Home Závody a výsledky

Seznam přihlášených - M-ČR žactva - Vrchlabí

Jméno Klub Závod
Věk. kat. Země Seskupit:
Pohlaví
Pozn. Jméno Ročník Země Věk. kat. Klub
X X X Bauer David (M) 2007 CZE Žáci st. 07 SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
X X X Bažant Kryštof (M) 2007 CZE Žáci st. 07 SOVH - Tělocvičná jednota Sokol Velké Hamry I
X X X Benda Vojtěch (M) 2007 CZE Žáci st. 07 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
X X X Berka Leo (M) 2007 CZE Žáci st. 07 NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
X X X Bíba Mikuláš (M) 2007 CZE Žáci st. 07 UKPL - USK CS Plzeň
X X X Binar Jáchym (M) 2007 CZE Žáci st. 07 SKIP - SKI Police nad Metují, z.s.
X X - Bořil David (M) 2007 CZE Žáci st. 07 ZDAS - TJ Žďár nad Sázavou-LO
X X - Buďárek Šimon (M) 2007 CZE Žáci st. 07 STUD - Tělocvičná jednota Sokol Studenec
X X X Cenek Tomáš (M) 2007 CZE Žáci st. 07 FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník z.s.
NP X X X Cikánek Šimon (M) 2007 CZE Žáci st. 07 KBST - Klub biatlonu Střelka p.s.
X X X Černoch Oskar (M) 2007 CZE Žáci st. 07 FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník z.s.
X X X Decker Matouš (M) 2007 CZE Žáci st. 07 SCPL - SPORT CLUB PLZEŇ, z. s.
X X X Deimling Harry (M) 2007 CZE Žáci st. 07 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
X X X Dlouhý Martin (M) 2007 CZE Žáci st. 07 LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
X X X Doleček Přemysl (M) 2007 CZE Žáci st. 07 SPLE - TJ Spartak Letohrad
X X X Endrych Matěj (M) 2007 CZE Žáci st. 07 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
X X X Gašek Šimon (M) 2007 CZE Žáci st. 07 SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
X X X Hlisník Jan (M) 2007 CZE Žáci st. 07 LOTE - TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
X X X Hoetzel Jiří (M) 2007 CZE Žáci st. 07 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
X X X Hojdekr Tomáš (M) 2007 CZE Žáci st. 07 SOSY - SKI Sokol Stachy
X X X Hron Vilém (M) 2007 CZE Žáci st. 07 SPVR - TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA SPARTAK VRCHLABÍ, Z. S.
X X X Jelínek František (M) 2007 CZE Žáci st. 07 KBTR - Klub biatlonu Trefa p.s.
X X X Jochymek Lukáš (M) 2007 CZE Žáci st. 07 DLOM - TJ Dolní Lomná z.s.
X X X Knápek Šimon (M) 2007 CZE Žáci st. 07 SPLE - TJ Spartak Letohrad
X X - Koňařík Vojtěch (M) 2007 CZE Žáci st. 07 ZDAS - TJ Žďár nad Sázavou-LO
X X X Kroupa Lukáš (M) 2007 CZE Žáci st. 07 SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X X X Křepela Jan (M) 2007 CZE Žáci st. 07 SKSK - Wikov SKI Skuhrov nad Bělou, z.s.
X X X Kučera Kryštof (M) 2007 CZE Žáci st. 07 SKBR - Sportovní klub SKOL Brno, z. s.
X X X Lank Albert (M) 2007 CZE Žáci st. 07 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
X X X Lempera Dan (M) 2007 CZE Žáci st. 07 NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
NP X X X Mach Lukáš (M) 2007 CZE Žáci st. 07 KBST - Klub biatlonu Střelka p.s.
X X X Málek Michael (M) 2007 CZE Žáci st. 07 SPLE - TJ Spartak Letohrad
X X X Malínský Štěpán (M) 2007 CZE Žáci st. 07 SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
X X X Melichar Pavel (M) 2007 CZE Žáci st. 07 TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
X X X Mitterwald Patrik (M) 2007 CZE Žáci st. 07 SKIP - SKI Police nad Metují, z.s.
X X X Mučica Kryštof (M) 2007 CZE Žáci st. 07 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
X X X Nágr Ondřej (M) 2007 CZE Žáci st. 07 SKSV - SKI KLUB ŠUMAVA VIMPERK, z.s.
X X X Nesládek Tomáš (M) 2007 CZE Žáci st. 07 TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
NP X X X OBERMAJER Matěj (M) 2007 CZE Žáci st. 07 SKIB - SKIBI Valašské Meziříčí z.s.
X X X Pávek Lukáš (M) 2007 CZE Žáci st. 07 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
X X X Pekárek Tomáš (M) 2007 CZE Žáci st. 07 LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
X X X Podsedník Jakub (M) 2007 CZE Žáci st. 07 LOTE - TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
X X - Poul Jáchym (M) 2007 CZE Žáci st. 07 ZDAS - TJ Žďár nad Sázavou-LO
X X X Prokeš Jan (M) 2007 CZE Žáci st. 07 SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
X X X Pučelík Štěpán (M) 2007 CZE Žáci st. 07 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
X X X Rieger Marek (M) 2007 CZE Žáci st. 07 LSDB - Lyžařský spolek při Základní a mateřské škole v Dolní Branné
X X X Řezáč Aleš (M) 2007 CZE Žáci st. 07 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
X X X Saska Lukáš (M) 2007 CZE Žáci st. 07 SKJA - SKI Janov - Bedřichov, z.s.
X X X Sázel Marek (M) 2007 CZE Žáci st. 07 RDRY - SKI Klub RD Rýmařov
X X X Stehlík Jakub (M) 2007 CZE Žáci st. 07 SCPL - SPORT CLUB PLZEŇ, z. s.
X X X Suchodol Ondřej (M) 2007 CZE Žáci st. 07 SPLE - TJ Spartak Letohrad
X X X Šourek Martin (M) 2007 CZE Žáci st. 07 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
X X X Špalek Jan (M) 2007 CZE Žáci st. 07 LOTE - TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
X X X Šťastný Jan (M) 2007 CZE Žáci st. 07 SKVM - SKI KLUB Valašské Meziříčí, z.s.
X X X Šťastný Šimon (M) 2007 CZE Žáci st. 07 SKVM - SKI KLUB Valašské Meziříčí, z.s.
X X X Šturma Vojtěch (M) 2007 CZE Žáci st. 07 SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
X X X Švácha Matěj (M) 2007 CZE Žáci st. 07 BAOS - TJ Baník Osek, z.s.
X X X Švarc Michal (M) 2007 CZE Žáci st. 07 SOSY - SKI Sokol Stachy
X X X Ťupa Lukáš (M) 2007 CZE Žáci st. 07 NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
NP X X X Urválek Jan (M) 2007 CZE Žáci st. 07 KBST - Klub biatlonu Střelka p.s.
X X X Vaníček Viktor (M) 2007 CZE Žáci st. 07 LSDB - Lyžařský spolek při Základní a mateřské škole v Dolní Branné
X X X Vičan Jiří (M) 2007 CZE Žáci st. 07 SKVM - SKI KLUB Valašské Meziříčí, z.s.
X X X Vondraš Petr (M) 2007 CZE Žáci st. 07 SKSV - SKI KLUB ŠUMAVA VIMPERK, z.s.
X X X Yaněz Michal (M) 2007 CZE Žáci st. 07 SKPU - Sportovní klub policie Sever Ústí nad Labem z.s.
NP X X X Zajíček Petr (M) 2007 CZE Žáci st. 07 KBST - Klub biatlonu Střelka p.s.
NP - X X Zumr Pavel (M) 2007 CZE Žáci st. 07 TJSE - TJ Semily
Filtru odpovídá 66 závodníků.