Home Závody a výsledky

Seznam přihlášených - Posvícenský koláč

Jméno Klub Závod
Věk. kat. Země Seskupit:
Pohlaví
Pozn. Jméno Ročník Země Věk. kat. Klub
NP X Bárta Barnabáš (M) 2005 CZE Dorostenci starší LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
NP X Bárta Kryštof (M) 2008 CZE Žáci st. 08 LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
NP X Bartová Nela (L) 2010 CZE Žákyně ml. 10 LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
NP X Bečvář Jakub (M) 2005 CZE Dorostenci starší SKSK - Wikov SKI Skuhrov nad Bělou, z.s.
NP X Bednář William (M) 2009 CZE Žáci st. 09 TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
NP X Beneš Marek (M) 2008 CZE Žáci st. 08 SKSK - Wikov SKI Skuhrov nad Bělou, z.s.
NP X Bímanová Aneta (L) 2007 CZE Žákyně st. 07 TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
NP X Blažková Adéla (L) 2011 CZE Žákyně ml. 11 LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
NP X Bourová Zuzana (L) 2005 CZE Dorostenky starší SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X Brožová Adéla (L) 2009 CZE Žákyně st. 09 LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
NP X Buďárková Laura (L) 2010 CZE Žákyně ml. 10 STUD - Tělocvičná jednota Sokol Studenec
NP X Černá Veronika (L) 2005 CZE Dorostenky starší TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
NP X Dlouhá Daniela (L) 2009 CZE Žákyně st. 09 LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
NP X Dlouhá Kristýna (L) 2013 CZE Žákyně nejmladší 13 LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
NP X Dlouhá Lucie (L) 2012 CZE Žákyně nejmladší 12 LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
NP X Dlouhá Viktorie (L) 2008 CZE Žákyně st. 08 LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
NP X Drbohlavová Anna (L) 2009 CZE Žákyně st. 09 LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
NP X Dušková Stella (L) 2009 CZE Žákyně st. 09 LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
NP X Duštová Andrea (L) 2003 CZE Ženy a juniorky LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
NP X Dvorská Alžběta (L) 2004 CZE Dorostenky starší TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
NP X Dvořák Filip (M) 2009 CZE Žáci st. 09 LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
NP X Dvořáková Elen (L) 2011 CZE Žákyně ml. 11 LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
NP X Fišková Emílie (L) 2010 CZE Žákyně ml. 10 LSDB - Lyžařský spolek při Základní a mateřské škole v Dolní Branné
NP X Fišnarová Hana (L) 2010 CZE Žákyně ml. 10 SPVR - TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA SPARTAK VRCHLABÍ, Z. S.
NP X Galbavá Tereza (L) 2013 CZE Žákyně nejmladší 13 STUD - Tělocvičná jednota Sokol Studenec
NP X Gultová Aneta (L) 2006 CZE Dorostenky mladší TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
NP X Hadač Jakub (M) 2010 CZE Žáci ml. 10 SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X Hák Michal (M) 1975 CZE Muži a junioři STUD - Tělocvičná jednota Sokol Studenec
NP X Háková Barbora (L) 2010 CZE Žákyně ml. 10 STUD - Tělocvičná jednota Sokol Studenec
NP X Háková Johana (L) 2012 CZE Žákyně nejmladší 12 STUD - Tělocvičná jednota Sokol Studenec
NP X Háková Karolína (L) 2012 CZE Žákyně nejmladší 12 STUD - Tělocvičná jednota Sokol Studenec
NP X Háková Zuzana (L) 2012 CZE Žákyně nejmladší 12 STUD - Tělocvičná jednota Sokol Studenec
NP X Halamová Andrea (L) 2009 CZE Žákyně st. 09 LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
NP X Hamáček Jan (M) 2013 CZE Žáci nejmladší 13 STUD - Tělocvičná jednota Sokol Studenec
NP X Hamáček Matěj (M) 2011 CZE Žáci ml. 11 TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
NP X Hamáčková Šárka (L) 2008 CZE Žákyně st. 08 STUD - Tělocvičná jednota Sokol Studenec
NP X Hanuš Jan (M) 2010 CZE Žáci ml. 10 HSKB - Hančův sportovní klub Benecko z.s.
NP X Hanušová Anna (L) 2012 CZE Žákyně nejmladší 12 HSKB - Hančův sportovní klub Benecko z.s.
NP X Holíková Veronika (L) 2008 CZE Žákyně st. 08 SKSK - Wikov SKI Skuhrov nad Bělou, z.s.
NP X Holubcová Tereza (L) 2011 CZE Žákyně ml. 11 SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X Holubec František (M) 2006 CZE Dorostenci mladší HSKB - Hančův sportovní klub Benecko z.s.
NP X Holubec Václav (M) 2009 CZE Žáci st. 09 HSKB - Hančův sportovní klub Benecko z.s.
NP X Horáček Jan (M) 2011 CZE Žáci ml. 11 TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
NP X Horáček Šimon (M) 2008 CZE Žáci st. 08 STUD - Tělocvičná jednota Sokol Studenec
NP X Horká Lucie (L) 2009 CZE Žákyně st. 09 TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
NP X Hromádková Elen (L) 2010 CZE Žákyně ml. 10 TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
NP X Chmelíková Ester (L) 2011 CZE Žákyně ml. 11 SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X Janetzky Julie (L) 2013 CZE Žákyně nejmladší 13 SKSK - Wikov SKI Skuhrov nad Bělou, z.s.
NP X Jech Jan (M) 2010 CZE Žáci ml. 10 LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
NP X Jelen Lukáš (M) 2007 CZE Žáci st. 07 SKSK - Wikov SKI Skuhrov nad Bělou, z.s.
NP X Jelenová Tereza (L) 2005 CZE Dorostenky starší SKSK - Wikov SKI Skuhrov nad Bělou, z.s.
NP X Jindra Vojtěch (M) 2005 CZE Dorostenci starší TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
NP X Jindrová Alžběta (L) 2007 CZE Žákyně st. 07 TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
NP X Jindřišková Blanka (L) 2009 CZE Žákyně st. 09 HSKB - Hančův sportovní klub Benecko z.s.
NP X Jiřík Marek (M) 2011 CZE Žáci ml. 11 STUD - Tělocvičná jednota Sokol Studenec
NP X Jodasová Eliška (L) 2010 CZE Žákyně ml. 10 SPVR - TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA SPARTAK VRCHLABÍ, Z. S.
NP X Johan Marek (M) 2009 CZE Žáci st. 09 TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
NP X Jon josef (M) 2009 CZE Žáci st. 09 SPVR - TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA SPARTAK VRCHLABÍ, Z. S.
NP X Karbanová Anna (L) 2005 CZE Dorostenky starší SGJB - KLUB LYŽOVÁNÍ PŘI SPORTOVNÍM GYMNÁZIU JABLONEC NAD NISOU, z. s.
NP X Karbanová Vendula (L) 2008 CZE Žákyně st. 08 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X Karel Filip (M) 2009 CZE Žáci st. 09 SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X Klouzová Kamila (L) 2010 CZE Žákyně ml. 10 STUD - Tělocvičná jednota Sokol Studenec
NP X Kornfeldová Amálie (L) 2011 CZE Žákyně ml. 11 TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
NP X Korotvičková Ela (L) 2011 CZE Žákyně ml. 11 STUD - Tělocvičná jednota Sokol Studenec
NP X Kosáčková Alice (L) 2012 CZE Žákyně nejmladší 12 STUD - Tělocvičná jednota Sokol Studenec
NP X Kracíková Kristýna (L) 2012 CZE Žákyně nejmladší 12 SPVR - TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA SPARTAK VRCHLABÍ, Z. S.
NP X Křepela Jan (M) 2007 CZE Žáci st. 07 SKSK - Wikov SKI Skuhrov nad Bělou, z.s.
NP X Křepela Jiří (M) 2011 CZE Žáci ml. 11 SKSK - Wikov SKI Skuhrov nad Bělou, z.s.
NP X Kubátová Pavla (L) 2011 CZE Žákyně ml. 11 STUD - Tělocvičná jednota Sokol Studenec
NP X Kučerová Luciana (L) 2008 CZE Žákyně st. 08 LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
NP X Kudlej Štěpán (M) 2007 CZE Žáci st. 07 TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
NP X Kuklíková Sofie (L) 2011 CZE Žákyně ml. 11 SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X Kulhánek Lukáš (M) 2006 CZE Dorostenci mladší SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X Kysela Vojtěch (M) 2010 CZE Žáci ml. 10 TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
NP X Lukavec Kryštof (M) 2011 CZE Žáci ml. 11 LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
NP X Lukeš Jakub (M) 2011 CZE Žáci ml. 11 SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X Lukešová Natálie (L) 2009 CZE Žákyně st. 09 SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X Macounová Amálie (L) 2005 CZE Dorostenky starší SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X Mach Jiří (M) 2009 CZE Žáci st. 09 TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
NP X Mach Lukáš (M) 2004 CZE Dorostenci starší LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
NP X Maidl Šimon (M) 2004 CZE Dorostenci starší SKSK - Wikov SKI Skuhrov nad Bělou, z.s.
NP X Mánek Filip (M) 2010 CZE Žáci ml. 10 TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
NP X Maňhal Petr (M) 2010 CZE Žáci ml. 10 TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
NP X Mareček Mikuláš (M) 2010 CZE Žáci ml. 10 SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X Marečková Julie (L) 2007 CZE Žákyně st. 07 SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X Marečková Olivie (L) 2009 CZE Žákyně st. 09 SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X Maryška Jan (M) 2002 CZE Muži a junioři SKSK - Wikov SKI Skuhrov nad Bělou, z.s.
NP X Matoulek Tomáš (M) 2009 CZE Žáci st. 09 TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
NP X Michlová Adéla (L) 2007 CZE Žákyně st. 07 SKSK - Wikov SKI Skuhrov nad Bělou, z.s.
NP X Michlová Tereza (L) 2010 CZE Žákyně ml. 10 SKSK - Wikov SKI Skuhrov nad Bělou, z.s.
NP X Mohvaldová Anežka (L) 2011 CZE Žákyně ml. 11 HSKB - Hančův sportovní klub Benecko z.s.
NP X Mohvaldová Vendula (L) 2010 CZE Žákyně ml. 10 HSKB - Hančův sportovní klub Benecko z.s.
NP X Mračková Lucie (L) 2005 CZE Dorostenky starší TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
NP X Nesládek Petr (M) 2005 CZE Dorostenci starší TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
NP X Nesládek Tomáš (M) 2007 CZE Žáci st. 07 TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
NP X Nosek František (M) 2005 CZE Dorostenci starší LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
NP X Nosková Magdaléna (L) 2010 CZE Žákyně ml. 10 SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X Nosková Marcela (L) 2008 CZE Žákyně st. 08 LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
NP X Novotný Marek (M) 2010 CZE Žáci ml. 10 LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
NP X Pacholík Max (M) 2011 CZE Žáci ml. 11 STUD - Tělocvičná jednota Sokol Studenec
NP X Pavlíček Marek (M) 2002 CZE Muži a junioři SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X Pekárek Tomáš (M) 2007 CZE Žáci st. 07 LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
NP X Pekárková Zuzana (L) 2007 CZE Žákyně st. 07 SKSK - Wikov SKI Skuhrov nad Bělou, z.s.
NP X Pilná Radka (L) 2006 CZE Dorostenky mladší SKSK - Wikov SKI Skuhrov nad Bělou, z.s.
NP X Plecháčová Nikola (L) 2009 CZE Žákyně st. 09 SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X Pospíchalová Sára (L) 2010 CZE Žákyně ml. 10 SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X Preisslerová Karolína (L) 2010 CZE Žákyně ml. 10 SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X Rambová Nina (L) 2002 CZE Ženy a juniorky SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X Řehák Ondřej (M) 2004 CZE Dorostenci starší LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
NP X Salaba Jakub (M) 2006 CZE Dorostenci mladší SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X Salabová Pavlína (L) 2009 CZE Žákyně st. 09 SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X Seifertová Anežka (L) 2005 CZE Dorostenky starší SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X Simbartl Eduard (M) 2006 CZE Dorostenci mladší SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X Skálová Renata (L) 2008 CZE Žákyně st. 08 SKSK - Wikov SKI Skuhrov nad Bělou, z.s.
NP X Stará Klára (L) 2010 CZE Žákyně ml. 10 LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
NP X Strnádek Jan (M) 2011 CZE Žáci ml. 11 SPVR - TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA SPARTAK VRCHLABÍ, Z. S.
NP X Sucharda Matouš (M) 2010 CZE Žáci ml. 10 LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
NP X Suchardová Ella (L) 2009 CZE Žákyně st. 09 SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X Suchardová Rozálie (L) 2008 CZE Žákyně st. 08 LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
NP X Svoboda Martin (M) 2005 CZE Dorostenci starší SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X Šabata František (M) 2009 CZE Žáci st. 09 SKSK - Wikov SKI Skuhrov nad Bělou, z.s.
NP X Šimková Alena (L) 2009 CZE Žákyně st. 09 LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
NP X Šimková Veronika (L) 2010 CZE Žákyně ml. 10 LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
NP X Šourková Pavlína (L) 2015 CZE Minižačky HSKB - Hančův sportovní klub Benecko z.s.
NP X Šourková Štěpánka (L) 2014 CZE Minižačky HSKB - Hančův sportovní klub Benecko z.s.
NP X Šretrová Eliška (L) 2010 CZE Žákyně ml. 10 TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
NP X Šubrt Josef (M) 2014 CZE Minižáčci SPVR - TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA SPARTAK VRCHLABÍ, Z. S.
NP X Šulc Marek (M) 2011 CZE Žáci ml. 11 STUD - Tělocvičná jednota Sokol Studenec
NP X Šviha Ondřej (M) 2012 CZE Žáci nejmladší 12 LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
NP X Trejbal Jakub (M) 2009 CZE Žáci st. 09 STUD - Tělocvičná jednota Sokol Studenec
NP X Trejbal Vojtěch (M) 2008 CZE Žáci st. 08 STUD - Tělocvičná jednota Sokol Studenec
NP X Turečková Marie (L) 2009 CZE Žákyně st. 09 TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
NP X Vagenknecht Lukáš (M) 2010 CZE Žáci ml. 10 TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
NP X Valenta Jakub (M) 2008 CZE Žáci st. 08 SKSK - Wikov SKI Skuhrov nad Bělou, z.s.
NP X Valentová Nela (L) 2011 CZE Žákyně ml. 11 SKSK - Wikov SKI Skuhrov nad Bělou, z.s.
NP X Vaníčková Zuzana (L) 2009 CZE Žákyně st. 09 LSDB - Lyžařský spolek při Základní a mateřské škole v Dolní Branné
NP X Vorlová Daniela (L) 2012 CZE Žákyně nejmladší 12 STUD - Tělocvičná jednota Sokol Studenec
NP X Vyhlídková Sofie (L) 2007 CZE Žákyně st. 07 LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
NP X Zemánek Jakub (M) 2002 CZE Muži a junioři LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
NP X Zemánek Matěj (M) 2005 CZE Dorostenci starší LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
NP X Zikmundová Elen (L) 2009 CZE Žákyně st. 09 LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
NP X Zuzánková Anna (L) 2011 CZE Žákyně ml. 11 SPVR - TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA SPARTAK VRCHLABÍ, Z. S.
Filtru odpovídá 142 závodníků.