Home Závody a výsledky

Seznam přihlášených - O pohár Lučan

Jméno Klub Závod
Věk. kat. Země Seskupit:
Pohlaví
Pozn. Jméno Ročník Země Věk. kat. Klub
NP X Adamová Barbora (L) 2013 CZE Žákyně nejmladší JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X Balej Ondřej (M) 2013 CZE Žáci nejmladší JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X Bartošová Kristýna (L) 2010 CZE Žákyně mladší JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X Benda Tadeáš (M) 2016 CZE Benjamínci M SOVH - Tělocvičná jednota Sokol Velké Hamry I
NP X Benda Vojtěch (M) 2007 CZE Žáci starší JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X Bendová Tereza (L) 2013 CZE Žákyně nejmladší SOVH - Tělocvičná jednota Sokol Velké Hamry I
NP X Bendová Veronika (L) 2009 CZE Žákyně starší JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X Bernt Bartoloměj (M) 2009 CZE Žáci starší SOVH - Tělocvičná jednota Sokol Velké Hamry I
NP X Berntová Astrid (L) 2015 CZE Minižačky SOVH - Tělocvičná jednota Sokol Velké Hamry I
NP X Berntová Ela (L) 2011 CZE Žákyně mladší SOVH - Tělocvičná jednota Sokol Velké Hamry I
NP X Blažková Monika (L) 2009 CZE Žákyně starší SKJA - SKI Janov - Bedřichov, z.s.
NP X Borčická Denisa (L) 2009 CZE Žákyně starší SOVH - Tělocvičná jednota Sokol Velké Hamry I
NP X Bradna Vítek (M) 2008 CZE Žáci starší JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X Bradnová Magdaléna (L) 2008 CZE Žákyně starší JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X Brožek Matěj (M) 2008 CZE Žáci starší SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
NP X Brůna Adam (M) 2009 CZE Žáci starší SOVH - Tělocvičná jednota Sokol Velké Hamry I
NP X Buriánek Max (M) 2011 CZE Žáci mladší JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X Cilichová Anna (L) 2007 CZE Žákyně starší SOVH - Tělocvičná jednota Sokol Velké Hamry I
NP X Cillerová Anna (L) 2014 CZE Minižačky JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X Cipro Viktorie (L) 2011 CZE Žákyně mladší JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X Čapek Bartoloměj (M) 2009 CZE Žáci starší SKJA - SKI Janov - Bedřichov, z.s.
NP X Čejka Hynek (M) 2010 CZE Žáci mladší DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Čermák Jiří (M) 2013 CZE Žáci nejmladší SKHA - Tělovýchovná jednota Jiskra Harrachov, z.s.
NP X Čermáková Sára (L) 2006 CZE Dorostenky mladší SKHA - Tělovýchovná jednota Jiskra Harrachov, z.s.
NP X Černý Marek (M) 2010 CZE Žáci mladší SKHA - Tělovýchovná jednota Jiskra Harrachov, z.s.
NP X Černý Tobiáš (M) 2011 CZE Žáci mladší SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
NP X Červinková Elen (L) 2009 CZE Žákyně starší JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X Davidová Ema (L) 2011 CZE Žákyně mladší SKJA - SKI Janov - Bedřichov, z.s.
NP X Dostalík Hynek (M) 2008 CZE Žáci starší SKHA - Tělovýchovná jednota Jiskra Harrachov, z.s.
NP X Dubcová Marie (L) 2011 CZE Žákyně mladší JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X Dubský Štěpán (M) 2006 CZE Dorostenci mladší SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
NP X Dumek Ondřej (M) 2012 CZE Žáci nejmladší DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Dutka Ondřej (M) 2007 CZE Žáci starší JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X Elicerová Karolína (L) 2008 CZE Žákyně starší JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X Endler Matěj (M) 2009 CZE Žáci starší SWSL - Tělovýchovná jednota Lučany nad Nisou, z.s.
NP X Erbenová Marianna (L) 2010 CZE Žákyně mladší JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X Fejfar Jiří (M) 2014 CZE Minižáčci SOVH - Tělocvičná jednota Sokol Velké Hamry I
NP X Fejfarová Sofie (L) 2011 CZE Žákyně mladší SOVH - Tělocvičná jednota Sokol Velké Hamry I
NP X Fejfarová Viktorie (L) 2008 CZE Žákyně starší SOVH - Tělocvičná jednota Sokol Velké Hamry I
NP X Gebauer Jakub (M) 2015 CZE Minižáčci DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Gubančoková Silvia (L) 2006 CZE Dorostenky mladší JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X Halama Jan (M) 1978 CZE Muži a junioři SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
NP X Halamová Anežka (L) 2012 CZE Žákyně nejmladší SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
NP X Halamová Anna (L) 2014 CZE Minižačky SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
NP X Hanč Jakub (M) 2009 CZE Žáci starší SKHA - Tělovýchovná jednota Jiskra Harrachov, z.s.
NP X Hančová Adéla (L) 2011 CZE Žákyně mladší SKHA - Tělovýchovná jednota Jiskra Harrachov, z.s.
NP X Hloušek Filip (M) 2006 CZE Dorostenci mladší SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
NP X Holubová Anika (L) 2011 CZE Žákyně mladší SKJA - SKI Janov - Bedřichov, z.s.
NP X Honců Matěj (M) 2010 CZE Žáci mladší SWSL - Tělovýchovná jednota Lučany nad Nisou, z.s.
NP X Hornová Zuzana (L) 2012 CZE Žákyně nejmladší JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X Hostelard Filip (M) 2013 CZE Žáci nejmladší JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X Housa Daniel (M) 2012 CZE Žáci nejmladší DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Hroudová Anežka (L) 2010 CZE Žákyně mladší DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Hübner David (M) 2015 CZE Minižáčci SWSL - Tělovýchovná jednota Lučany nad Nisou, z.s.
NP X Hübnerová Karolína (L) 2005 CZE Dorostenky starší SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
NP X Hübnerová Terezie (L) 2011 CZE Žákyně mladší SWSL - Tělovýchovná jednota Lučany nad Nisou, z.s.
NP X Ivaničová Michaela (L) 2008 CZE Žákyně starší SOVH - Tělocvičná jednota Sokol Velké Hamry I
NP X Jakoubek Tobiáš (M) 2014 CZE Minižáčci JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X Jarůšek Sáva (M) 2009 CZE Žáci starší JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X Jelínek Jan (M) 2012 CZE Žáci nejmladší SWSL - Tělovýchovná jednota Lučany nad Nisou, z.s.
NP X Jelínková Aneta (L) 2009 CZE Žákyně starší SWSL - Tělovýchovná jednota Lučany nad Nisou, z.s.
NP X Ježek Vincent (M) 2012 CZE Žáci nejmladší DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Jindřišková Lucie (L) 2006 CZE Dorostenky mladší JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X Jodasová Zuzana (L) 2009 CZE Žákyně starší SOVH - Tělocvičná jednota Sokol Velké Hamry I
NP X Karbanová Nikola (L) 2006 CZE Dorostenky mladší JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X Kašparová Kateřina (L) 2006 CZE Dorostenky mladší JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X Keltner David (M) 2008 CZE Žáci starší SKJA - SKI Janov - Bedřichov, z.s.
NP X Kopecká Karla (L) 2008 CZE Žákyně starší SWSL - Tělovýchovná jednota Lučany nad Nisou, z.s.
NP X Kopecký Petr (M) 2010 CZE Žáci mladší SWSL - Tělovýchovná jednota Lučany nad Nisou, z.s.
NP X Kremsová Kateřina (L) 2010 CZE Žákyně mladší SWSL - Tělovýchovná jednota Lučany nad Nisou, z.s.
NP X Křenovský Arnošt (M) 2006 CZE Dorostenci mladší JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X Lajdar Adam (M) 2006 CZE Dorostenci mladší JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X Lank Albert (M) 2007 CZE Žáci starší JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X Lederová Aneta (L) 2010 CZE Žákyně mladší SKJA - SKI Janov - Bedřichov, z.s.
NP X Lelek Tomáš (M) 2013 CZE Žáci nejmladší JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X Linhartová Anna (L) 2017 CZE Benjamínci W SWSL - Tělovýchovná jednota Lučany nad Nisou, z.s.
NP X Lišková Michaela (L) 2014 CZE Minižačky JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X Lutovská Beata (L) 2008 CZE Žákyně starší JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X Lutovská Klára (L) 2008 CZE Žákyně starší JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X Mach Jan (M) 2013 CZE Žáci nejmladší JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X Machová Jana (L) 2010 CZE Žákyně mladší JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X Mařas Jakub (M) 2010 CZE Žáci mladší TJSE - TJ Semily
NP X Masnica Filip (M) 2008 CZE Žáci starší DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Masnicová Anna (L) 2010 CZE Žákyně mladší DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Mazač Mikuláš (M) 2010 CZE Žáci mladší SWSL - Tělovýchovná jednota Lučany nad Nisou, z.s.
NP X Míková Sofie (L) 2009 CZE Žákyně starší JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X Motl Tomáš (M) 2012 CZE Žáci nejmladší SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
NP X Motl Václav (M) 2010 CZE Žáci mladší SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
NP X Nagyová Zuzana (L) 2008 CZE Žákyně starší SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
NP X Norba Denis (M) 2008 CZE Žáci starší JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X Novák Viktor (M) 2007 CZE Žáci starší SWSL - Tělovýchovná jednota Lučany nad Nisou, z.s.
NP X Nováková Kristýna (L) 2008 CZE Žákyně starší SOVH - Tělocvičná jednota Sokol Velké Hamry I
NP X Nováková Marie (L) 2009 CZE Žákyně starší SWSL - Tělovýchovná jednota Lučany nad Nisou, z.s.
NP X Nováková Nela (L) 2009 CZE Žákyně starší SKJA - SKI Janov - Bedřichov, z.s.
NP X Nyčová Markéta (L) 2013 CZE Žákyně nejmladší JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X Paldus Matěj (M) 2008 CZE Žáci starší JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X Patřičná Natálie (L) 2013 CZE Žákyně nejmladší JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X Pavlatová Meda (L) 2013 CZE Žákyně nejmladší JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X Peroutková Jana (L) 2008 CZE Žákyně starší SWSL - Tělovýchovná jednota Lučany nad Nisou, z.s.
NP X Pešatová Nikola (L) 2012 CZE Žákyně nejmladší SOVH - Tělocvičná jednota Sokol Velké Hamry I
NP X Peštová Daniela (L) 2007 CZE Žákyně starší JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X Petruželová Simona (L) 2007 CZE Žákyně starší JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X Piskáček Jan (M) 2016 CZE Benjamínci M SWSL - Tělovýchovná jednota Lučany nad Nisou, z.s.
NP X Piskáčková Anna (L) 2015 CZE Minižačky SWSL - Tělovýchovná jednota Lučany nad Nisou, z.s.
NP X Poluha Luboš (M) 1975 CZE Muži a junioři BK Kalibr
NP X Poluha Oskar (M) 2008 CZE Žáci starší BK Kalibr
NP X PONDĚLÍKOVÁ Veronika (L) 2007 CZE Žákyně starší SOVH - Tělocvičná jednota Sokol Velké Hamry I
NP X Porkert Tomáš (M) 2011 CZE Žáci mladší JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X Porkertová Eliška (L) 2013 CZE Žákyně nejmladší JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X Porkertová Viktorie (L) 2009 CZE Žákyně starší JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X Poustevník Šimon (M) 2014 CZE Minižáčci DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Procházková Julie (L) 2009 CZE Žákyně starší JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X Puš Ondřej (M) 2014 CZE Minižáčci SWSL - Tělovýchovná jednota Lučany nad Nisou, z.s.
NP X Pušová Michaela (L) 1985 CZE Ženy a juniorky SWSL - Tělovýchovná jednota Lučany nad Nisou, z.s.
NP X Račák Denis (M) 2012 CZE Žáci nejmladší SKHA - Tělovýchovná jednota Jiskra Harrachov, z.s.
NP X Račák Samuel (M) 2015 CZE Minižáčci SKHA - Tělovýchovná jednota Jiskra Harrachov, z.s.
NP X Rázlová Magdaléna (L) 2010 CZE Žákyně mladší CKLH - ČKL Harrachov, spolek
NP X Řehoř Šimon (M) 2006 CZE Dorostenci mladší JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X Řehořová Štěpánka (L) 2009 CZE Žákyně starší JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X Saska Lukáš (M) 2007 CZE Žáci starší SKJA - SKI Janov - Bedřichov, z.s.
NP X Savruk Lukáš (M) 2010 CZE Žáci mladší SWSL - Tělovýchovná jednota Lučany nad Nisou, z.s.
NP X Segeš Viktor (M) 2006 CZE Dorostenci mladší JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X Sekeráková Nela (L) 2013 CZE Žákyně nejmladší JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X Serra Carolina (L) 2006 CZE Dorostenky mladší JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X Schneider Bartoloměj (M) 2012 CZE Žáci nejmladší JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X Scholzová Bára (L) 2012 CZE Žákyně nejmladší JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X Slezáková Bára (L) 2010 CZE Žákyně mladší SWSL - Tělovýchovná jednota Lučany nad Nisou, z.s.
NP X Slezáková Kristina (L) 2011 CZE Žákyně mladší SWSL - Tělovýchovná jednota Lučany nad Nisou, z.s.
NP X Svobodova Mariana (L) 2007 CZE Žákyně starší JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X Syrovátková Linda (L) 2007 CZE Žákyně starší JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X Syrovátková Veronika (L) 2010 CZE Žákyně mladší SWSL - Tělovýchovná jednota Lučany nad Nisou, z.s.
NP X Šercl Ondřej (M) 2009 CZE Žáci starší JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X Šimůnková Emma (L) 2009 CZE Žákyně starší JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X Široká Magdaléna (L) 2009 CZE Žákyně starší JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X Štěpničková Sarah (L) 2007 CZE Žákyně starší JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X Štolba Filip (M) 2012 CZE Žáci nejmladší JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X Štolba Marek (M) 2012 CZE Žáci nejmladší JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X Štolba Roman (M) 2006 CZE Dorostenci mladší JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X Štryncl Adam (M) 2009 CZE Žáci starší SWSL - Tělovýchovná jednota Lučany nad Nisou, z.s.
NP X Štryncl David (M) 2004 CZE Dorostenci starší SWSL - Tělovýchovná jednota Lučany nad Nisou, z.s.
NP X Švec Martin (M) 2011 CZE Žáci mladší JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X Švecová Karolína (L) 2013 CZE Žákyně nejmladší JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X Technik František (M) 2012 CZE Žáci nejmladší DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Tomášek Ondřej (M) 2014 CZE Minižáčci SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
NP X Tomášková Amálie (L) 2012 CZE Žákyně nejmladší SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
NP X Tomášová Sára (L) 2008 CZE Žákyně starší JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X Tomeš Roman (M) 2011 CZE Žáci mladší SWSL - Tělovýchovná jednota Lučany nad Nisou, z.s.
NP X Tůmová Martina (L) 2008 CZE Žákyně starší JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X Tynková Kateřina (L) 2006 CZE Dorostenky mladší SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
NP X Udatný Tomáš (M) 2009 CZE Žáci starší SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
NP X Uman Jakub (M) 2008 CZE Žáci starší SKHA - Tělovýchovná jednota Jiskra Harrachov, z.s.
NP X Uman Jaroslav (M) 2011 CZE Žáci mladší SKHA - Tělovýchovná jednota Jiskra Harrachov, z.s.
NP X Vaněček Michal (M) 2010 CZE Žáci mladší SKHA - Tělovýchovná jednota Jiskra Harrachov, z.s.
NP X Vaněček Štěpán (M) 2013 CZE Žáci nejmladší SKHA - Tělovýchovná jednota Jiskra Harrachov, z.s.
NP X Vaněčková Věra (L) 2007 CZE Žákyně starší SKHA - Tělovýchovná jednota Jiskra Harrachov, z.s.
NP X Velecký Alexandr (M) 2008 CZE Žáci starší DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Vlk Ondřej (M) 2010 CZE Žáci mladší SWSL - Tělovýchovná jednota Lučany nad Nisou, z.s.
NP X Vlková Anna (L) 2014 CZE Minižačky SWSL - Tělovýchovná jednota Lučany nad Nisou, z.s.
Filtru odpovídá 158 závodníků.