Home Závody a výsledky

Seznam přihlášených - Osecká 10

Jméno Klub Závod
Věk. kat. Země Seskupit:
Pohlaví
Pozn. Jméno Ročník Země Věk. kat. Klub
NP X Benda Antonín (M) 2013 CZE Minižáčci LOTE - TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
NP X Beránková Eliška (L) 2008 CZE Žákyně mladší LOTE - TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
NP X Čapek Matěj (M) 2010 CZE Žáci nejmladší LOTE - TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
X Čermáková Adéla (L) 2007 CZE Žákyně starší LOTE - TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
NP X Fejfuša Matěj (M) 2009 CZE Žáci mladší SKPU - Sportovní klub policie Sever Ústí nad Labem z.s.
NP X Fejfušová Adéla (L) 2012 CZE Minižačky SKPU - Sportovní klub policie Sever Ústí nad Labem z.s.
NP X Fuchsová Eliška (L) 2008 CZE Žákyně mladší BAOS - TJ Baník Osek, z.s.
NP X Fuchsová Marie (L) 2010 CZE Žákyně nejmladší BAOS - TJ Baník Osek, z.s.
NP X Gaislerová Hana (L) 2009 CZE Žákyně mladší LOTE - TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
NP X Gaislerová Sára (L) 2011 CZE Žákyně nejmladší LOTE - TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
NP X Hajšová Kateřina (L) 2011 CZE Žákyně nejmladší BAOS - TJ Baník Osek, z.s.
NP X Hajšová Tereza (L) 2010 CZE Žákyně nejmladší BAOS - TJ Baník Osek, z.s.
X Hlisník Jan (M) 2007 CZE Žáci starší LOTE - TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
NP X Hlisníková Anna Marie (L) 2011 CZE Žákyně nejmladší LOTE - TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
X Holka Matěj (M) 2006 CZE Žáci starší LOTE - TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
NP X Hovorková Barbora (L) 2008 CZE Žákyně mladší SKPU - Sportovní klub policie Sever Ústí nad Labem z.s.
NP X Hovorková Pavla (L) 2010 CZE Žákyně nejmladší SKPU - Sportovní klub policie Sever Ústí nad Labem z.s.
NP X Jirušková Magdalena (L) 2010 CZE Žákyně nejmladší LOTE - TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
NP X Kadlus Vojtěch (M) 2011 CZE Žáci nejmladší LOTE - TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
X Kalhous Jan (M) 2005 CZE Žáci st. 05 SKPU - Sportovní klub policie Sever Ústí nad Labem z.s.
NP X Kalhous Tomáš (M) 2009 CZE Žáci mladší SKPU - Sportovní klub policie Sever Ústí nad Labem z.s.
X Kašpárková Kateřina (L) 2007 CZE Žákyně starší SKPU - Sportovní klub policie Sever Ústí nad Labem z.s.
NP X Kejřová Lucie (L) 2012 CZE Minižačky BAOS - TJ Baník Osek, z.s.
NP X Kejřová Markéta (L) 2012 CZE Minižačky BAOS - TJ Baník Osek, z.s.
NP X Klaszová Karolína (L) 2006 CZE Žákyně starší BAOS - TJ Baník Osek, z.s.
NP X Klement Adam (M) 2008 CZE Žáci mladší LOTE - TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
NP X Kotrbová Anežka (L) 2009 CZE Žákyně mladší SKPU - Sportovní klub policie Sever Ústí nad Labem z.s.
NP X Kubát Martin Jan (M) 2008 CZE Žáci mladší SKPU - Sportovní klub policie Sever Ústí nad Labem z.s.
X Kubínková Klára (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 BAOS - TJ Baník Osek, z.s.
NP - Kučera Vojtěch (M) 2011 CZE Žáci nejmladší LOTE - TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
NP - Kučerová Johana (L) 2009 CZE Žákyně mladší LOTE - TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
X Linhart Charles (M) 2006 CZE Žáci starší BAOS - TJ Baník Osek, z.s.
NP X Los Antonín (M) 2011 CZE Žáci nejmladší SKPU - Sportovní klub policie Sever Ústí nad Labem z.s.
X Losová Maya (L) 2006 CZE Žákyně starší SKPU - Sportovní klub policie Sever Ústí nad Labem z.s.
NP X Maršíková Julie (L) 2010 CZE Žákyně nejmladší LOTE - TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
NP X Matúšová Marianna (L) 2007 CZE Žákyně starší BAOS - TJ Baník Osek, z.s.
NP X Moučková Libuše (L) 2009 CZE Žákyně mladší LOTE - TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
X Nohejlová Kateřina (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 BAOS - TJ Baník Osek, z.s.
NP X Nosek Štěpán (M) 2012 CZE Minižáčci LOTE - TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
NP X Obdržálek Matěj (M) 2011 CZE Žáci nejmladší SKPU - Sportovní klub policie Sever Ústí nad Labem z.s.
NP X Obdržálková Adéla (L) 2013 CZE Minižačky SKPU - Sportovní klub policie Sever Ústí nad Labem z.s.
NP X Poddaná Bára (L) 2009 CZE Žákyně mladší LOTE - TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
NP X Poddaný Lukáš (M) 2007 CZE Žáci starší LOTE - TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
X Polanská Barbora (L) 2006 CZE Žákyně starší LOTE - TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
NP X Polanská Dorota (L) 2009 CZE Žákyně mladší LOTE - TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
X Sedlecká Markéta (L) 2007 CZE Žákyně starší LOTE - TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
NP X Sirotková Anna (L) 2007 CZE Žákyně starší BAOS - TJ Baník Osek, z.s.
X Sirotková Eliška (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 BAOS - TJ Baník Osek, z.s.
NP X Skoupá Barbora (L) 2012 CZE Minižačky BAOS - TJ Baník Osek, z.s.
NP X Smrž Zdeněk (M) 2010 CZE Žáci nejmladší SKPU - Sportovní klub policie Sever Ústí nad Labem z.s.
X Smržová Kateřina (L) 2006 CZE Žákyně starší SKPU - Sportovní klub policie Sever Ústí nad Labem z.s.
NP X Smutná Adina (L) 2010 CZE Žákyně nejmladší SKPU - Sportovní klub policie Sever Ústí nad Labem z.s.
X Smutná Stela (L) 2007 CZE Žákyně starší SKPU - Sportovní klub policie Sever Ústí nad Labem z.s.
NP X Svoboda Daniel (M) 2008 CZE Žáci mladší LOTE - TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
X Šlapáková Štěpánka (L) 2006 CZE Žákyně starší BAOS - TJ Baník Osek, z.s.
NP X Šlechta Jakub (M) 2007 CZE Žáci starší BAOS - TJ Baník Osek, z.s.
NP X Šlechtová Anna (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 BAOS - TJ Baník Osek, z.s.
X Špalek Jan (M) 2007 CZE Žáci starší LOTE - TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
NP X Špalková Antonie (L) 2011 CZE Žákyně nejmladší LOTE - TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
X Švácha Matěj (M) 2007 CZE Žáci starší BAOS - TJ Baník Osek, z.s.
NP X Tesařová Nikol (L) 2007 CZE Žákyně starší LOTE - TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
X Trojan Lukáš (M) 2006 CZE Žáci starší SKPU - Sportovní klub policie Sever Ústí nad Labem z.s.
NP X Vágner Ota (M) 2011 CZE Žáci nejmladší LOTE - TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
X Vágner Václav (M) 2005 CZE Žáci st. 05 LOTE - TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
NP X Veselá Anna (L) 2008 CZE Žákyně mladší LOTE - TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
NP X Veselý Vít (M) 2010 CZE Žáci nejmladší LOTE - TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
X Votava Matěj Vojtěch (M) 2006 CZE Žáci starší SKPU - Sportovní klub policie Sever Ústí nad Labem z.s.
X Yaněz Michal (M) 2007 CZE Žáci starší SKPU - Sportovní klub policie Sever Ústí nad Labem z.s.
NP X Yaněz Valenzuela Maya (L) 2012 CZE Minižačky SKPU - Sportovní klub policie Sever Ústí nad Labem z.s.
NP X Yaněz Valenzuela Sofia (L) 2010 CZE Žákyně nejmladší SKPU - Sportovní klub policie Sever Ústí nad Labem z.s.
X Zeithamlová Lucie (L) 2007 CZE Žákyně starší BAOS - TJ Baník Osek, z.s.
NP X Zeleník Ondřej (M) 2014 CZE Benjamínci M BAOS - TJ Baník Osek, z.s.
NP X Zeleníková Kateřina (L) 2008 CZE Žákyně mladší BAOS - TJ Baník Osek, z.s.
NP X Zelenka Eliáš (M) 2008 CZE Žáci mladší LOTE - TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
NP X Žilinská Nikola (L) 2009 CZE Žákyně mladší LOTE - TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
Filtru odpovídá 75 závodníků.