Home Závody a výsledky

Seznam přihlášených - Krakonošův přespolní běh

Jméno Klub Závod
Věk. kat. Země Seskupit:
Pohlaví
Pozn. Jméno Ročník Země Věk. kat. Klub
NP X Bartošová Kristýna (L) 2010 CZE Žákyně ml. 10 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X Bažant Kryštof (M) 2007 CZE Žáci st. 07 SOVH - Tělocvičná jednota Sokol Velké Hamry I
NP X Bažantová Anežka (L) 2010 CZE Žákyně ml. 10 SOVH - Tělocvičná jednota Sokol Velké Hamry I
NP X Benda Tadeáš (M) 2016 CZE Benjamínci M SOVH - Tělocvičná jednota Sokol Velké Hamry I
NP X Bendová Tereza (L) 2013 CZE Žákyně nejmladší 13 SOVH - Tělocvičná jednota Sokol Velké Hamry I
NP X Bernt Bartoloměj (M) 2009 CZE Žáci st. 09 SOVH - Tělocvičná jednota Sokol Velké Hamry I
NP X Berntová Astrid (L) 2015 CZE Minižačky SOVH - Tělocvičná jednota Sokol Velké Hamry I
NP X Berntová Ela (L) 2011 CZE Žákyně ml. 11 SOVH - Tělocvičná jednota Sokol Velké Hamry I
NP X Blažejová Terezie (L) 2009 CZE Žákyně st. 09 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Borčická Denisa (L) 2009 CZE Žákyně st. 09 SOVH - Tělocvičná jednota Sokol Velké Hamry I
NP X Brůna Adam (M) 2009 CZE Žáci st. 09 SOVH - Tělocvičná jednota Sokol Velké Hamry I
NP X Buďárková Laura (L) 2010 CZE Žákyně ml. 10 STUD - Tělocvičná jednota Sokol Studenec
NP X Caletka Kryštof (M) 2009 CZE Žáci st. 09 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Cilichová Anna (L) 2007 CZE Žákyně st. 07 SOVH - Tělocvičná jednota Sokol Velké Hamry I
NP X Čermák Filip (M) 2009 CZE Žáci st. 09 SKHA - Tělovýchovná jednota Jiskra Harrachov, z.s.
NP X Čermák Jiří (M) 2013 CZE Žáci nejmladší 13 SKHA - Tělovýchovná jednota Jiskra Harrachov, z.s.
NP X Černý Marek (M) 2010 CZE Žáci ml. 10 SKHA - Tělovýchovná jednota Jiskra Harrachov, z.s.
NP X Černý Tobiáš (M) 2011 CZE Žáci ml. 11 SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
NP X Dostalík Hynek (M) 2008 CZE Žáci st. 08 SKHA - Tělovýchovná jednota Jiskra Harrachov, z.s.
NP X Drešerová Daniela (L) 2008 CZE Žákyně st. 08 SWSL - Tělovýchovná jednota Lučany nad Nisou, z.s.
NP X Dubcová Marie (L) 2011 CZE Žákyně ml. 11 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X Dumek Ondřej (M) 2012 CZE Žáci nejmladší 12 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Endler Matěj (M) 2009 CZE Žáci st. 09 SWSL - Tělovýchovná jednota Lučany nad Nisou, z.s.
NP X Erbenová Marianna (L) 2010 CZE Žákyně ml. 10 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X Fejfar Jiří (M) 2014 CZE Minižáčci SOVH - Tělocvičná jednota Sokol Velké Hamry I
NP X Fejfarová Sofie (L) 2011 CZE Žákyně ml. 11 SOVH - Tělocvičná jednota Sokol Velké Hamry I
NP X Fejfarová Viktorie (L) 2008 CZE Žákyně st. 08 SOVH - Tělocvičná jednota Sokol Velké Hamry I
NP X Fidrhelová Anna Marie (L) 2012 CZE Žákyně nejmladší 12 CSKV - Český skiklub Vysoké nad Jizerou
NP X Hadač Jakub (M) 2010 CZE Žáci ml. 10 SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X Hanč Jakub (M) 2009 CZE Žáci st. 09 SKHA - Tělovýchovná jednota Jiskra Harrachov, z.s.
NP X Hančová Adéla (L) 2011 CZE Žákyně ml. 11 SKHA - Tělovýchovná jednota Jiskra Harrachov, z.s.
NP X Hanuš Jan (M) 2010 CZE Žáci ml. 10 HSKB - Hančův sportovní klub Benecko z.s.
NP X Hanušová Anna (L) 2012 CZE Žákyně nejmladší 12 HSKB - Hančův sportovní klub Benecko z.s.
NP X Havránek Adam (M) 2009 CZE Žáci st. 09 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Havránková Anna (L) 2009 CZE Žákyně st. 09 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Holubec Václav (M) 2009 CZE Žáci st. 09 HSKB - Hančův sportovní klub Benecko z.s.
NP X Hrouda Adam (M) 2009 CZE Žáci st. 09 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Hrouda Vilém (M) 2012 CZE Žáci nejmladší 12 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Hřebík Michal (M) 2011 CZE Žáci ml. 11 SKJA - SKI Janov - Bedřichov, z.s.
NP X Chmelíková Ester (L) 2011 CZE Žákyně ml. 11 SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X Ivaničová Michaela (L) 2008 CZE Žákyně st. 08 SOVH - Tělocvičná jednota Sokol Velké Hamry I
NP X Jelínek Ondřej (M) 2009 CZE Žáci st. 09 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Jelínková Aneta (L) 2009 CZE Žákyně st. 09 SWSL - Tělovýchovná jednota Lučany nad Nisou, z.s.
NP X Jeníková Amálie (L) 2009 CZE Žákyně st. 09 SKHA - Tělovýchovná jednota Jiskra Harrachov, z.s.
NP X Ježek Vincent (M) 2012 CZE Žáci nejmladší 12 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Jodasová Zuzana (L) 2009 CZE Žákyně st. 09 SOVH - Tělocvičná jednota Sokol Velké Hamry I
NP X Jonášová Štěpánka (L) 2010 CZE Žákyně ml. 10 SOVH - Tělocvičná jednota Sokol Velké Hamry I
NP X Jungwirth Štěpán (M) 2008 CZE Žáci st. 08 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Karel Filip (M) 2009 CZE Žáci st. 09 SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X Kavalír Tomáš (M) 2008 CZE Žáci st. 08 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Kerelová Kristýna (L) 2010 CZE Žákyně ml. 10 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Kmoníčková Kamila (L) 2014 CZE Minižačky SKHA - Tělovýchovná jednota Jiskra Harrachov, z.s.
NP X Kopecký Petr (M) 2010 CZE Žáci ml. 10 SWSL - Tělovýchovná jednota Lučany nad Nisou, z.s.
NP X Kremsová Kateřina (L) 2010 CZE Žákyně ml. 10 SWSL - Tělovýchovná jednota Lučany nad Nisou, z.s.
NP X Kučerová Petra (L) 2012 CZE Žákyně nejmladší 12 CSKV - Český skiklub Vysoké nad Jizerou
NP X Lukeš Jakub (M) 2011 CZE Žáci ml. 11 SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X Lukešová Natálie (L) 2009 CZE Žákyně st. 09 SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X Lukešová Nikola (L) 2011 CZE Žákyně ml. 11 SKHA - Tělovýchovná jednota Jiskra Harrachov, z.s.
NP X Mach Jan (M) 2013 CZE Žáci nejmladší 13 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X Machová Jana (L) 2010 CZE Žákyně ml. 10 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X Mařas Jakub (M) 2010 CZE Žáci ml. 10 TJSE - TJ Semily
NP X Mazač Mikuláš (M) 2010 CZE Žáci ml. 10 SWSL - Tělovýchovná jednota Lučany nad Nisou, z.s.
NP X Mečířová Marie (L) 2014 CZE Minižačky DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Mohvaldová Anežka (L) 2011 CZE Žákyně ml. 11 HSKB - Hančův sportovní klub Benecko z.s.
NP X Mohvaldová Vendula (L) 2010 CZE Žákyně ml. 10 HSKB - Hančův sportovní klub Benecko z.s.
NP X Novák Viktor (M) 2007 CZE Žáci st. 07 SWSL - Tělovýchovná jednota Lučany nad Nisou, z.s.
NP X Nováková Kristýna (L) 2008 CZE Žákyně st. 08 SOVH - Tělocvičná jednota Sokol Velké Hamry I
NP X Nováková Marie (L) 2009 CZE Žákyně st. 09 SWSL - Tělovýchovná jednota Lučany nad Nisou, z.s.
NP X Peroutková Jana (L) 2008 CZE Žákyně st. 08 SWSL - Tělovýchovná jednota Lučany nad Nisou, z.s.
NP X Pešatová Nikola (L) 2012 CZE Žákyně nejmladší 12 SOVH - Tělocvičná jednota Sokol Velké Hamry I
NP X Piskáček Jan (M) 2016 CZE Benjamínci M SWSL - Tělovýchovná jednota Lučany nad Nisou, z.s.
NP X Piskáčková Anna (L) 2015 CZE Minižačky SWSL - Tělovýchovná jednota Lučany nad Nisou, z.s.
NP X Plecháčová Nikola (L) 2009 CZE Žákyně st. 09 SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X PONDĚLÍKOVÁ Veronika (L) 2007 CZE Žákyně st. 07 SOVH - Tělocvičná jednota Sokol Velké Hamry I
NP X Porkert Tomáš (M) 2011 CZE Žáci ml. 11 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X Porkertová Eliška (L) 2013 CZE Žákyně nejmladší 13 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X Porkertová Viktorie (L) 2009 CZE Žákyně st. 09 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X Puš Ondřej (M) 2014 CZE Minižáčci SWSL - Tělovýchovná jednota Lučany nad Nisou, z.s.
NP X Račák Denis (M) 2012 CZE Žáci nejmladší 12 SKHA - Tělovýchovná jednota Jiskra Harrachov, z.s.
NP X Račák Samuel (M) 2015 CZE Minižáčci SKHA - Tělovýchovná jednota Jiskra Harrachov, z.s.
NP X Račák Samuel (M) 2015 CZE Minižáčci SKHA - Tělovýchovná jednota Jiskra Harrachov, z.s.
NP X Rybín Josef (M) 2015 CZE Minižáčci SKHA - Tělovýchovná jednota Jiskra Harrachov, z.s.
NP X Rybínová Anežka (L) 2010 CZE Žákyně ml. 10 SKHA - Tělovýchovná jednota Jiskra Harrachov, z.s.
NP X Rybínová Františka (L) 2013 CZE Žákyně nejmladší 13 SKHA - Tělovýchovná jednota Jiskra Harrachov, z.s.
NP X Rychtrová Gabriela (L) 2013 CZE Žákyně nejmladší 13 SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X Savický Martin (M) 2007 CZE Žáci st. 07 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Savruk Lukáš (M) 2010 CZE Žáci ml. 10 SWSL - Tělovýchovná jednota Lučany nad Nisou, z.s.
NP X Scholzová Bára (L) 2012 CZE Žákyně nejmladší 12 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X Slezáková Bára (L) 2010 CZE Žákyně ml. 10 SWSL - Tělovýchovná jednota Lučany nad Nisou, z.s.
NP X Slezáková Kristina (L) 2011 CZE Žákyně ml. 11 SWSL - Tělovýchovná jednota Lučany nad Nisou, z.s.
NP X Sůra Antonín (M) 2010 CZE Žáci ml. 10 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Šírová Marie (L) 2009 CZE Žákyně st. 09 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Šourková Pavlína (L) 2015 CZE Minižačky HSKB - Hančův sportovní klub Benecko z.s.
NP X Šourková Štěpánka (L) 2014 CZE Minižačky HSKB - Hančův sportovní klub Benecko z.s.
NP X Špicarová Karolína (L) 2008 CZE Žákyně st. 08 SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X Tomeš Roman (M) 2011 CZE Žáci ml. 11 SWSL - Tělovýchovná jednota Lučany nad Nisou, z.s.
NP X Tůmová Martina (L) 2008 CZE Žákyně st. 08 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X Uman Jaroslav (M) 2011 CZE Žáci ml. 11 SKHA - Tělovýchovná jednota Jiskra Harrachov, z.s.
NP X Vaněček Michal (M) 2010 CZE Žáci ml. 10 SKHA - Tělovýchovná jednota Jiskra Harrachov, z.s.
NP X Vlk Ondřej (M) 2010 CZE Žáci ml. 10 SWSL - Tělovýchovná jednota Lučany nad Nisou, z.s.
NP X Vlková Anna (L) 2014 CZE Minižačky SWSL - Tělovýchovná jednota Lučany nad Nisou, z.s.
Filtru odpovídá 101 závodníků.