Home Závody a výsledky

Seznam přihlášených - Skuhrovská steeplechase 18.9.2021

Jméno Klub Závod
Věk. kat. Země Seskupit:
Pohlaví
Pozn. Jméno Ročník Země Věk. kat. Klub
NP X Bažant Kryštof (M) 2007 CZE Žáci starší SOVH - Tělocvičná jednota Sokol Velké Hamry I
NP X Bažantová Anežka (L) 2010 CZE Žákyně mladší SOVH - Tělocvičná jednota Sokol Velké Hamry I
NP X Benda Tadeáš (M) 2016 CZE Benjamínci M SOVH - Tělocvičná jednota Sokol Velké Hamry I
NP X Bendová Tereza (L) 2013 CZE Žákyně nejmladší SOVH - Tělocvičná jednota Sokol Velké Hamry I
NP X Bernt Bartoloměj (M) 2009 CZE Žáci starší SOVH - Tělocvičná jednota Sokol Velké Hamry I
NP X Berntová Astrid (L) 2015 CZE Minižačky SOVH - Tělocvičná jednota Sokol Velké Hamry I
NP X Berntová Ela (L) 2011 CZE Žákyně mladší SOVH - Tělocvičná jednota Sokol Velké Hamry I
NP X Borčická Denisa (L) 2009 CZE Žákyně starší SOVH - Tělocvičná jednota Sokol Velké Hamry I
NP X Braunová Sofie (L) 2011 CZE Žákyně mladší SPVR - TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA SPARTAK VRCHLABÍ, Z. S.
NP X Brož Adam (M) 2006 CZE Dorostenci mladší DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Brožek Matěj (M) 2008 CZE Žáci starší SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
NP X Brůna Adam (M) 2009 CZE Žáci starší SOVH - Tělocvičná jednota Sokol Velké Hamry I
NP X Cilichová Anna (L) 2007 CZE Žákyně starší SOVH - Tělocvičná jednota Sokol Velké Hamry I
NP X Čermák Filip (M) 2009 CZE Žáci starší SKHA - Tělovýchovná jednota Jiskra Harrachov, z.s.
NP X Čermák Jiří (M) 2013 CZE Žáci nejmladší SKHA - Tělovýchovná jednota Jiskra Harrachov, z.s.
NP X Čermáková Sára (L) 2006 CZE Dorostenky mladší SKHA - Tělovýchovná jednota Jiskra Harrachov, z.s.
NP X Černý Tobiáš (M) 2011 CZE Žáci mladší SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
NP X Deimling Harry (M) 2007 CZE Žáci starší DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Dostalík Hynek (M) 2008 CZE Žáci starší SKHA - Tělovýchovná jednota Jiskra Harrachov, z.s.
NP X Dubská Elena (L) 2010 CZE Žákyně mladší SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
NP X Dubská Emma (L) 2007 CZE Žákyně starší SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
NP X Dubský Štěpán (M) 2006 CZE Dorostenci mladší SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
NP X Endrych Matěj (M) 2007 CZE Žáci starší DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Endrychová Veronika (L) 2010 CZE Žákyně mladší DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Fejfar Jiří (M) 2014 CZE Minižáčci SOVH - Tělocvičná jednota Sokol Velké Hamry I
NP X Fejfarová Sofie (L) 2011 CZE Žákyně mladší SOVH - Tělocvičná jednota Sokol Velké Hamry I
NP X Fejfarová Viktorie (L) 2008 CZE Žákyně starší SOVH - Tělocvičná jednota Sokol Velké Hamry I
NP X Foldyna Filip (M) 2007 CZE Žáci starší TJSE - TJ Semily
NP X Frenclová Ema (L) 2008 CZE Žákyně starší TJSE - TJ Semily
NP X Gašek Matouš (M) 2004 CZE Dorostenci starší DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Habán Oliver (M) 2006 CZE Dorostenci mladší DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Halama Vojtěch (M) 2009 CZE Žáci starší SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
NP X Halamová Anežka (L) 2012 CZE Žákyně nejmladší SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
NP X Halamová Anna (L) 2014 CZE Minižačky SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
NP X Hanč Jakub (M) 2009 CZE Žáci starší SKHA - Tělovýchovná jednota Jiskra Harrachov, z.s.
NP X Hančová Adéla (L) 2011 CZE Žákyně mladší SKHA - Tělovýchovná jednota Jiskra Harrachov, z.s.
NP X Havlas Jakub (M) 2006 CZE Dorostenci mladší DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Havlasová Alžběta (L) 2008 CZE Žákyně starší DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Helísková Barbora (L) 2009 CZE Žákyně starší SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
NP X Hellmich Jonáš (M) 2005 CZE Dorostenci starší DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Heřmanská Ema (L) 2013 CZE Žákyně nejmladší SPVR - TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA SPARTAK VRCHLABÍ, Z. S.
NP X Hloušek Filip (M) 2006 CZE Dorostenci mladší SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
NP X Holubec Václav (M) 2009 CZE Žáci starší HSKB - Hančův sportovní klub Benecko z.s.
NP X Hroudová Anežka (L) 2010 CZE Žákyně mladší DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Hübnerová Karolína (L) 2005 CZE Dorostenky starší SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
NP X Chupek Filip (M) 2014 CZE Minižáčci SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
NP X Chupek Jakub (M) 2014 CZE Minižáčci SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
NP X Ivaničová Michaela (L) 2008 CZE Žákyně starší SOVH - Tělocvičná jednota Sokol Velké Hamry I
NP X Jeníková Amálie (L) 2009 CZE Žákyně starší SKHA - Tělovýchovná jednota Jiskra Harrachov, z.s.
NP X Jodasová Zuzana (L) 2009 CZE Žákyně starší SOVH - Tělocvičná jednota Sokol Velké Hamry I
NP X Jonášová Štěpánka (L) 2010 CZE Žákyně mladší SOVH - Tělocvičná jednota Sokol Velké Hamry I
NP X Kavalír Tomáš (M) 2008 CZE Žáci starší DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Kavalírová Tereza (L) 2006 CZE Dorostenky mladší DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Kmoníčková Kamila (L) 2014 CZE Minižačky SKHA - Tělovýchovná jednota Jiskra Harrachov, z.s.
NP X Korotvičková Ela (L) 2011 CZE Žákyně mladší STUD - Tělocvičná jednota Sokol Studenec
NP X Kosáčková Alice (L) 2012 CZE Žákyně nejmladší STUD - Tělocvičná jednota Sokol Studenec
NP X Kracíková Kristýna (L) 2012 CZE Žákyně nejmladší SPVR - TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA SPARTAK VRCHLABÍ, Z. S.
NP X Kurfiřt Jakub (M) 2008 CZE Žáci starší SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
NP X Legindi Samuel (M) 2015 CZE Minižáčci SOVH - Tělocvičná jednota Sokol Velké Hamry I
NP X Lukešová Nikola (L) 2011 CZE Žákyně mladší SKHA - Tělovýchovná jednota Jiskra Harrachov, z.s.
NP X Mařas Jakub (M) 2010 CZE Žáci mladší TJSE - TJ Semily
NP X Masnicová Anna (L) 2010 CZE Žákyně mladší DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Mohvaldová Anežka (L) 2011 CZE Žákyně mladší HSKB - Hančův sportovní klub Benecko z.s.
NP X Mohvaldová Vendula (L) 2010 CZE Žákyně mladší HSKB - Hančův sportovní klub Benecko z.s.
NP X Motl Tomáš (M) 2012 CZE Žáci nejmladší SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
NP X Motl Václav (M) 2010 CZE Žáci mladší SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
NP X MUNZAR Jiří (M) 2009 CZE Žáci starší JIJD - Tělovýchovná jednota Jiskra Josefův Důl, z.s.
NP X Nagyová Zuzana (L) 2008 CZE Žákyně starší SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
NP X Nebusová Alžběta (L) 2010 CZE Žákyně mladší DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Nebusová Norika (L) 2008 CZE Žákyně starší DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Nedvědová Natálie (L) 2010 CZE Žákyně mladší DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Nováková Kristýna (L) 2008 CZE Žákyně starší SOVH - Tělocvičná jednota Sokol Velké Hamry I
NP X Pávek Lukáš (M) 2007 CZE Žáci starší DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Pavlata Petr (M) 2006 CZE Dorostenci mladší TJSE - TJ Semily
NP X Pešatová Nikola (L) 2012 CZE Žákyně nejmladší SOVH - Tělocvičná jednota Sokol Velké Hamry I
NP X Peukert Vilém (M) 2015 CZE Minižáčci SOVH - Tělocvičná jednota Sokol Velké Hamry I
NP X Peukertová Emma (L) 2014 CZE Minižačky SOVH - Tělocvičná jednota Sokol Velké Hamry I
NP X Peukertová Nella (L) 2014 CZE Minižačky SOVH - Tělocvičná jednota Sokol Velké Hamry I
NP X Plesl Josef (M) 2008 CZE Žáci starší SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
NP X Plíhalová Šárka (L) 2012 CZE Žákyně nejmladší TJSE - TJ Semily
NP X Pokorná Ema (L) 2006 CZE Dorostenky mladší DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Pokorný Tomáš (M) 2008 CZE Žáci starší DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X PONDĚLÍKOVÁ Veronika (L) 2007 CZE Žákyně starší SOVH - Tělocvičná jednota Sokol Velké Hamry I
NP X Procházka František (M) 2010 CZE Žáci mladší SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
NP X Půbal Matouš (M) 2008 CZE Žáci starší CKLH - ČKL Harrachov, spolek
NP X Pučelík Štěpán (M) 2007 CZE Žáci starší DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Rázlová Magdaléna (L) 2010 CZE Žákyně mladší CKLH - ČKL Harrachov, spolek
NP X RYML Radek (M) 2004 CZE Dorostenci starší JIJD - Tělovýchovná jednota Jiskra Josefův Důl, z.s.
NP X Savický Martin (M) 2007 CZE Žáci starší DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Schäfer Josef (M) 2010 CZE Žáci mladší CKLH - ČKL Harrachov, spolek
NP X Schäferová Magdaléna (L) 2008 CZE Žákyně starší CKLH - ČKL Harrachov, spolek
NP X Šírová Anna (L) 2006 CZE Dorostenky mladší DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Škréta Vojtěch (M) 2002 CZE Muži a junioři DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Šochovský Vojtěch (M) 2012 CZE Žáci nejmladší HSKB - Hančův sportovní klub Benecko z.s.
NP X Šourková Pavlína (L) 2015 CZE Minižačky HSKB - Hančův sportovní klub Benecko z.s.
NP X Šourková Štěpánka (L) 2014 CZE Minižačky HSKB - Hančův sportovní klub Benecko z.s.
NP X Štencl Ondřej (M) 2005 CZE Dorostenci starší DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Štencl Vojtěch (M) 2008 CZE Žáci starší DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Tandler Jáchym (M) 2010 CZE Žáci mladší DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Tandlerová Johana (L) 2008 CZE Žákyně starší DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Tomášek Ondřej (M) 2014 CZE Minižáčci SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
NP X Tomášková Amálie (L) 2012 CZE Žákyně nejmladší SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
NP X Udatný Tomáš (M) 2009 CZE Žáci starší SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
NP X Uman Jakub (M) 2008 CZE Žáci starší SKHA - Tělovýchovná jednota Jiskra Harrachov, z.s.
NP X Uman Jaroslav (M) 2011 CZE Žáci mladší SKHA - Tělovýchovná jednota Jiskra Harrachov, z.s.
NP X Valoušek Matěj (M) 2005 CZE Dorostenci starší DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Valoušek Mikoláš (M) 2009 CZE Žáci starší DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Vaněčková Věra (L) 2007 CZE Žákyně starší SKHA - Tělovýchovná jednota Jiskra Harrachov, z.s.
NP X Vavrušková Barbora (L) 2012 CZE Žákyně nejmladší SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
NP X Vavrušková Tereza (L) 2015 CZE Minižačky SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
NP X Velecký Kryštof (M) 2006 CZE Dorostenci mladší DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Vohlídal Šimon (M) 2004 CZE Dorostenci starší DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
Filtru odpovídá 112 závodníků.