Home Závody a výsledky

Seznam přihlášených - 6. KP skicross Bedřichov 22.2.2020

Jméno Klub Závod
Věk. kat. Země Seskupit:
Pohlaví
Pozn. Jméno Ročník Země Věk. kat. Klub
X Adámková Emma (L) 2007 CZE Žákyně st. 07 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
X Bárta Barnabáš (M) 2005 CZE Žáci st. 05 LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
NP X Bárta Kryštof (M) 2008 CZE Žáci ml. 08 LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
NP X Bárta Matyáš (M) 2009 CZE Žáci ml. 09 SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X Bárta Šimon (M) 2012 CZE Minižáčci SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X Bartošová Kristýna (L) 2010 CZE Žákyně nejmladší 10 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X Bartová Nela (L) 2010 CZE Žákyně nejmladší 10 LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
X Bažant Kryštof (M) 2007 CZE Žáci st. 07 SOVH - Tělocvičná jednota Sokol Velké Hamry I
NP X Bažantová Anežka (L) 2010 CZE Žákyně nejmladší 10 SOVH - Tělocvičná jednota Sokol Velké Hamry I
NP X Benda Michal (M) 1983 CZE Muži a junioři SOVH - Tělocvičná jednota Sokol Velké Hamry I
NP X Benda Tadeáš (M) 2016 CZE Benjamínci M SOVH - Tělocvičná jednota Sokol Velké Hamry I
X Benda Vojtěch (M) 2007 CZE Žáci st. 07 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X Bendová Tereza (L) 2013 CZE Minižačky SOVH - Tělocvičná jednota Sokol Velké Hamry I
NP X Bendová Veronika (L) 2009 CZE Žákyně ml. 09 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X Bernt Bartoloměj (M) 2009 CZE Žáci ml. 09 SOVH - Tělocvičná jednota Sokol Velké Hamry I
NP X Berntová Ela (L) 2011 CZE Žákyně nejmladší 11 SOVH - Tělocvičná jednota Sokol Velké Hamry I
NP X Bervicová Veronika (L) 2011 CZE Žákyně nejmladší 11 TJTA - TJ Tanvald z.s.
NP X BEZDÍČKOVÁ Tereza (L) 2009 CZE Žákyně ml. 09 JIJD - Tělovýchovná jednota Jiskra Josefův Důl, z.s.
NP X Blažejová Terezie (L) 2009 CZE Žákyně ml. 09 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Blažková Monika (L) 2009 CZE Žákyně ml. 09 SKJA - SKI Janov - Bedřichov, z.s.
NP X Borčická Denisa (L) 2009 CZE Žákyně ml. 09 SOVH - Tělocvičná jednota Sokol Velké Hamry I
X Bourová Zuzana (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 STUD - Tělocvičná jednota Sokol Studenec
NP X Bradna Vítek (M) 2008 CZE Žáci ml. 08 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X Bradnová Magdaléna (L) 2008 CZE Žákyně ml. 08 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X Breuer David (M) 2011 CZE Žáci nejmladší 11 LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
X Brož Adam (M) 2006 CZE Žáci st. 06 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Brož Matyáš (M) 2009 CZE Žáci ml. 09 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Brožek Matěj (M) 2008 CZE Žáci ml. 08 SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
NP X Brožová Adéla (L) 2009 CZE Žákyně ml. 09 LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
NP X Brožová Petra (L) 2008 CZE Žákyně ml. 08 STUD - Tělocvičná jednota Sokol Studenec
NP X Brožová Tereza (L) 2011 CZE Žákyně nejmladší 11 STUD - Tělocvičná jednota Sokol Studenec
NP X Buďárková Laura (L) 2010 CZE Žákyně nejmladší 10 STUD - Tělocvičná jednota Sokol Studenec
NP X Burgermeister Karel (M) 2010 CZE Žáci nejmladší 10 CSKV - Český skiklub Vysoké nad Jizerou
NP X Burgermeisterová Lucie (L) 2008 CZE Žákyně ml. 08 CSKV - Český skiklub Vysoké nad Jizerou
NP X Buriánek Max (M) 2011 CZE Žáci nejmladší 11 SWSL - Tělovýchovná jednota Lučany nad Nisou, z.s.
NP X Býma Patrik (M) 2011 CZE Žáci nejmladší 11 SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X Caletka Kryštof (M) 2009 CZE Žáci ml. 09 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
X Cilichová Anna (L) 2007 CZE Žákyně st. 07 SOVH - Tělocvičná jednota Sokol Velké Hamry I
NP X Cillerová Anna (L) 2014 CZE Benjamínci L JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X Cipro Viktorie (L) 2011 CZE Žákyně nejmladší 11 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X Čapek Bartoloměj (M) 2009 CZE Žáci ml. 09 SKJA - SKI Janov - Bedřichov, z.s.
X Čapek Otakar (M) 2006 CZE Žáci st. 06 SKJA - SKI Janov - Bedřichov, z.s.
NP X Čapková Dominika (L) 2008 CZE Žákyně ml. 08 LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
NP X Čermák Filip (M) 2009 CZE Žáci ml. 09 SKHA - Tělovýchovná jednota Jiskra Harrachov, z.s.
X Čermák Ondřej (M) 2005 CZE Žáci st. 05 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
X Čermáková Sára (L) 2006 CZE Žákyně st. 06 SKHA - Tělovýchovná jednota Jiskra Harrachov, z.s.
NP X Černý Tobiáš (M) 2011 CZE Žáci nejmladší 11 SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
X Červinková Adéla (L) 2006 CZE Žákyně st. 06 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X Červinková Elen (L) 2009 CZE Žákyně ml. 09 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X Davidová Ema (L) 2011 CZE Žákyně nejmladší 11 SKJA - SKI Janov - Bedřichov, z.s.
X Deimling Harry (M) 2007 CZE Žáci st. 07 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Dlouhá Daniela (L) 2009 CZE Žákyně ml. 09 LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
NP X Dlouhá Lucie (L) 2012 CZE Minižačky LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
NP X Dlouhá Viktorie (L) 2008 CZE Žákyně ml. 08 LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
NP X Dlouhý Lukáš (M) 2010 CZE Žáci nejmladší 10 LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
X Dlouhý Martin (M) 2007 CZE Žáci st. 07 LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
X Doležal Jakub (M) 2006 CZE Žáci st. 06 SPVR - TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA SPARTAK VRCHLABÍ, Z. S.
NP X Dostalík Hynek (M) 2008 CZE Žáci ml. 08 SKHA - Tělovýchovná jednota Jiskra Harrachov, z.s.
X Ďoubalíková Adéla (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 CSKV - Český skiklub Vysoké nad Jizerou
NP X Ďoubalíková Natálie (L) 2008 CZE Žákyně ml. 08 CSKV - Český skiklub Vysoké nad Jizerou
X Dovolil Josef (M) 2005 CZE Žáci st. 05 SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X Drbohlavová Anna (L) 2009 CZE Žákyně ml. 09 LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
X Drbohlavová Karolína (L) 2006 CZE Žákyně st. 06 LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
NP X Drda Filip (M) 2010 CZE Žáci nejmladší 10 SKJA - SKI Janov - Bedřichov, z.s.
NP X Drhová Eva (L) 2008 CZE Žákyně ml. 08 SPVR - TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA SPARTAK VRCHLABÍ, Z. S.
NP X Dubcová Marie (L) 2011 CZE Žákyně nejmladší 11 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
X Dubská Anna (L) 2007 CZE Žákyně st. 07 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
X Dubská Emma (L) 2007 CZE Žákyně st. 07 SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
X Dubská Lucie (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
X Dubský Štěpán (M) 2006 CZE Žáci st. 06 SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
X Dufek Jan (M) 2006 CZE Žáci st. 06 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
X Dusil Jakub (M) 2005 CZE Žáci st. 05 SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
X Dušková Kateřina (L) 2006 CZE Žákyně st. 06 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Dušková Stella (L) 2009 CZE Žákyně ml. 09 LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
X Dutka Ondřej (M) 2007 CZE Žáci st. 07 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X Dvořák Filip (M) 2009 CZE Žáci ml. 09 LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
NP X Elicerová Karolína (L) 2008 CZE Žákyně ml. 08 TJTA - TJ Tanvald z.s.
X Endrych Matěj (M) 2007 CZE Žáci st. 07 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Erbenová Marianna (L) 2010 CZE Žákyně nejmladší 10 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X Erlebach Dominik (M) 2010 CZE Žáci nejmladší 10 HSKB - Hančův sportovní klub Benecko z.s.
NP X Fejfar Jiří (M) 2014 CZE Benjamínci M SOVH - Tělocvičná jednota Sokol Velké Hamry I
NP X Fejfarová Sofie (L) 2011 CZE Žákyně nejmladší 11 SOVH - Tělocvičná jednota Sokol Velké Hamry I
NP X Fejfarová Viktorie (L) 2008 CZE Žákyně ml. 08 SOVH - Tělocvičná jednota Sokol Velké Hamry I
X Fichtnerová Adéla (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
NP X Frenclová Ema (L) 2008 CZE Žákyně ml. 08 TJSE - TJ Semily
X Gubančoková Silvia (L) 2006 CZE Žákyně st. 06 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X Guida Alessandro (M) 2009 CZE Žáci ml. 09 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
X Habán Oliver (M) 2006 CZE Žáci st. 06 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Hadač Jakub (M) 2010 CZE Žáci nejmladší 10 SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X Háková Barbora (L) 2010 CZE Žákyně nejmladší 10 STUD - Tělocvičná jednota Sokol Studenec
NP X Háková Johana (L) 2012 CZE Minižačky STUD - Tělocvičná jednota Sokol Studenec
NP X Háková Zuzana (L) 2012 CZE Minižačky STUD - Tělocvičná jednota Sokol Studenec
X Halama Tomáš (M) 2005 CZE Žáci st. 05 SKJA - SKI Janov - Bedřichov, z.s.
NP X Halama Vojtěch (M) 2009 CZE Žáci ml. 09 SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
NP X Halamová Andrea (L) 2009 CZE Žákyně ml. 09 TJSE - TJ Semily
NP X Halamová Anežka (L) 2012 CZE Minižačky SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
NP X Hamáčková Šárka (L) 2008 CZE Žákyně ml. 08 STUD - Tělocvičná jednota Sokol Studenec
NP X Harcubová Magdaléna (L) 2010 CZE Žákyně nejmladší 10 TJTA - TJ Tanvald z.s.
X Harcubová Martina (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 TJTA - TJ Tanvald z.s.
X Havlas Jakub (M) 2006 CZE Žáci st. 06 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Havlasová Alžběta (L) 2008 CZE Žákyně ml. 08 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Havránek Adam (M) 2009 CZE Žáci ml. 09 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Havránková Anna (L) 2009 CZE Žákyně ml. 09 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
X Hloušek Filip (M) 2006 CZE Žáci st. 06 SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
X Hoetzel Jiří (M) 2007 CZE Žáci st. 07 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Holub Tobiáš (M) 2009 CZE Žáci ml. 09 SKJA - SKI Janov - Bedřichov, z.s.
NP X Holubec Václav (M) 2009 CZE Žáci ml. 09 HSKB - Hančův sportovní klub Benecko z.s.
NP X Holubová Anika (L) 2011 CZE Žákyně nejmladší 11 SKJA - SKI Janov - Bedřichov, z.s.
NP X Honců Matěj (M) 2010 CZE Žáci nejmladší 10 SWSL - Tělovýchovná jednota Lučany nad Nisou, z.s.
NP X Horák Mikuláš (M) 2012 CZE Minižáčci SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X Horáková Amálie (L) 2008 CZE Žákyně ml. 08 SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X Hrouda Adam (M) 2009 CZE Žáci ml. 09 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
X Hruban Tomáš (M) 2005 CZE Žáci st. 05 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
X Hřebík Matyáš (M) 2005 CZE Žáci st. 05 SKJA - SKI Janov - Bedřichov, z.s.
NP X Hřebík Michal (M) 2011 CZE Žáci nejmladší 11 SKJA - SKI Janov - Bedřichov, z.s.
X Hübnerová Karolína (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
NP X HUDSKÝ Vojtěch (M) 2010 CZE Žáci nejmladší 10 JIJD - Tělovýchovná jednota Jiskra Josefův Důl, z.s.
X Hyxa Jan (M) 2007 CZE Žáci st. 07 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Chmelíková Ester (L) 2011 CZE Žákyně nejmladší 11 SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X Chrástová Barbora (L) 2008 CZE Žákyně ml. 08 STUD - Tělocvičná jednota Sokol Studenec
X Chrástová Magdaléna (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 STUD - Tělocvičná jednota Sokol Studenec
NP X Chroust Matěj (M) 2010 CZE Žáci nejmladší 10 SKJA - SKI Janov - Bedřichov, z.s.
NP X Churavý František (M) 2009 CZE Žáci ml. 09 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Ivaničová Michaela (L) 2008 CZE Žákyně ml. 08 SOVH - Tělocvičná jednota Sokol Velké Hamry I
X Jakouběová Michaela (L) 2006 CZE Žákyně st. 06 SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
X Jaksch Kryštof (M) 2007 CZE Žáci st. 07 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Janata Jan (M) 2009 CZE Žáci ml. 09 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X Janata Tomáš (M) 2012 CZE Minižáčci SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
X Janatová Zdeňka (L) 2007 CZE Žákyně st. 07 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X Jarůšek Sáva (M) 2009 CZE Žáci ml. 09 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X Jech Jan (M) 2010 CZE Žáci nejmladší 10 LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
NP X Jelínek Jan (M) 2012 CZE Minižáčci SWSL - Tělovýchovná jednota Lučany nad Nisou, z.s.
NP X Jelínková Aneta (L) 2009 CZE Žákyně ml. 09 SWSL - Tělovýchovná jednota Lučany nad Nisou, z.s.
NP X Jeníková Amálie (L) 2009 CZE Žákyně ml. 09 SKHA - Tělovýchovná jednota Jiskra Harrachov, z.s.
X Ježková Aneta (L) 2007 CZE Žákyně st. 07 LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
X Ježková Julie (L) 2007 CZE Žákyně st. 07 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X Jindřišková Blanka (L) 2009 CZE Žákyně ml. 09 HSKB - Hančův sportovní klub Benecko z.s.
X Jindřišková Lucie (L) 2006 CZE Žákyně st. 06 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X Jodasová Eliška (L) 2010 CZE Žákyně nejmladší 10 STUD - Tělocvičná jednota Sokol Studenec
NP X Jodasová Zuzana (L) 2009 CZE Žákyně ml. 09 SOVH - Tělocvičná jednota Sokol Velké Hamry I
NP X Jonášová Štěpánka (L) 2010 CZE Žákyně nejmladší 10 SOVH - Tělocvičná jednota Sokol Velké Hamry I
X Jungwirth František (M) 2006 CZE Žáci st. 06 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Jungwirth Štěpán (M) 2008 CZE Žáci ml. 08 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
X Karbanová Anna (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
X Karbanová Karolína (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
X Karbanová Nikola (L) 2006 CZE Žákyně st. 06 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X Karbanová Vendula (L) 2008 CZE Žákyně ml. 08 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
X Kašparová Kateřina (L) 2006 CZE Žákyně st. 06 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X Kavalír Tomáš (M) 2008 CZE Žáci ml. 08 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
X Kavalírová Tereza (L) 2006 CZE Žákyně st. 06 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Klouzová Kamila (L) 2010 CZE Žákyně nejmladší 10 STUD - Tělocvičná jednota Sokol Studenec
NP X Kmoníčková Kamila (L) 2014 CZE Benjamínci L SKHA - Tělovýchovná jednota Jiskra Harrachov, z.s.
NP X Kmoníčková Markéta (L) 2010 CZE Žákyně nejmladší 10 SKHA - Tělovýchovná jednota Jiskra Harrachov, z.s.
X Kmoníčková Veronika (L) 2007 CZE Žákyně st. 07 SKHA - Tělovýchovná jednota Jiskra Harrachov, z.s.
NP X Kohout Adam (M) 2010 CZE Žáci nejmladší 10 SKJA - SKI Janov - Bedřichov, z.s.
NP X Kopecká Karla (L) 2008 CZE Žákyně ml. 08 SWSL - Tělovýchovná jednota Lučany nad Nisou, z.s.
NP X Korbelář Jan (M) 2009 CZE Žáci ml. 09 SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X Korotvičková Ela (L) 2011 CZE Žákyně nejmladší 11 STUD - Tělocvičná jednota Sokol Studenec
NP X Kouřimská Sára (L) 2008 CZE Žákyně ml. 08 SKHA - Tělovýchovná jednota Jiskra Harrachov, z.s.
X Kožnar Matěj (M) 2005 CZE Žáci st. 05 SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X Kratochvíl Václav (M) 2006 CZE Žáci st. 06 SOVH - Tělocvičná jednota Sokol Velké Hamry I
NP X Kremsa Petr (M) 2008 CZE Žáci ml. 08 SWSL - Tělovýchovná jednota Lučany nad Nisou, z.s.
NP X Kremsová Kateřina (L) 2010 CZE Žákyně nejmladší 10 SWSL - Tělovýchovná jednota Lučany nad Nisou, z.s.
X Krytinářová Aneta (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
X Křenovský Arnošt (M) 2006 CZE Žáci st. 06 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X Kubalová Tereza (L) 2010 CZE Žákyně nejmladší 10 SWSL - Tělovýchovná jednota Lučany nad Nisou, z.s.
NP X Kubátová Klára (L) 2008 CZE Žákyně ml. 08 STUD - Tělocvičná jednota Sokol Studenec
NP X Kubátová Pavla (L) 2011 CZE Žákyně nejmladší 11 STUD - Tělocvičná jednota Sokol Studenec
NP X Kubíček Ondřej (M) 2008 CZE Žáci ml. 08 TJTA - TJ Tanvald z.s.
NP X Kubín Jan (M) 2010 CZE Žáci nejmladší 10 TJTA - TJ Tanvald z.s.
NP X Kubín Ota (M) 2008 CZE Žáci ml. 08 TJTA - TJ Tanvald z.s.
NP X Kučera Cyril (M) 2010 CZE Žáci nejmladší 10 SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X Kučera Jindřich (M) 2008 CZE Žáci ml. 08 SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X Kučerová Petra (L) 2012 CZE Minižačky CSKV - Český skiklub Vysoké nad Jizerou
NP X Kuklíková Sofie (L) 2011 CZE Žákyně nejmladší 11 SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X Kurfiřt Jakub (M) 2008 CZE Žáci ml. 08 SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
X Lajdar Adam (M) 2006 CZE Žáci st. 06 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
X Lank Albert (M) 2007 CZE Žáci st. 07 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X Lederová Aneta (L) 2010 CZE Žákyně nejmladší 10 SKJA - SKI Janov - Bedřichov, z.s.
X Lehká Zora (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
X Lengyelová Klára (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 TJSE - TJ Semily
NP X Lodr Oliver (M) 2012 CZE Minižáčci SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
NP X Lukavec Albert (M) 2008 CZE Žáci ml. 08 LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
NP X Lukavec Kryštof (M) 2011 CZE Žáci nejmladší 11 LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
NP X Lukeš Jakub (M) 2011 CZE Žáci nejmladší 11 SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X Lukešová Natálie (L) 2009 CZE Žákyně ml. 09 SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X Luňáček Leoš (M) 2010 CZE Žáci nejmladší 10 TJTA - TJ Tanvald z.s.
NP X Luňáčková Laura (L) 2012 CZE Minižačky TJTA - TJ Tanvald z.s.
NP X Lutovská Beata (L) 2008 CZE Žákyně ml. 08 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
X Macoun František (M) 2006 CZE Žáci st. 06 SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
X Macounová Amálie (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X Mader Jan (M) 2008 CZE Žáci ml. 08 SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X Maderová Pavla (L) 2010 CZE Žákyně nejmladší 10 SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X Mach Jan (M) 2013 CZE Minižáčci JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X Machová Jana (L) 2010 CZE Žákyně nejmladší 10 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
X Mairich Filip (M) 2006 CZE Žáci st. 06 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
X Majorová Kateřina (L) 2006 CZE Žákyně st. 06 SKHA - Tělovýchovná jednota Jiskra Harrachov, z.s.
NP X Majorová Rozálie (L) 2009 CZE Žákyně ml. 09 SKHA - Tělovýchovná jednota Jiskra Harrachov, z.s.
NP X Mandlová Marie (L) 2008 CZE Žákyně ml. 08 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Mareček Mikuláš (M) 2010 CZE Žáci nejmladší 10 SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
X Marečková Julie (L) 2007 CZE Žákyně st. 07 SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X Marečková Olivie (L) 2009 CZE Žákyně ml. 09 SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X Mařas Jakub (M) 2010 CZE Žáci nejmladší 10 TJSE - TJ Semily
X Mařas Matěj (M) 2007 CZE Žáci st. 07 TJSE - TJ Semily
NP X Masnica Filip (M) 2008 CZE Žáci ml. 08 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
X Maťátková Kateřina (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
X Matějková Kateřina (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X Mazač Mikuláš (M) 2010 CZE Žáci nejmladší 10 SWSL - Tělovýchovná jednota Lučany nad Nisou, z.s.
X Mečíř Vojtěch (M) 2007 CZE Žáci st. 07 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Melich Kryštof (M) 2009 CZE Žáci ml. 09 TJTA - TJ Tanvald z.s.
NP X Melichová Beáta (L) 2011 CZE Žákyně nejmladší 11 TJTA - TJ Tanvald z.s.
NP X Mifka Vojtěch (M) 2007 CZE Žáci st. 07 TJSE - TJ Semily
X Míka Albert (M) 2006 CZE Žáci st. 06 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X Miksa Matěj (M) 2008 CZE Žáci ml. 08 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X Mikušová Adéla (L) 2011 CZE Žákyně nejmladší 11 TJTA - TJ Tanvald z.s.
NP X Mládková Anna (L) 2008 CZE Žákyně ml. 08 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Mohvaldová Anežka (L) 2011 CZE Žákyně nejmladší 11 HSKB - Hančův sportovní klub Benecko z.s.
NP X Mohvaldová Vendula (L) 2010 CZE Žákyně nejmladší 10 HSKB - Hančův sportovní klub Benecko z.s.
X Mučica Kryštof (M) 2007 CZE Žáci st. 07 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X MUNZAR Jiří (M) 2009 CZE Žáci ml. 09 JIJD - Tělovýchovná jednota Jiskra Josefův Důl, z.s.
NP X Nagyová Zuzana (L) 2008 CZE Žákyně ml. 08 SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
NP X Nebusová Norika (L) 2008 CZE Žákyně ml. 08 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Norba Denis (M) 2008 CZE Žáci ml. 08 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
X Nosek František (M) 2005 CZE Žáci st. 05 LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
NP X Nosková Marcela (L) 2008 CZE Žákyně ml. 08 LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
NP X Novák Viktor (M) 2007 CZE Žáci st. 07 SWSL - Tělovýchovná jednota Lučany nad Nisou, z.s.
NP X Nováková Amálie (L) 2008 CZE Žákyně ml. 08 TJTA - TJ Tanvald z.s.
NP X Nováková Dorotka (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 SKJA - SKI Janov - Bedřichov, z.s.
NP X Nováková Kristýna (L) 2008 CZE Žákyně ml. 08 SOVH - Tělocvičná jednota Sokol Velké Hamry I
NP X Nováková Marie (L) 2009 CZE Žákyně ml. 09 SWSL - Tělovýchovná jednota Lučany nad Nisou, z.s.
NP X Nováková Rozálie (L) 2010 CZE Žákyně nejmladší 10 TJTA - TJ Tanvald z.s.
NP X Novotný Dalibor (M) 2008 CZE Žáci ml. 08 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Novotný Marek (M) 2010 CZE Žáci nejmladší 10 LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
NP X Novotný Štěpán (M) 2006 CZE Žáci st. 06 TJSE - TJ Semily
NP X Pacholík Max (M) 2011 CZE Žáci nejmladší 11 STUD - Tělocvičná jednota Sokol Studenec
X Pávek Lukáš (M) 2007 CZE Žáci st. 07 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
X Pavlová Karolína (L) 2007 CZE Žákyně st. 07 STUD - Tělocvičná jednota Sokol Studenec
NP X Pecinová Veronika (L) 2010 CZE Žákyně nejmladší 10 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
X Pekárek Tomáš (M) 2007 CZE Žáci st. 07 LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
NP X Pelouch Adam (M) 2013 CZE Minižáčci JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X Pelouch Filip (M) 2011 CZE Žáci nejmladší 11 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X Pešatová Nikola (L) 2012 CZE Minižačky SOVH - Tělocvičná jednota Sokol Velké Hamry I
X Peštová Daniela (L) 2007 CZE Žákyně st. 07 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
X Petruželová Simona (L) 2007 CZE Žákyně st. 07 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
X Plachá Eliška (L) 2007 CZE Žákyně st. 07 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Plecháčová Nikola (L) 2009 CZE Žákyně ml. 09 SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X Plesl Josef (M) 2008 CZE Žáci ml. 08 SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
X Pokorná Ema (L) 2006 CZE Žákyně st. 06 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Pokorný Tomáš (M) 2008 CZE Žáci ml. 08 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
X PONDĚLÍKOVÁ Veronika (L) 2007 CZE Žákyně st. 07 JIJD - Tělovýchovná jednota Jiskra Josefův Důl, z.s.
NP X Porkert Tomáš (M) 2011 CZE Žáci nejmladší 11 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X Porkertová Eliška (L) 2013 CZE Minižačky JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X Porkertová Viktorie (L) 2009 CZE Žákyně ml. 09 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X Pražák Jáchym (M) 2011 CZE Žáci nejmladší 11 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X Preisslerová Karolína (L) 2010 CZE Žákyně nejmladší 10 SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X Procházka František (M) 2010 CZE Žáci nejmladší 10 SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
NP X Prokešová Adéla (L) 2009 CZE Žákyně ml. 09 SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
X Ptáček Jan (M) 2005 CZE Žáci st. 05 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X Půbal Matouš (M) 2008 CZE Žáci ml. 08 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
X Pučelík Štěpán (M) 2007 CZE Žáci st. 07 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
X Rajnochová Barbora (L) 2007 CZE Žákyně st. 07 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Rieger Marek (M) 2007 CZE Žáci st. 07 SPVR - TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA SPARTAK VRCHLABÍ, Z. S.
NP X Rožec Vít (M) 2010 CZE Žáci nejmladší 10 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X Rydvalová Viktorie (L) 2008 CZE Žákyně ml. 08 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X Rychtrová Gabriela (L) 2013 CZE Minižačky SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
X Řeháková Simona (L) 2007 CZE Žákyně st. 07 LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
X Řehoř Šimon (M) 2006 CZE Žáci st. 06 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X Řehořová Štěpánka (L) 2009 CZE Žákyně ml. 09 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
X Řezáč Aleš (M) 2007 CZE Žáci st. 07 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
X Salaba Jakub (M) 2006 CZE Žáci st. 06 SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X Salabová Pavlína (L) 2009 CZE Žákyně ml. 09 SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
X Savický Martin (M) 2007 CZE Žáci st. 07 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Savruk Lukáš (M) 2010 CZE Žáci nejmladší 10 SWSL - Tělovýchovná jednota Lučany nad Nisou, z.s.
X Segeš Viktor (M) 2006 CZE Žáci st. 06 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
X Serra Caroline (L) 2006 CZE Žákyně st. 06 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X Schäferová Magdaléna (L) 2008 CZE Žákyně ml. 08 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
X Schilte Filip (M) 2007 CZE Žáci st. 07 TJSE - TJ Semily
X Skladan Quido (M) 2006 CZE Žáci st. 06 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X Slavík Daniel (M) 2006 CZE Žáci st. 06 TJSE - TJ Semily
NP X Slavík Jakub (M) 2009 CZE Žáci ml. 09 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Slezáková Bára (L) 2010 CZE Žákyně nejmladší 10 SWSL - Tělovýchovná jednota Lučany nad Nisou, z.s.
NP X Slezáková Kristina (L) 2011 CZE Žákyně nejmladší 11 SWSL - Tělovýchovná jednota Lučany nad Nisou, z.s.
X Smejkal Adam (M) 2006 CZE Žáci st. 06 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
X Stach Martin (M) 2005 CZE Žáci st. 05 SKJA - SKI Janov - Bedřichov, z.s.
NP X Stará Klára (L) 2010 CZE Žákyně nejmladší 10 LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
NP X Suchardová Ella (L) 2009 CZE Žákyně ml. 09 SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
X Svoboda Martin (M) 2005 CZE Žáci st. 05 SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
X Syrovátková Linda (L) 2007 CZE Žákyně st. 07 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X Syrovátková Veronika (L) 2010 CZE Žákyně nejmladší 10 SWSL - Tělovýchovná jednota Lučany nad Nisou, z.s.
NP X Šedivý Josef (M) 2008 CZE Žáci ml. 08 STUD - Tělocvičná jednota Sokol Studenec
X Šercl Miroslav (M) 2005 CZE Žáci st. 05 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X Šercl Ondřej (M) 2009 CZE Žáci ml. 09 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X Ševčík Jan (M) 2010 CZE Žáci nejmladší 10 JIJD - Tělovýchovná jednota Jiskra Josefův Důl, z.s.
NP X Šimková Alena (L) 2009 CZE Žákyně ml. 09 LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
NP X Šimková Veronika (L) 2010 CZE Žákyně nejmladší 10 LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
NP X Šimůnková Emma (L) 2009 CZE Žákyně ml. 09 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X Široká Magdaléna (L) 2009 CZE Žákyně ml. 09 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
X Šírová Anna (L) 2006 CZE Žákyně st. 06 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Šírová Marie (L) 2009 CZE Žákyně ml. 09 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Šnytr Antonín (M) 2010 CZE Žáci nejmladší 10 SKJA - SKI Janov - Bedřichov, z.s.
NP X Šnytr Václav (M) 2008 CZE Žáci ml. 08 SKJA - SKI Janov - Bedřichov, z.s.
NP X Šochovský Vojtěch (M) 2012 CZE Minižáčci HSKB - Hančův sportovní klub Benecko z.s.
X Šourek Martin (M) 2007 CZE Žáci st. 07 SOVH - Tělocvičná jednota Sokol Velké Hamry I
NP X Šourková Helena (L) 2011 CZE Žákyně nejmladší 11 SOVH - Tělocvičná jednota Sokol Velké Hamry I
X Štefan Jan (M) 2005 CZE Žáci st. 05 STUD - Tělocvičná jednota Sokol Studenec
X Štefanová Markéta (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 STUD - Tělocvičná jednota Sokol Studenec
X ŠTEJFA Miroslav (M) 2007 CZE Žáci st. 07 JIJD - Tělovýchovná jednota Jiskra Josefův Důl, z.s.
NP X Štencl Vojtěch (M) 2008 CZE Žáci ml. 08 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Štolba Filip (M) 2012 CZE Minižáčci JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X Štolba Marek (M) 2012 CZE Minižáčci JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
X Štolba Roman (M) 2006 CZE Žáci st. 06 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X Štryncl Adam (M) 2009 CZE Žáci ml. 09 SWSL - Tělovýchovná jednota Lučany nad Nisou, z.s.
NP X Šulc Marek (M) 2011 CZE Žáci nejmladší 11 STUD - Tělocvičná jednota Sokol Studenec
NP X Švec Martin (M) 2011 CZE Žáci nejmladší 11 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X Švecová Karolína (L) 2013 CZE Minižačky JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X Šviha Ondřej (M) 2012 CZE Minižáčci LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
NP X Tandlerová Johana (L) 2008 CZE Žákyně ml. 08 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Tomášová Sára (L) 2008 CZE Žákyně ml. 08 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X Tomeš Roman (M) 2011 CZE Žáci nejmladší 11 SWSL - Tělovýchovná jednota Lučany nad Nisou, z.s.
NP X Trejbal Jakub (M) 2009 CZE Žáci ml. 09 STUD - Tělocvičná jednota Sokol Studenec
NP X Trejbal Vojtěch (M) 2008 CZE Žáci ml. 08 STUD - Tělocvičná jednota Sokol Studenec
X Tůmová Lucie (L) 2005 CZE Žákyně st. 05 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X Tůmová Martina (L) 2008 CZE Žákyně ml. 08 TJTA - TJ Tanvald z.s.
X Tynková Kateřina (L) 2006 CZE Žákyně st. 06 SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
NP X Uman Jakub (M) 2008 CZE Žáci ml. 08 SKHA - Tělovýchovná jednota Jiskra Harrachov, z.s.
NP X Uman Jaroslav (M) 2011 CZE Žáci nejmladší 11 SKHA - Tělovýchovná jednota Jiskra Harrachov, z.s.
NP X Valdmanová Anna (L) 2010 CZE Žákyně nejmladší 10 SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X Valeš Lukáš (M) 2011 CZE Žáci nejmladší 11 TJTA - TJ Tanvald z.s.
NP X Vanclová Jana (L) 2007 CZE Žákyně st. 07 STUD - Tělocvičná jednota Sokol Studenec
NP X Vaněček Michal (M) 2010 CZE Žáci nejmladší 10 SKHA - Tělovýchovná jednota Jiskra Harrachov, z.s.
NP X Vaněček Štěpán (M) 2013 CZE Minižáčci SKHA - Tělovýchovná jednota Jiskra Harrachov, z.s.
X Vaněčková Věra (L) 2007 CZE Žákyně st. 07 SKHA - Tělovýchovná jednota Jiskra Harrachov, z.s.
NP X Velecký Alexandr (M) 2008 CZE Žáci ml. 08 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
X Velecký Kryštof (M) 2006 CZE Žáci st. 06 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Vlk Ondřej (M) 2010 CZE Žáci nejmladší 10 SWSL - Tělovýchovná jednota Lučany nad Nisou, z.s.
NP X Vlková Anna (L) 2014 CZE Benjamínci L SWSL - Tělovýchovná jednota Lučany nad Nisou, z.s.
X Vyhlídková Sofie (L) 2007 CZE Žákyně st. 07 LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
X Zemánek Matěj (M) 2005 CZE Žáci st. 05 LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
NP X Zikmundová Elen (L) 2009 CZE Žákyně ml. 09 LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
NP X Zumr Pavel (M) 2007 CZE Žáci st. 07 TJSE - TJ Semily
X Zurynek Jan (M) 2006 CZE Žáci st. 06 SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
NP X Zurynek Tomáš (M) 2011 CZE Žáci nejmladší 11 SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
NP X Zurynková Lenka (L) 2009 CZE Žákyně ml. 09 SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
X Žalská Lucie (L) 2007 CZE Žákyně st. 07 SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
Filtru odpovídá 344 závodníků.