Home Závody a výsledky

Seznam přihlášených - Horní Branná

Jméno Klub Závod
Věk. kat. Země Seskupit:
Pohlaví
Pozn. Jméno Ročník Země Věk. kat. Klub
NP X Bárta Barnabáš (M) 2005 CZE Dorostenci starší LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
NP X Bárta Kryštof (M) 2008 CZE Žáci starší LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
NP X Bartová Nela (L) 2010 CZE Žákyně mladší LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
NP X Bímanová Aneta (L) 2007 CZE Žákyně starší TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
NP X Blažková Adéla (L) 2011 CZE Žákyně mladší LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
NP X Breuer David (M) 2011 CZE Žáci mladší LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
NP X Brožová Adéla (L) 2009 CZE Žákyně starší LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
NP X Čapek Bartoloměj (M) 2009 CZE Žáci starší SKJA - SKI Janov - Bedřichov, z.s.
NP X Čapek Otakar (M) 2006 CZE Dorostenci mladší SKJA - SKI Janov - Bedřichov, z.s.
NP X Čapková Dominika (L) 2008 CZE Žákyně starší LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
NP X Černá Veronika (L) 2005 CZE Dorostenky starší TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
NP X Dlouhá Daniela (L) 2009 CZE Žákyně starší LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
NP X Dlouhá Kristýna (L) 2013 CZE Žákyně nejmladší LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
NP X Dlouhá Lucie (L) 2012 CZE Žákyně nejmladší LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
NP X Dlouhá Martina (L) 1979 CZE Ženy a juniorky LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
NP X Dlouhá Viktorie (L) 2008 CZE Žákyně starší LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
NP X Dlouhý Lukáš (M) 2010 CZE Žáci mladší LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
NP X Dlouhý Michal (M) 1977 CZE Muži a junioři LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
NP X Drbohlavová Anna (L) 2009 CZE Žákyně starší LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
NP X Drda Filip (M) 2010 CZE Žáci mladší SKJA - SKI Janov - Bedřichov, z.s.
NP X Dušková Stella (L) 2009 CZE Žákyně starší LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
NP X Duštová Andrea (L) 2003 CZE Ženy a juniorky LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
NP X Dvorská Alžběta (L) 2004 CZE Dorostenky starší TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
NP X Dvořák Filip (M) 2009 CZE Žáci starší LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
NP X Dvořáková Elen (L) 2011 CZE Žákyně mladší LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
NP X Hadač Jakub (M) 2010 CZE Žáci mladší SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X Háková Barbora (L) 2010 CZE Žákyně mladší STUD - Tělocvičná jednota Sokol Studenec
NP X Háková Johana (L) 2012 CZE Žákyně nejmladší STUD - Tělocvičná jednota Sokol Studenec
NP X Háková Veronika (L) 2013 CZE Žákyně nejmladší STUD - Tělocvičná jednota Sokol Studenec
NP X Háková Zuzana (L) 2012 CZE Žákyně nejmladší STUD - Tělocvičná jednota Sokol Studenec
NP X Halama Tomáš (M) 2005 CZE Dorostenci starší SKJA - SKI Janov - Bedřichov, z.s.
NP X Halamová Andrea (L) 2009 CZE Žákyně starší LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
NP X Heindorfer Eliška (L) 2012 CZE Žákyně nejmladší DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Holubcová Lucie (L) 2013 CZE Žákyně nejmladší SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X Holubcová Nikola (L) 2013 CZE Žákyně nejmladší SPVR - TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA SPARTAK VRCHLABÍ, Z. S.
NP X Holubcová Tereza (L) 2011 CZE Žákyně mladší SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X Holubec František (M) 2006 CZE Dorostenci mladší HSKB - Hančův sportovní klub Benecko z.s.
NP X Holubec Kryštof (M) 2012 CZE Žáci nejmladší SPVR - TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA SPARTAK VRCHLABÍ, Z. S.
NP X Holubec Václav (M) 2009 CZE Žáci starší HSKB - Hančův sportovní klub Benecko z.s.
NP X Homolka Petr (M) 2012 CZE Žáci nejmladší TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
NP X Horáček Antonín (M) 2014 CZE Minižáčci SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X Horák Mikuláš (M) 2012 CZE Žáci nejmladší SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X Horáková Amálie (L) 2008 CZE Žákyně starší SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X Hromádková Elen (L) 2010 CZE Žákyně mladší TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
NP X Jandurová Lucie (L) 2007 CZE Žákyně starší SPVR - TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA SPARTAK VRCHLABÍ, Z. S.
NP X Jandurová Veronika (L) 2009 CZE Žákyně starší SPVR - TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA SPARTAK VRCHLABÍ, Z. S.
NP X Jech Jan (M) 2010 CZE Žáci mladší LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
NP X Ježková Aneta (L) 2007 CZE Žákyně starší LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
NP X Jindrová Alžběta (L) 2007 CZE Žákyně starší TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
NP X Jindřišková Blanka (L) 2009 CZE Žákyně starší HSKB - Hančův sportovní klub Benecko z.s.
NP X Jirasov Albert (M) 2014 CZE Minižáčci SPVR - TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA SPARTAK VRCHLABÍ, Z. S.
NP X Jirasová Alžběta (L) 2011 CZE Žákyně mladší SPVR - TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA SPARTAK VRCHLABÍ, Z. S.
NP X Jiřík Marek (M) 2011 CZE Žáci mladší STUD - Tělocvičná jednota Sokol Studenec
NP X Jon josef (M) 2009 CZE Žáci starší SPVR - TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA SPARTAK VRCHLABÍ, Z. S.
NP X Karbanová Anna (L) 2005 CZE Dorostenky starší SGJB - KLUB LYŽOVÁNÍ PŘI SPORTOVNÍM GYMNÁZIU JABLONEC NAD NISOU, z. s.
NP X Karel Filip (M) 2009 CZE Žáci starší SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X Kinclová Elen (L) 2016 CZE Benjamínci W SPVR - TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA SPARTAK VRCHLABÍ, Z. S.
NP X Kohout Adam (M) 2010 CZE Žáci mladší SKJA - SKI Janov - Bedřichov, z.s.
NP X Kolínová Žofie (L) 2013 CZE Žákyně nejmladší SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X Korotvičková Ela (L) 2011 CZE Žákyně mladší STUD - Tělocvičná jednota Sokol Studenec
NP X Kosáčková Alice (L) 2012 CZE Žákyně nejmladší STUD - Tělocvičná jednota Sokol Studenec
NP X Kracíková Kristýna (L) 2012 CZE Žákyně nejmladší SPVR - TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA SPARTAK VRCHLABÍ, Z. S.
NP X Krtičková Johana (L) 2010 CZE Žákyně mladší SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X Kuba Matyáš (M) 2008 CZE Žáci starší SPVR - TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA SPARTAK VRCHLABÍ, Z. S.
NP X Kučera Cyril (M) 2010 CZE Žáci mladší SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X Kučerová Luciana (L) 2008 CZE Žákyně starší LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
NP X Lukavec Kryštof (M) 2011 CZE Žáci mladší LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
NP X Lukeš Jakub (M) 2011 CZE Žáci mladší SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X Lukešová Natálie (L) 2009 CZE Žákyně starší SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X Mach Lukáš (M) 2004 CZE Dorostenci starší LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
NP X Mareček Mikuláš (M) 2010 CZE Žáci mladší SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X Marečková Olivie (L) 2009 CZE Žákyně starší SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X Mayová Veronika (L) 2011 CZE Žákyně mladší DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Mečířová Marie (L) 2014 CZE Minižačky DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Melichar Pavel (M) 2007 CZE Žáci starší TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
NP X Mohvaldová Anežka (L) 2011 CZE Žákyně mladší HSKB - Hančův sportovní klub Benecko z.s.
NP X Mohvaldová Vendula (L) 2010 CZE Žákyně mladší HSKB - Hančův sportovní klub Benecko z.s.
NP X Mrázová Zuzana (L) 2009 CZE Žákyně starší HSKB - Hančův sportovní klub Benecko z.s.
NP X Mrůzek Matouš (M) 2013 CZE Žáci nejmladší SPVR - TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA SPARTAK VRCHLABÍ, Z. S.
NP X Nedvědová Natálie (L) 2010 CZE Žákyně mladší DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Nesládek Tomáš (M) 2007 CZE Žáci starší TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
NP X Nosková Magdaléna (L) 2010 CZE Žákyně mladší SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X Nosková Marcela (L) 2008 CZE Žákyně starší LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
NP X Novák Marek (M) 2016 CZE Benjamínci M SPVR - TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA SPARTAK VRCHLABÍ, Z. S.
NP X Nováková Nela (L) 2009 CZE Žákyně starší SKJA - SKI Janov - Bedřichov, z.s.
NP X Novotný Marek (M) 2010 CZE Žáci mladší LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
NP X Pacholík Max (M) 2011 CZE Žáci mladší STUD - Tělocvičná jednota Sokol Studenec
NP X Pavlová Karolína (L) 2007 CZE Žákyně starší STUD - Tělocvičná jednota Sokol Studenec
NP X Pekárek Tomáš (M) 2007 CZE Žáci starší LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
NP X Plecháčová Nikola (L) 2009 CZE Žákyně starší SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X Polonská Julie Agnes (L) 2013 CZE Žákyně nejmladší SPVR - TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA SPARTAK VRCHLABÍ, Z. S.
NP X Pospíchalová Lucie (L) 2013 CZE Žákyně nejmladší SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X Račák Samuel (M) 2015 CZE Minižáčci SKHA - Tělovýchovná jednota Jiskra Harrachov, z.s.
NP X Rázlová Magdaléna (L) 2010 CZE Žákyně mladší CKLH - ČKL Harrachov, spolek
NP X Rychtrová Gabriela (L) 2013 CZE Žákyně nejmladší SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X Řehák Ondřej (M) 2004 CZE Dorostenci starší LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
NP X Řeháková Simona (L) 2007 CZE Žákyně starší LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
NP X Saska Lukáš (M) 2007 CZE Žáci starší SKJA - SKI Janov - Bedřichov, z.s.
NP X Stará Klára (L) 2010 CZE Žákyně mladší LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
NP X Sucharda Matouš (M) 2010 CZE Žáci mladší LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
NP X Sůra Antonín (M) 2010 CZE Žáci mladší DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Šimek Jaromír (M) 2003 CZE Muži a junioři LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
NP X Šimková Alena (L) 2009 CZE Žákyně starší LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
NP X Šimková Veronika (L) 2010 CZE Žákyně mladší LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
NP X Šlechta Adam (M) 2013 CZE Žáci nejmladší SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X Šnytr Antonín (M) 2010 CZE Žáci mladší SKJA - SKI Janov - Bedřichov, z.s.
NP X Šnytr Václav (M) 2008 CZE Žáci starší SKJA - SKI Janov - Bedřichov, z.s.
NP X Šochovský Vojtěch (M) 2012 CZE Žáci nejmladší HSKB - Hančův sportovní klub Benecko z.s.
NP X Šourková Pavlína (L) 2015 CZE Minižačky HSKB - Hančův sportovní klub Benecko z.s.
NP X Šourková Štěpánka (L) 2014 CZE Minižačky HSKB - Hančův sportovní klub Benecko z.s.
NP X Šulc Vincent (M) 2012 CZE Žáci nejmladší SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X Šviha Ondřej (M) 2012 CZE Žáci nejmladší LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
NP X Trejbal Antonín (M) 2014 CZE Minižáčci STUD - Tělocvičná jednota Sokol Studenec
NP X Trejbal Jakub (M) 2009 CZE Žáci starší STUD - Tělocvičná jednota Sokol Studenec
NP X Vyhlídková Sofie (L) 2007 CZE Žákyně starší LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
NP X Zemánek Matěj (M) 2005 CZE Dorostenci starší LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
NP X Zikmundová Elen (L) 2009 CZE Žákyně starší LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
Filtru odpovídá 117 závodníků.