Home Závody a výsledky

Seznam přihlášených - FIS ČP dosp/dor - Boží Dar

Jméno Klub Závod
Věk. kat. Země Seskupit:
Pohlaví
Pozn. Jméno Ročník Země Věk. kat. Klub
X X Andrš Matěj (M) 2006 CZE Dorostenci mladší RAVY - TJ Radon Vysoká Pec, z.s.
X X Antoš Lukáš (M) 2006 CZE Dorostenci mladší SKSV - SKI KLUB ŠUMAVA VIMPERK, z.s.
X X Antošová Barbora (L) 2000 CZE Ženy a juniorky DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
X X Augsten Jakub (M) 2001 CZE Muži a junioři SGJB - KLUB LYŽOVÁNÍ PŘI SPORTOVNÍM GYMNÁZIU JABLONEC NAD NISOU, z. s.
X X Bajčíková Anna (L) 2005 CZE Dorostenky starší SKVM - SKI KLUB Valašské Meziříčí, z.s.
X X Balatka Martin (M) 2005 CZE Dorostenci starší JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
X X Bandiková Monika (L) 2006 CZE Dorostenky mladší FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník z.s.
X X Bárta Barnabáš (M) 2005 CZE Dorostenci starší LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
- X Bartošová Marie (L) 2004 CZE Dorostenky starší MLOK - TJ Lokomotiva Mariánské Lázně, z.s.
X X Baslar Ondřej (M) 2004 CZE Dorostenci starší FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník z.s.
X X Bašičová Adéla (L) 2004 CZE Dorostenky starší FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník z.s.
NP X X BAUER Marius (M) 2000 GER Muži a junioři ---
X X Bauer Matyáš (M) 2004 CZE Dorostenci starší SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
X X Beroušková Barbora (L) 2000 CZE Ženy a juniorky SCPL - SPORT CLUB PLZEŇ, z. s.
X X Bešta Mikuláš (M) 2005 CZE Dorostenci starší SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
X X Bešťák Jonáš (M) 1995 CZE Muži a junioři DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
X X Bímanová Eliška (L) 2005 CZE Dorostenky starší TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
X X Bouček Lukáš (M) 2005 CZE Dorostenci starší TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
X X Bourová Zuzana (L) 2005 CZE Dorostenky starší SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
X X Bouška Jakub (M) 2006 CZE Dorostenci mladší SOSY - SKI Sokol Stachy
NP X X BRANDNER Alexander (M) 2001 GER Muži a junioři ---
X X Břečková Aneta (L) 2002 CZE Ženy a juniorky FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník z.s.
X X Března Matěj (M) 2005 CZE Dorostenci starší NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
NP X X CERVINKA Maxim (M) 2000 GER Muži a junioři ---
X X Cikánková Anita Klára (L) 2005 CZE Dorostenky starší KBST - Klub biatlonu Střelka p.s.
X X Crháková Lucie (L) 2006 CZE Dorostenky mladší NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
X X Cvrčková Ines (L) 2004 CZE Dorostenky starší SGJB - KLUB LYŽOVÁNÍ PŘI SPORTOVNÍM GYMNÁZIU JABLONEC NAD NISOU, z. s.
X X CZERWENKOVÁ Tereza (L) 2006 CZE Dorostenky mladší SKSV - SKI KLUB ŠUMAVA VIMPERK, z.s.
X X Černá Veronika (L) 2005 CZE Dorostenky starší TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
X X Černý Ondřej (M) 1999 CZE Muži a junioři SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
NP X X DANNER Alexandra (L) 1999 GER Muži a junioři ---
X X Decker Vojtěch (M) 2004 CZE Dorostenci starší SCPL - SPORT CLUB PLZEŇ, z. s.
X X Ďoubalíková Adéla (L) 2005 CZE Dorostenky starší SGJB - KLUB LYŽOVÁNÍ PŘI SPORTOVNÍM GYMNÁZIU JABLONEC NAD NISOU, z. s.
X X Drbohlavová Karolína (L) 2006 CZE Dorostenky mladší SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X - DSAAK Nico (M) 2004 GER Dorostenci starší ---
X X Dubská Lucie (L) 2005 CZE Dorostenky starší SGJB - KLUB LYŽOVÁNÍ PŘI SPORTOVNÍM GYMNÁZIU JABLONEC NAD NISOU, z. s.
X X Dufek Jan (M) 2006 CZE Dorostenci mladší JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
X X Dufek Tomáš (M) 2000 CZE Muži a junioři SGJB - KLUB LYŽOVÁNÍ PŘI SPORTOVNÍM GYMNÁZIU JABLONEC NAD NISOU, z. s.
X X Dušková Kateřina (L) 2006 CZE Dorostenky mladší DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
X X Dvorská Alžběta (L) 2004 CZE Dorostenky starší TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
X X Dvorská Karolína (L) 2004 CZE Dorostenky starší DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
- X Elleder David (M) 2006 CZE Dorostenci mladší ZDRP - TJ Slovan Praha Zdravotník, z.s.
NP X X FAESSLER Josef (M) 1998 GER Muži a junioři ---
X X Fellner Adam (M) 1993 CZE Muži a junioři FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník z.s.
NP X X FRANZ Selina (L) 2004 GER Dorostenci starší ---
X X Gajdošová Viktorie (L) 2006 CZE Dorostenky mladší FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník z.s.
X X Gašek Matouš (M) 2004 CZE Dorostenci starší DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X X GOETHER Max (M) 2002 GER Muži a junioři ---
NP X X GRAEF Paul (M) 2000 GER Muži a junioři ---
- X Gräf Jakub (M) 1991 CZE Muži a junioři DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X X GRIMMECKE Jannis (M) 2002 GER Muži a junioři ---
X X Gubančoková Silvia (L) 2006 CZE Dorostenky mladší JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
X X Gultová Aneta (L) 2006 CZE Dorostenky mladší TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
X X Habán Oliver (M) 2006 CZE Dorostenci mladší DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
X X Hanzal Ondřej (M) 2003 CZE Muži a junioři SKSV - SKI KLUB ŠUMAVA VIMPERK, z.s.
X X Harakalová Kateřina (L) 2005 CZE Dorostenky starší SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
X X Harcubová Martina (L) 2005 CZE Dorostenky starší JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
X X Havlíčková Barbora (L) 2000 CZE Ženy a juniorky DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
X X Hellmich Jonáš (M) 2005 CZE Dorostenci starší DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X X HERRMANN Nadine (L) 1995 GER Muži a junioři ---
X X Hloušek Filip (M) 2006 CZE Dorostenci mladší SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
X X Hloušková Marcela (L) 2005 CZE Dorostenky starší FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník z.s.
X X Holá Valeria (L) 2006 CZE Dorostenky mladší SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
X X Holíková Petra (L) 2006 CZE Dorostenky mladší RAVY - TJ Radon Vysoká Pec, z.s.
X X Holíková Zuzana (L) 1999 CZE Ženy a juniorky DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
X X Honsa Antonín (M) 2003 CZE Muži a junioři SKSV - SKI KLUB ŠUMAVA VIMPERK, z.s.
X X Honsová Anežka (L) 2003 CZE Ženy a juniorky SKSV - SKI KLUB ŠUMAVA VIMPERK, z.s.
X X Horáčková Lucie (L) 2004 CZE Dorostenky starší SGJB - KLUB LYŽOVÁNÍ PŘI SPORTOVNÍM GYMNÁZIU JABLONEC NAD NISOU, z. s.
X X Horník Kryštof (M) 2003 CZE Muži a junioři FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník z.s.
X X Hozák Daniel Oskar (M) 2003 CZE Muži a junioři SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
X X Hübnerová Karolína (L) 2005 CZE Dorostenky starší SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
X X Hynčicová Petra (L) 1994 CZE Ženy a juniorky DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
X X Janalík Daniel (M) 2003 CZE Muži a junioři DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
X X Janeček Roman (M) 2006 CZE Dorostenci mladší Sportovní oddíly DDM Praha 10 z. s.
X X Ježková Matilda (L) 2004 CZE Dorostenky starší TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
X X Jindra Vojtěch (M) 2005 CZE Dorostenci starší TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
X X Jindřišková Lucie (L) 2006 CZE Dorostenky mladší JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
X X Jiroušková Sabina (L) 2005 CZE Dorostenky starší SKSV - SKI KLUB ŠUMAVA VIMPERK, z.s.
X X Jungwirth František (M) 2006 CZE Dorostenci mladší DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
X X Juřík Marek (M) 2004 CZE Dorostenci starší FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník z.s.
X X Kabourek Štěpán (M) 2006 CZE Dorostenci mladší FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník z.s.
X X Kahounová Viktorie (L) 2005 CZE Dorostenky starší SKSV - SKI KLUB ŠUMAVA VIMPERK, z.s.
X X Kaiferová Iva (L) 2005 CZE Dorostenky starší SOSY - SKI Sokol Stachy
X X Kaiser Matěj (M) 2006 CZE Dorostenci mladší LOTE - TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
X X Kalivoda Tomáš (M) 1998 CZE Muži a junioři SKSV - SKI KLUB ŠUMAVA VIMPERK, z.s.
X X Kantor Damian (M) 2006 CZE Dorostenci mladší DLOM - TJ Dolní Lomná z.s.
X X Karbanová Karolína (L) 2005 CZE Dorostenky starší JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
X X Karbanová Nikola (L) 2006 CZE Dorostenky mladší JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
X X Kašpar Dominik (M) 2003 CZE Muži a junioři TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
X X Kašparová Kateřina (L) 2006 CZE Dorostenky mladší JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
X X Kawulok Radek (M) 2006 CZE Dorostenci mladší DLOM - TJ Dolní Lomná z.s.
X X Kettner Adam (M) 2004 CZE Dorostenci starší SGJB - KLUB LYŽOVÁNÍ PŘI SPORTOVNÍM GYMNÁZIU JABLONEC NAD NISOU, z. s.
X X Knop Petr (M) 1994 CZE Muži a junioři DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
- X Kočandrle Martin (M) 2002 CZE Muži a junioři SCPL - SPORT CLUB PLZEŇ, z. s.
X X Kodejšová Markéta (L) 2004 CZE Dorostenky starší ZDRP - TJ Slovan Praha Zdravotník, z.s.
X X Kolovratová Adéla (L) 2004 CZE Dorostenky starší SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
X X Kolovratová Tereza (L) 2006 CZE Dorostenky mladší SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
X X Košina Tobiáš (M) 2005 CZE Dorostenci starší SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
X X Kouřilová Ema (L) 2005 CZE Dorostenky starší FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník z.s.
X X Kozák Matěj (M) 2006 CZE Dorostenci mladší SCPL - SPORT CLUB PLZEŇ, z. s.
X X Kozlovský Vladimír (M) 1999 CZE Muži a junioři FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník z.s.
X X Kožnar Matěj (M) 2005 CZE Dorostenci starší SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
X X Králik Pavel (M) 2003 CZE Muži a junioři LOTE - TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
X X Krämling Martin (M) 2006 CZE Dorostenci mladší SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
X X Krejčíková Martina (L) 2003 CZE Ženy a juniorky NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
NP X X KRETZSCHMAR Ruben (M) 2002 GER Muži a junioři ---
X X Krul Michal (M) 2006 CZE Dorostenci mladší SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
X X Krytinářová Aneta (L) 2005 CZE Dorostenky starší JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
X X Kulhánek Lukáš (M) 2006 CZE Dorostenci mladší SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
X X Kurfiřtová Natálie (L) 2003 CZE Ženy a juniorky SGJB - KLUB LYŽOVÁNÍ PŘI SPORTOVNÍM GYMNÁZIU JABLONEC NAD NISOU, z. s.
X X Kyrál Matěj (M) 2005 CZE Dorostenci starší SOSY - SKI Sokol Stachy
X X Lajdar Adam (M) 2006 CZE Dorostenci mladší JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
X X Leblochová Jana (L) 2004 CZE Dorostenky starší TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
X X Lehká Zora (L) 2005 CZE Dorostenky starší SGJB - KLUB LYŽOVÁNÍ PŘI SPORTOVNÍM GYMNÁZIU JABLONEC NAD NISOU, z. s.
NP X X LECHNER Sophie (L) 2001 GER Muži a junioři ---
NP X - LOESCHKE Cora (L) 2004 GER Dorostenci starší ---
NP X X LOESCHKE Jessica (L) 2000 GER Muži a junioři ---
X X Losová Maya (L) 2006 CZE Dorostenky mladší SKPU - Sportovní klub policie Sever Ústí nad Labem z.s.
X X Lukeš Tomáš (M) 2000 CZE Muži a junioři SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
X X Macurová Bára (L) 2006 CZE Dorostenky mladší FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník z.s.
X X Mach Filip (M) 2005 CZE Dorostenci starší KBST - Klub biatlonu Střelka p.s.
X X Mach Lukáš (M) 2004 CZE Dorostenci starší LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
X X Mairich Filip (M) 2006 CZE Dorostenci mladší JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
X X Majorová Kateřina (L) 2006 CZE Dorostenky mladší SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
X X Maťátková Kateřina (L) 2005 CZE Dorostenky starší SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
X X Matějková Kateřina (L) 2005 CZE Dorostenky starší JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
X X Matejová Anna (L) 2006 CZE Dorostenky mladší KBST - Klub biatlonu Střelka p.s.
X X Matouš Adam (M) 1998 CZE Muži a junioři SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
X X Matoušek Matouš (M) 2002 CZE Muži a junioři FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník z.s.
X X Mičkerová Michaela (L) 2004 CZE Dorostenky starší FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník z.s.
X X Milerská Anna (L) 2005 CZE Dorostenky starší FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník z.s.
X X Moučková Michaela (L) 2003 CZE Ženy a juniorky LOTE - TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
X X Mračková Lucie (L) 2005 CZE Dorostenky starší TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
X X Mrázová Julie (L) 2006 CZE Dorostenky mladší ZDRP - TJ Slovan Praha Zdravotník, z.s.
X X Mrňová Adéla (L) 2002 CZE Ženy a juniorky ZDAS - TJ Žďár nad Sázavou-LO
X X Mudrová Nela (L) 2006 CZE Dorostenky mladší FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník z.s.
NP X X MUELLER Niklas (M) 2000 GER Muži a junioři ---
X X Nesládek Petr (M) 2005 CZE Dorostenci starší TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
X X Nosek František (M) 2005 CZE Dorostenci starší LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
X X Nováčková Johana (L) 2004 CZE Dorostenky starší SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
X X Nováková Adéla (L) 2000 CZE Ženy a juniorky SCPL - SPORT CLUB PLZEŇ, z. s.
X X Nováková Petra (L) 1993 CZE Ženy a juniorky SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
X X Nyklesová Karolína (L) 2003 CZE Ženy a juniorky SCPL - SPORT CLUB PLZEŇ, z. s.
X X Palla František (M) 2003 CZE Muži a junioři SKVM - SKI KLUB Valašské Meziříčí, z.s.
X X Palla Štěpán (M) 2006 CZE Dorostenci mladší SKVM - SKI KLUB Valašské Meziříčí, z.s.
X X Pávek Matyáš (M) 2004 CZE Dorostenci starší DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
X X PAVLÁSEK Šimon (M) 2002 CZE Muži a junioři SKSV - SKI KLUB ŠUMAVA VIMPERK, z.s.
X - PAVLÁSKOVÁ Anežka (L) 2004 CZE Dorostenky starší SKSV - SKI KLUB ŠUMAVA VIMPERK, z.s.
X X Pavlíček Marek (M) 2002 CZE Muži a junioři SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
X X Pecková Tereza (L) 2005 CZE Dorostenky starší SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
X X Peňázová Vendula (L) 2003 CZE Ženy a juniorky NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
X X Peřinová Anna (L) 2005 CZE Dorostenky starší SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
X X Peřinová Zuzana (L) 2005 CZE Dorostenky starší SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
X X Pešina Jakub (M) 2004 CZE Dorostenci starší SKPJ - SKP KORNSPITZ Jablonec z.s.
X X Pešina Jan (M) 2006 CZE Dorostenci mladší SKIP - SKI Police nad Metují, z.s.
X X Pešta David (M) 2004 CZE Dorostenci starší DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X X PETZOLD Laura (L) 2005 GER Dorostenci starší ---
NP X X PETZOLD Luca (M) 2003 GER Muži a junioři ---
X X Pilař Ondřej (M) 2003 CZE Muži a junioři SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
X X Plná Natálie (L) 2004 CZE Dorostenky starší SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
X X Podzimková Eliška (L) 2004 CZE Dorostenky starší SGJB - KLUB LYŽOVÁNÍ PŘI SPORTOVNÍM GYMNÁZIU JABLONEC NAD NISOU, z. s.
X X Pokorná Ema (L) 2006 CZE Dorostenky mladší DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
X X Polanská Barbora (L) 2006 CZE Dorostenky mladší LOTE - TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
X X Poul Kryštof (M) 2006 CZE Dorostenci mladší ZDAS - TJ Žďár nad Sázavou-LO
X X Prokešová Tereza (L) 2003 CZE Ženy a juniorky DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
X X Ptáček Jan (M) 2005 CZE Dorostenci starší JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
X X Půbalová Nela (L) 2004 CZE Dorostenky starší DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
X X Pyšný Jakub (M) 2006 CZE Dorostenci mladší SCPL - SPORT CLUB PLZEŇ, z. s.
X X Rádl Mikeš (M) 2005 CZE Dorostenci starší SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
X X Randáková Hana (L) 2005 CZE Dorostenky starší SOSY - SKI Sokol Stachy
X X Retková Klára (L) 2006 CZE Dorostenky mladší TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
NP X X RICHTER Jasmin (L) 2003 GER Muži a junioři ---
NP X X RIPPIN Alina-Celine (L) 2003 GER Muži a junioři ---
NP X - ROLLINGER Toni (M) 2004 GER Dorostenci starší ---
X X Rýdlová Karolína (L) 2006 CZE Dorostenky mladší FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník z.s.
X X Řáhová Martina (L) 2006 CZE Dorostenky mladší SCPL - SPORT CLUB PLZEŇ, z. s.
X X Řehák Ondřej (M) 2004 CZE Dorostenci starší LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
X X Řehoř Šimon (M) 2006 CZE Dorostenci mladší JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
X X Řezník Jan (M) 2003 CZE Muži a junioři SKSV - SKI KLUB ŠUMAVA VIMPERK, z.s.
X X Sáblíková Aneta (L) 2005 CZE Dorostenky starší ZDAS - TJ Žďár nad Sázavou-LO
X X Salaba Jakub (M) 2006 CZE Dorostenci mladší SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
X X Satoriová Johana (L) 2006 CZE Dorostenky mladší SOSY - SKI Sokol Stachy
X X Sauer Štěpán (M) 2006 CZE Dorostenci mladší SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
X X Sázel František (M) 2005 CZE Dorostenci starší FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník z.s.
X X Segeš Viktor (M) 2006 CZE Dorostenci mladší JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP - X SCHULZE Rico (M) 1981 GER Muži a junioři ---
X X Síč Alexandr (M) 2006 CZE Dorostenci mladší TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
X X Simbartl Eduard (M) 2006 CZE Dorostenci mladší SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
X X Sixta Ondřej (M) 2002 CZE Muži a junioři SGJB - KLUB LYŽOVÁNÍ PŘI SPORTOVNÍM GYMNÁZIU JABLONEC NAD NISOU, z. s.
X X Skladan Quido (M) 2006 CZE Dorostenci mladší JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
X X Slavík Vojtěch (M) 2006 CZE Dorostenci mladší RAVY - TJ Radon Vysoká Pec, z.s.
X X Slonková Amálie (L) 2006 CZE Dorostenky mladší NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
X X Smejkal Adam (M) 2006 CZE Dorostenci mladší JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
X X Smržová Kateřina (L) 2006 CZE Dorostenky mladší SKPU - Sportovní klub policie Sever Ústí nad Labem z.s.
NP X X SOSSAU Anian (M) 2000 GER Muži a junioři ---
X X Srnská Eliška (L) 2004 CZE Dorostenky starší ZDAS - TJ Žďár nad Sázavou-LO
X X Stehlík Šimon (M) 2005 CZE Dorostenci starší SCPL - SPORT CLUB PLZEŇ, z. s.
X X Steinbach Jakub (M) 2005 CZE Dorostenci starší SKSV - SKI KLUB ŠUMAVA VIMPERK, z.s.
X X Strouhal Jakub (M) 2001 CZE Muži a junioři FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník z.s.
X X Strouhalová Anna (L) 2001 CZE Ženy a juniorky FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník z.s.
X X Střelečková Martina (L) 2005 CZE Dorostenky starší DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
X X Střešňáková Veronika (L) 2004 CZE Dorostenky starší NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
X X Svoboda Antonín (M) 2006 CZE Dorostenci mladší SCPL - SPORT CLUB PLZEŇ, z. s.
X X Svoboda Martin (M) 2005 CZE Dorostenci starší SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
X X Svobodová Kateřina (L) 2002 CZE Ženy a juniorky SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
X X Sýkora Vojtěch (M) 2005 CZE Dorostenci starší SCPL - SPORT CLUB PLZEŇ, z. s.
X X Szotkowska Agnieszka (L) 2003 CZE Ženy a juniorky DLOM - TJ Dolní Lomná z.s.
X X Szotkowska Małgorzata (L) 2005 CZE Dorostenky starší DLOM - TJ Dolní Lomná z.s.
X X Šeller Luděk (M) 1995 CZE Muži a junioři SCPL - SPORT CLUB PLZEŇ, z. s.
X X Šibravová Eliška (L) 2002 CZE Ženy a juniorky DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
X X Šilha Ondřej (M) 2005 CZE Dorostenci starší SOSY - SKI Sokol Stachy
X X Šimek Jaromír (M) 2003 CZE Muži a junioři LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
X X Šírová Anna (L) 2006 CZE Dorostenky mladší DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
X X Škoda Aleš (M) 2003 CZE Muži a junioři TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
X X Štefan Jan (M) 2005 CZE Dorostenci starší SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
X X Štefanová Markéta (L) 2005 CZE Dorostenky starší SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
X X Štecher Filip (M) 2003 CZE Muži a junioři SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
X X Štencl Ondřej (M) 2005 CZE Dorostenci starší DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
X X Štěrba Marek (M) 2004 CZE Dorostenci starší SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
X X Študlarová Zuzana (L) 2005 CZE Dorostenky starší SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
X X Šubrt Vojtěch (M) 2005 CZE Dorostenci starší ZDRP - TJ Slovan Praha Zdravotník, z.s.
X X Švácha Pavel (M) 2004 CZE Dorostenci starší SGJB - KLUB LYŽOVÁNÍ PŘI SPORTOVNÍM GYMNÁZIU JABLONEC NAD NISOU, z. s.
X X Švancarová Kateřina (L) 2002 CZE Ženy a juniorky SGJB - KLUB LYŽOVÁNÍ PŘI SPORTOVNÍM GYMNÁZIU JABLONEC NAD NISOU, z. s.
X X Tomšík Pavel (M) 2006 CZE Dorostenci mladší ZDAS - TJ Žďár nad Sázavou-LO
X X Tůmová Lucie (L) 2005 CZE Dorostenky starší JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
X X Tušlová Agáta (L) 2005 CZE Dorostenky starší SOSY - SKI Sokol Stachy
X X Tuž Jiří (M) 2004 CZE Dorostenci starší DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
X X Tynková Kateřina (L) 2006 CZE Dorostenky mladší SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
NP - X ULLMANN Timo (M) 2005 GER Dorostenci starší ---
X X Vágnerová Viktorie (L) 2003 CZE Ženy a juniorky LOTE - TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
X X Valoušek Matěj (M) 2005 CZE Dorostenci starší DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
X X Velc Roman (M) 2004 CZE Dorostenci starší FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník z.s.
X X Velecký Kryštof (M) 2006 CZE Dorostenci mladší DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
X X Vítek Robert (M) 2005 CZE Dorostenci starší ZDAS - TJ Žďár nad Sázavou-LO
X X Vlček Martin (M) 2001 CZE Muži a junioři SCPL - SPORT CLUB PLZEŇ, z. s.
X X Vohlídal Šimon (M) 2004 CZE Dorostenci starší DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
X X Völflová Natálie (L) 2003 CZE Ženy a juniorky SOSY - SKI Sokol Stachy
X X Voňka Martin (M) 2002 CZE Muži a junioři SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
X X Votavová Anna (L) 1999 CZE Ženy a juniorky SCPL - SPORT CLUB PLZEŇ, z. s.
X X Votočková Pavlína (L) 1999 CZE Ženy a juniorky SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
X X Vránová Iva (L) 2003 CZE Ženy a juniorky NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
X X VYSKOČIL David (M) 2005 CZE Dorostenci starší SKSV - SKI KLUB ŠUMAVA VIMPERK, z.s.
NP X X WALLER Magdalena (L) 2003 GER Muži a junioři ---
X X Waněk Hubert (M) 2003 CZE Muži a junioři SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
X X Záhorec Adam (M) 2004 CZE Dorostenci starší FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník z.s.
X X Zahradník Jaroslav (M) 2004 CZE Dorostenci starší SKSV - SKI KLUB ŠUMAVA VIMPERK, z.s.
X X Zakouřil Matyáš (M) 2004 CZE Dorostenci starší ZDRP - TJ Slovan Praha Zdravotník, z.s.
X X Zatloukal Kryštof (M) 2002 CZE Muži a junioři SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
X X Zatloukalová Linda (L) 2005 CZE Dorostenky starší SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
X X Zbránková Emily (L) 2006 CZE Dorostenky mladší SKSV - SKI KLUB ŠUMAVA VIMPERK, z.s.
X X Zuna Ondřej (M) 2002 CZE Muži a junioři SCPL - SPORT CLUB PLZEŇ, z. s.
X X Zurynek Jan (M) 2006 CZE Dorostenci mladší SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
NP X X Žilinská Nela (L) 2004 CZE Dorostenky starší LOTE - TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
Filtru odpovídá 253 závodníků.