Home Závody a výsledky

Seznam přihlášených - Pohár Vysočina areny na kolečkových lyžích

Jméno Klub Závod
Věk. kat. Země Seskupit:
Pohlaví
Pozn. Jméno Ročník Země Věk. kat. Klub
X X Antoš Lukáš (M) 2006 CZE Dorostenci starší SKSV - SKI KLUB ŠUMAVA VIMPERK, z.s.
X X Antošová Barbora (L) 2000 CZE Ženy a juniorky DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
X X Bajčíková Anna (L) 2005 CZE Dorostenky starší SKVM - SKI KLUB Valašské Meziříčí, z.s.
NP X X Bandiková Monika (L) 2006 CZE Dorostenky starší FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník z.s.
X X Bauer David (M) 2007 CZE Dorostenci mladší SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
X X Bauer Matyáš (M) 2004 CZE Muži a junioři SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
X X Bauerová Aneta (L) 2007 CZE Dorostenky mladší SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
X X Benda Vojtěch (M) 2007 CZE Dorostenci mladší JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X X Beranová Tereza (L) 1998 CZE Ženy a juniorky TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
X X Bešta Mikuláš (M) 2005 CZE Dorostenci starší SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
X X Bímanová Aneta (L) 2007 CZE Dorostenky mladší TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
X X Bímanová Eliška (L) 2005 CZE Dorostenky starší TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
X X Bouček Lukáš (M) 2005 CZE Dorostenci starší TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
X X Bourová Zuzana (L) 2005 CZE Dorostenky starší SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
X X Břečková Aneta (L) 2002 CZE Ženy a juniorky FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník z.s.
X X Března Matěj (M) 2005 CZE Dorostenci starší NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
NP X X Cenek Tomáš (M) 2007 CZE Dorostenci mladší FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník z.s.
NP X X Cilichová Anna (L) 2007 CZE Dorostenci mladší ---
X X Crháková Lucie (L) 2006 CZE Dorostenky starší NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
X X Cvrčková Ines (L) 2004 CZE Ženy a juniorky SGJB - KLUB LYŽOVÁNÍ PŘI SPORTOVNÍM GYMNÁZIU JABLONEC NAD NISOU, z. s.
X X CZERWENKOVÁ Tereza (L) 2006 CZE Dorostenky starší SKSV - SKI KLUB ŠUMAVA VIMPERK, z.s.
NP X X Čermáková Adéla (L) 2007 CZE Dorostenky mladší LOTE - TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
NP X X Černoch Oskar (M) 2007 CZE Dorostenci mladší FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník z.s.
NP X X Černý Ondřej (M) 1999 CZE Muži a junioři SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
X X Ďoubalíková Adéla (L) 2005 CZE Dorostenky starší SGJB - KLUB LYŽOVÁNÍ PŘI SPORTOVNÍM GYMNÁZIU JABLONEC NAD NISOU, z. s.
X X Drbohlavová Karolína (L) 2006 CZE Dorostenky starší SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
X X Dubská Lucie (L) 2005 CZE Dorostenky starší SGJB - KLUB LYŽOVÁNÍ PŘI SPORTOVNÍM GYMNÁZIU JABLONEC NAD NISOU, z. s.
X X Dufek Tomáš (M) 2000 CZE Muži a junioři SGJB - KLUB LYŽOVÁNÍ PŘI SPORTOVNÍM GYMNÁZIU JABLONEC NAD NISOU, z. s.
X X Dutka Ondřej (M) 2007 CZE Dorostenci mladší JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
X X Dvorská Karolína (L) 2004 CZE Ženy a juniorky DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
X - Endrych Matěj (M) 2007 CZE Dorostenci mladší DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X X Fellner Adam (M) 1993 CZE Muži a junioři FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník z.s.
X X Gašek Šimon (M) 2007 CZE Dorostenci mladší SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
X X Gubančoková Silvia (L) 2006 CZE Dorostenky starší JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
X X Habán Oliver (M) 2006 CZE Dorostenci starší DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
X X Harcubová Martina (L) 2005 CZE Dorostenky starší JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
X X Havlas Jakub (M) 2006 CZE Dorostenci starší DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
X X Havlíčková Barbora (L) 2000 CZE Ženy a juniorky DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
X X Hellmich Jonáš (M) 2005 CZE Dorostenci starší DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
X X Hlisník Jan (M) 2007 CZE Dorostenci mladší LOTE - TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
NP X X Hloušková Marcela (L) 2005 CZE Dorostenky starší FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník z.s.
X X Holíková Zuzana (L) 1999 CZE Ženy a juniorky DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X X Holka Matěj (M) 2006 CZE Dorostenci starší LOTE - TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
NP X X Honsová Anežka (L) 2003 CZE Ženy a juniorky SKSV - SKI KLUB ŠUMAVA VIMPERK, z.s.
X X Horáčková Lucie (L) 2004 CZE Ženy a juniorky SGJB - KLUB LYŽOVÁNÍ PŘI SPORTOVNÍM GYMNÁZIU JABLONEC NAD NISOU, z. s.
X X Horník Kryštof (M) 2003 CZE Muži a junioři FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník z.s.
X X Hozák Daniel Oskar (M) 2003 CZE Muži a junioři SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
NP X X Jaklová Anna Marie (L) 2005 CZE Dorostenky starší TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
NP X X Jaklová Anna Marie (L) 2005 CZE Dorostenky starší TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
NP X X Janalík Daniel (M) 2003 CZE Muži a junioři DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
X X Janatová Kateřina (L) 1997 CZE Ženy a juniorky DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
X X Janeček Roman (M) 2006 CZE Dorostenci starší FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník z.s.
NP X X Jindrová Alžběta (L) 2007 CZE Dorostenky mladší TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
NP X X Jindřišková Lucie (L) 2006 CZE Dorostenky starší JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
X X Juřík Marek (M) 2004 CZE Muži a junioři FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník z.s.
X X Kahounová Viktorie (L) 2005 CZE Dorostenky starší SKSV - SKI KLUB ŠUMAVA VIMPERK, z.s.
X X Kaiser Matěj (M) 2006 CZE Dorostenci starší LOTE - TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
X X Kantor Damian (M) 2006 CZE Dorostenci starší FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník z.s.
X X Karbanová Karolína (L) 2005 CZE Dorostenky starší JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
X X Karbanová Nikola (L) 2006 CZE Dorostenky starší JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X X Kašpar Dominik (M) 2003 CZE Muži a junioři TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
X X Kašparová Kateřina (L) 2006 CZE Dorostenky starší JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
X X Kočandrle Martin (M) 2002 CZE Muži a junioři SCPL - SPORT CLUB PLZEŇ, z. s.
X X Kolovratová Tereza (L) 2006 CZE Dorostenky starší SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
X X Kotz Mikuláš (M) 2006 CZE Dorostenci starší LOTE - TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
X X Kouřilová Ema (L) 2005 CZE Dorostenky starší FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník z.s.
X X Kozák Matěj (M) 2006 CZE Dorostenci starší SCPL - SPORT CLUB PLZEŇ, z. s.
NP X X Kozlovský Vladimír (M) 1999 CZE Muži a junioři FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník z.s.
X X Kožnar Matěj (M) 2005 CZE Dorostenci starší SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
X X Krytinářová Aneta (L) 2005 CZE Dorostenky starší JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
X X Křenovský Arnošt (M) 2006 CZE Dorostenci starší JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
X X Kulhánek Lukáš (M) 2006 CZE Dorostenci starší SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X X Kvášová Barbora (L) 2007 CZE Dorostenky mladší BHST - BH Ski team z.s.
X X Kyrál Matěj (M) 2005 CZE Dorostenci starší SOSY - SKI Sokol Stachy
X X Lajdar Adam (M) 2006 CZE Dorostenci starší JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
X X Leblochová Jana (L) 2004 CZE Ženy a juniorky TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
X X Lempera Dan (M) 2007 CZE Dorostenci mladší NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
X X Lukeš Tomáš (M) 2000 CZE Muži a junioři SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
X X Macurová Bára (L) 2006 CZE Dorostenky starší FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník z.s.
NP X X Machold Matěj (M) 2007 CZE Dorostenci mladší LOTE - TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
X X Machová Marie (L) 2007 CZE Dorostenky mladší SKSV - SKI KLUB ŠUMAVA VIMPERK, z.s.
X X Mairich Filip (M) 2006 CZE Dorostenci starší JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
X X Majorová Kateřina (L) 2006 CZE Dorostenky starší SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
X X Matějková Kateřina (L) 2005 CZE Dorostenky starší JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
X X Melichar Pavel (M) 2007 CZE Dorostenci mladší TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
NP X X Milerská Anna (L) 2005 CZE Dorostenky starší FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník z.s.
NP X X Mládenkova Josefína (L) 2007 CZE Dorostenky mladší SKVM - SKI KLUB Valašské Meziříčí, z.s.
X X Mračková Lucie (L) 2005 CZE Dorostenky starší TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
X X Mučica Kryštof (M) 2007 CZE Dorostenci mladší JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X X Mudrová Nela (L) 2006 CZE Dorostenky starší FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník z.s.
NP X X Nováková Adéla (L) 2000 CZE Ženy a juniorky SCPL - SPORT CLUB PLZEŇ, z. s.
NP X X Nováková Petra (L) 1993 CZE Ženy a juniorky SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
NP X X Palla František (M) 2003 CZE Muži a junioři SKVM - SKI KLUB Valašské Meziříčí, z.s.
NP X X Palla Štěpán (M) 2006 CZE Dorostenci starší SKVM - SKI KLUB Valašské Meziříčí, z.s.
X X Pávek Lukáš (M) 2007 CZE Dorostenci mladší DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
X X Pávek Matyáš (M) 2004 CZE Muži a junioři DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X X Pecková Tereza (L) 2005 CZE Dorostenci starší ---
X X Peřinová Anna (L) 2005 CZE Dorostenky starší SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
NP X X Peštová Daniela (L) 2007 CZE Dorostenky mladší JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X X Peštová Daniela (L) 2007 CZE Dorostenky mladší JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X X Peštová Daniela (L) 2007 CZE Dorostenky mladší JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
X X Pilař Ondřej (M) 2003 CZE Muži a junioři SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
X X Plná Natálie (L) 2004 CZE Ženy a juniorky SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X X Podsedník Jakub (M) 2007 CZE Dorostenci mladší LOTE - TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
NP X X Polanská Barbora (L) 2006 CZE Dorostenky starší LOTE - TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
X X Polonská Eliška (L) 2007 CZE Dorostenky mladší SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
X X Prokešová Tereza (L) 2003 CZE Ženy a juniorky DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X X Půbalová Nela (L) 2004 CZE Ženy a juniorky DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
X X Pučelík Štěpán (M) 2007 CZE Dorostenci mladší DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
X X Pyšný Jakub (M) 2006 CZE Dorostenci starší SCPL - SPORT CLUB PLZEŇ, z. s.
X X Randáková Hana (L) 2005 CZE Dorostenky starší SOSY - SKI Sokol Stachy
NP X X Rýdlová Karolína (L) 2006 CZE Dorostenky starší FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník z.s.
X X Řehoř Šimon (M) 2006 CZE Dorostenci starší JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
X X Řezáč Aleš (M) 2007 CZE Dorostenci mladší JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X X Satoriová Johana (L) 2006 CZE Dorostenky starší SOSY - SKI Sokol Stachy
X X Sauer Štěpán (M) 2006 CZE Dorostenci starší SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
X X Sázel František (M) 2005 CZE Dorostenci starší FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník z.s.
NP X X Seifertová Anežka (L) 2005 CZE Dorostenky starší SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
X X Simbartl Eduard (M) 2006 CZE Dorostenci starší SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
X X Skladan Quido (M) 2006 CZE Dorostenci starší JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X X Skowron Michal (M) 1998 POL Muži a junioři SGJB - KLUB LYŽOVÁNÍ PŘI SPORTOVNÍM GYMNÁZIU JABLONEC NAD NISOU, z. s.
NP X X Skowron Michal (M) 1998 POL Muži a junioři SGJB - KLUB LYŽOVÁNÍ PŘI SPORTOVNÍM GYMNÁZIU JABLONEC NAD NISOU, z. s.
X X Smejkal Adam (M) 2006 CZE Dorostenci starší JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X X Strouhal Jakub (M) 2001 CZE Muži a junioři FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník z.s.
X X Strouhalová Anna (L) 2001 CZE Ženy a juniorky FEJE - FENIX SKI TEAM Jeseník z.s.
NP X X Střešňáková Veronika (L) 2004 CZE Ženy a juniorky NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
X X Svoboda Martin (M) 2005 CZE Dorostenci starší SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
X X Svobodová Kateřina (L) 2002 CZE Ženy a juniorky SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
X X Sýkora Vojtěch (M) 2005 CZE Dorostenci starší SCPL - SPORT CLUB PLZEŇ, z. s.
NP X X Szotkowska Małgorzata (L) 2005 CZE Dorostenky starší DLOM - TJ Dolní Lomná z.s.
NP X X Šeller Luděk (M) 1995 CZE Muži a junioři SCPL - SPORT CLUB PLZEŇ, z. s.
X X Šibravová Eliška (L) 2002 CZE Ženy a juniorky DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
X X Šilha Ondřej (M) 2005 CZE Dorostenci starší SOSY - SKI Sokol Stachy
X X Šírová Anna (L) 2006 CZE Dorostenky starší DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
X X Šourek Martin (M) 2007 CZE Dorostenci mladší JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X X Špalek Jan (M) 2007 CZE Dorostenci mladší LOTE - TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
NP X X Šťastný Šimon (M) 2007 CZE Dorostenci mladší SKVM - SKI KLUB Valašské Meziříčí, z.s.
X X Štecher Filip (M) 2003 CZE Muži a junioři SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
X X Štěrba Marek (M) 2004 CZE Muži a junioři SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
X X Štolba Roman (M) 2006 CZE Dorostenci starší JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
X X Švácha Matěj (M) 2007 CZE Dorostenci mladší LOTE - TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
NP X X Švácha Pavel (M) 2004 CZE Muži a junioři SGJB - KLUB LYŽOVÁNÍ PŘI SPORTOVNÍM GYMNÁZIU JABLONEC NAD NISOU, z. s.
X X Švancarová Kateřina (L) 2002 CZE Ženy a juniorky SGJB - KLUB LYŽOVÁNÍ PŘI SPORTOVNÍM GYMNÁZIU JABLONEC NAD NISOU, z. s.
NP X X Tesařová Nikol (L) 2007 CZE Dorostenky mladší LOTE - TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
X X Tůmová Lucie (L) 2005 CZE Dorostenky starší JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
X X Ťupa Lukáš (M) 2007 CZE Dorostenci mladší NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
X X Tušlová Agáta (L) 2005 CZE Dorostenky starší SOSY - SKI Sokol Stachy
X X Tuž Jiří (M) 2004 CZE Muži a junioři DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X X Ustohal Jan (M) 2007 CZE Dorostenci mladší LOTE - TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
X - Vágner Václav (M) 2005 CZE Dorostenci starší LOTE - TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
X X Valoušek Matěj (M) 2005 CZE Dorostenci starší DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X X Vaněčková Věra (L) 2007 CZE Dorostenci mladší ---
X X Vohlídal Šimon (M) 2004 CZE Muži a junioři DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
X X Votočková Pavlína (L) 1999 CZE Ženy a juniorky SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
X X Vránová Iva (L) 2003 CZE Ženy a juniorky SKSV - SKI KLUB ŠUMAVA VIMPERK, z.s.
X X Vyhlídková Sofie (L) 2007 CZE Dorostenky mladší SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X X Zakouřil Matyáš (M) 2004 CZE Muži a junioři ---
X X Zatloukal Kryštof (M) 2002 CZE Muži a junioři SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
X X Zatloukalová Linda (L) 2005 CZE Dorostenky starší SNKV - LK Slovan K. Vary, z.s.
X X Zbránková Emily (L) 2006 CZE Dorostenky starší SKSV - SKI KLUB ŠUMAVA VIMPERK, z.s.
X X Zuna Ondřej (M) 2002 CZE Muži a junioři SCPL - SPORT CLUB PLZEŇ, z. s.
X X Zuna Štěpán (M) 2004 CZE Muži a junioři SCPL - SPORT CLUB PLZEŇ, z. s.
NP X - Žilinská Nela (L) 2004 CZE Ženy a juniorky LOTE - TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
Filtru odpovídá 163 závodníků.