Home Závody a výsledky

Seznam přihlášených - Krajský přebor MSK-Lamont classic (veřejný závod)

Jméno Klub Závod
Věk. kat. Země Seskupit:
Pohlaví
Pozn. Jméno Ročník Země Věk. kat. Klub
NP X Antoš Lukáš (M) 2006 CZE Žáci starší ---
NP X Bandik Jan (M) 2008 CZE Žáci mladší FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník z.s.
NP X Barusel František (M) 2007 CZE Žáci starší RDRY - SKI Klub RD Rýmařov
NP X Barusel Jakub (M) 2010 CZE Žáci nejmladší RDRY - SKI Klub RD Rýmařov
X Baslar Ondřej (M) 2004 CZE Dorostenci mladší RDRY - SKI Klub RD Rýmařov
X Bráblík Michal (M) 1998 CZE Muži a junioři FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník z.s.
X Casciani Eduard (M) 2005 CZE Žáci starší RDRY - SKI Klub RD Rýmařov
X Cenek Tomáš (M) 2007 CZE Žáci starší FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník z.s.
X Černoch Oskar (M) 2007 CZE Žáci starší FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník z.s.
NP X Dušková Dominika (L) 2008 CZE Žákyně mladší KHBR - TJ Břidličná, z.s.
X Fryblík Jakub (M) 2004 CZE Dorostenci mladší RDRY - SKI Klub RD Rýmařov
X Fryblík Matěj (M) 2007 CZE Žáci starší RDRY - SKI Klub RD Rýmařov
NP X Fryblíková Anna (L) 2011 CZE Žákyně nejmladší RDRY - SKI Klub RD Rýmařov
NP X Gajdoš Matěj (M) 2009 CZE Žáci mladší FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník z.s.
NP X Grussová Karolína (L) 2010 CZE Žákyně nejmladší KHBR - TJ Břidličná, z.s.
NP X Holá Veronika (L) 2010 CZE Žákyně nejmladší KHBR - TJ Břidličná, z.s.
NP X Holková Eliška (L) 2005 CZE Žákyně starší KHBR - TJ Břidličná, z.s.
NP X Holý Štěpán (M) 2008 CZE Žáci mladší KHBR - TJ Břidličná, z.s.
NP X Horňáčková Kateřina (L) 2004 CZE Dorostenky mladší KHBR - TJ Břidličná, z.s.
X Kobák Jakub (M) 2006 CZE Žáci starší RDRY - SKI Klub RD Rýmařov
NP X Kouřilová Julie (L) 2008 CZE Žákyně mladší FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník z.s.
NP X Kozáček Michal (M) 2004 CZE Dorostenci mladší KHBR - TJ Břidličná, z.s.
NP X Krečmer Filip (M) 2009 CZE Žáci mladší RDRY - SKI Klub RD Rýmařov
NP X Krečmer Petr (M) 2008 CZE Žáci mladší KHBR - TJ Břidličná, z.s.
NP X Kupka Mikuláš (M) 2008 CZE Žáci mladší FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník z.s.
NP X Lemstrová Ellen Joy (L) 2010 CZE Žákyně nejmladší RDRY - SKI Klub RD Rýmařov
NP X Lemstrová Esther Petra (L) 2012 CZE Minižačky RDRY - SKI Klub RD Rýmařov
NP X Lemstrová Eva Grace (L) 2008 CZE Žákyně mladší RDRY - SKI Klub RD Rýmařov
X Macurová Bára (L) 2006 CZE Žákyně starší FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník z.s.
X Medek Jakub (M) 2002 CZE Dorostenci starší FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník z.s.
NP X Měrka Štěpán (M) 2008 CZE Žáci mladší KHBR - TJ Břidličná, z.s.
NP X Měrka Tomáš (M) 2003 CZE Dorostenci starší KHBR - TJ Břidličná, z.s.
NP X Mudrová Beáta (L) 2009 CZE Žákyně mladší FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník z.s.
NP X Novák Neiry Tess (L) 2010 CZE Žákyně nejmladší KHBR - TJ Břidličná, z.s.
NP X Poláková Anežka Anna (L) 2008 CZE Žákyně mladší KHBR - TJ Břidličná, z.s.
NP X Poledna Jan (M) 2006 CZE Žáci starší KHBR - TJ Břidličná, z.s.
NP X Poledna Ondřej (M) 2003 CZE Dorostenci starší KHBR - TJ Břidličná, z.s.
X Poulíková Karolína (L) 2000 CZE Ženy a juniorky FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník z.s.
NP X Repáň Jan (M) 2005 CZE Žáci starší KHBR - TJ Břidličná, z.s.
NP X Rožňáková Veronika (L) 2008 CZE Žákyně mladší RDRY - SKI Klub RD Rýmařov
X Sázel František (M) 2005 CZE Žáci starší RDRY - SKI Klub RD Rýmařov
X Sázel Marek (M) 2007 CZE Žáci starší RDRY - SKI Klub RD Rýmařov
X Sedlář Tomáš (M) 2004 CZE Dorostenci mladší RDRY - SKI Klub RD Rýmařov
X Slováková Klára (L) 2005 CZE Žákyně starší RDRY - SKI Klub RD Rýmařov
X Steiger Alexandr (M) 2006 CZE Žáci starší FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník z.s.
X Strouhal Jakub (M) 2001 CZE Muži a junioři FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník z.s.
X Strouhalová Anna (L) 2001 CZE Ženy a juniorky FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník z.s.
NP X Svatoň Roman (M) 2007 CZE Žáci starší RDRY - SKI Klub RD Rýmařov
NP X Svatoňová Monika (L) 2012 CZE Minižačky RDRY - SKI Klub RD Rýmařov
NP X Svoboda Pavel (M) 2007 CZE Žáci starší FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník z.s.
NP X Válková Veronika (L) 2009 CZE Žákyně mladší FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník z.s.
NP X Vinohradník Jan (M) 2008 CZE Žáci mladší RDRY - SKI Klub RD Rýmařov
X Vinohradníková Amálie (L) 2005 CZE Žákyně starší RDRY - SKI Klub RD Rýmařov
X Vrbovský Benjamin (M) 2002 CZE Dorostenci starší FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník z.s.
NP X Vršanová Julie (L) 2008 CZE Žákyně mladší FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník z.s.
NP X Vystrčil Jakub (M) 2008 CZE Žáci mladší RDRY - SKI Klub RD Rýmařov
NP X Vystrčil Kryštof (M) 2012 CZE Minižáčci RDRY - SKI Klub RD Rýmařov
NP X Záhorec Jonáš (M) 2009 CZE Žáci mladší FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník z.s.
NP X Zahradníková Petra (L) 2008 CZE Žákyně mladší RDRY - SKI Klub RD Rýmařov
NP X Žáková Barbora (L) 2008 CZE Žákyně mladší FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník z.s.
X Žalčík Kim (M) 1999 CZE Muži a junioři FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník z.s.
Filtru odpovídá 61 závodníků.