Home Závody a výsledky

Seznam přihlášených - Okolo Petruškových vrchů - Vysoké

Jméno Klub Závod
Věk. kat. Země Seskupit:
Pohlaví
Pozn. Jméno Ročník Země Věk. kat. Klub
NP X Augsten Jakub (M) 2001 CZE Muži SGJB - KLUB LYŽOVÁNÍ PŘI SPORTOVNÍM GYMNÁZIU JABLONEC NAD NISOU, z. s.
NP X Bartová Nela (L) 2010 CZE Žákyně ml. 10 LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
NP X Bažantová Anežka (L) 2010 CZE Žákyně ml. 10 SOVH - Tělocvičná jednota Sokol Velké Hamry I
NP X Benda Tadeáš (M) 2016 CZE Benjamínci M SOVH - Tělocvičná jednota Sokol Velké Hamry I
NP X Bendová Tereza (L) 2013 CZE Žákyně nejmladší 13 SOVH - Tělocvičná jednota Sokol Velké Hamry I
NP X Berntová Astrid (L) 2015 CZE Minižačky SOVH - Tělocvičná jednota Sokol Velké Hamry I
NP X Berntová Ela (L) 2011 CZE Žákyně ml. 11 SOVH - Tělocvičná jednota Sokol Velké Hamry I
NP X Bímanová Aneta (L) 2007 CZE Žákyně st. 07 TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
NP X Bímanová Eliška (L) 2005 CZE Dorostenky starší TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
NP X Blažejová Anita (L) 2012 CZE Žákyně nejmladší 12 LSDB - Lyžařský spolek při Základní a mateřské škole v Dolní Branné
NP X Blažejová Terezie (L) 2009 CZE Žákyně st. 09 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Blažková Adéla (L) 2011 CZE Žákyně ml. 11 LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
NP X Borčická Denisa (L) 2009 CZE Žákyně st. 09 SOVH - Tělocvičná jednota Sokol Velké Hamry I
NP X Bouček Lukáš (M) 2005 CZE Dorostenci starší TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
NP X Bourová Zuzana (L) 2005 CZE Dorostenky starší SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X Bradnová Magdaléna (L) 2008 CZE Žákyně st. 08 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X Breuer David (M) 2011 CZE Žáci ml. 11 LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
NP X Brož Adam (M) 2006 CZE Dorostenci mladší DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Brožek Matěj (M) 2008 CZE Žáci st. 08 SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
NP X Brůna Adam (M) 2009 CZE Žáci st. 09 SOVH - Tělocvičná jednota Sokol Velké Hamry I
NP X Buďárková Laura (L) 2010 CZE Žákyně ml. 10 STUD - Tělocvičná jednota Sokol Studenec
NP X Budinová Barbora (L) 2010 CZE Žákyně ml. 10 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Bulířová Adéla (L) 2013 CZE Žákyně nejmladší 13 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Bulířová Kristýna (L) 2011 CZE Žákyně ml. 11 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Cilichová Anna (L) 2007 CZE Žákyně st. 07 SOVH - Tělocvičná jednota Sokol Velké Hamry I
NP X Čapek Bartoloměj (M) 2009 CZE Žáci st. 09 SKJA - SKI Janov - Bedřichov, z.s.
NP X Čapek Theodor (M) 2006 CZE Dorostenci mladší SKJA - SKI Janov - Bedřichov, z.s.
NP X Čermák Filip (M) 2009 CZE Žáci st. 09 SKHA - Tělovýchovná jednota Jiskra Harrachov, z.s.
NP X Čermák Jiří (M) 2013 CZE Žáci nejmladší 13 SKHA - Tělovýchovná jednota Jiskra Harrachov, z.s.
NP X Čermáková Sára (L) 2006 CZE Dorostenky mladší SKHA - Tělovýchovná jednota Jiskra Harrachov, z.s.
NP X Černá Veronika (L) 2005 CZE Dorostenky starší TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
NP X Deimling Harry (M) 2007 CZE Žáci st. 07 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Dlouhá Daniela (L) 2009 CZE Žákyně st. 09 LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
NP X Dlouhá Kristýna (L) 2013 CZE Žákyně nejmladší 13 LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
NP X Dlouhá Lucie (L) 2012 CZE Žákyně nejmladší 12 LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
NP X Dlouhá Viktorie (L) 2008 CZE Žákyně st. 08 LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
NP X Dlouhý Lukáš (M) 2010 CZE Žáci ml. 10 LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
NP X Dostalík Hynek (M) 2008 CZE Žáci st. 08 SKHA - Tělovýchovná jednota Jiskra Harrachov, z.s.
NP X Ďoubalíková Adéla (L) 2005 CZE Dorostenky starší SGJB - KLUB LYŽOVÁNÍ PŘI SPORTOVNÍM GYMNÁZIU JABLONEC NAD NISOU, z. s.
NP X Ďoubalíková Natálie (L) 2008 CZE Žákyně st. 08 CSKV - Český skiklub Vysoké nad Jizerou
NP X Drbohlavová Karolína (L) 2006 CZE Dorostenky mladší SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X Dubská Elena (L) 2010 CZE Žákyně ml. 10 SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
NP X Dubská Emma (L) 2007 CZE Žákyně st. 07 SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
NP X Dubský Štěpán (M) 2006 CZE Dorostenci mladší SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
NP X Dumek Ondřej (M) 2012 CZE Žáci nejmladší 12 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Dušková Kateřina (L) 2006 CZE Dorostenky mladší DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Dušková Stella (L) 2009 CZE Žákyně st. 09 LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
NP X Dvorská Alžběta (L) 2004 CZE Dorostenky starší TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
NP X Dvořák Filip (M) 2009 CZE Žáci st. 09 LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
NP X Dvořáková Elen (L) 2011 CZE Žákyně ml. 11 LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
NP X Endler Matěj (M) 2009 CZE Žáci st. 09 SWSL - Tělovýchovná jednota Lučany nad Nisou, z.s.
NP X Endrych Matěj (M) 2007 CZE Žáci st. 07 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Endrychová Veronika (L) 2010 CZE Žákyně ml. 10 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Fejfar Jiří (M) 2014 CZE Minižáčci SOVH - Tělocvičná jednota Sokol Velké Hamry I
NP X Fejfarová Sofie (L) 2011 CZE Žákyně ml. 11 SOVH - Tělocvičná jednota Sokol Velké Hamry I
NP X Fejfarová Viktorie (L) 2008 CZE Žákyně st. 08 SOVH - Tělocvičná jednota Sokol Velké Hamry I
NP X Fialová Anna (L) 2014 CZE Minižačky DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X FIALOVÁ KRISTÝNA (L) 2014 CZE Minižačky DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Fidrhelová Anna Marie (L) 2012 CZE Žákyně nejmladší 12 CSKV - Český skiklub Vysoké nad Jizerou
NP X Fichtnerová Adéla (L) 2005 CZE Dorostenky starší SGJB - KLUB LYŽOVÁNÍ PŘI SPORTOVNÍM GYMNÁZIU JABLONEC NAD NISOU, z. s.
NP X Frenclová Ema (L) 2008 CZE Žákyně st. 08 TJSE - TJ Semily
NP X Habán Oliver (M) 2006 CZE Dorostenci mladší DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Haklová Antonie (L) 2010 CZE Žákyně ml. 10 SPVR - TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA SPARTAK VRCHLABÍ, Z. S.
NP X Háková Barbora (L) 2010 CZE Žákyně ml. 10 STUD - Tělocvičná jednota Sokol Studenec
NP X Háková Johana (L) 2012 CZE Žákyně nejmladší 12 STUD - Tělocvičná jednota Sokol Studenec
NP X Háková Zuzana (L) 2012 CZE Žákyně nejmladší 12 STUD - Tělocvičná jednota Sokol Studenec
NP X Halamová Andrea (L) 2009 CZE Žákyně st. 09 LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
NP X Halamová Anežka (L) 2012 CZE Žákyně nejmladší 12 SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
NP X Hanč Jakub (M) 2009 CZE Žáci st. 09 SKHA - Tělovýchovná jednota Jiskra Harrachov, z.s.
NP X Hančová Adéla (L) 2011 CZE Žákyně ml. 11 SKHA - Tělovýchovná jednota Jiskra Harrachov, z.s.
NP X Hanuš Jan (M) 2010 CZE Žáci ml. 10 HSKB - Hančův sportovní klub Benecko z.s.
NP X Hanušová Anna (L) 2012 CZE Žákyně nejmladší 12 HSKB - Hančův sportovní klub Benecko z.s.
NP X Havlas Jakub (M) 2006 CZE Dorostenci mladší DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Havlasová Alžběta (L) 2008 CZE Žákyně st. 08 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Havlíček Jakub (M) 2009 CZE Žáci st. 09 LSDB - Lyžařský spolek při Základní a mateřské škole v Dolní Branné
NP X Havlíčková Adéla (L) 2013 CZE Žákyně nejmladší 13 LSDB - Lyžařský spolek při Základní a mateřské škole v Dolní Branné
NP X Havlíčková Kateřina (L) 2008 CZE Žákyně st. 08 LSDB - Lyžařský spolek při Základní a mateřské škole v Dolní Branné
NP X Heindorfer Eliška (L) 2012 CZE Žákyně nejmladší 12 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Helísková Barbora (L) 2009 CZE Žákyně st. 09 SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
NP X Heřmanská Ema (L) 2013 CZE Žákyně nejmladší 13 SPVR - TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA SPARTAK VRCHLABÍ, Z. S.
NP X Hladká Anna (L) 2010 CZE Žákyně ml. 10 SPVR - TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA SPARTAK VRCHLABÍ, Z. S.
NP X Hladká Magdalena (L) 2012 CZE Žákyně nejmladší 12 SPVR - TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA SPARTAK VRCHLABÍ, Z. S.
NP X Hloušek Filip (M) 2006 CZE Dorostenci mladší SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
NP X Hofmanová Josefína (L) 2012 CZE Žákyně nejmladší 12 LSDB - Lyžařský spolek při Základní a mateřské škole v Dolní Branné
NP X Holas Martin (M) 2014 CZE Minižáčci SPVR - TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA SPARTAK VRCHLABÍ, Z. S.
NP X Holubec František (M) 2006 CZE Dorostenci mladší HSKB - Hančův sportovní klub Benecko z.s.
NP X Holubec Kryštof (M) 2012 CZE Žáci nejmladší 12 SPVR - TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA SPARTAK VRCHLABÍ, Z. S.
NP X Holubec Václav (M) 2009 CZE Žáci st. 09 HSKB - Hančův sportovní klub Benecko z.s.
NP X Holubová Anika (L) 2011 CZE Žákyně ml. 11 SKJA - SKI Janov - Bedřichov, z.s.
NP X Honců Matěj (M) 2010 CZE Žáci ml. 10 SWSL - Tělovýchovná jednota Lučany nad Nisou, z.s.
NP X Hroudová Anežka (L) 2010 CZE Žákyně ml. 10 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Hrušková Sabina (L) 2002 CZE Juniorky SGJB - KLUB LYŽOVÁNÍ PŘI SPORTOVNÍM GYMNÁZIU JABLONEC NAD NISOU, z. s.
NP X Hřebík Michal (M) 2011 CZE Žáci ml. 11 SKJA - SKI Janov - Bedřichov, z.s.
NP X Hübner David (M) 2015 CZE Minižáčci SWSL - Tělovýchovná jednota Lučany nad Nisou, z.s.
NP X Hübnerová Karolína (L) 2005 CZE Dorostenky starší SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
NP X Hübnerová Terezie (L) 2011 CZE Žákyně ml. 11 SWSL - Tělovýchovná jednota Lučany nad Nisou, z.s.
NP X HUDSKÝ Vojtěch (M) 2010 CZE Žáci ml. 10 JIJD - Tělovýchovná jednota Jiskra Josefův Důl, z.s.
NP X Huková Stela (L) 2013 CZE Žákyně nejmladší 13 SWSL - Tělovýchovná jednota Lučany nad Nisou, z.s.
NP X Chmelíková Ester (L) 2011 CZE Žákyně ml. 11 SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X Churavý František (M) 2009 CZE Žáci st. 09 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Ivaničová Michaela (L) 2008 CZE Žákyně st. 08 SOVH - Tělocvičná jednota Sokol Velké Hamry I
NP X Janata Tomáš (M) 2012 CZE Žáci nejmladší 12 SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X Jandurová Veronika (L) 2009 CZE Žákyně st. 09 SPVR - TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA SPARTAK VRCHLABÍ, Z. S.
NP X Jelínek Jan (M) 2012 CZE Žáci nejmladší 12 SWSL - Tělovýchovná jednota Lučany nad Nisou, z.s.
NP X Jelínková Aneta (L) 2009 CZE Žákyně st. 09 SWSL - Tělovýchovná jednota Lučany nad Nisou, z.s.
NP X Jeníková Amálie (L) 2009 CZE Žákyně st. 09 SKHA - Tělovýchovná jednota Jiskra Harrachov, z.s.
NP X Ježek Vincent (M) 2012 CZE Žáci nejmladší 12 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Ježková Matilda (L) 2004 CZE Dorostenky starší TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
NP X Jindra Vojtěch (M) 2005 CZE Dorostenci starší TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
NP X Jindrová Alžběta (L) 2007 CZE Žákyně st. 07 TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
NP X Jindřišková Blanka (L) 2009 CZE Žákyně st. 09 HSKB - Hančův sportovní klub Benecko z.s.
NP X Jiránek František (M) 2013 CZE Žáci nejmladší 13 LSDB - Lyžařský spolek při Základní a mateřské škole v Dolní Branné
NP X Jiřík Marek (M) 2011 CZE Žáci ml. 11 STUD - Tělocvičná jednota Sokol Studenec
NP X Jodasová Eliška (L) 2010 CZE Žákyně ml. 10 SPVR - TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA SPARTAK VRCHLABÍ, Z. S.
NP X Jodasová Zuzana (L) 2009 CZE Žákyně st. 09 SOVH - Tělocvičná jednota Sokol Velké Hamry I
NP X Jon josef (M) 2009 CZE Žáci st. 09 SPVR - TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA SPARTAK VRCHLABÍ, Z. S.
NP X Jonášová Štěpánka (L) 2010 CZE Žákyně ml. 10 SOVH - Tělocvičná jednota Sokol Velké Hamry I
NP X Kafková Amálie (L) 2013 CZE Žákyně nejmladší 13 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Kálalová Eliška (L) 2003 CZE Juniorky TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
NP X Karbanová Anna (L) 2005 CZE Dorostenky starší SGJB - KLUB LYŽOVÁNÍ PŘI SPORTOVNÍM GYMNÁZIU JABLONEC NAD NISOU, z. s.
NP X Karbanová Vendula (L) 2008 CZE Žákyně st. 08 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X Kašpar Dominik (M) 2003 CZE Junioři TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
NP X Kavalírová Tereza (L) 2006 CZE Dorostenky mladší DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Kettner Adam (M) 2004 CZE Dorostenci starší SGJB - KLUB LYŽOVÁNÍ PŘI SPORTOVNÍM GYMNÁZIU JABLONEC NAD NISOU, z. s.
NP X Kmoníčková Kamila (L) 2014 CZE Minižačky SKHA - Tělovýchovná jednota Jiskra Harrachov, z.s.
NP X Kolínová Žofie (L) 2013 CZE Žákyně nejmladší 13 SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X Kopecký Petr (M) 2010 CZE Žáci ml. 10 SWSL - Tělovýchovná jednota Lučany nad Nisou, z.s.
NP X Korotvičková Ela (L) 2011 CZE Žákyně ml. 11 STUD - Tělocvičná jednota Sokol Studenec
NP X Kosáčková Alice (L) 2012 CZE Žákyně nejmladší 12 STUD - Tělocvičná jednota Sokol Studenec
NP X Kotyková Tereza (L) 2007 CZE Žákyně st. 07 LSDB - Lyžařský spolek při Základní a mateřské škole v Dolní Branné
NP X Kožnar Matěj (M) 2005 CZE Dorostenci starší SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X Kremsová Kateřina (L) 2010 CZE Žákyně ml. 10 SWSL - Tělovýchovná jednota Lučany nad Nisou, z.s.
NP X Kubiš Jan (M) 2010 CZE Žáci ml. 10 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Kubiš Matěj (M) 2015 CZE Minižáčci DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Kučera Cyril (M) 2010 CZE Žáci ml. 10 SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X Kučerová Luciana (L) 2008 CZE Žákyně st. 08 LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
NP X Kučerová Petra (L) 2012 CZE Žákyně nejmladší 12 CSKV - Český skiklub Vysoké nad Jizerou
NP X Kuhn Michal (M) 2002 CZE Junioři TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
NP X Kuklíková Sofie (L) 2011 CZE Žákyně ml. 11 SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X Kurfiřt Jakub (M) 2008 CZE Žáci st. 08 SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
NP X Kurfiřtová Natálie (L) 2003 CZE Juniorky SGJB - KLUB LYŽOVÁNÍ PŘI SPORTOVNÍM GYMNÁZIU JABLONEC NAD NISOU, z. s.
NP X Leblochová Jana (L) 2004 CZE Dorostenky starší TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
NP X Linhartová Anna (L) 2017 CZE Benjamínci W SWSL - Tělovýchovná jednota Lučany nad Nisou, z.s.
NP X Lodr Oliver (M) 2012 CZE Žáci nejmladší 12 SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
NP X Lukešová Nikola (L) 2011 CZE Žákyně ml. 11 SKHA - Tělovýchovná jednota Jiskra Harrachov, z.s.
NP X Macounová Amálie (L) 2005 CZE Dorostenky starší SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X Maderová Pavla (L) 2010 CZE Žákyně ml. 10 SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X Mach Lukáš (M) 2004 CZE Dorostenci starší LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
NP X Malá Sára (L) 2003 CZE Juniorky SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X Mandlová Marie (L) 2008 CZE Žákyně st. 08 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Mandlová Tereza (L) 2012 CZE Žákyně nejmladší 12 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Mareček Mikuláš (M) 2010 CZE Žáci ml. 10 SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X Marečková Julie (L) 2007 CZE Žákyně st. 07 SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X Marečková Olivie (L) 2009 CZE Žákyně st. 09 SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X Mařas Jakub (M) 2010 CZE Žáci ml. 10 TJSE - TJ Semily
NP X Masnica Filip (M) 2008 CZE Žáci st. 08 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Masnicová Anna (L) 2010 CZE Žákyně ml. 10 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Mašková Anna (L) 2010 CZE Žákyně ml. 10 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Materna Sebastian (M) 2008 CZE Žáci st. 08 SPVR - TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA SPARTAK VRCHLABÍ, Z. S.
NP X Mayová Veronika (L) 2011 CZE Žákyně ml. 11 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Mazač Mikuláš (M) 2010 CZE Žáci ml. 10 SWSL - Tělovýchovná jednota Lučany nad Nisou, z.s.
NP X Mečířová Marie (L) 2014 CZE Minižačky DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Melichar Pavel (M) 2007 CZE Žáci st. 07 TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
NP X Miksa Matěj (M) 2008 CZE Žáci st. 08 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X Mohvaldová Anežka (L) 2011 CZE Žákyně ml. 11 HSKB - Hančův sportovní klub Benecko z.s.
NP X Mohvaldová Vendula (L) 2010 CZE Žákyně ml. 10 HSKB - Hančův sportovní klub Benecko z.s.
NP X Motl Tomáš (M) 2012 CZE Žáci nejmladší 12 SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
NP X Motl Václav (M) 2010 CZE Žáci ml. 10 SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
NP X Mračková Lucie (L) 2005 CZE Dorostenky starší TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
NP X MUNZAR Jiří (M) 2009 CZE Žáci st. 09 JIJD - Tělovýchovná jednota Jiskra Josefův Důl, z.s.
NP X Nebusová Alžběta (L) 2010 CZE Žákyně ml. 10 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Nebusová Norika (L) 2008 CZE Žákyně st. 08 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Nesládek Petr (M) 2005 CZE Dorostenci starší TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
NP X Nesládek Tomáš (M) 2007 CZE Žáci st. 07 TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
NP X Nesvadba Vincent (M) 2013 CZE Žáci nejmladší 13 SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X Nosek František (M) 2005 CZE Dorostenci starší LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
NP X Nosková Magdaléna (L) 2010 CZE Žákyně ml. 10 SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X Nosková Marcela (L) 2008 CZE Žákyně st. 08 LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
NP X Nováková Kristýna (L) 2008 CZE Žákyně st. 08 SOVH - Tělocvičná jednota Sokol Velké Hamry I
NP X Pacholík Max (M) 2011 CZE Žáci ml. 11 STUD - Tělocvičná jednota Sokol Studenec
NP X Pávek Lukáš (M) 2007 CZE Žáci st. 07 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Pavlová Karolína (L) 2007 CZE Žákyně st. 07 STUD - Tělocvičná jednota Sokol Studenec
NP X Pavlů Adam (M) 2014 CZE Minižáčci DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Pecková Tereza (L) 2005 CZE Dorostenky starší SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
NP X Peroutková Jana (L) 2008 CZE Žákyně st. 08 SWSL - Tělovýchovná jednota Lučany nad Nisou, z.s.
NP X Pešatová Nikola (L) 2012 CZE Žákyně nejmladší 12 SOVH - Tělocvičná jednota Sokol Velké Hamry I
NP X Pilař Ondřej (M) 2003 CZE Junioři SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X Piskáček Jan (M) 2016 CZE Benjamínci M SWSL - Tělovýchovná jednota Lučany nad Nisou, z.s.
NP X Piskáčková Anna (L) 2015 CZE Minižačky SWSL - Tělovýchovná jednota Lučany nad Nisou, z.s.
NP X Plecháčová Nikola (L) 2009 CZE Žákyně st. 09 SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X Plesl Josef (M) 2008 CZE Žáci st. 08 SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
NP X Plná Natálie (L) 2004 CZE Dorostenky starší SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X Podzimková Eliška (L) 2004 CZE Dorostenky starší SGJB - KLUB LYŽOVÁNÍ PŘI SPORTOVNÍM GYMNÁZIU JABLONEC NAD NISOU, z. s.
NP X Pokorná Ema (L) 2006 CZE Dorostenky mladší DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Pokorný Tomáš (M) 2008 CZE Žáci st. 08 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Polonská Eliška (L) 2007 CZE Žákyně st. 07 SPVR - TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA SPARTAK VRCHLABÍ, Z. S.
NP X Polonská Julie Agnes (L) 2013 CZE Žákyně nejmladší 13 SPVR - TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA SPARTAK VRCHLABÍ, Z. S.
NP X PONDĚLÍKOVÁ Veronika (L) 2007 CZE Žákyně st. 07 SOVH - Tělocvičná jednota Sokol Velké Hamry I
NP X Pospíchalová Lucie (L) 2013 CZE Žákyně nejmladší 13 SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X Pospíchalová Sára (L) 2010 CZE Žákyně ml. 10 SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X Poustevník Šimon (M) 2014 CZE Minižáčci DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Preisslerová Karolína (L) 2010 CZE Žákyně ml. 10 SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X Procházka František (M) 2010 CZE Žáci ml. 10 SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
NP X Pučelík Štěpán (M) 2007 CZE Žáci st. 07 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Puš Ondřej (M) 2014 CZE Minižáčci SWSL - Tělovýchovná jednota Lučany nad Nisou, z.s.
NP X Pušová Michaela (L) 1985 CZE Ženy SWSL - Tělovýchovná jednota Lučany nad Nisou, z.s.
NP X Račák Denis (M) 2012 CZE Žáci nejmladší 12 SKHA - Tělovýchovná jednota Jiskra Harrachov, z.s.
NP X Račák Samuel (M) 2015 CZE Minižáčci SKHA - Tělovýchovná jednota Jiskra Harrachov, z.s.
NP X Račák Samuel (M) 2015 CZE Minižáčci SKHA - Tělovýchovná jednota Jiskra Harrachov, z.s.
NP X Rambová Nina (L) 2002 CZE Juniorky SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X Retková Klára (L) 2006 CZE Dorostenky mladší TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
NP X Růžičková Eliška (L) 2011 CZE Žákyně ml. 11 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Rybín Josef (M) 2015 CZE Minižáčci SKHA - Tělovýchovná jednota Jiskra Harrachov, z.s.
NP X Rybínová Anežka (L) 2010 CZE Žákyně ml. 10 SKHA - Tělovýchovná jednota Jiskra Harrachov, z.s.
NP X Rybínová Františka (L) 2013 CZE Žákyně nejmladší 13 SKHA - Tělovýchovná jednota Jiskra Harrachov, z.s.
NP X Rychtrová Gabriela (L) 2013 CZE Žákyně nejmladší 13 SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X RYML Radek (M) 2004 CZE Dorostenci starší JIJD - Tělovýchovná jednota Jiskra Josefův Důl, z.s.
NP X Řehák Ondřej (M) 2004 CZE Dorostenci starší LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
NP X Řeháková Simona (L) 2007 CZE Žákyně st. 07 LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
NP X Seifertová Anežka (L) 2005 CZE Dorostenky starší SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X Serra Carolina (L) 2006 CZE Dorostenky mladší SGJB - KLUB LYŽOVÁNÍ PŘI SPORTOVNÍM GYMNÁZIU JABLONEC NAD NISOU, z. s.
NP X Síč Alexandr (M) 2006 CZE Dorostenci mladší TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
NP X Simbartl Eduard (M) 2006 CZE Dorostenci mladší SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X Slezáková Bára (L) 2010 CZE Žákyně ml. 10 SWSL - Tělovýchovná jednota Lučany nad Nisou, z.s.
NP X Slezáková Kristina (L) 2011 CZE Žákyně ml. 11 SWSL - Tělovýchovná jednota Lučany nad Nisou, z.s.
NP X Stará Klára (L) 2010 CZE Žákyně ml. 10 LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
NP X Strnádek Jan (M) 2011 CZE Žáci ml. 11 SPVR - TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA SPARTAK VRCHLABÍ, Z. S.
NP X Sucharda Matouš (M) 2010 CZE Žáci ml. 10 LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
NP X Suchardová Ella (L) 2009 CZE Žákyně st. 09 SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X Suchardová Rozálie (L) 2008 CZE Žákyně st. 08 LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
NP X Sůra Antonín (M) 2010 CZE Žáci ml. 10 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Svoboda Martin (M) 2005 CZE Dorostenci starší SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X Syrovátková Veronika (L) 2010 CZE Žákyně ml. 10 SWSL - Tělovýchovná jednota Lučany nad Nisou, z.s.
NP X Šimek Jaromír (M) 2003 CZE Junioři LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
NP X Šimková Alena (L) 2009 CZE Žákyně st. 09 LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
NP X Šimková Veronika (L) 2010 CZE Žákyně ml. 10 LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
NP X Šírová Anna (L) 2006 CZE Dorostenky mladší DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Škoda Aleš (M) 2003 CZE Junioři TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
NP X Šlechta Adam (M) 2013 CZE Žáci nejmladší 13 SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X Šnytr Antonín (M) 2010 CZE Žáci ml. 10 SKJA - SKI Janov - Bedřichov, z.s.
NP X Šnytr Václav (M) 2008 CZE Žáci st. 08 SKJA - SKI Janov - Bedřichov, z.s.
NP X Šochovský Vojtěch (M) 2012 CZE Žáci nejmladší 12 HSKB - Hančův sportovní klub Benecko z.s.
NP X Šourková Pavlína (L) 2015 CZE Minižačky HSKB - Hančův sportovní klub Benecko z.s.
NP X Šourková Štěpánka (L) 2014 CZE Minižačky HSKB - Hančův sportovní klub Benecko z.s.
NP X Štefan Jan (M) 2005 CZE Dorostenci starší SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X Štefanová Markéta (L) 2005 CZE Dorostenky starší SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X ŠTEJFA Miroslav (M) 2007 CZE Žáci st. 07 JIJD - Tělovýchovná jednota Jiskra Josefův Důl, z.s.
NP X Štryncl Adam (M) 2009 CZE Žáci st. 09 SWSL - Tělovýchovná jednota Lučany nad Nisou, z.s.
NP X Štryncl David (M) 2004 CZE Dorostenci starší SWSL - Tělovýchovná jednota Lučany nad Nisou, z.s.
NP X Šviha Ondřej (M) 2012 CZE Žáci nejmladší 12 LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
NP X Tandler Jáchym (M) 2010 CZE Žáci ml. 10 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Tandlerová Johana (L) 2008 CZE Žákyně st. 08 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Tomášek Ondřej (M) 2014 CZE Minižáčci SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
NP X Tomášková Amálie (L) 2012 CZE Žákyně nejmladší 12 SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
NP X Tomášková Karolína (L) 2009 CZE Žákyně st. 09 SPVR - TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA SPARTAK VRCHLABÍ, Z. S.
NP X Tomeš Roman (M) 2011 CZE Žáci ml. 11 SWSL - Tělovýchovná jednota Lučany nad Nisou, z.s.
NP X Tošovská Markéta (L) 2012 CZE Žákyně nejmladší 12 LSDB - Lyžařský spolek při Základní a mateřské škole v Dolní Branné
NP X Trojanová Hana (L) 2000 CZE Ženy SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X Udatný Tomáš (M) 2009 CZE Žáci st. 09 SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
NP X Valoušek Mikoláš (M) 2009 CZE Žáci st. 09 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Vaníčková Zuzana (L) 2009 CZE Žákyně st. 09 LSDB - Lyžařský spolek při Základní a mateřské škole v Dolní Branné
NP X Vavrušková Barbora (L) 2012 CZE Žákyně nejmladší 12 SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
NP X Vavrušková Tereza (L) 2015 CZE Minižačky SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
NP X Velecký Alexandr (M) 2008 CZE Žáci st. 08 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Velecký Kryštof (M) 2006 CZE Dorostenci mladší DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Vlk Ondřej (M) 2010 CZE Žáci ml. 10 SWSL - Tělovýchovná jednota Lučany nad Nisou, z.s.
NP X Vlková Anna (L) 2014 CZE Minižačky SWSL - Tělovýchovná jednota Lučany nad Nisou, z.s.
NP X Zikmundová Elen (L) 2009 CZE Žákyně st. 09 LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
NP X Zuzánek František (M) 2014 CZE Minižáčci SPVR - TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA SPARTAK VRCHLABÍ, Z. S.
NP X Zuzánková Anna (L) 2011 CZE Žákyně ml. 11 SPVR - TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA SPARTAK VRCHLABÍ, Z. S.
Filtru odpovídá 270 závodníků.