Home Závody a výsledky

Seznam přihlášených - FIS ČP dosp/dor - Boží Dar

Jméno Klub Závod
Věk. kat. Země Seskupit:
Pohlaví
Pozn. Jméno Ročník Země Věk. kat. Klub
X X Augsten Jakub (M) 2001 CZE Muži a junioři SGJB - KLUB LYŽOVÁNÍ PŘI SPORTOVNÍM GYMNÁZIU JABLONEC NAD NISOU, z. s.
NP X X BAUER Marius (M) 2000 GER Muži a junioři ---
X X Bešťák Jonáš (M) 1995 CZE Muži a junioři DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X X BRANDNER Alexander (M) 2001 GER Muži a junioři ---
NP X X CERVINKA Maxim (M) 2000 GER Muži a junioři ---
X X Černý Ondřej (M) 1999 CZE Muži a junioři SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
X X Dufek Tomáš (M) 2000 CZE Muži a junioři SGJB - KLUB LYŽOVÁNÍ PŘI SPORTOVNÍM GYMNÁZIU JABLONEC NAD NISOU, z. s.
NP X X FAESSLER Josef (M) 1998 GER Muži a junioři ---
X X Fellner Adam (M) 1993 CZE Muži a junioři FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník z.s.
NP X X GOETHER Max (M) 2002 GER Muži a junioři ---
NP X X GRAEF Paul (M) 2000 GER Muži a junioři ---
- X Gräf Jakub (M) 1991 CZE Muži a junioři DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X X GRIMMECKE Jannis (M) 2002 GER Muži a junioři ---
X X Hanzal Ondřej (M) 2003 CZE Muži a junioři SKSV - SKI KLUB ŠUMAVA VIMPERK, z.s.
X X Honsa Antonín (M) 2003 CZE Muži a junioři SKSV - SKI KLUB ŠUMAVA VIMPERK, z.s.
X X Horník Kryštof (M) 2003 CZE Muži a junioři FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník z.s.
X X Hozák Daniel Oskar (M) 2003 CZE Muži a junioři SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
X X Janalík Daniel (M) 2003 CZE Muži a junioři DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
X X Kalivoda Tomáš (M) 1998 CZE Muži a junioři SKSV - SKI KLUB ŠUMAVA VIMPERK, z.s.
X X Kašpar Dominik (M) 2003 CZE Muži a junioři TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
X X Knop Petr (M) 1994 CZE Muži a junioři DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
- X Kočandrle Martin (M) 2002 CZE Muži a junioři SCPL - SPORT CLUB PLZEŇ, z. s.
X X Kozlovský Vladimír (M) 1999 CZE Muži a junioři FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník z.s.
X X Králik Pavel (M) 2003 CZE Muži a junioři LOTE - TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
NP X X KRETZSCHMAR Ruben (M) 2002 GER Muži a junioři ---
X X Lukeš Tomáš (M) 2000 CZE Muži a junioři SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
X X Matouš Adam (M) 1998 CZE Muži a junioři SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
X X Matoušek Matouš (M) 2002 CZE Muži a junioři FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník z.s.
NP X X MUELLER Niklas (M) 2000 GER Muži a junioři ---
X X Palla František (M) 2003 CZE Muži a junioři SKVM - SKI KLUB Valašské Meziříčí, z.s.
X X PAVLÁSEK Šimon (M) 2002 CZE Muži a junioři SKSV - SKI KLUB ŠUMAVA VIMPERK, z.s.
X X Pavlíček Marek (M) 2002 CZE Muži a junioři SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X X PETZOLD Luca (M) 2003 GER Muži a junioři ---
X X Pilař Ondřej (M) 2003 CZE Muži a junioři SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
X X Řezník Jan (M) 2003 CZE Muži a junioři SKSV - SKI KLUB ŠUMAVA VIMPERK, z.s.
NP - X SCHULZE Rico (M) 1981 GER Muži a junioři ---
X X Sixta Ondřej (M) 2002 CZE Muži a junioři SGJB - KLUB LYŽOVÁNÍ PŘI SPORTOVNÍM GYMNÁZIU JABLONEC NAD NISOU, z. s.
NP X X SOSSAU Anian (M) 2000 GER Muži a junioři ---
X X Strouhal Jakub (M) 2001 CZE Muži a junioři FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník z.s.
X X Šeller Luděk (M) 1995 CZE Muži a junioři SCPL - SPORT CLUB PLZEŇ, z. s.
X X Šimek Jaromír (M) 2003 CZE Muži a junioři LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
X X Škoda Aleš (M) 2003 CZE Muži a junioři TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
X X Štecher Filip (M) 2003 CZE Muži a junioři SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
X X Vlček Martin (M) 2001 CZE Muži a junioři SCPL - SPORT CLUB PLZEŇ, z. s.
X X Voňka Martin (M) 2002 CZE Muži a junioři SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
X X Waněk Hubert (M) 2003 CZE Muži a junioři SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
X X Zatloukal Kryštof (M) 2002 CZE Muži a junioři SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
X X Zuna Ondřej (M) 2002 CZE Muži a junioři SCPL - SPORT CLUB PLZEŇ, z. s.
Filtru odpovídá 48 závodníků.