Home Závody a výsledky

Seznam přihlášených - SBX ČP Dolní Morava

Jméno Klub Závod
Věk. kat. Země Seskupit:
Pohlaví
Pozn. Jméno Ročník Země Věk. kat. Klub
NP X X Bačík Ondřej (M) 2010 CZE ROOKIES SBX SK SNOWRIDERS VIMPERK z.s.
NP X X Bartušek Jakub (M) 2003 CZE JUNIOR SK SNOWRIDERS VIMPERK z.s.
NP X X Benáčan Max (M) 2007 CZE ROOKIES SBX SASM - Sportovní akademie Špindlerův Mlýn, z. ú.
NP X X Bíbrová Amélie Mia (L) 2008 CZE ROOKIES SBX SKVM - SKI klub Velké Meziříčí
NP X X Burešová Vendula (L) 1999 CZE DOSPĚLÍ SK Strážné - Ski klub Strážné z.s.
NP X X Burkhardtová Sofia (L) 2007 CZE ROOKIES SBX Snowbeasts - Snowbeasts z.s.
NP X - Děd Richard (M) 2008 CZE ROOKIES SBX LOQUITA´S - SK LOQUITA´S, o.s.
NP X X Fejgl Samuel (M) 2009 CZE ROOKIES SBX Klub Krušných hor, z.s.
NP X X Founě Jiří (M) 2008 CZE ROOKIES SBX SK SNOWRIDERS VIMPERK z.s.
NP X X Hanzlíčková Karolína (L) 2009 CZE ROOKIES SBX SK SNOWRIDERS VIMPERK z.s.
NP X X Heider Martin (M) 1978 CZE DOSPĚLÍ SK SNOWRIDERS VIMPERK z.s.
NP X X Hlaváček Štěpán (M) 2006 CZE JUNIOR Snow Rockets z.s.
NP X X Hlávková Petra (L) 1997 CZE DOSPĚLÍ SK SNOWRIDERS VIMPERK z.s.
NP X X Holub Antonín (M) 2014 CZE KIDS SBX SASM - Sportovní akademie Špindlerův Mlýn, z. ú.
NP X X Horal Pavel (M) 2004 CZE JUNIOR SK SNOWRIDERS VIMPERK z.s.
NP X X Houser Radek (M) 1996 CZE DOSPĚLÍ TC Praděd - Tréninkové centrum Praděd, zapsaný spolek
NP X X Hrůšová Karolína (L) 2007 CZE ROOKIES SBX SK SNOWRIDERS VIMPERK z.s.
NP X X Hummelová Eva (L) 1989 CZE DOSPĚLÍ Snowbeasts - Snowbeasts z.s.
NP X X Choura Kryštof (M) 2000 CZE DOSPĚLÍ Snowbeasts - Snowbeasts z.s.
NP X X Chymčáková Anna (L) 2008 CZE ROOKIES SBX Klub Krušných hor, z.s.
NP X - Jirka Martin (M) 2008 CZE ROOKIES SBX LOQUITA´S - SK LOQUITA´S, o.s.
NP X X Kašpar Daniel (M) 1998 CZE DOSPĚLÍ SPORTUNION z.s.
NP X X Kneřová Viktorie (L) 2007 CZE ROOKIES SBX Snowbeasts - Snowbeasts z.s.
NP X X Knotek František (M) 1984 CZE DOSPĚLÍ SASM - Sportovní akademie Špindlerův Mlýn, z. ú.
NP X X Kočanová Zuzana (L) 2010 CZE ROOKIES SBX SK SNOWRIDERS VIMPERK z.s.
NP X X Kohlman Matyáš (L) 2011 CZE KIDS SBX Snow Rockets z.s.
NP X X Kolman Marek (M) 1989 CZE DOSPĚLÍ SK SNOWRIDERS VIMPERK z.s.
NP X X Kolmanová Emma (L) 2012 CZE KIDS SBX SK SNOWRIDERS VIMPERK z.s.
NP X X Konečný Martin (M) 1978 CZE DOSPĚLÍ Snowbeasts - Snowbeasts z.s.
NP X X Kořínková Lucie (L) 2007 CZE ROOKIES SBX Snowbeasts - Snowbeasts z.s.
NP X X Koudelka Matouš (M) 1999 CZE DOSPĚLÍ SK SNOWRIDERS VIMPERK z.s.
NP X X Krauer Jonáš (M) 2012 CZE KIDS SBX Klub Krušných hor, z.s.
NP X X Krauerová Marie (L) 2015 CZE KIDS SBX Klub Krušných hor, z.s.
NP X X Krejčí Jakub (M) 2006 CZE JUNIOR SK SNOWRIDERS VIMPERK z.s.
NP X X Lizna Ondřej (M) 2006 CZE JUNIOR Snowbeasts - Snowbeasts z.s.
NP X X Malkrab Sebastien (M) 2014 CZE KIDS SBX SASM - Sportovní akademie Špindlerův Mlýn, z. ú.
NP X X Martinez - Horský Matyáš (M) 2007 CZE ROOKIES SBX Snow Rockets z.s.
NP X X Mašek Kristián (M) 2003 CZE JUNIOR Klub Krušných hor, z.s.
NP X X Mendlová Anežka (L) 2011 CZE KIDS SBX SASM - Sportovní akademie Špindlerův Mlýn, z. ú.
NP X X Měřička Marek (M) 2009 CZE ROOKIES SBX Snow Rockets z.s.
NP X X Michal Stanislav (M) 1984 CZE DOSPĚLÍ ---
NP X X Mondlová Aneta (L) 2002 CZE JUNIOR SK SNOWRIDERS VIMPERK z.s.
NP X X Neumanová Kristýna (L) 2007 CZE ROOKIES SBX SKVM - SKI klub Velké Meziříčí
NP X X Nováková Natálie (L) 2006 CZE JUNIOR Snowbeasts - Snowbeasts z.s.
NP X X Novosadová Nikol (L) 2012 CZE KIDS SBX SASM - Sportovní akademie Špindlerův Mlýn, z. ú.
NP X X Panuška Adam (M) 2011 CZE KIDS SBX Snow Rockets z.s.
NP X X Panuška David (M) 2011 CZE KIDS SBX Snow Rockets z.s.
NP X X Peterka Matyáš (M) 2004 CZE JUNIOR Snowbeasts - Snowbeasts z.s.
NP X X Plch Martin (M) 2008 CZE ROOKIES SBX Klub Krušných hor, z.s.
NP X X Polan Robert (M) 2005 CZE JUNIOR Snow Rockets z.s.
NP X X Pololáníková Victorie (L) 2005 CZE JUNIOR Snow Rockets z.s.
NP X X Pomykal Lukáš (M) 2004 CZE JUNIOR Snow Rockets z.s.
NP X X Puchta Patrik Lucas (M) 2010 CZE ROOKIES SBX Snow Rockets z.s.
NP X X Samek Mikuláš (M) 2008 CZE ROOKIES SBX SK SNOWRIDERS VIMPERK z.s.
NP X X Skandera Vojta (M) 2011 CZE KIDS SBX ---
NP X X Slatinský Adam (M) 1998 CZE DOSPĚLÍ TC Praděd - Tréninkové centrum Praděd, zapsaný spolek
NP X X Svoboda Tobiáš (M) 2007 CZE ROOKIES SBX Klub Krušných hor, z.s.
NP X X Škarka Oliver (M) 2005 CZE JUNIOR Snow Rockets z.s.
NP X X Šmerák Matouš (M) 2003 CZE JUNIOR Snowbeasts - Snowbeasts z.s.
NP X X Šperlová Karolína (L) 2006 CZE JUNIOR Snowbeasts - Snowbeasts z.s.
NP X X Tatarko Bruno (M) 2003 CZE JUNIOR Snow Rockets z.s.
NP X X Tichá Adéla (L) 2004 CZE JUNIOR Snowbeasts - Snowbeasts z.s.
NP X X Tomanová Anna (L) 2009 CZE ROOKIES SBX SPORTUNION z.s.
NP X X Trojan Vojtěch (M) 2005 CZE JUNIOR Snowbeasts - Snowbeasts z.s.
NP X X Trojanová Kateřina (L) 2003 CZE JUNIOR Snowbeasts - Snowbeasts z.s.
NP X X Třeštíková Vendulka (L) 2005 CZE JUNIOR Snowbeasts - Snowbeasts z.s.
NP X X Tůma Hugo (M) 2008 CZE ROOKIES SBX SK SNOWRIDERS VIMPERK z.s.
NP X X Turinský Matyáš (M) 2004 CZE JUNIOR Snow Rockets z.s.
NP X X Vaniš Daniel (M) 2008 CZE ROOKIES SBX Snow Rockets z.s.
NP X X Varmužková Klára (L) 2004 CZE JUNIOR Snow Rockets z.s.
NP X X Veberová Sofie (L) 2013 CZE KIDS SBX SASM - Sportovní akademie Špindlerův Mlýn, z. ú.
NP X X Veselková Sára (L) 1999 CZE DOSPĚLÍ SK SNOWRIDERS VIMPERK z.s.
NP X X Vladyka Jan (M) 2008 CZE ROOKIES SBX SK SNOWRIDERS VIMPERK z.s.
NP X X Vrána Adam (M) 2004 CZE JUNIOR Snowbeasts - Snowbeasts z.s.
NP X X Výtvar Martin (L) 2008 CZE ROOKIES SBX Snow Rockets z.s.
NP X X Výtvarová Karolína (L) 2005 CZE JUNIOR Snow Rockets z.s.
NP X X Zahradníček Jan (M) 1982 CZE DOSPĚLÍ ---
NP X X Žerava Jakub (M) 1998 CZE DOSPĚLÍ Czech Snowboardcross Team z.s.
Filtru odpovídá 78 závodníků.