tabačka racing team, z.s.
NP - X X Foldyna Edvard (M) 1989 CZE dospělí SX,AL ---
NP X X X Fričová Nikola (L) 2001 SVK dospělí SX,AL ---
NP - X X Henig Jakub (M) 1995 CZE dospělí SX,AL SK Sokol Špičák, z.s.
NP X X X Hiller Patrik (M) 2001 CZE dospělí SX,AL TJ Slovan Luhačovice, spolek
NP - X X Hirakawa Sachi (L) 1991 JAP dospělí SX,AL ---
NP - X X Hladík Richard (M) 1999 CZE dospělí SX,AL XtremeSport Karlovy Vary z.s.
NP - - X Hřivnáč Michal (M) 1992 CZE dospělí SX,AL ---
NP - X X Hřivnáč Michal (M) 1992 CZE dospělí SX,AL Tabačka racing team, z.s.
NP X X X Cholenská Diana (L) 2003 CZE dospělí SX,AL Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s.
NP - X X Jurica Tomáš (M) 1998 CZE dospělí SX,AL SKI KLUB KARLOVY VARY, z. s.
NP - X X Jurica Vít (M) 1993 CZE dospělí SX,AL SKI KLUB KARLOVY VARY, z. s.
NP - X X Juřík Jakub (M) 1990 CZE dospělí SX,AL XtremeSport Karlovy Vary z.s.
NP - - X Kalman Jakub (M) 1996 CZE dospělí SX,AL ---
NP X X X Konopásek Antonín (M) 2003 CZE dospělí SX,AL SKI Morava
NP X X X Konopásek František (M) 2002 CZE dospělí SX,AL SKI Morava
NP - X X Kořinek Petr (M) 1975 CZE dospělí SX,AL Tabačka racing team, z.s.
NP X X X Kořínek Tomáš (M) 2002 CZE dospělí SX,AL Tabačka racing team, z.s.
NP - X X Kořínková Klara (L) 1998 CZE dospělí SX,AL Tabačka racing team, z.s.
NP - X X Koudela Petr (M) 1984 CZE dospělí SX,AL DD produkce o.s.
NP - X X Kovařík Jiří (M) 1987 CZE dospělí SX,AL XtremeSport Karlovy Vary z.s.
NP X X X Krčálová Hanka (L) 2002 CZE dospělí SX,AL SKVM - SKI klub Velké Meziříčí
NP - X X Kunc Jakub (M) 1991 CZE dospělí SX,AL TJ Slovan Luhačovice, spolek
NP X X X Kunc Vratislav (M) 1999 CZE dospělí SX,AL TJ Slovan Luhačovice, spolek
NP - X X Lank Karel (M) 1998 CZE dospělí SX,AL Ski klub Telnice - spolek
NP X X X Lomský Jakub (M) 2003 CZE dospělí SX,AL Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s.
NP - X X Nagoshi Yuka (L) 1993 JAP dospělí SX,AL ---
NP - X X Odvářka Jan (M) 1998 CZE dospělí SX,AL XtremeSport Karlovy Vary z.s.
NP - X X Palán Radim (M) 1987 CZE dospělí SX,AL SKI - X RIDERS
NP X X X Petřek Josef (M) 2002 CZE dospělí SX,AL Tabačka racing team, z.s.
NP - X X Petřeková Hana (L) 1973 CZE dospělí SX,AL Tabačka racing team, z.s.
NP X X X Pospíšil Petr (M) 2003 CZE dospělí SX,AL SKI Morava
NP X X X Raška Matěj (M) 2003 CZE dospělí SX,AL Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s.
NP X X X Skalický Ondřej (M) 2002 CZE dospělí SX,AL Sportovní klub Polevsko
NP - X X Stránská Blanka (L) 1973 CZE dospělí SX,AL XtremeSport Karlovy Vary z.s.
NP - X X Šťáhlavský Dalibor (M) 1966 CZE dospělí SX,AL XtremeSport Karlovy Vary z.s.
NP - X X Šťáhlavský Radek (M) 1996 CZE dospělí SX,AL XtremeSport Karlovy Vary z.s.
NP - X X Tošnar Roman (M) 1986 CZE dospělí SX,AL XtremeSport Karlovy Vary z.s.
NP - X X Trnka Tadeáš (M) 1995 CZE dospělí SX,AL XtremeSport Karlovy Vary z.s.
NP X X X Turčinová Anna (L) 2002 CZE dospělí SX,AL SKI KLUB KARLOVY VARY, z. s.
NP - X X Urban Petr (M) 1979 CZE dospělí SX,AL ---
NP - X X Vašek Richard (M) 1967 CZE dospělí SX,AL Tabačka racing team, z.s.
NP X X X Zachoval Richard (M) 2003 CZE dospělí SX,AL Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s.
NP - X X Žwak Jan (M) 1989 CZE dospělí SX,AL SKI Morava
Filtru odpovídá 55 závodníků.