Home Závody a výsledky

Seznam přihlášených - Telnická 15 - náhradní termín

Jméno Klub Závod
Věk. kat. Země Seskupit:
Pohlaví
Pozn. Jméno Ročník Země Věk. kat. Klub
NP - X Bartoš Antonín (M) 2012 CZE Minižáčci LOTE - TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
NP X X Belzová Markéta (L) 2008 CZE Žákyně mladší LOTE - TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
NP X X Beránková Eliška (L) 2008 CZE Žákyně mladší LOTE - TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
NP X X Čapek Matěj (M) 2010 CZE Žáci nejmladší LOTE - TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
NP X X Fejfuša Matěj (M) 2009 CZE Žáci mladší SKPU - Sportovní klub policie Sever Ústí nad Labem z.s.
NP X X Fejfušová Adéla (L) 2012 CZE Minižačky SKPU - Sportovní klub policie Sever Ústí nad Labem z.s.
NP X X Fuchsová Eliška (L) 2008 CZE Žákyně mladší BAOS - TJ Baník Osek, z.s.
NP X X Fuchsová Marie (L) 2010 CZE Žákyně nejmladší BAOS - TJ Baník Osek, z.s.
NP X X Gaislerová Hana (L) 2009 CZE Žákyně mladší LOTE - TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
NP X X Gaislerová Sára (L) 2011 CZE Žákyně nejmladší LOTE - TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
NP X X Háněl Kryštof (M) 2008 CZE Žáci mladší LOTE - TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
X X Holka Matěj (M) 2006 CZE Žáci starší LOTE - TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
NP X X Hovorková Barbora (L) 2008 CZE Žákyně mladší SKPU - Sportovní klub policie Sever Ústí nad Labem z.s.
NP X X Hovorková Pavla (L) 2010 CZE Žákyně nejmladší SKPU - Sportovní klub policie Sever Ústí nad Labem z.s.
NP X X Jirušková Magdalena (L) 2010 CZE Žákyně nejmladší LOTE - TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
NP X X Kabát Jonáš (M) 2012 CZE Minižáčci LOTE - TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
X X Kalhous Jan (M) 2005 CZE Žáci st. 05 SKPU - Sportovní klub policie Sever Ústí nad Labem z.s.
X X Kašpárková Kateřina (L) 2007 CZE Žákyně starší SKPU - Sportovní klub policie Sever Ústí nad Labem z.s.
NP X X Kejřová Lucie (L) 2012 CZE Minižačky BAOS - TJ Baník Osek, z.s.
NP X X Kejřová Markéta (L) 2012 CZE Minižačky BAOS - TJ Baník Osek, z.s.
NP X - Klaszová Karolína (L) 2006 CZE Žákyně starší BAOS - TJ Baník Osek, z.s.
NP X X Kotrbová Anežka (L) 2009 CZE Žákyně mladší SKPU - Sportovní klub policie Sever Ústí nad Labem z.s.
NP X X Kubát Martin Jan (M) 2008 CZE Žáci mladší SKPU - Sportovní klub policie Sever Ústí nad Labem z.s.
X X Kubínková Klára (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 BAOS - TJ Baník Osek, z.s.
X X Leitermannová Ellen Elisabeth (L) 2006 CZE Žákyně starší LOTE - TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
NP X X Los Antonín (M) 2011 CZE Žáci nejmladší SKPU - Sportovní klub policie Sever Ústí nad Labem z.s.
X X Losová Maya (L) 2006 CZE Žákyně starší SKPU - Sportovní klub policie Sever Ústí nad Labem z.s.
NP X X Maršíková Julie (L) 2010 CZE Žákyně nejmladší LOTE - TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
NP X X Matúšová Marianna (L) 2007 CZE Žákyně starší BAOS - TJ Baník Osek, z.s.
X X Matúšová Tereza (L) 2003 CZE Dorostenky starší BAOS - TJ Baník Osek, z.s.
NP X X Moučková Libuše (L) 2009 CZE Žákyně mladší LOTE - TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
NP X X Obdržálek Matěj (M) 2011 CZE Žáci nejmladší SKPU - Sportovní klub policie Sever Ústí nad Labem z.s.
NP X X Obdržálková Adéla (L) 2013 CZE Minižačky SKPU - Sportovní klub policie Sever Ústí nad Labem z.s.
X X Sedlecká Markéta (L) 2007 CZE Žákyně starší LOTE - TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
NP X X Smrž Zdeněk (M) 2010 CZE Žáci nejmladší SKPU - Sportovní klub policie Sever Ústí nad Labem z.s.
X X Smržová Kateřina (L) 2006 CZE Žákyně starší SKPU - Sportovní klub policie Sever Ústí nad Labem z.s.
NP X X Smutná Adina (L) 2010 CZE Žákyně nejmladší SKPU - Sportovní klub policie Sever Ústí nad Labem z.s.
X X Smutná Stela (L) 2007 CZE Žákyně starší SKPU - Sportovní klub policie Sever Ústí nad Labem z.s.
X X Šlapáková Štěpánka (L) 2006 CZE Žákyně starší BAOS - TJ Baník Osek, z.s.
X X Špalek Jan (M) 2007 CZE Žáci starší LOTE - TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
NP X X Špalková Antonie (L) 2011 CZE Žákyně nejmladší LOTE - TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
X X Švácha Matěj (M) 2007 CZE Žáci starší BAOS - TJ Baník Osek, z.s.
X X Trojan Lukáš (M) 2006 CZE Žáci starší SKPU - Sportovní klub policie Sever Ústí nad Labem z.s.
NP X X Trojanová Klára (L) 2007 CZE Žákyně starší SKPU - Sportovní klub policie Sever Ústí nad Labem z.s.
NP X X Vágner Ota (M) 2011 CZE Žáci nejmladší LOTE - TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
X X Vágner Václav (M) 2005 CZE Žáci st. 05 LOTE - TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
NP X X Veselá Anna (L) 2008 CZE Žákyně mladší LOTE - TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
NP X X Veselý Vít (M) 2010 CZE Žáci nejmladší LOTE - TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
X X Votava Matěj Vojtěch (M) 2006 CZE Žáci starší SKPU - Sportovní klub policie Sever Ústí nad Labem z.s.
X X Yaněz Michal (M) 2007 CZE Žáci starší SKPU - Sportovní klub policie Sever Ústí nad Labem z.s.
NP X X Yaněz Valenzuela Maya (L) 2012 CZE Minižačky SKPU - Sportovní klub policie Sever Ústí nad Labem z.s.
NP X X Yaněz Valenzuela Sofia (L) 2010 CZE Žákyně nejmladší SKPU - Sportovní klub policie Sever Ústí nad Labem z.s.
NP X - Zeleník Ondřej (M) 2014 CZE Benjamínci M BAOS - TJ Baník Osek, z.s.
NP X X Zeleníková Kateřina (L) 2008 CZE Žákyně mladší BAOS - TJ Baník Osek, z.s.
NP X X Žilinská Nikola (L) 2009 CZE Žákyně mladší LOTE - TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
Filtru odpovídá 55 závodníků.