Home Závody a výsledky

Seznam přihlášených - Jilemnice - Žalý

Jméno Klub Závod
Věk. kat. Země Seskupit:
Pohlaví
Pozn. Jméno Ročník Země Věk. kat. Klub
X Adamec Martin (M) 2001 CZE Dorostenci mladší TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
X Adámková Jana (L) 1996 CZE Junioři TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
NP X Balcarová Kateřina (L) 2002 CZE Žáci st. 02 SKHA - Tělovýchovná jednota Jiskra Harrachov, z.s.
NP X Baráková Barbora (L) 2002 CZE Žáci st. 02 SPVR - TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA SPARTAK VRCHLABÍ, Z. S.
NP X Baranová Alexandra (L) 2005 CZE Žáci ml. 05 TJTA - TJ Tanvald z.s.
X Baroch Matěj (M) 1998 CZE Dorostenci starší LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
X Bartůňková Andrea (L) 2001 CZE Dorostenci mladší TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
NP X Belda Martin (M) 2002 CZE Žáci st. 02 TJTA - TJ Tanvald z.s.
NP X Benešová Nella (L) 2003 CZE Žáci st. 03 SKHA - Tělovýchovná jednota Jiskra Harrachov, z.s.
X Beranová Tereza (L) 1998 CZE Dorostenci starší TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
X Bláha Jaroslav (M) 1998 CZE Dorostenci starší LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
X Blahnová Vendula (L) 1998 CZE Dorostenci starší TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
NP X Borlová Eliška (L) 2003 CZE Žáci st. 03 TJTA - TJ Tanvald z.s.
NP X Bratršovský Adam (M) 2005 CZE Žáci ml. 05 LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
NP X Brožek Matěj (M) 2008 CZE Minižáčci SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
NP X Brožková Denisa (L) 2004 CZE Žáci ml. 04 HSKB - Hančův sportovní klub Benecko z.s.
NP X Brožková Kateřina (L) 2004 CZE Žáci ml. 04 SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
NP X Břečková Aneta (L) 2002 CZE Žáci st. 02 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X Buďárková Tereza (L) 2004 CZE Žáci ml. 04 SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X Burgermeisterová Lucie (L) 2008 CZE Minižáčci CSKV - Český skiklub Vysoké nad Jizerou
NP X Čapková Anna (L) 2004 CZE Žáci ml. 04 LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
NP X Čermák Filip (M) 2009 CZE Minižáčci SKHA - Tělovýchovná jednota Jiskra Harrachov, z.s.
NP X Čermák Jiří (M) 2002 CZE Žáci st. 02 TJSE - TJ Semily
NP X Čermák Ondřej (M) 2005 CZE Žáci ml. 05 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Čermáková Eva (L) 2002 CZE Žáci st. 02 LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
NP X Čivrný Matyáš (M) 2004 CZE Žáci ml. 04 CSKV - Český skiklub Vysoké nad Jizerou
NP X Diaz Matyas (M) 2007 CZE Žáci nejmladší 07 HSKB - Hančův sportovní klub Benecko z.s.
NP X Dlouhý Martin (M) 2007 CZE Žáci nejmladší 07 LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
NP X Doležal Jakub (M) 2006 CZE Žáci nejmladší 06 SPVR - TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA SPARTAK VRCHLABÍ, Z. S.
NP X Ďoubalíková Adéla (L) 2005 CZE Žáci ml. 05 CSKV - Český skiklub Vysoké nad Jizerou
NP X Ďoubalíková Natálie (L) 2008 CZE Minižáčci CSKV - Český skiklub Vysoké nad Jizerou
NP X Dubská Anna (L) 2007 CZE Žáci nejmladší 07 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X Dubská Barbora (L) 2004 CZE Žáci ml. 04 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X Dubská Barbora (L) 2003 CZE Žáci st. 03 SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
NP X Dubská Emma (L) 2007 CZE Žáci nejmladší 07 SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
NP X Dubská Lucie (L) 2005 CZE Žáci ml. 05 SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
NP X Dubský Štěpán (M) 2006 CZE Žáci nejmladší 06 SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
NP X Dufek Jan (M) 2006 CZE Žáci nejmladší 06 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X Dusil Jakub (M) 2005 CZE Žáci ml. 05 SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
NP X Dušta Daniel (M) 2008 CZE Minižáčci LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
NP X Duštová Andrea (L) 2003 CZE Žáci st. 03 LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
NP X Fantík David (M) 2007 CZE Žáci nejmladší 07 HSKB - Hančův sportovní klub Benecko z.s.
X Fátor Hynek (M) 1997 CZE Junioři TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
NP X Gaubmannová Tereza (L) 2004 CZE Žáci ml. 04 LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
X Götz Adam (M) 1997 CZE Junioři TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
NP X Harcubová Martina (L) 2005 CZE Žáci ml. 05 TJTA - TJ Tanvald z.s.
NP X Havel Josef (M) 2008 CZE Minižáčci SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X Hecko Vanesa (L) 2002 CZE Žáci st. 02 SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
NP X Hellmich Jonáš (M) 2005 CZE Žáci ml. 05 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Holmanová Anna (L) 2008 CZE Minižáčci HSKB - Hančův sportovní klub Benecko z.s.
NP X Holubec František (M) 2006 CZE Žáci nejmladší 06 HSKB - Hančův sportovní klub Benecko z.s.
X Honzejková Lucie (L) 2000 CZE Dorostenci mladší JIJD - Tělovýchovná jednota Jiskra Josefův Důl, z.s.
NP X Horáčková Lucie (L) 2004 CZE Žáci ml. 04 SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X Horáková Amálie (L) 2008 CZE Minižáčci SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X Horčičková Nikola (L) 2005 CZE Žáci ml. 05 SKHA - Tělovýchovná jednota Jiskra Harrachov, z.s.
NP X Houdová Tereza (L) 2006 CZE Žáci nejmladší 06 HSKB - Hančův sportovní klub Benecko z.s.
NP X Hrochová Zuzana (L) 2000 CZE Dorostenci mladší TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
NP X Hübnerová Karolína (L) 2005 CZE Žáci ml. 05 SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
NP X Jakouběová Kateřina (L) 2003 CZE Žáci st. 03 SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X Jaksch Kryštof (M) 2007 CZE Žáci nejmladší 07 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Jandurová Lucie (L) 2007 CZE Žáci nejmladší 07 SPVR - TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA SPARTAK VRCHLABÍ, Z. S.
NP X Janouch Dominik (M) 2003 CZE Žáci st. 03 HSKB - Hančův sportovní klub Benecko z.s.
NP X Ježková Matilda (L) 2004 CZE Žáci ml. 04 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Ježková Nela (L) 2007 CZE Žáci nejmladší 07 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Jon josef (M) 2009 CZE Minižáčci SPVR - TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA SPARTAK VRCHLABÍ, Z. S.
NP X Jungwirth František (M) 2006 CZE Žáci nejmladší 06 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Jungwirth Štěpán (M) 2008 CZE Minižáčci DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Kabeláč Jan (M) 2006 CZE Žáci nejmladší 06 LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
NP X Karbanová Anna (L) 2005 CZE Žáci ml. 05 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X Kasperová Eliška (L) 2005 CZE Žáci ml. 05 TJTA - TJ Tanvald z.s.
NP X Kašpar Michal (M) 2007 CZE Žáci nejmladší 07 SKHA - Tělovýchovná jednota Jiskra Harrachov, z.s.
NP X Kazda Filip (M) 2006 CZE Žáci nejmladší 06 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Klierová Klaudie (L) 2006 CZE Žáci nejmladší 06 SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X Koldinská Eliška (L) 2005 CZE Žáci ml. 05 TJSE - TJ Semily
NP X Komárková Tereza (L) 2004 CZE Žáci ml. 04 SKHA - Tělovýchovná jednota Jiskra Harrachov, z.s.
X Korbelář Jaroslav (M) 1999 CZE Dorostenci starší TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
NP X Kosáková Markéta (L) 2006 CZE Žáci nejmladší 06 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Kostková Alena (L) 2004 CZE Žáci ml. 04 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Kožnar Matěj (M) 2005 CZE Žáci ml. 05 SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X Kroupa Lukáš (M) 2007 CZE Žáci nejmladší 07 SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X Krtičková Eliška (L) 2007 CZE Žáci nejmladší 07 SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X Kryčfalušij Tomáš (M) 2006 CZE Žáci nejmladší 06 SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
NP X Křížová Valerie (L) 2006 CZE Žáci nejmladší 06 CSKV - Český skiklub Vysoké nad Jizerou
NP X Kudrnáč Jakub (M) 2002 CZE Žáci st. 02 SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X Kuhn Sebestián (M) 2000 CZE Dorostenci mladší TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
NP X Kulhánek Lukáš (M) 2006 CZE Žáci nejmladší 06 SPVR - TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA SPARTAK VRCHLABÍ, Z. S.
NP X Kurfiřtová Natálie (L) 2003 CZE Žáci st. 03 SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
NP X Laurin Albert (M) 2003 CZE Žáci st. 03 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
X Lebloch Jan (M) 1999 CZE Dorostenci starší TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
X Lengyel Tomáš (M) 2001 CZE Dorostenci mladší TJSE - TJ Semily
NP X Lengyelová Klára (L) 2005 CZE Žáci ml. 05 TJSE - TJ Semily
NP X Lukavec Albert (M) 2008 CZE Minižáčci LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
NP X Macoun František (M) 2006 CZE Žáci nejmladší 06 SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X Macounová Amálie (L) 2005 CZE Žáci ml. 05 SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X Mader Jan (M) 2008 CZE Minižáčci SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X Mader Martin (M) 2005 CZE Žáci ml. 05 SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X Mader Zdeněk (M) 2003 CZE Žáci st. 03 SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X Mach Lukáš (M) 2004 CZE Žáci ml. 04 LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
NP X Macháček Antonín (M) 2005 CZE Žáci ml. 05 LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
X Makovička Milan (M) 2001 CZE Dorostenci mladší TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
NP X Malá Anežka (L) 2007 CZE Žáci nejmladší 07 SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X Malá Sára (L) 2003 CZE Žáci st. 03 LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
NP X Malínský Štěpán (M) 2007 CZE Žáci nejmladší 07 SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X Malý Adam (M) 2004 CZE Žáci ml. 04 TJSE - TJ Semily
NP X Malý Antonín (M) 2005 CZE Žáci ml. 05 SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X Martínková Natálie (L) 2006 CZE Žáci nejmladší 06 CSKV - Český skiklub Vysoké nad Jizerou
NP X Maťátková Kateřina (L) 2005 CZE Žáci ml. 05 LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
NP X Matoušek Matouš (M) 2002 CZE Žáci st. 02 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X Michalenko Jakub (M) 2004 CZE Žáci ml. 04 SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
NP X Michalenková Johanka (L) 2007 CZE Žáci nejmladší 07 SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
NP X Mikézová Nikola (L) 2005 CZE Žáci ml. 05 SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
NP X Mlynáriková Denisa (L) 2005 CZE Žáci ml. 05 SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X Moravec Matěj (M) 2003 CZE Žáci st. 03 SKHA - Tělovýchovná jednota Jiskra Harrachov, z.s.
X Mračková Vendula (L) 2000 CZE Dorostenci mladší TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
NP X Nagyová Kateřina (L) 2004 CZE Žáci ml. 04 SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
NP X Nikodýmová Denisa (L) 2002 CZE Žáci st. 02 SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
NP X Nikodýmová Nikola (L) 2004 CZE Žáci ml. 04 SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
NP X Novotná Anna (L) 2006 CZE Žáci nejmladší 06 SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
NP X Novotný Jakub (M) 2008 CZE Minižáčci SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
NP X Novotný Václav (M) 2006 CZE Žáci nejmladší 06 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Oždián Pavel (M) 2003 CZE Žáci st. 03 SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X Pávek Lukáš (M) 2007 CZE Žáci nejmladší 07 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Pávek Matyáš (M) 2004 CZE Žáci ml. 04 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Pavlata Matěj (M) 2003 CZE Žáci st. 03 TJSE - TJ Semily
NP X Pavlata Petr (M) 2006 CZE Žáci nejmladší 06 TJSE - TJ Semily
NP X Pavlíček Marek (M) 2002 CZE Žáci st. 02 SPVR - TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA SPARTAK VRCHLABÍ, Z. S.
X Pekárek Jan (M) 1999 CZE Dorostenci starší LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
NP X Pekárek Tomáš (M) 2007 CZE Žáci nejmladší 07 LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
NP X Pekárková Anna (L) 2002 CZE Žáci st. 02 LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
NP X Peterková Eliška (L) 2005 CZE Žáci ml. 05 SPVR - TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA SPARTAK VRCHLABÍ, Z. S.
NP X Pilař Ondřej (M) 2003 CZE Žáci st. 03 SKHA - Tělovýchovná jednota Jiskra Harrachov, z.s.
NP X Plecháč Patrik (M) 2006 CZE Žáci nejmladší 06 SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X Plecháčová Nikola (L) 2009 CZE Minižáčci SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X Pohořalý Jakub (M) 2006 CZE Žáci nejmladší 06 SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X Pokorná Ema (L) 2006 CZE Žáci nejmladší 06 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Polonská Eliška (L) 2007 CZE Žáci nejmladší 07 SPVR - TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA SPARTAK VRCHLABÍ, Z. S.
NP X Pospíchal Jan (M) 2005 CZE Žáci ml. 05 SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X Pospíchalová Martina (L) 2002 CZE Žáci st. 02 SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X Pospíšilová Gabriela (L) 2000 CZE Dorostenci mladší SKHA - Tělovýchovná jednota Jiskra Harrachov, z.s.
NP X Preissler Tomáš (M) 2003 CZE Žáci st. 03 SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
NP X Prokešová Tereza (L) 2003 CZE Žáci st. 03 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Pták Pavel (M) 2003 CZE Žáci st. 03 SPVR - TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA SPARTAK VRCHLABÍ, Z. S.
NP X Půbalová Nela (L) 2004 CZE Žáci ml. 04 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
X Rishko Vadym (M) 2000 CZE Dorostenci mladší SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
NP X Rysulová Marie (L) 2002 CZE Žáci st. 02 SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X Ryšánek Nick (M) 2002 CZE Žáci st. 02 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X Řehák Ondřej (M) 2004 CZE Žáci ml. 04 LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
NP X Řeháková Simona (L) 2007 CZE Žáci nejmladší 07 LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
NP X Salaba Dan (M) 2004 CZE Žáci ml. 04 SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X Salaba Jakub (M) 2006 CZE Žáci nejmladší 06 SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X Seidl Tomáš (M) 2007 CZE Žáci nejmladší 07 CSKV - Český skiklub Vysoké nad Jizerou
NP X Sixta Ondřej (M) 2002 CZE Žáci st. 02 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X Slíva Matěj (M) 2007 CZE Žáci nejmladší 07 HSKB - Hančův sportovní klub Benecko z.s.
X Sprinz Matúš (M) 1997 CZE Junioři TRUT - Olfin Car Ski team, z.s.
NP X Střelečková Martina (L) 2005 CZE Žáci ml. 05 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Sucharda Tomáš (M) 2005 CZE Žáci ml. 05 SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X Svoboda Martin (M) 2005 CZE Žáci ml. 05 SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X Šibravová Eliška (L) 2002 CZE Žáci st. 02 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Šikola Martin (M) 2006 CZE Žáci nejmladší 06 CSKV - Český skiklub Vysoké nad Jizerou
NP X Šikola Michal (M) 2005 CZE Žáci ml. 05 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X Šimek Jaromír (M) 2003 CZE Žáci st. 03 LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
X Šimková Jara (L) 2000 CZE Dorostenci mladší LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
NP X Šírová Anna (L) 2006 CZE Žáci nejmladší 06 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Šírová Marie (L) 2009 CZE Minižáčci DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Škréta Vojtěch (M) 2002 CZE Žáci st. 02 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Šlauf Václav (M) 2003 CZE Žáci st. 03 CSKV - Český skiklub Vysoké nad Jizerou
NP X Šlaufová Magdalena (L) 2001 CZE Dorostenci mladší CSKV - Český skiklub Vysoké nad Jizerou
NP X Štefan Jan (M) 2005 CZE Žáci ml. 05 STUD - Tělocvičná jednota Sokol Studenec
NP X Štefanová Markéta (L) 2005 CZE Žáci ml. 05 STUD - Tělocvičná jednota Sokol Studenec
NP X Štencl Ondřej (M) 2005 CZE Žáci ml. 05 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Štěpánková Lenka (L) 2008 CZE Minižáčci CSKV - Český skiklub Vysoké nad Jizerou
NP X Šulcová Sára (L) 2005 CZE Žáci ml. 05 SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X Šurík Jakub (M) 2005 CZE Žáci ml. 05 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Švandrlíková Anna (L) 2006 CZE Žáci nejmladší 06 SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X Švandrlíková Marie (L) 2006 CZE Žáci nejmladší 06 SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X Trojan Matěj (M) 2004 CZE Žáci ml. 04 SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X Tulková Jesika (L) 2003 CZE Žáci st. 03 SKHA - Tělovýchovná jednota Jiskra Harrachov, z.s.
NP X Vacek Teo (M) 2004 CZE Žáci ml. 04 SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
NP X Valenta Marek (M) 2002 CZE Žáci st. 02 TJSE - TJ Semily
NP X Valenta Michal (M) 2000 CZE Dorostenci mladší TJSE - TJ Semily
NP X Valentová Anna Marie (L) 2005 CZE Žáci ml. 05 TJSE - TJ Semily
NP X Valoušek Matěj (M) 2005 CZE Žáci ml. 05 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Vaňura Jakub (M) 2003 CZE Žáci st. 03 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X Vaňura Lukáš (M) 2005 CZE Žáci ml. 05 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X Vavřač Šimon (M) 2007 CZE Žáci nejmladší 07 SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
NP X Vavřačová Anežka (L) 2002 CZE Žáci st. 02 SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
NP X Vedral Matěj (M) 2002 CZE Žáci st. 02 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X Vedral Ondřej (M) 2006 CZE Žáci nejmladší 06 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou z.s.
NP X Vohlídal Šimon (M) 2004 CZE Žáci ml. 04 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Vostřel Jan (M) 2004 CZE Žáci ml. 04 TJSE - TJ Semily
NP X Votoček Matyáš (M) 2003 CZE Žáci st. 03 SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X Zatloukalová Barbora (L) 2003 CZE Žáci st. 03 SKIJ - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice
NP X Závěrková Kateřina (L) 2002 CZE Žáci st. 02 TJSE - TJ Semily
NP X Zeman Jiří (M) 2002 CZE Žáci st. 02 DULI - TJ Dukla Liberec, z.s.
NP X Znamenáčková Renata (L) 2002 CZE Žáci st. 02 HSKB - Hančův sportovní klub Benecko z.s.
NP X Zurynek Jan (M) 2006 CZE Žáci nejmladší 06 SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
NP X Zurynková Lenka (L) 2009 CZE Minižáčci SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
Filtru odpovídá 197 závodníků.