Home Závody a výsledky

Seznam přihlášených - Krajský pohár

Jméno Klub Závod
Věk. kat. Země Seskupit:
Pohlaví
Pozn. Jméno Ročník Země Věk. kat. Klub
NP X Babič Antonín (M) 2007 CZE Žáci starší LSDB - Lyžařský spolek při Základní a mateřské škole v Dolní Branné
NP X Bečvář Jakub (M) 2005 CZE Žáci starší SKSK - Wikov SKI Skuhrov nad Bělou, z.s.
NP X Bednář Nicholas (M) 2012 CZE Minižáčci TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
NP X Bednář William (M) 2009 CZE Žáci mladší TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
NP X Beneš Marek (M) 2008 CZE Žáci mladší SKSK - Wikov SKI Skuhrov nad Bělou, z.s.
NP X Beran Jan (M) 1983 CZE Muži a junioři SKIP - SKI Police nad Metují, z.s.
NP X Beran Matěj František (M) 2010 CZE Žáci nejmladší SKIP - SKI Police nad Metují, z.s.
NP X Beranová Eliška Anna (L) 2012 CZE Minižačky SKIP - SKI Police nad Metují, z.s.
NP X Beranová Sára (L) 2009 CZE Žákyně mladší SKIP - SKI Police nad Metují, z.s.
NP X Bergr Tomáš (M) 1971 CZE Muži a junioři LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
X Bezušková Leontýna (L) 2005 CZE Žákyně starší SKIP - SKI Police nad Metují, z.s.
X Bímanová Aneta (L) 2007 CZE Žákyně starší TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
X Bímanová Eliška (L) 2005 CZE Žákyně starší TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
X Binar Jáchym (M) 2007 CZE Žáci starší SKIP - SKI Police nad Metují, z.s.
NP X Blažejová Anita (L) 2012 CZE Minižačky LSDB - Lyžařský spolek při Základní a mateřské škole v Dolní Branné
NP X Blažek Matěj (M) 2009 CZE Žáci mladší SASM - Sportovní akademie Špindlerův Mlýn, z. ú.
NP X Blažková Monika (L) 2009 CZE Žákyně mladší SKJA - SKI Janov - Bedřichov, z.s.
NP X Brát Kryštof (M) 2008 CZE Žáci mladší SKIP - SKI Police nad Metují, z.s.
X Brátová Barbora (L) 2006 CZE Žákyně starší SKIP - SKI Police nad Metují, z.s.
NP X Brátová Kristýna (L) 2012 CZE Minižačky SKIP - SKI Police nad Metují, z.s.
NP X Buryšek Matyáš (M) 2008 CZE Žáci mladší TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
NP X Cink Antonín (M) 2012 CZE Minižáčci SKIP - SKI Police nad Metují, z.s.
NP X Cupák Šimon (M) 2011 CZE Žáci nejmladší SPVR - TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA SPARTAK VRCHLABÍ, Z. S.
NP X Cupáková Johana (L) 2008 CZE Žákyně mladší SPVR - TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA SPARTAK VRCHLABÍ, Z. S.
NP X Čada Tomáš (M) 1964 CZE Muži a junioři SKIP - SKI Police nad Metují, z.s.
X Černá Veronika (L) 2005 CZE Žákyně starší TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
NP X Červinková Sára (L) 2007 CZE Žákyně starší SPVR - TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA SPARTAK VRCHLABÍ, Z. S.
X Doležal Jakub (M) 2006 CZE Žáci starší SPVR - TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA SPARTAK VRCHLABÍ, Z. S.
NP X Doležalová Tereza (L) 2008 CZE Žákyně mladší BKLM - Borský klub lyžařů Machov z.s.
NP X Drha Jakub (M) 2014 CZE Benjamínci M SPVR - TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA SPARTAK VRCHLABÍ, Z. S.
NP X Drha Jan (M) 2013 CZE Minižáčci SPVR - TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA SPARTAK VRCHLABÍ, Z. S.
NP X Drhová Eva (L) 2008 CZE Žákyně mladší SPVR - TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA SPARTAK VRCHLABÍ, Z. S.
NP X Drtinová Adéla (L) 2012 CZE Minižačky TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
NP X Ducháč Patrik (M) 2010 CZE Žáci nejmladší BKLM - Borský klub lyžařů Machov z.s.
NP X Ducháč Vítek (M) 2012 CZE Minižáčci BKLM - Borský klub lyžařů Machov z.s.
X Ducháčová Ema (L) 2006 CZE Žákyně starší BKLM - Borský klub lyžařů Machov z.s.
NP X Dvorský Antonín (M) 2013 CZE Minižáčci TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
NP X Erlebachová Jitka (L) 2008 CZE Žákyně mladší LSDB - Lyžařský spolek při Základní a mateřské škole v Dolní Branné
NP X Fišková Emílie (L) 2010 CZE Žákyně nejmladší LSDB - Lyžařský spolek při Základní a mateřské škole v Dolní Branné
NP X Fišnar Hynek (M) 2008 CZE Žáci mladší SPVR - TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA SPARTAK VRCHLABÍ, Z. S.
NP X Fišnarová Hana (L) 2010 CZE Žákyně nejmladší SPVR - TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA SPARTAK VRCHLABÍ, Z. S.
X Forbelská Lenka (L) 2006 CZE Žákyně starší LSDB - Lyžařský spolek při Základní a mateřské škole v Dolní Branné
NP X Forbelský Michal (M) 2009 CZE Žáci mladší LSDB - Lyžařský spolek při Základní a mateřské škole v Dolní Branné
X Gultová Aneta (L) 2006 CZE Žákyně starší BKLM - Borský klub lyžařů Machov z.s.
NP X Gultová Eliška (L) 2009 CZE Žákyně mladší BKLM - Borský klub lyžařů Machov z.s.
NP X Hamáček Matěj (M) 2011 CZE Žáci nejmladší TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
NP X Havlíček Jakub (M) 2009 CZE Žáci mladší LSDB - Lyžařský spolek při Základní a mateřské škole v Dolní Branné
NP X Havlíčková Adéla (L) 2013 CZE Minižačky LSDB - Lyžařský spolek při Základní a mateřské škole v Dolní Branné
NP X Havlíčková Kateřina (L) 2008 CZE Žákyně mladší LSDB - Lyžařský spolek při Základní a mateřské škole v Dolní Branné
NP X Hladká Anna (L) 2010 CZE Žákyně nejmladší SPVR - TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA SPARTAK VRCHLABÍ, Z. S.
NP X Holada Martin (M) 2009 CZE Žáci mladší TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
NP X Holadová Anna (L) 2008 CZE Žákyně mladší TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
NP X Holíková Veronika (L) 2008 CZE Žákyně mladší SKSK - Wikov SKI Skuhrov nad Bělou, z.s.
NP X Holubec Kryštof (M) 2012 CZE Minižáčci SPVR - TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA SPARTAK VRCHLABÍ, Z. S.
NP X Homolka Petr (M) 2012 CZE Minižáčci TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
NP X Horká Lucie (L) 2009 CZE Žákyně mladší TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
NP X Hornych Ivan (M) 2011 CZE Žáci nejmladší SKIP - SKI Police nad Metují, z.s.
NP X Hornych Oldřich (M) 2009 CZE Žáci mladší SKIP - SKI Police nad Metují, z.s.
NP X Hrnčířová Denisa (L) 2010 CZE Žákyně nejmladší BKLM - Borský klub lyžařů Machov z.s.
NP X Hromádková Elen (L) 2010 CZE Žákyně nejmladší TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
NP X Hron Antonín (M) 2005 CZE Žáci starší SPVR - TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA SPARTAK VRCHLABÍ, Z. S.
NP X Hron Vilém (M) 2007 CZE Žáci starší SPVR - TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA SPARTAK VRCHLABÍ, Z. S.
NP X Hrůša Ondřej (M) 2009 CZE Žáci mladší SKIP - SKI Police nad Metují, z.s.
NP X Hůlka Lukáš (M) 2011 CZE Žáci nejmladší SPVR - TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA SPARTAK VRCHLABÍ, Z. S.
NP X Hůlka Vít (M) 2010 CZE Žáci nejmladší SKIP - SKI Police nad Metují, z.s.
NP X Hůlková Adéla (L) 2010 CZE Žákyně nejmladší SKIP - SKI Police nad Metují, z.s.
NP X Hůlková Kamila (L) 2008 CZE Žákyně mladší SPVR - TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA SPARTAK VRCHLABÍ, Z. S.
NP X Janata František (M) 2003 CZE Dorostenci starší LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
NP X Jandurová Lucie (L) 2007 CZE Žákyně starší SPVR - TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA SPARTAK VRCHLABÍ, Z. S.
NP X Jandurová Veronika (L) 2009 CZE Žákyně mladší SPVR - TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA SPARTAK VRCHLABÍ, Z. S.
NP X Jebavá Veronika (L) 2011 CZE Žákyně nejmladší LSDB - Lyžařský spolek při Základní a mateřské škole v Dolní Branné
NP X Jelen Lukáš (M) 2007 CZE Žáci starší SKSK - Wikov SKI Skuhrov nad Bělou, z.s.
X Jelenová Tereza (L) 2005 CZE Žákyně starší SKSK - Wikov SKI Skuhrov nad Bělou, z.s.
X Jindra Vojtěch (M) 2005 CZE Žáci starší TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
X Jindrová Alžběta (L) 2007 CZE Žákyně starší TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
NP X Jiránek Vojtěch (M) 2011 CZE Žáci nejmladší LSDB - Lyžařský spolek při Základní a mateřské škole v Dolní Branné
NP X Johan Marek (M) 2009 CZE Žáci mladší TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
NP X John Jan (M) 2005 CZE Žáci starší BKLM - Borský klub lyžařů Machov z.s.
NP X Jon josef (M) 2009 CZE Žáci mladší SPVR - TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA SPARTAK VRCHLABÍ, Z. S.
NP X Klímová Lucie (L) 2009 CZE Žákyně mladší SKIP - SKI Police nad Metují, z.s.
NP X Konrátová Nela (L) 2009 CZE Žákyně mladší BKLM - Borský klub lyžařů Machov z.s.
NP X Kornfeldová Amálie (L) 2011 CZE Žákyně nejmladší TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
X Kotyková Tereza (L) 2007 CZE Žákyně starší LSDB - Lyžařský spolek při Základní a mateřské škole v Dolní Branné
NP X Kracíková Kristýna (L) 2012 CZE Minižačky SPVR - TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA SPARTAK VRCHLABÍ, Z. S.
NP X Kráčmarová Anna (L) 2009 CZE Žákyně mladší BKLM - Borský klub lyžařů Machov z.s.
NP X Kráčmarová Michaela (L) 2012 CZE Minižačky BKLM - Borský klub lyžařů Machov z.s.
NP X Králíková Anna (L) 2010 CZE Žákyně nejmladší TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
X Křepela Jan (M) 2007 CZE Žáci starší SKSK - Wikov SKI Skuhrov nad Bělou, z.s.
NP X Křepela Jiří (M) 2011 CZE Žáci nejmladší SKSK - Wikov SKI Skuhrov nad Bělou, z.s.
NP X Kuba Matyáš (M) 2008 CZE Žáci mladší SPVR - TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA SPARTAK VRCHLABÍ, Z. S.
X Kubíčková Zuzana (L) 2004 CZE Dorostenky mladší SKSK - Wikov SKI Skuhrov nad Bělou, z.s.
NP X Kudlej Radim (M) 2007 CZE Žáci starší TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
NP X Kudlej Štěpán (M) 2007 CZE Žáci starší TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
NP X Kulhánek Lukáš (M) 2006 CZE Žáci starší SPVR - TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA SPARTAK VRCHLABÍ, Z. S.
NP X Kunčíková Ella (L) 2007 CZE Žákyně starší SPVR - TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA SPARTAK VRCHLABÍ, Z. S.
NP X Kunčíková Magdalena (L) 2010 CZE Žákyně nejmladší SPVR - TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA SPARTAK VRCHLABÍ, Z. S.
NP X Kysela Jiří (M) 2013 CZE Minižáčci TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
NP X Kysela Vojtěch (M) 2010 CZE Žáci nejmladší TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
NP X Lehká Adéla (L) 2011 CZE Žákyně nejmladší LSDB - Lyžařský spolek při Základní a mateřské škole v Dolní Branné
NP X Liskovská Hana (L) 2012 CZE Minižačky SKIP - SKI Police nad Metují, z.s.
NP X Liskovský Václav (M) 2009 CZE Žáci mladší SKIP - SKI Police nad Metují, z.s.
NP X Mach Jiří (M) 2009 CZE Žáci mladší TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
X Mach Lukáš (M) 2004 CZE Dorostenci mladší LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
X Maidl Šimon (M) 2004 CZE Dorostenci mladší SKSK - Wikov SKI Skuhrov nad Bělou, z.s.
X Maidl Štěpán (M) 2004 CZE Dorostenci mladší SKSK - Wikov SKI Skuhrov nad Bělou, z.s.
NP X Mánek Filip (M) 2010 CZE Žáci nejmladší TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
NP X Marešová Andrea (L) 2005 CZE Žákyně starší SKIP - SKI Police nad Metují, z.s.
NP X Materna Sebastian (M) 2008 CZE Žáci mladší SPVR - TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA SPARTAK VRCHLABÍ, Z. S.
X Matoulek Jiří (M) 2006 CZE Žáci starší TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
NP X Matoulek Tomáš (M) 2009 CZE Žáci mladší TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
NP X Mečířová Marie (L) 2014 CZE Benjamínci L DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Mejsnar Vojtěch (M) 2008 CZE Žáci mladší LSDB - Lyžařský spolek při Základní a mateřské škole v Dolní Branné
NP X Mejsnarová Barbora (L) 2012 CZE Minižačky LSDB - Lyžařský spolek při Základní a mateřské škole v Dolní Branné
X Melichar Pavel (M) 2007 CZE Žáci starší TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
NP X Menoušek Matyáš (M) 2006 CZE Žáci starší SPVR - TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA SPARTAK VRCHLABÍ, Z. S.
NP X Menoušková Tereza (L) 2009 CZE Žákyně mladší SPVR - TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA SPARTAK VRCHLABÍ, Z. S.
NP X Michálková Adriana (L) 2012 CZE Minižačky SKIP - SKI Police nad Metují, z.s.
X Michlová Adéla (L) 2007 CZE Žákyně starší SKSK - Wikov SKI Skuhrov nad Bělou, z.s.
NP X Michlová Tereza (L) 2010 CZE Žákyně nejmladší SKSK - Wikov SKI Skuhrov nad Bělou, z.s.
X Mitterwald Patrik (M) 2007 CZE Žáci starší SKIP - SKI Police nad Metují, z.s.
NP X Mitterwald Petr (M) 2009 CZE Žáci mladší SKIP - SKI Police nad Metují, z.s.
NP X Mitterwaldová Alice (L) 2009 CZE Žákyně mladší SKIP - SKI Police nad Metují, z.s.
X Mračková Lucie (L) 2005 CZE Žákyně starší TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
NP X Mrůzek Šimon (M) 2011 CZE Žáci nejmladší SPVR - TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA SPARTAK VRCHLABÍ, Z. S.
X Nesládek Tomáš (M) 2007 CZE Žáci starší TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
NP X Novotná Dominika (L) 2011 CZE Žákyně nejmladší SPVR - TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA SPARTAK VRCHLABÍ, Z. S.
NP X Novotný Jan (M) 2009 CZE Žáci mladší TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
NP X Novotný Ondřej (M) 2011 CZE Žáci nejmladší TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
X Pekárková Zuzana (L) 2007 CZE Žákyně starší SKSK - Wikov SKI Skuhrov nad Bělou, z.s.
X Pešina Jakub (M) 2004 CZE Dorostenci mladší SKIP - SKI Police nad Metují, z.s.
X Pešina Jan (M) 2006 CZE Žáci starší SKIP - SKI Police nad Metují, z.s.
X Peterková Eliška (L) 2005 CZE Žákyně starší LSDB - Lyžařský spolek při Základní a mateřské škole v Dolní Branné
X Pilná Radka (L) 2006 CZE Žákyně starší SKSK - Wikov SKI Skuhrov nad Bělou, z.s.
NP X Plecháčová Ilona (L) 2006 CZE Žákyně starší SPVR - TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA SPARTAK VRCHLABÍ, Z. S.
NP X Pohl Jan (M) 1976 CZE Muži a junioři SKIP - SKI Police nad Metují, z.s.
NP X Pohl Jindřich (M) 2012 CZE Minižáčci SKIP - SKI Police nad Metují, z.s.
X Pohlová Adéla (L) 2007 CZE Žákyně starší SKIP - SKI Police nad Metují, z.s.
NP X Pohlová Matylda (L) 2009 CZE Žákyně mladší SKIP - SKI Police nad Metují, z.s.
NP X Polonská Eliška (L) 2007 CZE Žákyně starší SPVR - TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA SPARTAK VRCHLABÍ, Z. S.
NP X Polonská Julie Agnes (L) 2013 CZE Minižačky SPVR - TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA SPARTAK VRCHLABÍ, Z. S.
NP X Poprach Vladimír (M) 2009 CZE Žáci mladší TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
NP X Poprachová Hana (L) 2010 CZE Žákyně nejmladší TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
NP X Rieger Marek (M) 2007 CZE Žáci starší SPVR - TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA SPARTAK VRCHLABÍ, Z. S.
X Řehák Ondřej (M) 2004 CZE Dorostenci mladší LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
X Řídilová Klára (L) 2006 CZE Žákyně starší LSDB - Lyžařský spolek při Základní a mateřské škole v Dolní Branné
NP X Shorný Mikuláš (M) 2008 CZE Žáci mladší TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
X Síč Alexandr (M) 2006 CZE Žáci starší TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
NP X Síč Oliver (M) 2009 CZE Žáci mladší TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
NP X Simbartl Eduard (M) 2006 CZE Žáci starší SPVR - TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA SPARTAK VRCHLABÍ, Z. S.
NP X Simbartl Richard (M) 2009 CZE Žáci mladší SPVR - TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA SPARTAK VRCHLABÍ, Z. S.
NP X Skálová Renata (L) 2008 CZE Žákyně mladší SKSK - Wikov SKI Skuhrov nad Bělou, z.s.
X Srnová Barbora (L) 2006 CZE Žákyně starší LSDB - Lyžařský spolek při Základní a mateřské škole v Dolní Branné
X Stejskalová Vanda (L) 2006 CZE Žákyně starší TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
NP X Strnad František (M) 2013 CZE Minižáčci BKLM - Borský klub lyžařů Machov z.s.
NP X Strnad Václav (M) 2011 CZE Žáci nejmladší BKLM - Borský klub lyžařů Machov z.s.
NP X Strnádek Hugo (M) 2008 CZE Žáci mladší SPVR - TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA SPARTAK VRCHLABÍ, Z. S.
NP X Strnádek Jan (M) 2011 CZE Žáci nejmladší SPVR - TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA SPARTAK VRCHLABÍ, Z. S.
NP X Strnadová Anežka (L) 2015 CZE Benjamínci L BKLM - Borský klub lyžařů Machov z.s.
NP X Strnadová Natálie (L) 2010 CZE Žákyně nejmladší TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
NP X Stuchlík Jakub (M) 2009 CZE Žáci mladší SKIP - SKI Police nad Metují, z.s.
NP X Stuchlík Šimon (M) 2012 CZE Minižáčci SKIP - SKI Police nad Metují, z.s.
NP X Sulzbacher Vojtěch (M) 2010 CZE Žáci nejmladší SKIP - SKI Police nad Metují, z.s.
NP X Svoboda Michal (M) 2011 CZE Žáci nejmladší LSDB - Lyžařský spolek při Základní a mateřské škole v Dolní Branné
NP X Šabata František (M) 2009 CZE Žáci mladší SKSK - Wikov SKI Skuhrov nad Bělou, z.s.
NP X Šimůnková Lucie (L) 2009 CZE Žákyně mladší LSDB - Lyžařský spolek při Základní a mateřské škole v Dolní Branné
NP X Šír Martin (M) 2008 CZE Žáci mladší ASCR - Athletic Ski Club Rozsochy
NP X Šretr Oskar (M) 2012 CZE Minižáčci TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
NP X Šretrová Eliška (L) 2010 CZE Žákyně nejmladší TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
X Šrůtková Barbora (L) 2007 CZE Žákyně starší BKLM - Borský klub lyžařů Machov z.s.
NP X Šrůtková Vendula (L) 2009 CZE Žákyně mladší BKLM - Borský klub lyžařů Machov z.s.
NP X Teichmanová Michaela (L) 2007 CZE Žákyně starší SPVR - TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA SPARTAK VRCHLABÍ, Z. S.
NP X Tejmlová Týna (L) 2012 CZE Minižačky LSDB - Lyžařský spolek při Základní a mateřské škole v Dolní Branné
NP X Tomášková Karolína (L) 2009 CZE Žákyně mladší SPVR - TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA SPARTAK VRCHLABÍ, Z. S.
NP X Troutnar Václav (M) 2009 CZE Žáci mladší SKIP - SKI Police nad Metují, z.s.
X Troutnarová Jarmila (L) 2006 CZE Žákyně starší SKIP - SKI Police nad Metují, z.s.
NP X Tuček Matěj (M) 2012 CZE Minižáčci SKIP - SKI Police nad Metují, z.s.
X Tureček Ondřej (M) 2005 CZE Žáci starší TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
NP X Turečková Marie (L) 2009 CZE Žákyně mladší TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
NP X Vagenknecht Lukáš (M) 2010 CZE Žáci nejmladší TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
NP X Valenta Jakub (M) 2008 CZE Žáci mladší SKSK - Wikov SKI Skuhrov nad Bělou, z.s.
NP X Vaněk David (M) 2009 CZE Žáci mladší BKLM - Borský klub lyžařů Machov z.s.
X Vaníček Viktor (M) 2007 CZE Žáci starší LSDB - Lyžařský spolek při Základní a mateřské škole v Dolní Branné
NP X Vaníčková Zuzana (L) 2009 CZE Žákyně mladší LSDB - Lyžařský spolek při Základní a mateřské škole v Dolní Branné
X Vašátko Jan (M) 2005 CZE Žáci starší SKSK - Wikov SKI Skuhrov nad Bělou, z.s.
X Vašátko Marek (M) 2001 CZE Muži a junioři SKSK - Wikov SKI Skuhrov nad Bělou, z.s.
X Verner Ondřej (M) 2006 CZE Žáci starší SKSK - Wikov SKI Skuhrov nad Bělou, z.s.
NP X Vernerová Anežka (L) 2007 CZE Žákyně starší SKIP - SKI Police nad Metují, z.s.
NP X Vik Samuel (M) 2007 CZE Žáci starší SKIP - SKI Police nad Metují, z.s.
NP X Vítek Tomáš (M) 2008 CZE Žáci mladší SKIP - SKI Police nad Metují, z.s.
NP X Zelenka Matěj (M) 2010 CZE Žáci nejmladší TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
NP X Zuzánková Anna (L) 2011 CZE Žákyně nejmladší SPVR - TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA SPARTAK VRCHLABÍ, Z. S.
Filtru odpovídá 191 závodníků.