Home Závody a výsledky

Seznam přihlášených - M-ČR KL Liberec - Vesec

Jméno Klub Závod
Věk. kat. Země Seskupit:
Pohlaví
Pozn. Jméno Ročník Země Věk. kat. Klub
NP X X Abrahám Luděk (M) 2002 CZE Muži a junioři SPLE - TJ Spartak Letohrad
NP X X Augsten Jakub (M) 2001 CZE Muži a junioři SGJB - KLUB LYŽOVÁNÍ PŘI SPORTOVNÍM GYMNÁZIU JABLONEC NAD NISOU, z. s.
NP X X Bajčíková Anna (L) 2005 CZE Dorostenky mladší SKVM - SKI KLUB Valašské Meziříčí, z.s.
NP X X Bajčíková Ema (L) 2002 CZE Ženy a juniorky SKVM - SKI KLUB Valašské Meziříčí, z.s.
NP X X Bajzíková Anna (L) 2004 CZE Dorostenky starší SKVM - SKI KLUB Valašské Meziříčí, z.s.
NP X X Bauer Matyáš (M) 2004 CZE Dorostenci starší SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
NP X X Bełz Szymon (M) 2005 POL Dorostenci mladší ---
NP X X Beranová Tereza (L) 1998 CZE Ženy a juniorky TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
NP X X Berger Ondřej (M) 2004 CZE Dorostenci starší STUD - Tělocvičná jednota Sokol Studenec
NP X X Beroušková Barbora (L) 2000 CZE Ženy a juniorky SCPL - SPORT CLUB PLZEŇ, z. s.
NP X X Bešta Mikuláš (M) 2005 CZE Dorostenci mladší SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
NP X X Bešta Václav (M) 2002 CZE Muži a junioři SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
NP X X Bezubka Kacper (M) 2004 POL Dorostenci starší ---
NP X X Bímanová Eliška (L) 2005 CZE Dorostenky mladší TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
NP X X Bouček Lukáš (M) 2005 CZE Dorostenci mladší TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
NP X X Břečková Aneta (L) 2002 CZE Ženy a juniorky JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X X BYRTUS Jolanta (L) 2001 CZE Ženy a juniorky FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník z.s.
NP X X Cenková Ema (L) 2005 CZE Dorostenky mladší FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník z.s.
NP X X Cvrčková Ines (L) 2004 CZE Dorostenky starší JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X X Decker Vojtěch (M) 2004 CZE Dorostenci starší SCPL - SPORT CLUB PLZEŇ, z. s.
NP X X Doležalová Diana (L) 2004 CZE Dorostenky starší SCPL - SPORT CLUB PLZEŇ, z. s.
NP X X Ďoubalíková Adéla (L) 2005 CZE Dorostenky mladší SGJB - KLUB LYŽOVÁNÍ PŘI SPORTOVNÍM GYMNÁZIU JABLONEC NAD NISOU, z. s.
NP X X Drbohlav Matěj (M) 2003 CZE Dorostenci starší SKPJ - SKP KORNSPITZ Jablonec z.s.
NP X X Dušková Anna (L) 2003 CZE Dorostenky starší SKPJ - SKP KORNSPITZ Jablonec z.s.
NP X X Dvorská Alžběta (L) 2004 CZE Dorostenky starší TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
NP X X Dvorská Karolína (L) 2004 CZE Dorostenky starší DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X X Eliáš David (M) 2005 CZE Dorostenci mladší SOSY - SKI Sokol Stachy
NP X X Fugiel Kacper (M) 2003 POL Dorostenci starší ---
NP X X Gašek Matouš (M) 2004 CZE Dorostenci starší DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X X Gotvaldová Kateřina (L) 2003 CZE Dorostenky starší SKPJ - SKP KORNSPITZ Jablonec z.s.
NP X X Gregor Jan (M) 2004 CZE Dorostenci starší SPLE - TJ Spartak Letohrad
NP X X Hájek Jan (M) 2002 CZE Muži a junioři NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
NP X X Hák Petr (M) 2003 CZE Dorostenci starší KRVR - Tělovýchovná jednota středisko vrcholového sportu Krkonoše z.s.
NP X X Harakalová Kateřina (L) 2005 CZE Dorostenky mladší SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
NP X X Hasman Marek (M) 2002 CZE Muži a junioři SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X X Hašek Adam (M) 2001 CZE Muži a junioři SCPL - SPORT CLUB PLZEŇ, z. s.
NP X X Hellmich Jonáš (M) 2005 CZE Dorostenci mladší DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X X Honsa Antonín (M) 2003 CZE Dorostenci starší SKSV - SKI KLUB ŠUMAVA VIMPERK, z.s.
NP - X Hornig Vítězslav (M) 1999 CZE Muži a junioři SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X X Horník Kryštof (M) 2003 CZE Dorostenci starší FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník z.s.
NP X X Hozák Daniel Oskar (M) 2003 CZE Dorostenci starší SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
NP X X Hübnerová Karolína (L) 2005 CZE Dorostenky mladší SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
NP X X Hujerová Eliška (L) 2001 CZE Ženy a juniorky JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP - X Hujerová Tereza (L) 1998 CZE Ženy a juniorky JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X X Chalupný David (M) 2005 CZE Dorostenci mladší SKSV - SKI KLUB ŠUMAVA VIMPERK, z.s.
NP X X Cheba Adrian (M) 1993 POL Muži a junioři ---
NP X X Janalík Daniel (M) 2003 CZE Dorostenci starší DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X X Janíčková Barbora (L) 2003 CZE Dorostenky starší NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
NP X X Jarecki Piotr (M) 2003 POL Dorostenci starší ---
NP X X Ježková Matilda (L) 2004 CZE Dorostenky starší TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
NP X X Jiránek Ondřej (M) 2004 CZE Dorostenci starší SKPJ - SKP KORNSPITZ Jablonec z.s.
NP X X Juřík Marek (M) 2004 CZE Dorostenci starší FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník z.s.
NP X X Kabrda Jonáš (M) 2004 CZE Dorostenci starší NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
NP X X Kabrda Josef (M) 2001 CZE Muži a junioři NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
NP X X Kadlec Josef (M) 2002 CZE Muži a junioři SKSV - SKI KLUB ŠUMAVA VIMPERK, z.s.
NP X X Kaiferová Iva (L) 2005 CZE Dorostenky mladší SOSY - SKI Sokol Stachy
NP X X Kálalová Eliška (L) 2003 CZE Dorostenky starší TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
NP X X Kalivoda Tomáš (M) 1998 CZE Muži a junioři SKSV - SKI KLUB ŠUMAVA VIMPERK, z.s.
NP X X Kalovská Viktorie (L) 2002 CZE Ženy a juniorky NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
NP X X Kaplan Jáchym (M) 2002 CZE Muži a junioři NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
NP X X Karbanová Karolína (L) 2005 CZE Dorostenky mladší JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X X Kašpar Dominik (M) 2003 CZE Dorostenci starší TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
NP X X Kiełbasa Adrian (M) 2003 POL Dorostenci starší ---
NP X X Kleinová Lucie (L) 2003 CZE Dorostenky starší SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
NP X X Kocián Jakub (M) 2000 CZE Muži a junioři TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
NP X X Kočandrle Martin (M) 2002 CZE Muži a junioři SCPL - SPORT CLUB PLZEŇ, z. s.
NP X X Kohout Jakub (M) 2003 CZE Dorostenci starší SKPJ - SKP KORNSPITZ Jablonec z.s.
NP X X Koper Emil (M) 2004 POL Dorostenci starší ---
NP X X Kostková Alena (L) 2004 CZE Dorostenky starší DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X X Košetická Markéta (L) 2003 CZE Dorostenky starší NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
NP X X Košina Tobiáš (M) 2005 CZE Dorostenci mladší SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
NP X X Kouřilová Ema (L) 2005 CZE Dorostenky mladší FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník z.s.
NP X X Kowalski Jakub (M) 2003 POL Dorostenci starší ---
NP X X Kožnar Matěj (M) 2005 CZE Dorostenci mladší SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X X Krajcar Maciej (M) 2002 POL Muži a junioři ---
NP X X Krákora Ondřej (M) 2003 CZE Dorostenci starší TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
NP X X Králik Pavel (M) 2003 CZE Dorostenci starší LOTE - TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
NP X X Krejčíková Martina (L) 2003 CZE Dorostenky starší NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
NP X X Krytinářová Aneta (L) 2005 CZE Dorostenky mladší JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X X Kuć Karolina (L) 2005 POL Dorostenci mladší ---
NP X X Kudrnáč Jakub (M) 2002 CZE Muži a junioři LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
NP X X Kuhn Michal (M) 2002 CZE Muži a junioři TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
NP X X Kulhánková Eva (L) 2002 CZE Ženy a juniorky SKBR - Sportovní klub SKOL Brno, z. s.
NP X X Kurfiřtová Natálie (L) 2003 CZE Dorostenky starší SGJB - KLUB LYŽOVÁNÍ PŘI SPORTOVNÍM GYMNÁZIU JABLONEC NAD NISOU, z. s.
NP X X Kyrál Matěj (M) 2005 CZE Dorostenci mladší SOSY - SKI Sokol Stachy
NP X X Lázničková Kateřina (L) 2004 CZE Dorostenky starší LOTE - TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
NP X X Leblochová Jana (L) 2004 CZE Dorostenky starší TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
NP X X Lehká Zora (L) 2005 CZE Dorostenky mladší SGJB - KLUB LYŽOVÁNÍ PŘI SPORTOVNÍM GYMNÁZIU JABLONEC NAD NISOU, z. s.
NP X X Lukeš Tomáš (M) 2000 CZE Muži a junioři SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X X Maciejowski Karol (M) 2003 POL Dorostenci starší ---
NP X X Macková Veronika (L) 2000 CZE Ženy a juniorky NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
NP X X Maidl Šimon (M) 2004 CZE Dorostenci starší SKSK - Wikov SKI Skuhrov nad Bělou, z.s.
NP X X Maidl Štěpán (M) 2004 CZE Dorostenci starší SKSK - Wikov SKI Skuhrov nad Bělou, z.s.
NP X X Malušek Daniel (M) 2004 CZE Dorostenci starší NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
NP X X Mánek Jiří (M) 1998 CZE Muži a junioři SKSV - SKI KLUB ŠUMAVA VIMPERK, z.s.
NP X X Mareczek Kinga (M) 2003 POL Dorostenci starší ---
NP X X Mareček Jonáš (M) 2001 CZE Muži a junioři NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
NP X X Martan Matyáš (M) 2004 CZE Dorostenci starší SKRO - Klub biatlonu SK Rover, p.s.
NP X X Maryška Jan (M) 2002 CZE Muži a junioři SKSK - Wikov SKI Skuhrov nad Bělou, z.s.
NP X X Matouš Adam (M) 1998 CZE Muži a junioři SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X X Matoušek Matouš (M) 2002 CZE Muži a junioři JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X X Michut Petr (M) 2004 CZE Dorostenci starší NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
NP X X Mikyska Tomáš (M) 2000 CZE Muži a junioři SPLE - TJ Spartak Letohrad
NP X X Mikysková Svatava (L) 2003 CZE Dorostenky starší SPLE - TJ Spartak Letohrad
NP X X Milán Jakub (M) 2004 CZE Dorostenci starší NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
NP X X Milerská Anna (L) 2005 CZE Dorostenky mladší SKIM - SKI MOSTY
NP X X Mračková Lucie (L) 2005 CZE Dorostenky mladší TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
NP X X Nagy Josef (M) 2000 CZE Muži a junioři SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
NP X X Nikodýmová Nikola (L) 2004 CZE Dorostenky starší SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
NP X X Nováčková Johana (L) 2004 CZE Dorostenky starší SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
NP X X Nováková Adéla (L) 2000 CZE Ženy a juniorky SCPL - SPORT CLUB PLZEŇ, z. s.
NP X X Nováková Petra (L) 1993 CZE Ženy a juniorky SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
NP X X Nyklesová Karolína (L) 2003 CZE Dorostenky starší SCPL - SPORT CLUB PLZEŇ, z. s.
NP X X Oklamčáková Anna (L) 2003 CZE Dorostenky starší SKPJ - SKP KORNSPITZ Jablonec z.s.
NP X X Orálková Kamila (L) 2003 CZE Dorostenky starší NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
NP X X Paulus Lukáš (M) 2002 CZE Muži a junioři SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X X Pávek Matyáš (M) 2004 CZE Dorostenci starší DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X X PAVLÁSEK Šimon (M) 2002 CZE Muži a junioři SKSV - SKI KLUB ŠUMAVA VIMPERK, z.s.
NP X X Pavlíček Marek (M) 2002 CZE Muži a junioři SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X X Pavlů Kateřina (L) 2003 CZE Dorostenky starší SKPJ - SKP KORNSPITZ Jablonec z.s.
NP X X Peňáz Radek (M) 2003 CZE Dorostenci starší FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník z.s.
NP X X Peňáz Vojtěch (M) 2003 CZE Dorostenci starší FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník z.s.
NP X X Peňázová Vendula (L) 2003 CZE Dorostenky starší NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
NP X X Peřinová Anna (L) 2005 CZE Dorostenky mladší SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
NP X X Pešta David (M) 2004 CZE Dorostenci starší JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X X Peterková Eliška (L) 2005 CZE Dorostenky mladší SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X X Pilař Ondřej (M) 2003 CZE Dorostenci starší SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X X Plná Natálie (L) 2004 CZE Dorostenky starší SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X X Preissler Tomáš (M) 2003 CZE Dorostenci starší SGJB - KLUB LYŽOVÁNÍ PŘI SPORTOVNÍM GYMNÁZIU JABLONEC NAD NISOU, z. s.
NP - X Prokešová Tereza (L) 2003 CZE Dorostenky starší DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X X Ptáček Jan (M) 2005 CZE Dorostenci mladší JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X X Půbalová Nela (L) 2004 CZE Dorostenky starší DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X X Rádl Mikeš (M) 2005 CZE Dorostenci mladší SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
NP X X Randáková Hana (L) 2005 CZE Dorostenky mladší SOSY - SKI Sokol Stachy
NP X X Raszka Aleksandra (L) 2003 POL Dorostenci starší ---
NP X X Razýmová Kateřina (L) 1991 CZE Ženy a juniorky SCPL - SPORT CLUB PLZEŇ, z. s.
NP X X Rysulová Marie (L) 2002 CZE Ženy a juniorky SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X X Řezník Jan (M) 2003 CZE Dorostenci starší SKSV - SKI KLUB ŠUMAVA VIMPERK, z.s.
NP X X Sázel František (M) 2005 CZE Dorostenci mladší RDRY - SKI Klub RD Rýmařov
NP X X Sedlář Tomáš (M) 2004 CZE Dorostenci starší RDRY - SKI Klub RD Rýmařov
NP X X Semirád Jan (M) 2003 CZE Dorostenci starší SPLE - TJ Spartak Letohrad
NP X X Schütz Michael (M) 2000 CZE Muži a junioři SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X X Schützová Sandra (L) 1991 CZE Ženy a juniorky SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X X Sixta Ondřej (M) 2002 CZE Muži a junioři SGJB - KLUB LYŽOVÁNÍ PŘI SPORTOVNÍM GYMNÁZIU JABLONEC NAD NISOU, z. s.
NP X X Sixtová Anna (L) 1996 CZE Ženy a juniorky SGJB - KLUB LYŽOVÁNÍ PŘI SPORTOVNÍM GYMNÁZIU JABLONEC NAD NISOU, z. s.
NP X X Smetana Prokop (M) 2003 CZE Dorostenci starší SKRO - Klub biatlonu SK Rover, p.s.
NP X X Smutná Kateřina (L) 1983 CZE Ženy a juniorky TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
NP X X Solowski Tobiáš (M) 2001 CZE Muži a junioři FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník z.s.
NP X X Steinbach Jakub (M) 2005 CZE Dorostenci mladší SKSV - SKI KLUB ŠUMAVA VIMPERK, z.s.
NP X X Strouhal Jakub (M) 2001 CZE Muži a junioři FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník z.s.
NP X X Strouhalová Anna (L) 2001 CZE Ženy a juniorky FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník z.s.
NP X X Střešňáková Veronika (L) 2004 CZE Dorostenky starší NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
NP X X Svoboda Martin (M) 2005 CZE Dorostenci mladší SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X X Svobodová Kateřina (L) 2002 CZE Ženy a juniorky SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X X Svrčková Julie (L) 2002 CZE Ženy a juniorky NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
NP X X Sýkora Vojtěch (M) 2005 CZE Dorostenci mladší SCPL - SPORT CLUB PLZEŇ, z. s.
NP X X Šantora Jáchym (M) 2004 CZE Dorostenci starší SKRO - Klub biatlonu SK Rover, p.s.
NP X X Šeller Luděk (M) 1995 CZE Muži a junioři SCPL - SPORT CLUB PLZEŇ, z. s.
NP X X Šercl Miroslav (M) 2005 CZE Dorostenci mladší JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X X Šibravová Eliška (L) 2002 CZE Ženy a juniorky DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X X Šilha Ondřej (M) 2005 CZE Dorostenci mladší SOSY - SKI Sokol Stachy
NP X X Škoda Aleš (M) 2003 CZE Dorostenci starší TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
NP X X Škoda Ondřej (M) 2002 CZE Muži a junioři TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
NP X X Špinarová Karolína (L) 2003 CZE Dorostenky starší NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
NP X X Šrail Jan (M) 1990 CZE Muži a junioři SCPL - SPORT CLUB PLZEŇ, z. s.
NP X X Štefan Jan (M) 2005 CZE Dorostenci mladší SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X X Štefanová Markéta (L) 2005 CZE Dorostenky mladší SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X X Štecher Filip (M) 2003 CZE Dorostenci starší SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
NP X X Štencl Ondřej (M) 2005 CZE Dorostenci mladší DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X X Štěrba Marek (M) 2004 CZE Dorostenci starší SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
NP X X Študlarová Zuzana (L) 2005 CZE Dorostenky mladší SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
NP X X Švácha Pavel (M) 2004 CZE Dorostenci starší SGJB - KLUB LYŽOVÁNÍ PŘI SPORTOVNÍM GYMNÁZIU JABLONEC NAD NISOU, z. s.
NP X X Švancarová Kateřina (L) 2002 CZE Ženy a juniorky SKBR - Sportovní klub SKOL Brno, z. s.
NP X X Švejda Jakub (M) 2000 CZE Muži a junioři SKSV - SKI KLUB ŠUMAVA VIMPERK, z.s.
NP X X Tomášková Veronika (L) 2003 CZE Dorostenky starší NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
NP X X Trojan Jakub (M) 2002 CZE Muži a junioři NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
NP X X Tůmová Kateřina (L) 2001 CZE Ženy a juniorky SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X X Tůmová Lucie (L) 2005 CZE Dorostenky mladší JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X X Tůmová Tereza (L) 1995 CZE Ženy a juniorky SKBR - Sportovní klub SKOL Brno, z. s.
NP X X Tušlová Agáta (L) 2005 CZE Dorostenky mladší SOSY - SKI Sokol Stachy
NP X X Tuž Jiří (M) 2004 CZE Dorostenci starší JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X X Vágner Václav (M) 2005 CZE Dorostenci mladší LOTE - TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
NP X X Valoušek Matěj (M) 2005 CZE Dorostenci mladší DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X X Vašátko Marek (M) 2001 CZE Muži a junioři SKSK - Wikov SKI Skuhrov nad Bělou, z.s.
NP X X Velc Roman (M) 2004 CZE Dorostenci starší FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník z.s.
NP X X Vlček Martin (M) 2001 CZE Muži a junioři SCPL - SPORT CLUB PLZEŇ, z. s.
NP X X Voháňková Barbora (L) 2003 CZE Dorostenky starší JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X X Vohlídal Šimon (M) 2004 CZE Dorostenci starší DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X X Völflová Natálie (L) 2003 CZE Dorostenky starší SOSY - SKI Sokol Stachy
NP X X Vondraček Jakub (M) 2003 CZE Dorostenci starší SPLE - TJ Spartak Letohrad
NP X X Voňka Martin (M) 2002 CZE Muži a junioři SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X X Votavová Anna (L) 1999 CZE Ženy a juniorky SCPL - SPORT CLUB PLZEŇ, z. s.
NP X X Votočková Pavlína (L) 1999 CZE Ženy a juniorky SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X X Vránová Iva (L) 2003 CZE Dorostenky starší NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
NP X X Vrbovský Benjamin (M) 2002 CZE Muži a junioři FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník z.s.
NP X X Vyšanský Eduard (M) 2000 CZE Muži a junioři SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X X Walchetsederová Linda (L) 2004 CZE Dorostenky starší SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
NP X X Waněk Hubert (M) 2003 CZE Dorostenci starší SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X X Záhorec Adam (M) 2004 CZE Dorostenci starší FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník z.s.
NP X X Zahradník Jaroslav (M) 2004 CZE Dorostenci starší SKSV - SKI KLUB ŠUMAVA VIMPERK, z.s.
NP X X Zaoral Michal (M) 2003 CZE Dorostenci starší NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
NP X X Zatloukal Kryštof (M) 2002 CZE Muži a junioři SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
NP X X Zatloukalová Barbora (L) 2003 CZE Dorostenky starší SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X X Zatloukalová Linda (L) 2005 CZE Dorostenky mladší SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
NP X X Zuna Ondřej (M) 2002 CZE Muži a junioři SCPL - SPORT CLUB PLZEŇ, z. s.
NP X X Zuna Štěpán (M) 2004 CZE Dorostenci starší SCPL - SPORT CLUB PLZEŇ, z. s.
NP X X Žilinská Nela (L) 2004 CZE Dorostenky starší LOTE - TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
Filtru odpovídá 207 závodníků.