Home Závody a výsledky

Seznam přihlášených - Pohár Vysočina areny na kolečkových lyžích

Jméno Klub Závod
Věk. kat. Země Seskupit:
Pohlaví
Pozn. Jméno Ročník Země Věk. kat. Klub
NP X X Bajčíková Anna (L) 2005 CZE Dorostenky starší SKVM - SKI KLUB Valašské Meziříčí, z.s.
NP X X Bandiková Monika (L) 2006 CZE Dorostenky starší FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník z.s.
NP X X Bímanová Eliška (L) 2005 CZE Dorostenky starší TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
NP X X Bourová Zuzana (L) 2005 CZE Dorostenky starší SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X X Crháková Lucie (L) 2006 CZE Dorostenky starší NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
NP X X CZERWENKOVÁ Tereza (L) 2006 CZE Dorostenky starší SKSV - SKI KLUB ŠUMAVA VIMPERK, z.s.
NP X X Ďoubalíková Adéla (L) 2005 CZE Dorostenky starší SGJB - KLUB LYŽOVÁNÍ PŘI SPORTOVNÍM GYMNÁZIU JABLONEC NAD NISOU, z. s.
NP X X Drbohlavová Karolína (L) 2006 CZE Dorostenky starší SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X X Dubská Lucie (L) 2005 CZE Dorostenky starší SGJB - KLUB LYŽOVÁNÍ PŘI SPORTOVNÍM GYMNÁZIU JABLONEC NAD NISOU, z. s.
NP X X Gubančoková Silvia (L) 2006 CZE Dorostenky starší JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X X Harcubová Martina (L) 2005 CZE Dorostenky starší JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X X Hloušková Marcela (L) 2005 CZE Dorostenky starší FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník z.s.
NP X X Jaklová Anna Marie (L) 2005 CZE Dorostenky starší TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
NP X X Jaklová Anna Marie (L) 2005 CZE Dorostenky starší TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
NP X X Jindřišková Lucie (L) 2006 CZE Dorostenky starší JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X X Kahounová Viktorie (L) 2005 CZE Dorostenky starší SKSV - SKI KLUB ŠUMAVA VIMPERK, z.s.
NP X X Karbanová Karolína (L) 2005 CZE Dorostenky starší JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X X Karbanová Nikola (L) 2006 CZE Dorostenky starší JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X X Kašparová Kateřina (L) 2006 CZE Dorostenky starší JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X X Kolovratová Tereza (L) 2006 CZE Dorostenky starší SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
NP X X Kouřilová Ema (L) 2005 CZE Dorostenky starší FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník z.s.
NP X X Krytinářová Aneta (L) 2005 CZE Dorostenky starší JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X X Macurová Bára (L) 2006 CZE Dorostenky starší FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník z.s.
NP X X Majorová Kateřina (L) 2006 CZE Dorostenky starší SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X X Matějková Kateřina (L) 2005 CZE Dorostenky starší JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X X Milerská Anna (L) 2005 CZE Dorostenky starší FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník z.s.
NP X X Mračková Lucie (L) 2005 CZE Dorostenky starší TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
NP X X Mudrová Nela (L) 2006 CZE Dorostenky starší FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník z.s.
NP X X Pecková Tereza (L) 2005 CZE Dorostenci starší ---
NP X X Peřinová Anna (L) 2005 CZE Dorostenky starší SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
NP X X Polanská Barbora (L) 2006 CZE Dorostenky starší LOTE - TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
NP X X Randáková Hana (L) 2005 CZE Dorostenky starší SOSY - SKI Sokol Stachy
NP X X Rýdlová Karolína (L) 2006 CZE Dorostenky starší FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník z.s.
NP X X Satoriová Johana (L) 2006 CZE Dorostenky starší SOSY - SKI Sokol Stachy
NP X X Seifertová Anežka (L) 2005 CZE Dorostenky starší SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X X Szotkowska Małgorzata (L) 2005 CZE Dorostenky starší DLOM - TJ Dolní Lomná z.s.
NP X X Šírová Anna (L) 2006 CZE Dorostenky starší DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X X Tůmová Lucie (L) 2005 CZE Dorostenky starší JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X X Tušlová Agáta (L) 2005 CZE Dorostenky starší SOSY - SKI Sokol Stachy
NP X X Zatloukalová Linda (L) 2005 CZE Dorostenky starší SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
NP X X Zbránková Emily (L) 2006 CZE Dorostenky starší SKSV - SKI KLUB ŠUMAVA VIMPERK, z.s.
Filtru odpovídá 41 závodníků.