Home Závody a výsledky

Seznam přihlášených - Krajský přebor Josefáč

Jméno Klub Závod
Věk. kat. Země Seskupit:
Pohlaví
Pozn. Jméno Ročník Země Věk. kat. Klub
X Bažant Kryštof (M) 2007 CZE Žáci st. 07 SOVH - Tělocvičná jednota Sokol Velké Hamry I
NP X Bažantová Anežka (L) 2010 CZE Žákyně nejmladší 10 SOVH - Tělocvičná jednota Sokol Velké Hamry I
NP X Benda Tadeáš (M) 2016 CZE Benjamínci M SOVH - Tělocvičná jednota Sokol Velké Hamry I
NP X Bendová Tereza (L) 2013 CZE Minižačky SOVH - Tělocvičná jednota Sokol Velké Hamry I
NP X Bernt Bartoloměj (M) 2009 CZE Žáci ml. 09 SOVH - Tělocvičná jednota Sokol Velké Hamry I
NP X Berntová Ela (L) 2011 CZE Žákyně nejmladší 11 SOVH - Tělocvičná jednota Sokol Velké Hamry I
NP X Bervicová Veronika (L) 2011 CZE Žákyně nejmladší 11 TJTA - TJ Tanvald z.s.
NP X BEZDÍČKOVÁ Tereza (L) 2009 CZE Žákyně ml. 09 JIJD - Tělovýchovná jednota Jiskra Josefův Důl, z.s.
NP X Blažejová Terezie (L) 2009 CZE Žákyně ml. 09 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Borčická Denisa (L) 2009 CZE Žákyně ml. 09 SOVH - Tělocvičná jednota Sokol Velké Hamry I
X Brož Adam (M) 2006 CZE Žáci st. 06 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Brožek Matěj (M) 2008 CZE Žáci ml. 08 SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
NP X Buďárková Laura (L) 2010 CZE Žákyně nejmladší 10 STUD - Tělocvičná jednota Sokol Studenec
NP X Budinová Barbora (L) 2010 CZE Žákyně nejmladší 10 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Caletka Kryštof (M) 2009 CZE Žáci ml. 09 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
X Cilichová Anna (L) 2007 CZE Žákyně st. 07 SOVH - Tělocvičná jednota Sokol Velké Hamry I
NP X Čejka Hynek (M) 2010 CZE Žáci nejmladší 10 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Čermák Filip (M) 2009 CZE Žáci ml. 09 SKHA - Tělovýchovná jednota Jiskra Harrachov, z.s.
X Čermáková Sára (L) 2006 CZE Žákyně st. 06 SKHA - Tělovýchovná jednota Jiskra Harrachov, z.s.
X Deimling Harry (M) 2007 CZE Žáci st. 07 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
X Doležal Jakub (M) 2006 CZE Žáci st. 06 SPVR - TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA SPARTAK VRCHLABÍ, Z. S.
NP X Dostalík Hynek (M) 2008 CZE Žáci ml. 08 SKHA - Tělovýchovná jednota Jiskra Harrachov, z.s.
NP X Drhová Eva (L) 2008 CZE Žákyně ml. 08 SPVR - TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA SPARTAK VRCHLABÍ, Z. S.
X Dubský Štěpán (M) 2006 CZE Žáci st. 06 SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
X Endrych Matěj (M) 2007 CZE Žáci st. 07 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Endrychová Veronika (L) 2010 CZE Žákyně nejmladší 10 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Fejfar Jiří (M) 2014 CZE Benjamínci M SOVH - Tělocvičná jednota Sokol Velké Hamry I
NP X Fejfarová Sofie (L) 2011 CZE Žákyně nejmladší 11 SOVH - Tělocvičná jednota Sokol Velké Hamry I
NP X Fejfarová Viktorie (L) 2008 CZE Žákyně ml. 08 SOVH - Tělocvičná jednota Sokol Velké Hamry I
X Habán Oliver (M) 2006 CZE Žáci st. 06 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Hadač Jakub (M) 2010 CZE Žáci nejmladší 10 SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X Háková Barbora (L) 2010 CZE Žákyně nejmladší 10 STUD - Tělocvičná jednota Sokol Studenec
NP X Háková Johana (L) 2012 CZE Minižačky STUD - Tělocvičná jednota Sokol Studenec
NP X Háková Zuzana (L) 2012 CZE Minižačky STUD - Tělocvičná jednota Sokol Studenec
X Harcubová Martina (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 TJTA - TJ Tanvald z.s.
X Havlas Jakub (M) 2006 CZE Žáci st. 06 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Havránek Adam (M) 2009 CZE Žáci ml. 09 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Havránková Anna (L) 2009 CZE Žákyně ml. 09 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
X Hellmich Jonáš (M) 2005 CZE Žáci st. 05 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
X Hoetzel Jiří (M) 2007 CZE Žáci st. 07 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Holubec Václav (M) 2009 CZE Žáci ml. 09 HSKB - Hančův sportovní klub Benecko z.s.
NP X Honců Matěj (M) 2010 CZE Žáci nejmladší 10 SWSL - Tělovýchovná jednota Lučany nad Nisou, z.s.
NP X Horáková Amálie (L) 2008 CZE Žákyně ml. 08 SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X Hrouda Adam (M) 2009 CZE Žáci ml. 09 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Hroudová Anežka (L) 2010 CZE Žákyně nejmladší 10 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X HUDSKÝ Vojtěch (M) 2010 CZE Žáci nejmladší 10 JIJD - Tělovýchovná jednota Jiskra Josefův Důl, z.s.
X Hyxa Jan (M) 2007 CZE Žáci st. 07 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Ivaničová Michaela (L) 2008 CZE Žákyně ml. 08 SOVH - Tělocvičná jednota Sokol Velké Hamry I
X Jaksch Kryštof (M) 2007 CZE Žáci st. 07 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Jeníková Amálie (L) 2009 CZE Žákyně ml. 09 SKHA - Tělovýchovná jednota Jiskra Harrachov, z.s.
NP X Jodasová Eliška (L) 2010 CZE Žákyně nejmladší 10 STUD - Tělocvičná jednota Sokol Studenec
NP X Jodasová Zuzana (L) 2009 CZE Žákyně ml. 09 SOVH - Tělocvičná jednota Sokol Velké Hamry I
NP X Jonášová Štěpánka (L) 2010 CZE Žákyně nejmladší 10 SOVH - Tělocvičná jednota Sokol Velké Hamry I
X Jungwirth František (M) 2006 CZE Žáci st. 06 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Jungwirth Štěpán (M) 2008 CZE Žáci ml. 08 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
X Kavalírová Tereza (L) 2006 CZE Žákyně st. 06 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Kerelová Kristýna (L) 2010 CZE Žákyně nejmladší 10 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Klouzová Kamila (L) 2010 CZE Žákyně nejmladší 10 STUD - Tělocvičná jednota Sokol Studenec
NP X Kmoníčková Kamila (L) 2014 CZE Benjamínci L SKHA - Tělovýchovná jednota Jiskra Harrachov, z.s.
NP X Kmoníčková Markéta (L) 2010 CZE Žákyně nejmladší 10 SKHA - Tělovýchovná jednota Jiskra Harrachov, z.s.
X Kmoníčková Veronika (L) 2007 CZE Žákyně st. 07 SKHA - Tělovýchovná jednota Jiskra Harrachov, z.s.
NP X Korbelář Jan (M) 2009 CZE Žáci ml. 09 SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X Kratochvíl Václav (M) 2006 CZE Žáci st. 06 SOVH - Tělocvičná jednota Sokol Velké Hamry I
NP X Kubalová Tereza (L) 2010 CZE Žákyně nejmladší 10 SWSL - Tělovýchovná jednota Lučany nad Nisou, z.s.
NP X Kubátová Klára (L) 2008 CZE Žákyně ml. 08 STUD - Tělocvičná jednota Sokol Studenec
NP X Kubátová Pavla (L) 2011 CZE Žákyně nejmladší 11 STUD - Tělocvičná jednota Sokol Studenec
NP X Kurfiřt Jakub (M) 2008 CZE Žáci ml. 08 SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
X Majorová Kateřina (L) 2006 CZE Žákyně st. 06 SKHA - Tělovýchovná jednota Jiskra Harrachov, z.s.
NP X Majorová Rozálie (L) 2009 CZE Žákyně ml. 09 SKHA - Tělovýchovná jednota Jiskra Harrachov, z.s.
NP X Masnica Filip (M) 2008 CZE Žáci ml. 08 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Masnicová Anna (L) 2010 CZE Žákyně nejmladší 10 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Mayová Veronika (L) 2011 CZE Žákyně nejmladší 11 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
X Mečíř Vojtěch (M) 2007 CZE Žáci st. 07 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Melich Kryštof (M) 2009 CZE Žáci ml. 09 TJTA - TJ Tanvald z.s.
NP X Melichová Beáta (L) 2011 CZE Žákyně nejmladší 11 TJTA - TJ Tanvald z.s.
NP X Mikušová Adéla (L) 2011 CZE Žákyně nejmladší 11 TJTA - TJ Tanvald z.s.
NP X Mládková Anna (L) 2008 CZE Žákyně ml. 08 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Mohvaldová Anežka (L) 2011 CZE Žákyně nejmladší 11 HSKB - Hančův sportovní klub Benecko z.s.
NP X Mohvaldová Vendula (L) 2010 CZE Žákyně nejmladší 10 HSKB - Hančův sportovní klub Benecko z.s.
NP X MUNZAR Jiří (M) 2009 CZE Žáci ml. 09 JIJD - Tělovýchovná jednota Jiskra Josefův Důl, z.s.
NP X Nagyová Zuzana (L) 2008 CZE Žákyně ml. 08 SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
NP X Nebusová Alžběta (L) 2010 CZE Žákyně nejmladší 10 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Nebusová Norika (L) 2008 CZE Žákyně ml. 08 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Novák Václav (M) 2010 CZE Žáci nejmladší 10 SOVH - Tělocvičná jednota Sokol Velké Hamry I
NP X Nováková Amálie (L) 2008 CZE Žákyně ml. 08 TJTA - TJ Tanvald z.s.
NP X Nováková Kristýna (L) 2008 CZE Žákyně ml. 08 SOVH - Tělocvičná jednota Sokol Velké Hamry I
X Pávek Lukáš (M) 2007 CZE Žáci st. 07 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
X Pavlová Karolína (L) 2007 CZE Žákyně st. 07 STUD - Tělocvičná jednota Sokol Studenec
NP X Pešatová Nikola (L) 2012 CZE Minižačky SOVH - Tělocvičná jednota Sokol Velké Hamry I
X Plachá Eliška (L) 2007 CZE Žákyně st. 07 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Plecháčová Nikola (L) 2009 CZE Žákyně ml. 09 SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
X Pokorná Ema (L) 2006 CZE Žákyně st. 06 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Pokorný Tomáš (M) 2008 CZE Žáci ml. 08 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
X PONDĚLÍKOVÁ Veronika (L) 2007 CZE Žákyně st. 07 JIJD - Tělovýchovná jednota Jiskra Josefův Důl, z.s.
NP X Půbal Matouš (M) 2008 CZE Žáci ml. 08 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
X Pučelík Štěpán (M) 2007 CZE Žáci st. 07 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
X Rajnochová Barbora (L) 2007 CZE Žákyně st. 07 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Rieger Marek (M) 2007 CZE Žáci st. 07 SPVR - TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA SPARTAK VRCHLABÍ, Z. S.
NP X Růžičková Eliška (L) 2011 CZE Žákyně nejmladší 11 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
X Savický Martin (M) 2007 CZE Žáci st. 07 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Savruk Lukáš (M) 2010 CZE Žáci nejmladší 10 SWSL - Tělovýchovná jednota Lučany nad Nisou, z.s.
NP X Schäfer Josef (M) 2010 CZE Žáci nejmladší 10 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Schäferová Magdaléna (L) 2008 CZE Žákyně ml. 08 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Slavík Jakub (M) 2009 CZE Žáci ml. 09 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Ševčík Jan (M) 2010 CZE Žáci nejmladší 10 JIJD - Tělovýchovná jednota Jiskra Josefův Důl, z.s.
X Šírová Anna (L) 2006 CZE Žákyně st. 06 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Šírová Marie (L) 2009 CZE Žákyně ml. 09 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
X Šourek Martin (M) 2007 CZE Žáci st. 07 SOVH - Tělocvičná jednota Sokol Velké Hamry I
NP X Šourková Helena (L) 2011 CZE Žákyně nejmladší 11 SOVH - Tělocvičná jednota Sokol Velké Hamry I
NP X Šourková Štěpánka (L) 2014 CZE Benjamínci L HSKB - Hančův sportovní klub Benecko z.s.
X ŠTEJFA Miroslav (M) 2007 CZE Žáci st. 07 JIJD - Tělovýchovná jednota Jiskra Josefův Důl, z.s.
X Štencl Ondřej (M) 2005 CZE Žáci st. 05 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Štencl Vojtěch (M) 2008 CZE Žáci ml. 08 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
X Šurík Jakub (M) 2005 CZE Žáci st. 05 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Tomeš Roman (M) 2011 CZE Žáci nejmladší 11 SWSL - Tělovýchovná jednota Lučany nad Nisou, z.s.
NP X Tryzna Dominik (M) 2008 CZE Žáci ml. 08 HSKB - Hančův sportovní klub Benecko z.s.
NP X Trýzna Filip (M) 2010 CZE Žáci nejmladší 10 HSKB - Hančův sportovní klub Benecko z.s.
NP X Tůmová Martina (L) 2008 CZE Žákyně ml. 08 TJTA - TJ Tanvald z.s.
NP X Uman Jakub (M) 2008 CZE Žáci ml. 08 SKHA - Tělovýchovná jednota Jiskra Harrachov, z.s.
NP X Uman Jaroslav (M) 2011 CZE Žáci nejmladší 11 SKHA - Tělovýchovná jednota Jiskra Harrachov, z.s.
NP X Valeš Lukáš (M) 2011 CZE Žáci nejmladší 11 TJTA - TJ Tanvald z.s.
X Valoušek Matěj (M) 2005 CZE Žáci st. 05 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Valoušek Mikoláš (M) 2009 CZE Žáci ml. 09 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Vaněček Michal (M) 2010 CZE Žáci nejmladší 10 SKHA - Tělovýchovná jednota Jiskra Harrachov, z.s.
NP X Vaněček Štěpán (M) 2013 CZE Minižáčci SKHA - Tělovýchovná jednota Jiskra Harrachov, z.s.
X Vaněčková Věra (L) 2007 CZE Žákyně st. 07 SKHA - Tělovýchovná jednota Jiskra Harrachov, z.s.
NP X Vavrušková Barbora (L) 2012 CZE Minižačky SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
NP X Velecký Alexandr (M) 2008 CZE Žáci ml. 08 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
X Velecký Kryštof (M) 2006 CZE Žáci st. 06 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Vlk Ondřej (M) 2010 CZE Žáci nejmladší 10 SWSL - Tělovýchovná jednota Lučany nad Nisou, z.s.
NP X Vlková Anna (L) 2014 CZE Benjamínci L SWSL - Tělovýchovná jednota Lučany nad Nisou, z.s.
X Zurynek Jan (M) 2006 CZE Žáci st. 06 SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
NP X Zurynek Tomáš (M) 2011 CZE Žáci nejmladší 11 SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
NP X Zurynková Lenka (L) 2009 CZE Žákyně ml. 09 SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
Filtru odpovídá 134 závodníků.