Home Závody a výsledky

Seznam přihlášených - FIS ČP dosp/dor - Boží Dar

Jméno Klub Závod
Věk. kat. Země Seskupit:
Pohlaví
Pozn. Jméno Ročník Země Věk. kat. Klub
X X Andrš Matěj (M) 2006 CZE Dorostenci mladší RAVY - TJ Radon Vysoká Pec, z.s.
X X Antoš Lukáš (M) 2006 CZE Dorostenci mladší SKSV - SKI KLUB ŠUMAVA VIMPERK, z.s.
X X Bouška Jakub (M) 2006 CZE Dorostenci mladší SOSY - SKI Sokol Stachy
X X Dufek Jan (M) 2006 CZE Dorostenci mladší JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
X X Habán Oliver (M) 2006 CZE Dorostenci mladší DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
X X Hloušek Filip (M) 2006 CZE Dorostenci mladší SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
X X Janeček Roman (M) 2006 CZE Dorostenci mladší Sportovní oddíly DDM Praha 10 z. s.
X X Jungwirth František (M) 2006 CZE Dorostenci mladší DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
X X Kabourek Štěpán (M) 2006 CZE Dorostenci mladší FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník z.s.
X X Kaiser Matěj (M) 2006 CZE Dorostenci mladší LOTE - TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
X X Kantor Damian (M) 2006 CZE Dorostenci mladší DLOM - TJ Dolní Lomná z.s.
X X Kawulok Radek (M) 2006 CZE Dorostenci mladší DLOM - TJ Dolní Lomná z.s.
X X Kozák Matěj (M) 2006 CZE Dorostenci mladší SCPL - SPORT CLUB PLZEŇ, z. s.
X X Krämling Martin (M) 2006 CZE Dorostenci mladší SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
X X Krul Michal (M) 2006 CZE Dorostenci mladší SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
X X Kulhánek Lukáš (M) 2006 CZE Dorostenci mladší SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
X X Lajdar Adam (M) 2006 CZE Dorostenci mladší JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
X X Mairich Filip (M) 2006 CZE Dorostenci mladší JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
X X Palla Štěpán (M) 2006 CZE Dorostenci mladší SKVM - SKI KLUB Valašské Meziříčí, z.s.
X X Pešina Jan (M) 2006 CZE Dorostenci mladší SKIP - SKI Police nad Metují, z.s.
X X Poul Kryštof (M) 2006 CZE Dorostenci mladší ZDAS - TJ Žďár nad Sázavou-LO
X X Pyšný Jakub (M) 2006 CZE Dorostenci mladší SCPL - SPORT CLUB PLZEŇ, z. s.
X X Řehoř Šimon (M) 2006 CZE Dorostenci mladší JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
X X Salaba Jakub (M) 2006 CZE Dorostenci mladší SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
X X Sauer Štěpán (M) 2006 CZE Dorostenci mladší SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
X X Segeš Viktor (M) 2006 CZE Dorostenci mladší JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
X X Síč Alexandr (M) 2006 CZE Dorostenci mladší TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
X X Simbartl Eduard (M) 2006 CZE Dorostenci mladší SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
X X Skladan Quido (M) 2006 CZE Dorostenci mladší JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
X X Slavík Vojtěch (M) 2006 CZE Dorostenci mladší RAVY - TJ Radon Vysoká Pec, z.s.
X X Smejkal Adam (M) 2006 CZE Dorostenci mladší JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
X X Svoboda Antonín (M) 2006 CZE Dorostenci mladší SCPL - SPORT CLUB PLZEŇ, z. s.
X X Tomšík Pavel (M) 2006 CZE Dorostenci mladší ZDAS - TJ Žďár nad Sázavou-LO
X X Velecký Kryštof (M) 2006 CZE Dorostenci mladší DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
X X Zurynek Jan (M) 2006 CZE Dorostenci mladší SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
Filtru odpovídá 35 závodníků.