Home Závody a výsledky

Seznam přihlášených - ČP žactva - Jablonec n.N.

Jméno Klub Závod
Věk. kat. Země Seskupit:
Pohlaví
Pozn. Jméno Ročník Země Věk. kat. Klub
X X Adámková Emma (L) 2007 CZE Žákyně st. 07 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
X X Bandik Jan (M) 2008 CZE Žáci st. 08 FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník z.s.
X X Bárta Kryštof (M) 2008 CZE Žáci st. 08 LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
X X Bartoňová Barbora (L) 2009 CZE Žákyně st. 09 NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
X X Bártová Kornelie (L) 2008 CZE Žákyně st. 08 SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
X X Bauer David (M) 2007 CZE Žáci st. 07 SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
X X Bauerová Aneta (L) 2007 CZE Žákyně st. 07 SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
X X Bažant Kryštof (M) 2007 CZE Žáci st. 07 SOVH - Tělocvičná jednota Sokol Velké Hamry I
X X Bednář William (M) 2009 CZE Žáci st. 09 TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
X X Belzová Markéta (L) 2008 CZE Žákyně st. 08 LOTE - TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
X X Benda Vojtěch (M) 2007 CZE Žáci st. 07 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
X X Bendová Veronika (L) 2009 CZE Žákyně st. 09 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
X X Beneš Marek (M) 2008 CZE Žáci st. 08 SKSK - Wikov SKI Skuhrov nad Bělou, z.s.
X X Beránková Eliška (L) 2008 CZE Žákyně st. 08 LOTE - TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
X X Beranová Sára (L) 2009 CZE Žákyně st. 09 SKIP - SKI Police nad Metují, z.s.
X X Berka Leo (M) 2007 CZE Žáci st. 07 NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
X X Bernt Bartoloměj (M) 2009 CZE Žáci st. 09 SOVH - Tělocvičná jednota Sokol Velké Hamry I
X X Bíba Mikuláš (M) 2007 CZE Žáci st. 07 UKPL - USK CS Plzeň
X X Bímanová Aneta (L) 2007 CZE Žákyně st. 07 TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
X X Binar Jáchym (M) 2007 CZE Žáci st. 07 SKIP - SKI Police nad Metují, z.s.
X X Blahout Jonáš (M) 2008 CZE Žáci st. 08 SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
X X Blažejová Terezie (L) 2009 CZE Žákyně st. 09 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
X X Blažková Monika (L) 2009 CZE Žákyně st. 09 SKJA - SKI Janov - Bedřichov, z.s.
X X Borčická Denisa (L) 2009 CZE Žákyně st. 09 SOVH - Tělocvičná jednota Sokol Velké Hamry I
X X Bořil David (M) 2007 CZE Žáci st. 07 ZDAS - TJ Žďár nad Sázavou-LO
X X Boušková Karolína (L) 2008 CZE Žákyně st. 08 SOSY - SKI Sokol Stachy
X X Brát Kryštof (M) 2008 CZE Žáci st. 08 SKIP - SKI Police nad Metují, z.s.
NP X X Brožek Matěj (M) 2008 CZE Žáci st. 08 SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
X X Brožová Adéla (L) 2009 CZE Žákyně st. 09 LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
X X Bubeníčková Simona (L) 2008 CZE Žákyně st. 08 BKLM - Borský klub lyžařů Machov z.s.
X X Buryšek Matyáš (M) 2008 CZE Žáci st. 08 TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
X X Caletka Kryštof (M) 2009 CZE Žáci st. 09 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
X X Cenek Tomáš (M) 2007 CZE Žáci st. 07 FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník z.s.
X X Cilichová Anna (L) 2007 CZE Žákyně st. 07 SOVH - Tělocvičná jednota Sokol Velké Hamry I
X X Ciprysová Alžběta (L) 2008 CZE Žákyně st. 08 SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
X X Czerwenková Lucie (L) 2009 CZE Žákyně st. 09 SKSV - SKI KLUB ŠUMAVA VIMPERK, z.s.
X X Čapek Bartoloměj (M) 2009 CZE Žáci st. 09 SKJA - SKI Janov - Bedřichov, z.s.
X X Čermák Filip (M) 2009 CZE Žáci st. 09 SKHA - Tělovýchovná jednota Jiskra Harrachov, z.s.
X X Čermáková Adéla (L) 2007 CZE Žákyně st. 07 LOTE - TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
X X Černoch Oskar (M) 2007 CZE Žáci st. 07 FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník z.s.
X X Červinková Sára (L) 2007 CZE Žákyně st. 07 SPVR - TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA SPARTAK VRCHLABÍ, Z. S.
X X Decker Matouš (M) 2007 CZE Žáci st. 07 SCPL - SPORT CLUB PLZEŇ, z. s.
X X Deimling Harry (M) 2007 CZE Žáci st. 07 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
X X Dlouhá Daniela (L) 2009 CZE Žákyně st. 09 LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
X X Dlouhá Viktorie (L) 2008 CZE Žákyně st. 08 LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
X X Dlouhý Martin (M) 2007 CZE Žáci st. 07 LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
X X Doleček Přemysl (M) 2007 CZE Žáci st. 07 SPLE - TJ Spartak Letohrad
X X Doležalová Tereza (L) 2008 CZE Žákyně st. 08 BKLM - Borský klub lyžařů Machov z.s.
X X Dosedělová Aneta (L) 2007 CZE Žákyně st. 07 SOSY - SKI Sokol Stachy
X X Dostalík Hynek (M) 2008 CZE Žáci st. 08 SKHA - Tělovýchovná jednota Jiskra Harrachov, z.s.
X X Doubrava Vojtěch (M) 2009 CZE Žáci st. 09 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
X X Drešerová Daniela (L) 2008 CZE Žákyně st. 08 SWSL - Tělovýchovná jednota Lučany nad Nisou, z.s.
X X Dubská Anna (L) 2007 CZE Žákyně st. 07 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
X - Dubská Emma (L) 2007 CZE Žákyně st. 07 SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
X X Dufková Evelína (L) 2009 CZE Žákyně st. 09 NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
X X Dušková Stella (L) 2009 CZE Žákyně st. 09 LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
NP X X Dvořák Jan (M) 2008 CZE Žáci st. 08 SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
X X Dvořákova Tereza (L) 2009 CZE Žákyně st. 09 NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
X X Eignerová Eliška (L) 2009 CZE Žákyně st. 09 SKSV - SKI KLUB ŠUMAVA VIMPERK, z.s.
X X Elicerová Karolína (L) 2008 CZE Žákyně st. 08 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
X X Endler Matěj (M) 2009 CZE Žáci st. 09 SWSL - Tělovýchovná jednota Lučany nad Nisou, z.s.
X X Endrych Matěj (M) 2007 CZE Žáci st. 07 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
X X Erlebachová Jitka (L) 2008 CZE Žákyně st. 08 LSDB - Lyžařský spolek při Základní a mateřské škole v Dolní Branné
NP X X Faltusová Ema (L) 2008 CZE Žákyně st. 08 SPLE - TJ Spartak Letohrad
X X Fejfarová Viktorie (L) 2008 CZE Žákyně st. 08 SOVH - Tělocvičná jednota Sokol Velké Hamry I
X X Fejfuša Matěj (M) 2009 CZE Žáci st. 09 SKPU - Sportovní klub policie Sever Ústí nad Labem z.s.
X X Ferenčák Mikuláš (M) 2009 CZE Žáci st. 09 SKBR - Sportovní klub SKOL Brno, z. s.
NP X X Fiedlerová Šárka (L) 2008 CZE Žákyně st. 08 KBTR - Klub biatlonu Trefa p.s.
X X FIŠEROVÁ Markéta (L) 2008 CZE Žákyně st. 08 SKVM - SKI KLUB Valašské Meziříčí, z.s.
X X Fišnar Hynek (M) 2008 CZE Žáci st. 08 SPVR - TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA SPARTAK VRCHLABÍ, Z. S.
- X Fronková Linda (L) 2008 CZE Žákyně st. 08 KBTR - Klub biatlonu Trefa p.s.
X X Frühaufová Julie (L) 2007 CZE Žákyně st. 07 SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
X X Fuchsová Eliška (L) 2008 CZE Žákyně st. 08 BAOS - TJ Baník Osek, z.s.
X X Gaislerová Hana (L) 2009 CZE Žákyně st. 09 LOTE - TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
X X Gajdoš Matěj (M) 2009 CZE Žáci st. 09 FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník z.s.
X X Gašek Šimon (M) 2007 CZE Žáci st. 07 SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
X X Gultová Eliška (L) 2009 CZE Žákyně st. 09 BKLM - Borský klub lyžařů Machov z.s.
X X Hanč Jakub (M) 2009 CZE Žáci st. 09 SKHA - Tělovýchovná jednota Jiskra Harrachov, z.s.
X X Háněl Kryštof (M) 2008 CZE Žáci st. 08 LOTE - TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
X X Hanuš Adam (M) 2008 CZE Žáci st. 08 SPLE - TJ Spartak Letohrad
X X Havlasová Alžběta (L) 2008 CZE Žákyně st. 08 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
X X Havlík Matyáš (M) 2009 CZE Žáci st. 09 NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
X X Havránek Adam (M) 2009 CZE Žáci st. 09 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
X X Havránková Anna (L) 2009 CZE Žákyně st. 09 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
X X Hlisník Jan (M) 2007 CZE Žáci st. 07 LOTE - TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
X X Hoetzel Jiří (M) 2007 CZE Žáci st. 07 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
X X Hoffmann Ondra (M) 2007 CZE Žáci st. 07 Czech Multisport Coaching
X X Holíková Veronika (L) 2008 CZE Žákyně st. 08 SKSK - Wikov SKI Skuhrov nad Bělou, z.s.
X X Holub Tobiáš (M) 2009 CZE Žáci st. 09 SKJA - SKI Janov - Bedřichov, z.s.
X X Holubec Václav (M) 2009 CZE Žáci st. 09 HSKB - Hančův sportovní klub Benecko z.s.
X X Holý Tobiáš (M) 2008 CZE Žáci st. 08 SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
X X Horáček Šimon (M) 2008 CZE Žáci st. 08 STUD - Tělocvičná jednota Sokol Studenec
X X Horáková Amálie (L) 2008 CZE Žákyně st. 08 SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
X X Horká Lucie (L) 2009 CZE Žákyně st. 09 TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
X X Hornych Oldřich (M) 2009 CZE Žáci st. 09 SKIP - SKI Police nad Metují, z.s.
X X Hrdličková Adéla (L) 2009 CZE Žákyně st. 09 NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
X X Hron Vilém (M) 2007 CZE Žáci st. 07 SPVR - TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA SPARTAK VRCHLABÍ, Z. S.
X X Hrouda Adam (M) 2009 CZE Žáci st. 09 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
X X Hrůša Ondřej (M) 2009 CZE Žáci st. 09 SKIP - SKI Police nad Metují, z.s.
X X Hudcová Adéla (L) 2007 CZE Žákyně st. 07 NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
X X Hudcová Natálie (L) 2009 CZE Žákyně st. 09 NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
X X HUDEČKOVÁ Lucie (L) 2008 CZE Žákyně st. 08 SKSV - SKI KLUB ŠUMAVA VIMPERK, z.s.
X X Chaloupka Kryštof (M) 2009 CZE Žáci st. 09 SKBR - Sportovní klub SKOL Brno, z. s.
X X Chrástová Barbora (L) 2008 CZE Žákyně st. 08 STUD - Tělocvičná jednota Sokol Studenec
X X Churavý František (M) 2009 CZE Žáci st. 09 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X X Ivaničová Michaela (L) 2008 CZE Žákyně st. 08 SOVH - Tělocvičná jednota Sokol Velké Hamry I
X X Janata Jan (M) 2009 CZE Žáci st. 09 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
X X Janatová Zdeňka (L) 2007 CZE Žákyně st. 07 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
X X Jandurová Lucie (L) 2007 CZE Žákyně st. 07 SPVR - TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA SPARTAK VRCHLABÍ, Z. S.
X X Jandurová Veronika (L) 2009 CZE Žákyně st. 09 SPVR - TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA SPARTAK VRCHLABÍ, Z. S.
X X Jansa Matěj (M) 2008 CZE Žáci st. 08 SPLE - TJ Spartak Letohrad
X X Jarůšek Sáva (M) 2009 CZE Žáci st. 09 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
X X Jelínek Antonín (M) 2009 CZE Žáci st. 09 KBTR - Klub biatlonu Trefa p.s.
X X Jelínek František (M) 2007 CZE Žáci st. 07 KBTR - Klub biatlonu Trefa p.s.
X X Jelínek Ondřej (M) 2009 CZE Žáci st. 09 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
X X Jelínková Aneta (L) 2009 CZE Žákyně st. 09 SWSL - Tělovýchovná jednota Lučany nad Nisou, z.s.
X X Ježková Aneta (L) 2007 CZE Žákyně st. 07 LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
X X Ježková Julie (L) 2007 CZE Žákyně st. 07 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
X X Jindrová Alžběta (L) 2007 CZE Žákyně st. 07 TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
X X Jindřišková Barbora (L) 2008 CZE Žákyně st. 08 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
X X Jindřišková Blanka (L) 2009 CZE Žákyně st. 09 HSKB - Hančův sportovní klub Benecko z.s.
X X Jodasová Zuzana (L) 2009 CZE Žákyně st. 09 SOVH - Tělocvičná jednota Sokol Velké Hamry I
X X Johan Marek (M) 2009 CZE Žáci st. 09 TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
X X Jochymek Lukáš (M) 2007 CZE Žáci st. 07 DLOM - TJ Dolní Lomná z.s.
X X Jon josef (M) 2009 CZE Žáci st. 09 SPVR - TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA SPARTAK VRCHLABÍ, Z. S.
X X Jungwirth Štěpán (M) 2008 CZE Žáci st. 08 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
X X Jurčáková Lucie (L) 2007 CZE Žákyně st. 07 FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník z.s.
X X Juříková Nicol (L) 2009 CZE Žákyně st. 09 FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník z.s.
X X Kadlecová Žofie (L) 2009 CZE Žákyně st. 09 SCPL - SPORT CLUB PLZEŇ, z. s.
NP X X Kálalová Alexandra (L) 2009 CZE Žákyně st. 09 SOSY - SKI Sokol Stachy
X X Kantorová Justyna (L) 2007 CZE Žákyně st. 07 DLOM - TJ Dolní Lomná z.s.
X X Karbanová Vendula (L) 2008 CZE Žákyně st. 08 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
X X Karel Filip (M) 2009 CZE Žáci st. 09 SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X X Kavalír Tomáš (M) 2008 CZE Žáci st. 08 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
- X Kindlová Liliana (L) 2007 CZE Žákyně st. 07 LKSK - Lyžařský klub Slovan Košťany, z.s.
NP X X Klement Adam (M) 2008 CZE Žáci st. 08 LOTE - TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
X X Klímová Lucie (L) 2009 CZE Žákyně st. 09 SKIP - SKI Police nad Metují, z.s.
X X Knápek Šimon (M) 2007 CZE Žáci st. 07 SPLE - TJ Spartak Letohrad
X X Kocmánková Dominika (L) 2008 CZE Žákyně st. 08 NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
X X Kollár Lubor (M) 2009 CZE Žáci st. 09 SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
X X Koňařík Vojtěch (M) 2007 CZE Žáci st. 07 ZDAS - TJ Žďár nad Sázavou-LO
X X Konrádyová Karolína (L) 2007 CZE Žákyně st. 07 SCPL - SPORT CLUB PLZEŇ, z. s.
X X Kopecká Karla (L) 2008 CZE Žákyně st. 08 SWSL - Tělovýchovná jednota Lučany nad Nisou, z.s.
X X Korytářová Karolína (L) 2007 CZE Žákyně st. 07 FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník z.s.
X X KOŠNAROVÁ Adriana (L) 2007 CZE Žákyně st. 07 SKSV - SKI KLUB ŠUMAVA VIMPERK, z.s.
X X Kotroušová Hana (L) 2009 CZE Žákyně st. 09 TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
X X Kouřilová Julie (L) 2008 CZE Žákyně st. 08 FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník z.s.
X X Kovář Adam (M) 2008 CZE Žáci st. 08 SKVM - SKI KLUB Valašské Meziříčí, z.s.
X X Kovář Jan (M) 2008 CZE Žáci st. 08 SKSV - SKI KLUB ŠUMAVA VIMPERK, z.s.
X X Kozák Vojtěch (M) 2009 CZE Žáci st. 09 SCPL - SPORT CLUB PLZEŇ, z. s.
X X Kráčmarová Anna (L) 2009 CZE Žákyně st. 09 BKLM - Borský klub lyžařů Machov z.s.
X X Kratochvíl Lukáš Jaroslav (M) 2008 CZE Žáci st. 08 SKBR - Sportovní klub SKOL Brno, z. s.
X X Krause Tadeáš (M) 2008 CZE Žáci st. 08 SPVR - TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA SPARTAK VRCHLABÍ, Z. S.
X X Krejčí Štěpánka (L) 2008 CZE Žákyně st. 08 SKSV - SKI KLUB ŠUMAVA VIMPERK, z.s.
X X Kroupa Lukáš (M) 2007 CZE Žáci st. 07 SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
X X Kroutil Šimon (M) 2008 CZE Žáci st. 08 RDRY - SKI Klub RD Rýmařov
NP X X Křepela Jan (M) 2007 CZE Žáci st. 07 SKSK - Wikov SKI Skuhrov nad Bělou, z.s.
X X Křičková Nela (L) 2009 CZE Žákyně st. 09 BKLM - Borský klub lyžařů Machov z.s.
X X Křístková Kateřina (L) 2009 CZE Žákyně st. 09 DLOM - TJ Dolní Lomná z.s.
X X Kříž František (M) 2008 CZE Žáci st. 08 SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
X X Kuba Matyáš (M) 2008 CZE Žáci st. 08 SPVR - TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA SPARTAK VRCHLABÍ, Z. S.
X X Kubát Martin Jan (M) 2008 CZE Žáci st. 08 SKPU - Sportovní klub policie Sever Ústí nad Labem z.s.
X X Kubíčková Alena (L) 2009 CZE Žákyně st. 09 FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník z.s.
X X Kubíčková Nina (L) 2007 CZE Žákyně st. 07 SPLE - TJ Spartak Letohrad
NP X X Kubová Klára (L) 2009 CZE Žákyně st. 09 SPLE - TJ Spartak Letohrad
X X Kunčíková Ella (L) 2007 CZE Žákyně st. 07 SPVR - TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA SPARTAK VRCHLABÍ, Z. S.
X X Kuneš Petr (M) 2008 CZE Žáci st. 08 SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
X X Kunstmüller Jan (M) 2009 CZE Žáci st. 09 NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
X X Kupka Mikuláš (M) 2008 CZE Žáci st. 08 FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník z.s.
X X Kuřík Martin (M) 2008 CZE Žáci st. 08 SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
X X Kvášová Barbora (L) 2007 CZE Žákyně st. 07 BHST - BH Ski team z.s.
X X Kyrál Šimon (M) 2009 CZE Žáci st. 09 SOSY - SKI Sokol Stachy
X X Lank Albert (M) 2007 CZE Žáci st. 07 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
X X Legátová Magdaléna (L) 2007 CZE Žákyně st. 07 SCPL - SPORT CLUB PLZEŇ, z. s.
X X Lempera Dan (M) 2007 CZE Žáci st. 07 NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
X X Liskovský Václav (M) 2009 CZE Žáci st. 09 SKIP - SKI Police nad Metují, z.s.
X X Lorencová Lucie (L) 2008 CZE Žákyně st. 08 NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
X X Lošťáková Ela (L) 2009 CZE Žákyně st. 09 BAOS - TJ Baník Osek, z.s.
X X Lučanová Anna (L) 2008 CZE Žákyně st. 08 SKSV - SKI KLUB ŠUMAVA VIMPERK, z.s.
X X Lukavec Albert (M) 2008 CZE Žáci st. 08 LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
X X Lukešová Natálie (L) 2009 CZE Žákyně st. 09 SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
X X Lutovská Beata (L) 2008 CZE Žákyně st. 08 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
X X Lutovská Klára (L) 2008 CZE Žákyně st. 08 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
X X Mach Jiří (M) 2009 CZE Žáci st. 09 TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
X X Majorová Rozálie (L) 2009 CZE Žákyně st. 09 SKHA - Tělovýchovná jednota Jiskra Harrachov, z.s.
X X Málek Michael (M) 2007 CZE Žáci st. 07 SPLE - TJ Spartak Letohrad
X X Malušková Kateřina (L) 2007 CZE Žákyně st. 07 NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
X X Mandlová Marie (L) 2008 CZE Žákyně st. 08 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
X X Mánková Emma (L) 2008 CZE Žákyně st. 08 SKSV - SKI KLUB ŠUMAVA VIMPERK, z.s.
X X Marečková Olivie (L) 2009 CZE Žákyně st. 09 SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
X X Masnica Filip (M) 2008 CZE Žáci st. 08 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
X X Materna Sebastian (M) 2008 CZE Žáci st. 08 SPVR - TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA SPARTAK VRCHLABÍ, Z. S.
X X Matoulek Tomáš (M) 2009 CZE Žáci st. 09 TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
X X Melichar Pavel (M) 2007 CZE Žáci st. 07 TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
X X Menclová Luisa (L) 2009 CZE Žákyně st. 09 SCPL - SPORT CLUB PLZEŇ, z. s.
X X Menoušková Tereza (L) 2009 CZE Žákyně st. 09 SPVR - TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA SPARTAK VRCHLABÍ, Z. S.
X X Michlová Adéla (L) 2007 CZE Žákyně st. 07 SKSK - Wikov SKI Skuhrov nad Bělou, z.s.
X X Míková Sofie (L) 2009 CZE Žákyně st. 09 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
X X Miksa Matěj (M) 2008 CZE Žáci st. 08 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
X X Mikysková Darja (L) 2008 CZE Žákyně st. 08 SPLE - TJ Spartak Letohrad
X X Mitterwald Patrik (M) 2007 CZE Žáci st. 07 SKIP - SKI Police nad Metují, z.s.
X X Mitterwald Petr (M) 2009 CZE Žáci st. 09 SKIP - SKI Police nad Metují, z.s.
X X Mitterwaldová Alice (L) 2009 CZE Žákyně st. 09 SKIP - SKI Police nad Metují, z.s.
X X Mládenkova Josefína (L) 2007 CZE Žákyně st. 07 SKVM - SKI KLUB Valašské Meziříčí, z.s.
X X Mládková Anna (L) 2008 CZE Žákyně st. 08 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
X X Mohrmann Jonáš (M) 2008 CZE Žáci st. 08 SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
X X Moravcová Bára (L) 2009 CZE Žákyně st. 09 SKSV - SKI KLUB ŠUMAVA VIMPERK, z.s.
X X Moučková Libuše (L) 2009 CZE Žákyně st. 09 LOTE - TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
X X Mrkvica Václav (M) 2008 CZE Žáci st. 08 FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník z.s.
X X Mučica Kryštof (M) 2007 CZE Žáci st. 07 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
X X Mudrová Beáta (L) 2009 CZE Žákyně st. 09 FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník z.s.
X X Nágr Ondřej (M) 2007 CZE Žáci st. 07 SKSV - SKI KLUB ŠUMAVA VIMPERK, z.s.
X X Nagyová Zuzana (L) 2008 CZE Žákyně st. 08 SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
X X Nebusová Norika (L) 2008 CZE Žákyně st. 08 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
X X Nesládek Tomáš (M) 2007 CZE Žáci st. 07 TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
X X Norba Denis (M) 2008 CZE Žáci st. 08 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
X X Nosková Marcela (L) 2008 CZE Žákyně st. 08 LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
X X Novák Matěj (M) 2009 CZE Žáci st. 09 SKST - SKI - KLUB Strakonice
X X Nováková Amálie (L) 2008 CZE Žákyně st. 08 TJTA - TJ Tanvald z.s.
X X Novotný Jan (M) 2009 CZE Žáci st. 09 TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
X X Novotný Tomáš (M) 2008 CZE Žáci st. 08 SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
X X Orálková Andrea (L) 2008 CZE Žákyně st. 08 NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
X X Paldus Matěj (M) 2008 CZE Žáci st. 08 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
X X Pátková Viktorie (L) 2007 CZE Žákyně st. 07 SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
X X Pautov Nikita (M) 2008 CZE Žáci st. 08 SKRO - Pražský biatlonový klub, p.s.
X X Pávek Lukáš (M) 2007 CZE Žáci st. 07 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
X X Pavelka Šimon (M) 2008 CZE Žáci st. 08 SKVM - SKI KLUB Valašské Meziříčí, z.s.
X X Pavlová Karolína (L) 2007 CZE Žákyně st. 07 STUD - Tělocvičná jednota Sokol Studenec
X X Pekárek Tomáš (M) 2007 CZE Žáci st. 07 LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
X X Pekárková Zuzana (L) 2007 CZE Žákyně st. 07 SKSK - Wikov SKI Skuhrov nad Bělou, z.s.
X X Peňázová Charlotte (L) 2008 CZE Žákyně st. 08 SKBR - Sportovní klub SKOL Brno, z. s.
X X Peřinová Eliška (L) 2007 CZE Žákyně st. 07 SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
X X Peštová Kamila (L) 2007 CZE Žákyně st. 07 UKPL - USK CS Plzeň
X X Petířová Eliška (L) 2009 CZE Žákyně st. 09 SPVR - TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA SPARTAK VRCHLABÍ, Z. S.
X X Petruželová Simona (L) 2007 CZE Žákyně st. 07 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
X X Plecháčová Nikola (L) 2009 CZE Žákyně st. 09 SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
X X Pohlová Adéla (L) 2007 CZE Žákyně st. 07 SKIP - SKI Police nad Metují, z.s.
X X Pohlová Matylda (L) 2009 CZE Žákyně st. 09 SKIP - SKI Police nad Metují, z.s.
X X Pokorný Tomáš (M) 2008 CZE Žáci st. 08 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
X X Polonská Eliška (L) 2007 CZE Žákyně st. 07 SPVR - TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA SPARTAK VRCHLABÍ, Z. S.
X X PONDĚLÍKOVÁ Veronika (L) 2007 CZE Žákyně st. 07 SOVH - Tělocvičná jednota Sokol Velké Hamry I
X X Pop Filip (M) 2008 CZE Žáci st. 08 SKVM - SKI KLUB Valašské Meziříčí, z.s.
X X Porkertová Viktorie (L) 2009 CZE Žákyně st. 09 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
X X Poul Jáchym (M) 2007 CZE Žáci st. 07 ZDAS - TJ Žďár nad Sázavou-LO
X X PROCHÁZKOVÁ Žofie (L) 2008 CZE Žákyně st. 08 SKIB - SKIBI Valašské Meziříčí z.s.
X X Prokeš Jan (M) 2007 CZE Žáci st. 07 SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
X X Prokešová Adéla (L) 2009 CZE Žákyně st. 09 SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
- X Pšenková Eliška (L) 2008 CZE Žákyně st. 08 KBTR - Klub biatlonu Trefa p.s.
X X Ptáčková Tereza (L) 2008 CZE Žákyně st. 08 ZDAS - TJ Žďár nad Sázavou-LO
X X Půbal Matouš (M) 2008 CZE Žáci st. 08 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
X X Pučelík Štěpán (M) 2007 CZE Žáci st. 07 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
X X Rajnochová Barbora (L) 2007 CZE Žákyně st. 07 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
X X Riedlová Tereza (L) 2008 CZE Žákyně st. 08 SKVM - SKI KLUB Valašské Meziříčí, z.s.
NP X X Rozkošná Klára (L) 2007 CZE Žákyně st. 07 NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
X X Rozkošný Jakub (M) 2009 CZE Žáci st. 09 NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
X X Rožňáková Veronika (L) 2008 CZE Žákyně st. 08 RDRY - SKI Klub RD Rýmařov
X X Řeháková Simona (L) 2007 CZE Žákyně st. 07 LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
X X Řehořová Štěpánka (L) 2009 CZE Žákyně st. 09 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
X X Řezáč Aleš (M) 2007 CZE Žáci st. 07 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
X X Salabová Pavlína (L) 2009 CZE Žákyně st. 09 SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
- X Saska Lukáš (M) 2007 CZE Žáci st. 07 SKJA - SKI Janov - Bedřichov, z.s.
X X Satorie Josef (M) 2008 CZE Žáci st. 08 SOSY - SKI Sokol Stachy
NP X X Savický Martin (M) 2007 CZE Žáci st. 07 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
X X Sázel Marek (M) 2007 CZE Žáci st. 07 RDRY - SKI Klub RD Rýmařov
X X Schäferová Magdaléna (L) 2008 CZE Žákyně st. 08 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
X X Sikora Agata Elen (L) 2008 CZE Žákyně st. 08 DLOM - TJ Dolní Lomná z.s.
X X Simbartl Richard (M) 2009 CZE Žáci st. 09 SPVR - TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA SPARTAK VRCHLABÍ, Z. S.
X X Skálová Renata (L) 2008 CZE Žákyně st. 08 SKSK - Wikov SKI Skuhrov nad Bělou, z.s.
X X Slavík Jakub (M) 2009 CZE Žáci st. 09 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
X X Smutná Stela (L) 2007 CZE Žákyně st. 07 SKPU - Sportovní klub policie Sever Ústí nad Labem z.s.
X X Soukupová Silva (L) 2007 CZE Žákyně st. 07 SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
X X Spurný Samuel (M) 2008 CZE Žáci st. 08 ZDAS - TJ Žďár nad Sázavou-LO
X X Stehlík Jakub (M) 2007 CZE Žáci st. 07 SCPL - SPORT CLUB PLZEŇ, z. s.
X X Stehlíková Tereza (L) 2009 CZE Žákyně st. 09 SCPL - SPORT CLUB PLZEŇ, z. s.
X X Stejskal Daniel (M) 2009 CZE Žáci st. 09 SPLE - TJ Spartak Letohrad
X X Strnad Vít (M) 2008 CZE Žáci st. 08 SPLE - TJ Spartak Letohrad
X X Sucharda Šimon (M) 2008 CZE Žáci st. 08 LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
X X Suchardová Ella (L) 2009 CZE Žákyně st. 09 SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
X X Suchardová Rozálie (L) 2008 CZE Žákyně st. 08 LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
X X Suchodol Ondřej (M) 2007 CZE Žáci st. 07 SPLE - TJ Spartak Letohrad
- X Svádová Eliška (L) 2009 CZE Žákyně st. 09 LKSK - Lyžařský klub Slovan Košťany, z.s.
NP X X Svoboda Pavel (M) 2007 CZE Žáci st. 07 FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník z.s.
X X Svobodová Klára (L) 2009 CZE Žákyně st. 09 SPLE - TJ Spartak Letohrad
X X Sýkora Tadeáš (M) 2009 CZE Žáci st. 09 SCPL - SPORT CLUB PLZEŇ, z. s.
X X Syrovátková Linda (L) 2007 CZE Žákyně st. 07 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
X X Šabata František (M) 2009 CZE Žáci st. 09 SKSK - Wikov SKI Skuhrov nad Bělou, z.s.
X X Šembera Jan (M) 2008 CZE Žáci st. 08 KBTR - Klub biatlonu Trefa p.s.
X X Šercl Ondřej (M) 2009 CZE Žáci st. 09 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
X X Šíma Jakub (M) 2009 CZE Žáci st. 09 SKST - SKI - KLUB Strakonice
X X Šimková Alena (L) 2009 CZE Žákyně st. 09 LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
X X Šimůnková Emma (L) 2009 CZE Žákyně st. 09 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
X X Šír Martin (M) 2008 CZE Žáci st. 08 ASCR - Athletic Ski Club Rozsochy
X X Široká Magdaléna (L) 2009 CZE Žákyně st. 09 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
X X Šírová Marie (L) 2009 CZE Žákyně st. 09 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
X X Šmejkal Štěpán (M) 2009 CZE Žáci st. 09 SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
X X Šourek Martin (M) 2007 CZE Žáci st. 07 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
X X Špalek Jan (M) 2007 CZE Žáci st. 07 LOTE - TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
X X Šperlová Iva (L) 2008 CZE Žákyně st. 08 SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
X X Špicarová Karolína (L) 2008 CZE Žákyně st. 08 SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
X X Šrůtková Barbora (L) 2007 CZE Žákyně st. 07 BKLM - Borský klub lyžařů Machov z.s.
X X Šrůtková Vendula (L) 2009 CZE Žákyně st. 09 BKLM - Borský klub lyžařů Machov z.s.
X X Šťastný Jan (M) 2007 CZE Žáci st. 07 SKVM - SKI KLUB Valašské Meziříčí, z.s.
X X Šťastný Šimon (M) 2007 CZE Žáci st. 07 SKVM - SKI KLUB Valašské Meziříčí, z.s.
X X Štencl Vojtěch (M) 2008 CZE Žáci st. 08 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
X X Štěrba Jan (M) 2009 CZE Žáci st. 09 SKSV - SKI KLUB ŠUMAVA VIMPERK, z.s.
X X Štruncová Ella (L) 2008 CZE Žákyně st. 08 SPLE - TJ Spartak Letohrad
X X Štryncl Adam (M) 2009 CZE Žáci st. 09 SWSL - Tělovýchovná jednota Lučany nad Nisou, z.s.
X X Šturma Vojtěch (M) 2007 CZE Žáci st. 07 SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
X X Švácha Matěj (M) 2007 CZE Žáci st. 07 BAOS - TJ Baník Osek, z.s.
X X Švarc Michal (M) 2007 CZE Žáci st. 07 SOSY - SKI Sokol Stachy
X X Švehlová Rozálie (L) 2008 CZE Žákyně st. 08 SOSY - SKI Sokol Stachy
X X Tandlerová Johana (L) 2008 CZE Žákyně st. 08 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
X X Teichmanová Michaela (L) 2007 CZE Žákyně st. 07 SPVR - TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA SPARTAK VRCHLABÍ, Z. S.
NP X - Telecký Vojtěch (M) 2009 CZE Žáci st. 09 SKBR - Sportovní klub SKOL Brno, z. s.
X X Tesařová Nikol (L) 2007 CZE Žákyně st. 07 LOTE - TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
X X Tichotová Michaela (L) 2008 CZE Žákyně st. 08 SKSV - SKI KLUB ŠUMAVA VIMPERK, z.s.
X X Tobrman Filip Albert (M) 2008 CZE Žáci st. 08 UKPL - USK CS Plzeň
X X Tomášková Karolína (L) 2009 CZE Žákyně st. 09 SPVR - TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA SPARTAK VRCHLABÍ, Z. S.
X X Tomášová Sára (L) 2008 CZE Žákyně st. 08 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
X X Trejbal Vojtěch (M) 2008 CZE Žáci st. 08 STUD - Tělocvičná jednota Sokol Studenec
X X Tůmová Martina (L) 2008 CZE Žákyně st. 08 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
X X Ťupa Lukáš (M) 2007 CZE Žáci st. 07 NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
X X Turek Jakub (M) 2008 CZE Žáci st. 08 SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
X X Uman Jakub (M) 2008 CZE Žáci st. 08 SKHA - Tělovýchovná jednota Jiskra Harrachov, z.s.
X X Urbanová Anna (L) 2009 CZE Žákyně st. 09 SPLE - TJ Spartak Letohrad
X X Váchová Amálie (L) 2008 CZE Žákyně st. 08 NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
X X Valenta Jakub (M) 2008 CZE Žáci st. 08 SKSK - Wikov SKI Skuhrov nad Bělou, z.s.
X X Valoušek Mikoláš (M) 2009 CZE Žáci st. 09 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
X X Vaněčková Věra (L) 2007 CZE Žákyně st. 07 SKHA - Tělovýchovná jednota Jiskra Harrachov, z.s.
X X Vaněk David (M) 2009 CZE Žáci st. 09 BKLM - Borský klub lyžařů Machov z.s.
- X Vaňková Kamila (L) 2008 CZE Žákyně st. 08 LKSK - Lyžařský klub Slovan Košťany, z.s.
X X Váňová Eliška (L) 2008 CZE Žákyně st. 08 SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
X X Vastl Viktor (M) 2008 CZE Žáci st. 08 SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
NP - X Vejvoda Lukáš (M) 2008 CZE Žáci st. 08 KLEC - Klub biatlonu Klecany p.s.
X X Velecký Alexandr (M) 2008 CZE Žáci st. 08 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
X X Venclíková Tereza (L) 2008 CZE Žákyně st. 08 SKSV - SKI KLUB ŠUMAVA VIMPERK, z.s.
X X Vičan Jiří (M) 2007 CZE Žáci st. 07 SKVM - SKI KLUB Valašské Meziříčí, z.s.
X X Vinohradník Jan (M) 2008 CZE Žáci st. 08 RDRY - SKI Klub RD Rýmařov
X X Vítek Richard (M) 2008 CZE Žáci st. 08 ZDAS - TJ Žďár nad Sázavou-LO
X X VOCELKA Matěj (M) 2008 CZE Žáci st. 08 SKSV - SKI KLUB ŠUMAVA VIMPERK, z.s.
NP X X Volný Martin (M) 2008 CZE Žáci st. 08 GZUB - TJ Gumárny Zubří
X X Vomelová Viktorie (L) 2008 CZE Žákyně st. 08 TJTA - TJ Tanvald z.s.
X X Vondraš Petr (M) 2007 CZE Žáci st. 07 SKSV - SKI KLUB ŠUMAVA VIMPERK, z.s.
X X Vondrušková Veronika (L) 2009 CZE Žákyně st. 09 SKSV - SKI KLUB ŠUMAVA VIMPERK, z.s.
X X Vrabcová Nela (L) 2008 CZE Žákyně st. 08 SKIP - SKI Police nad Metují, z.s.
X X Vršanová Julie (L) 2008 CZE Žákyně st. 08 FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník z.s.
X X Vyhlídková Sofie (L) 2007 CZE Žákyně st. 07 LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
X X VYKYSALÁ Anna (L) 2008 CZE Žákyně st. 08 SKSV - SKI KLUB ŠUMAVA VIMPERK, z.s.
X X Vyskočilová Magdalena (L) 2009 CZE Žákyně st. 09 SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
X X Vystrčil Jakub (M) 2008 CZE Žáci st. 08 RDRY - SKI Klub RD Rýmařov
X X Waclawková Ewa (L) 2009 CZE Žákyně st. 09 DLOM - TJ Dolní Lomná z.s.
X X Yaněz Michal (M) 2007 CZE Žáci st. 07 SKPU - Sportovní klub policie Sever Ústí nad Labem z.s.
X X Záhorec Jonáš (M) 2009 CZE Žáci st. 09 FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník z.s.
X X Zahradníková Petra (L) 2008 CZE Žákyně st. 08 RDRY - SKI Klub RD Rýmařov
X X Zámečník Jiří (M) 2008 CZE Žáci st. 08 SKVM - SKI KLUB Valašské Meziříčí, z.s.
X X Zeithamlová Lucie (L) 2007 CZE Žákyně st. 07 BAOS - TJ Baník Osek, z.s.
X X Zeleníková Kateřina (L) 2008 CZE Žákyně st. 08 BAOS - TJ Baník Osek, z.s.
X X Zub Vojtěch (M) 2009 CZE Žáci st. 09 SKSV - SKI KLUB ŠUMAVA VIMPERK, z.s.
NP X X Žáková Barbora (L) 2008 CZE Žákyně st. 08 FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník z.s.
X X Žalská Lucie (L) 2007 CZE Žákyně st. 07 SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
X X Žilinská Nikola (L) 2009 CZE Žákyně st. 09 LOTE - TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
X X Žitný Adam (M) 2008 CZE Žáci st. 08 SKJA - SKI Janov - Bedřichov, z.s.
Filtru odpovídá 362 závodníků.