Home Závody a výsledky

Seznam přihlášených - Bohdalovický přespolák

Jméno Klub Závod
Věk. kat. Země Seskupit:
Pohlaví
Pozn. Jméno Ročník Země Věk. kat. Klub
NP X Adámková Emma (L) 2007 CZE Žákyně st. 07 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X Adamová Barbora (L) 2013 CZE Žákyně nejmladší 13 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X Bartošová Kristýna (L) 2010 CZE Žákyně ml. 10 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X Bažant Kryštof (M) 2007 CZE Žáci st. 07 SOVH - Tělocvičná jednota Sokol Velké Hamry I
NP X Bažantová Anežka (L) 2010 CZE Žákyně ml. 10 SOVH - Tělocvičná jednota Sokol Velké Hamry I
NP X Benda Tadeáš (M) 2016 CZE Benjamínci M SOVH - Tělocvičná jednota Sokol Velké Hamry I
NP X Benda Vojtěch (M) 2007 CZE Žáci st. 07 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X Bendová Tereza (L) 2013 CZE Žákyně nejmladší 13 SOVH - Tělocvičná jednota Sokol Velké Hamry I
NP X Bendová Veronika (L) 2009 CZE Žákyně st. 09 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X Blažková Monika (L) 2009 CZE Žákyně st. 09 SKJA - SKI Janov - Bedřichov, z.s.
NP X Borčická Denisa (L) 2009 CZE Žákyně st. 09 SOVH - Tělocvičná jednota Sokol Velké Hamry I
NP X Bradna Vítek (M) 2008 CZE Žáci st. 08 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X Bradnová Magdaléna (L) 2008 CZE Žákyně st. 08 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X Brůna Adam (M) 2009 CZE Žáci st. 09 SOVH - Tělocvičná jednota Sokol Velké Hamry I
NP X Buriánek Max (M) 2011 CZE Žáci ml. 11 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X Cillerová Anna (L) 2014 CZE Minižačky JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X Čermák Filip (M) 2009 CZE Žáci st. 09 SKHA - Tělovýchovná jednota Jiskra Harrachov, z.s.
NP X Čermáková Sára (L) 2006 CZE Dorostenky mladší SKHA - Tělovýchovná jednota Jiskra Harrachov, z.s.
NP X Černý Marek (M) 2010 CZE Žáci ml. 10 SKHA - Tělovýchovná jednota Jiskra Harrachov, z.s.
NP X Černý Tobiáš (M) 2011 CZE Žáci ml. 11 SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
NP X Červinková Elen (L) 2009 CZE Žákyně st. 09 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X Dostalík Hynek (M) 2008 CZE Žáci st. 08 SKHA - Tělovýchovná jednota Jiskra Harrachov, z.s.
NP X Dubcová Marie (L) 2011 CZE Žákyně ml. 11 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X Dubská Anna (L) 2007 CZE Žákyně st. 07 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X Dubská Elena (L) 2010 CZE Žákyně ml. 10 SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
NP X Dubský Štěpán (M) 2006 CZE Dorostenci mladší SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
NP X Elicerová Karolína (L) 2008 CZE Žákyně st. 08 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X Endler Matěj (M) 2009 CZE Žáci st. 09 SWSL - Tělovýchovná jednota Lučany nad Nisou, z.s.
NP X Erbenová Marianna (L) 2010 CZE Žákyně ml. 10 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X Fejfar Jiří (M) 2014 CZE Minižáčci SOVH - Tělocvičná jednota Sokol Velké Hamry I
NP X Fejfarová Sofie (L) 2011 CZE Žákyně ml. 11 SOVH - Tělocvičná jednota Sokol Velké Hamry I
NP X Fejfarová Viktorie (L) 2008 CZE Žákyně st. 08 SOVH - Tělocvičná jednota Sokol Velké Hamry I
NP X Halamová Anežka (L) 2012 CZE Žákyně nejmladší 12 SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
NP X Halamová Anna (L) 2014 CZE Minižačky SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
NP X Hanč Jakub (M) 2009 CZE Žáci st. 09 SKHA - Tělovýchovná jednota Jiskra Harrachov, z.s.
NP X Hančová Adéla (L) 2011 CZE Žákyně ml. 11 SKHA - Tělovýchovná jednota Jiskra Harrachov, z.s.
NP X Harcubová Martina (L) 2005 CZE Dorostenky starší JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X Hloušek Filip (M) 2006 CZE Dorostenci mladší SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
NP X Holub Tobiáš (M) 2009 CZE Žáci st. 09 SKJA - SKI Janov - Bedřichov, z.s.
NP X Holubec Václav (M) 2009 CZE Žáci st. 09 HSKB - Hančův sportovní klub Benecko z.s.
NP X Holubová Anika (L) 2011 CZE Žákyně ml. 11 SKJA - SKI Janov - Bedřichov, z.s.
NP X Hornová Zuzana (L) 2012 CZE Žákyně nejmladší 12 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X Hostelard Filip (M) 2013 CZE Žáci nejmladší 13 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X Hřebík Michal (M) 2011 CZE Žáci ml. 11 SKJA - SKI Janov - Bedřichov, z.s.
NP X Hübner David (M) 2015 CZE Minižáčci SWSL - Tělovýchovná jednota Lučany nad Nisou, z.s.
NP X Hübnerová Terezie (L) 2011 CZE Žákyně ml. 11 SWSL - Tělovýchovná jednota Lučany nad Nisou, z.s.
NP X Ivaničová Michaela (L) 2008 CZE Žákyně st. 08 SOVH - Tělocvičná jednota Sokol Velké Hamry I
NP X Janata Jan (M) 2009 CZE Žáci st. 09 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X Jarůšek Sáva (M) 2009 CZE Žáci st. 09 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X Jelínková Aneta (L) 2009 CZE Žákyně st. 09 SWSL - Tělovýchovná jednota Lučany nad Nisou, z.s.
NP X Ježková Julie (L) 2007 CZE Žákyně st. 07 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X Jindřišková Barbora (L) 2008 CZE Žákyně st. 08 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X Jindřišková Lucie (L) 2006 CZE Dorostenky mladší JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X Jodasová Zuzana (L) 2009 CZE Žákyně st. 09 SOVH - Tělocvičná jednota Sokol Velké Hamry I
NP X Kremsová Kateřina (L) 2010 CZE Žákyně ml. 10 SWSL - Tělovýchovná jednota Lučany nad Nisou, z.s.
NP X Kučerová Petra (L) 2012 CZE Žákyně nejmladší 12 CSKV - Český skiklub Vysoké nad Jizerou
NP X Kurfiřt Jakub (M) 2008 CZE Žáci st. 08 SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
NP X Lederová Aneta (L) 2010 CZE Žákyně ml. 10 SKJA - SKI Janov - Bedřichov, z.s.
NP X Legindi Samuel (M) 2015 CZE Minižáčci SOVH - Tělocvičná jednota Sokol Velké Hamry I
NP X Lelek Tomáš (M) 2013 CZE Žáci nejmladší 13 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X Lišková Michaela (L) 2014 CZE Minižačky JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X Lodr Oliver (M) 2012 CZE Žáci nejmladší 12 SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
NP X Lukešová Nikola (L) 2011 CZE Žákyně ml. 11 SKHA - Tělovýchovná jednota Jiskra Harrachov, z.s.
NP X Lutovská Beata (L) 2008 CZE Žákyně st. 08 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X Lutovská Klára (L) 2008 CZE Žákyně st. 08 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X Mach Jan (M) 2013 CZE Žáci nejmladší 13 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X Machová Jana (L) 2010 CZE Žákyně ml. 10 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X Mazač Mikuláš (M) 2010 CZE Žáci ml. 10 SWSL - Tělovýchovná jednota Lučany nad Nisou, z.s.
NP X Mečířová Marie (L) 2014 CZE Minižačky DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Michlová Adéla (L) 2007 CZE Žákyně st. 07 SKSK - Wikov SKI Skuhrov nad Bělou, z.s.
NP X Míková Sofie (L) 2009 CZE Žákyně st. 09 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X Miksa Matěj (M) 2008 CZE Žáci st. 08 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X Mlčkovská Eliška (L) 2013 CZE Žákyně nejmladší 13 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X Mohvaldová Anežka (L) 2011 CZE Žákyně ml. 11 HSKB - Hančův sportovní klub Benecko z.s.
NP X Mohvaldová Vendula (L) 2010 CZE Žákyně ml. 10 HSKB - Hančův sportovní klub Benecko z.s.
NP X Motl Tomáš (M) 2012 CZE Žáci nejmladší 12 SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
NP X Motl Václav (M) 2010 CZE Žáci ml. 10 SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
NP X Nagyová Zuzana (L) 2008 CZE Žákyně st. 08 SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
NP X Norba Denis (M) 2008 CZE Žáci st. 08 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X Novák Václav (M) 2010 CZE Žáci ml. 10 SOVH - Tělocvičná jednota Sokol Velké Hamry I
NP X Novák Viktor (M) 2007 CZE Žáci st. 07 SWSL - Tělovýchovná jednota Lučany nad Nisou, z.s.
NP X Nováková Kristýna (L) 2008 CZE Žákyně st. 08 SOVH - Tělocvičná jednota Sokol Velké Hamry I
NP X Nováková Marie (L) 2009 CZE Žákyně st. 09 SWSL - Tělovýchovná jednota Lučany nad Nisou, z.s.
NP X Patřičná Natálie (L) 2013 CZE Žákyně nejmladší 13 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X Pavlatová Meda (L) 2013 CZE Žákyně nejmladší 13 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X Pecinová Veronika (L) 2010 CZE Žákyně ml. 10 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X Pešatová Nikola (L) 2012 CZE Žákyně nejmladší 12 SOVH - Tělocvičná jednota Sokol Velké Hamry I
NP X Peštová Daniela (L) 2007 CZE Žákyně st. 07 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X Petružela Tomáš (M) 2014 CZE Minižáčci JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X Petruželová Simona (L) 2007 CZE Žákyně st. 07 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X Peukert Vilém (M) 2015 CZE Minižáčci SOVH - Tělocvičná jednota Sokol Velké Hamry I
NP X Peukertová Emma (L) 2014 CZE Minižačky SOVH - Tělocvičná jednota Sokol Velké Hamry I
NP X Piskáček Jan (M) 2016 CZE Benjamínci M SWSL - Tělovýchovná jednota Lučany nad Nisou, z.s.
NP X Piskáčková Anna (L) 2015 CZE Minižačky SWSL - Tělovýchovná jednota Lučany nad Nisou, z.s.
NP X Pivníčková Klára (L) 2013 CZE Žákyně nejmladší 13 SOVH - Tělocvičná jednota Sokol Velké Hamry I
NP X Plesl Josef (M) 2008 CZE Žáci st. 08 SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
NP X PONDĚLÍKOVÁ Veronika (L) 2007 CZE Žákyně st. 07 SOVH - Tělocvičná jednota Sokol Velké Hamry I
NP X Porkert Tomáš (M) 2011 CZE Žáci ml. 11 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X Porkertová Eliška (L) 2013 CZE Žákyně nejmladší 13 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X Porkertová Viktorie (L) 2009 CZE Žákyně st. 09 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X Poustevník Šimon (M) 2014 CZE Minižáčci DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Procházka František (M) 2010 CZE Žáci ml. 10 SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
NP X Račák Samuel (M) 2015 CZE Minižáčci SKHA - Tělovýchovná jednota Jiskra Harrachov, z.s.
NP X Rázlová Magdaléna (L) 2010 CZE Žákyně ml. 10 CKLH - ČKL Harrachov, spolek
NP X Rybín Josef (M) 2015 CZE Minižáčci SKHA - Tělovýchovná jednota Jiskra Harrachov, z.s.
NP X Rybínová Anežka (L) 2010 CZE Žákyně ml. 10 SKHA - Tělovýchovná jednota Jiskra Harrachov, z.s.
NP X Rybínová Františka (L) 2013 CZE Žákyně nejmladší 13 SKHA - Tělovýchovná jednota Jiskra Harrachov, z.s.
NP X Řehořová Štěpánka (L) 2009 CZE Žákyně st. 09 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X Řezáč Aleš (M) 2007 CZE Žáci st. 07 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X Sekeráková Nela (L) 2013 CZE Žákyně nejmladší 13 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X Scholzová Bára (L) 2012 CZE Žákyně nejmladší 12 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X Skladan Quido (M) 2006 CZE Dorostenci mladší JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X Slavík Jakub (M) 2009 CZE Žáci st. 09 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Slezáková Bára (L) 2010 CZE Žákyně ml. 10 SWSL - Tělovýchovná jednota Lučany nad Nisou, z.s.
NP X Slezáková Kristina (L) 2011 CZE Žákyně ml. 11 SWSL - Tělovýchovná jednota Lučany nad Nisou, z.s.
NP X Sůra Antonín (M) 2010 CZE Žáci ml. 10 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Syrovátková Linda (L) 2007 CZE Žákyně st. 07 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X Syrovátková Veronika (L) 2010 CZE Žákyně ml. 10 SWSL - Tělovýchovná jednota Lučany nad Nisou, z.s.
NP X Šourek Martin (M) 2007 CZE Žáci st. 07 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X Šourková Pavlína (L) 2015 CZE Minižačky HSKB - Hančův sportovní klub Benecko z.s.
NP X Šourková Štěpánka (L) 2014 CZE Minižačky HSKB - Hančův sportovní klub Benecko z.s.
NP X Švec Martin (M) 2011 CZE Žáci ml. 11 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X Švecová Karolína (L) 2013 CZE Žákyně nejmladší 13 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X Tandler Jáchym (M) 2010 CZE Žáci ml. 10 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Tandlerová Johana (L) 2008 CZE Žákyně st. 08 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Tomášek Ondřej (M) 2014 CZE Minižáčci SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
NP X Tomášková Amálie (L) 2012 CZE Žákyně nejmladší 12 SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
NP X Tomášová Sára (L) 2008 CZE Žákyně st. 08 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X Tůmová Martina (L) 2008 CZE Žákyně st. 08 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X Uman Jaroslav (M) 2011 CZE Žáci ml. 11 SKHA - Tělovýchovná jednota Jiskra Harrachov, z.s.
NP X Vavrušková Barbora (L) 2012 CZE Žákyně nejmladší 12 SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
NP X Vavrušková Tereza (L) 2015 CZE Minižačky SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
NP X Veselá Nina (L) 2015 CZE Minižačky DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
Filtru odpovídá 133 závodníků.