Home Závody a výsledky

Seznam přihlášených - M-ČR žactva - Vrchlabí

Jméno Klub Závod
Věk. kat. Země Seskupit:
Pohlaví
Pozn. Jméno Ročník Země Věk. kat. Klub
X X X Bartoňová Barbora (L) 2009 CZE Žákyně st. 09 NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
X X X Bejšovcová Laura (L) 2009 CZE Žákyně st. 09 BKLM - Borský klub lyžařů Machov z.s.
X X X Bendová Veronika (L) 2009 CZE Žákyně st. 09 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X X X Beránková Laura (L) 2009 CZE Žákyně st. 09 KBST - Klub biatlonu Střelka p.s.
X X X Beranová Sára (L) 2009 CZE Žákyně st. 09 SKIP - SKI Police nad Metují, z.s.
X X X Blažejová Terezie (L) 2009 CZE Žákyně st. 09 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
X X X Blažková Monika (L) 2009 CZE Žákyně st. 09 SKJA - SKI Janov - Bedřichov, z.s.
X X - Borčická Denisa (L) 2009 CZE Žákyně st. 09 SOVH - Tělocvičná jednota Sokol Velké Hamry I
X X X Brožová Adéla (L) 2009 CZE Žákyně st. 09 LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
X X X Czerwenková Lucie (L) 2009 CZE Žákyně st. 09 SKSV - SKI KLUB ŠUMAVA VIMPERK, z.s.
X X X Dlouhá Daniela (L) 2009 CZE Žákyně st. 09 LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
X X X Dufková Evelína (L) 2009 CZE Žákyně st. 09 NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
X X X Dušková Stella (L) 2009 CZE Žákyně st. 09 LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
X X X Eignerová Eliška (L) 2009 CZE Žákyně st. 09 SKSV - SKI KLUB ŠUMAVA VIMPERK, z.s.
X X X Filipová Vítězslava (L) 2009 CZE Žákyně st. 09 SKBR - Sportovní klub SKOL Brno, z. s.
X X X Forstová Laura (L) 2009 CZE Žákyně st. 09 SOSY - SKI Sokol Stachy
X X X Gaislerová Hana (L) 2009 CZE Žákyně st. 09 LOTE - TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
X X X Gultová Eliška (L) 2009 CZE Žákyně st. 09 BKLM - Borský klub lyžařů Machov z.s.
X X X Halamová Andrea (L) 2009 CZE Žákyně st. 09 LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
X X X Hamáčková Anna (L) 2009 CZE Žákyně st. 09 SPVR - TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA SPARTAK VRCHLABÍ, Z. S.
X X X Havránková Anna (L) 2009 CZE Žákyně st. 09 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
X X X Horká Lucie (L) 2009 CZE Žákyně st. 09 TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
X X X Hudcová Natálie (L) 2009 CZE Žákyně st. 09 NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
X X X Jandurová Veronika (L) 2009 CZE Žákyně st. 09 SPVR - TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA SPARTAK VRCHLABÍ, Z. S.
X X - Jelínková Aneta (L) 2009 CZE Žákyně st. 09 SWSL - Tělovýchovná jednota Lučany nad Nisou, z.s.
X X X Jindřišková Blanka (L) 2009 CZE Žákyně st. 09 HSKB - Hančův sportovní klub Benecko z.s.
X X - Jodasová Zuzana (L) 2009 CZE Žákyně st. 09 SOVH - Tělocvičná jednota Sokol Velké Hamry I
X X X Kadlecová Žofie (L) 2009 CZE Žákyně st. 09 SCPL - SPORT CLUB PLZEŇ, z. s.
X X X Klímová Lucie (L) 2009 CZE Žákyně st. 09 SKIP - SKI Police nad Metují, z.s.
X X X Kotroušová Hana (L) 2009 CZE Žákyně st. 09 TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
X X X Kráčmarová Anna (L) 2009 CZE Žákyně st. 09 BKLM - Borský klub lyžařů Machov z.s.
X X X Křičková Nela (L) 2009 CZE Žákyně st. 09 BKLM - Borský klub lyžařů Machov z.s.
X X X Křístková Kateřina (L) 2009 CZE Žákyně st. 09 DLOM - TJ Dolní Lomná z.s.
NP X X X Křížová Kristýna (L) 2009 CZE Žákyně st. 09 SASM - Sportovní akademie Špindlerův Mlýn, z. ú.
X X - Kubíčková Alena (L) 2009 CZE Žákyně st. 09 FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník z.s.
X X X Lošťáková Ela (L) 2009 CZE Žákyně st. 09 BAOS - TJ Baník Osek, z.s.
X X X Lukešová Natálie (L) 2009 CZE Žákyně st. 09 SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
X X X Majorová Rozálie (L) 2009 CZE Žákyně st. 09 SKHA - Tělovýchovná jednota Jiskra Harrachov, z.s.
X X X Marečková Olivie (L) 2009 CZE Žákyně st. 09 SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
X X X Menclová Luisa (L) 2009 CZE Žákyně st. 09 SCPL - SPORT CLUB PLZEŇ, z. s.
X X X Menoušková Tereza (L) 2009 CZE Žákyně st. 09 SPVR - TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA SPARTAK VRCHLABÍ, Z. S.
X X - Míková Sofie (L) 2009 CZE Žákyně st. 09 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
X X X Mitterwaldová Alice (L) 2009 CZE Žákyně st. 09 SKIP - SKI Police nad Metují, z.s.
X X X Moravcová Bára (L) 2009 CZE Žákyně st. 09 SKSV - SKI KLUB ŠUMAVA VIMPERK, z.s.
X X X Moučková Libuše (L) 2009 CZE Žákyně st. 09 LOTE - TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
X X X Mudrová Beáta (L) 2009 CZE Žákyně st. 09 FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník z.s.
X X - Musiolová Andrea (L) 2009 CZE Žákyně st. 09 ZDAS - TJ Žďár nad Sázavou-LO
NP X X X Nejezchlebová Ela (L) 2009 CZE Žákyně st. 09 SASM - Sportovní akademie Špindlerův Mlýn, z. ú.
X X X Petířová Eliška (L) 2009 CZE Žákyně st. 09 SPVR - TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA SPARTAK VRCHLABÍ, Z. S.
X X X Plecháčová Nikola (L) 2009 CZE Žákyně st. 09 SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
X X X Pohlová Matylda (L) 2009 CZE Žákyně st. 09 SKIP - SKI Police nad Metují, z.s.
X X X Porkertová Viktorie (L) 2009 CZE Žákyně st. 09 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
X X X Prokešová Adéla (L) 2009 CZE Žákyně st. 09 SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X X X Roženková Zoe (L) 2009 CZE Žákyně st. 09 DLOM - TJ Dolní Lomná z.s.
X X X Řehořová Štěpánka (L) 2009 CZE Žákyně st. 09 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
X X X Salabová Pavlína (L) 2009 CZE Žákyně st. 09 SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
X X X Stehlíková Tereza (L) 2009 CZE Žákyně st. 09 SCPL - SPORT CLUB PLZEŇ, z. s.
X X X Suchardová Ella (L) 2009 CZE Žákyně st. 09 SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
X X X Svádová Eliška (L) 2009 CZE Žákyně st. 09 LKSK - Lyžařský klub Slovan Košťany, z.s.
X X X Svobodová Klára (L) 2009 CZE Žákyně st. 09 SPLE - TJ Spartak Letohrad
NP X X X Šimečková Michaela (L) 2009 CZE Žákyně st. 09 LKAS - LK JASAN Aš z.s.
X X X Šimůnková Emma (L) 2009 CZE Žákyně st. 09 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
X X X Široká Magdaléna (L) 2009 CZE Žákyně st. 09 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
X X X Šírová Marie (L) 2009 CZE Žákyně st. 09 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
X X X Šrůtková Vendula (L) 2009 CZE Žákyně st. 09 BKLM - Borský klub lyžařů Machov z.s.
X X X Tomášková Karolína (L) 2009 CZE Žákyně st. 09 SPVR - TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA SPARTAK VRCHLABÍ, Z. S.
X X X Turečková Marie (L) 2009 CZE Žákyně st. 09 SPVR - TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA SPARTAK VRCHLABÍ, Z. S.
X X X Urbanová Anna (L) 2009 CZE Žákyně st. 09 SPLE - TJ Spartak Letohrad
X X X Vaníčková Zuzana (L) 2009 CZE Žákyně st. 09 LSDB - Lyžařský spolek při Základní a mateřské škole v Dolní Branné
X X X Vondrušková Veronika (L) 2009 CZE Žákyně st. 09 SKSV - SKI KLUB ŠUMAVA VIMPERK, z.s.
X X X Vyskočilová Magdalena (L) 2009 CZE Žákyně st. 09 SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
X X X Waclawková Ewa (L) 2009 CZE Žákyně st. 09 DLOM - TJ Dolní Lomná z.s.
NP X X X Zajíčková Zuzana (L) 2009 CZE Žákyně st. 09 KBST - Klub biatlonu Střelka p.s.
X X X Zikmundová Elen (L) 2009 CZE Žákyně st. 09 LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
X X X Zrnová Karolína (L) 2009 CZE Žákyně st. 09 SPVR - TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA SPARTAK VRCHLABÍ, Z. S.
X X X Žilinská Nikola (L) 2009 CZE Žákyně st. 09 LOTE - TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
Filtru odpovídá 76 závodníků.