Home Závody a výsledky

Seznam přihlášených - ČP žactva a HNT - Jilemnice

Jméno Klub Závod
Věk. kat. Země Seskupit:
Pohlaví
Pozn. Jméno Ročník Země Věk. kat. Klub
NP X X Baslar Ondřej (M) 2004 CZE Žáci ml. 04 RDRY - SKI Klub RD Rýmařov
NP X X Bauer Matyáš (M) 2004 CZE Žáci ml. 04 SNKV - LK Slovan Karlovy Vary
NP X X Benda Petr (M) 2004 CZE Žáci ml. 04 LOTE - Lokomotiva Teplice
NP X X Berger Ondřej (M) 2004 CZE Žáci ml. 04 STUD - Sokol Studenec
NP X X Bolda Vojtěch (M) 2004 CZE Žáci ml. 04 SOSY - SKI Sokol Stachy
NP X X Čermák Ondřej (M) 2004 CZE Žáci ml. 04 LOTE - Lokomotiva Teplice
NP X X Černý Jonáš (M) 2004 CZE Žáci ml. 04 TJTA - TJ Seba Tanvald
NP X X Čivrný Matyáš (M) 2004 CZE Žáci ml. 04 CSKV - Český ski klub Vysoké nad Jizerou
NP X X Decker Vojtěch (M) 2004 CZE Žáci ml. 04 SCPL - SPORT CLUB PLZEŇ
NP X X Drbula Tadeáš (M) 2004 CZE Žáci ml. 04 SKSK - Wikov SKI Skuhrov nad Bělou
NP X X Dvořák Jan (M) 2004 CZE Žáci ml. 04 SNKV - LK Slovan Karlovy Vary
NP X X Fišer Vojtěch (M) 2004 CZE Žáci ml. 04 TRUT - Ski Team OLFIN CAR -VELLA Trutnov
NP X X Franek Matěj (M) 2004 CZE Žáci ml. 04 SKIB - SKIBI Akademie Valašské Meziříčí z.s.
NP X X Freiwald Peter (M) 2004 CZE Žáci ml. 04 NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
NP X X Fryblík Jakub (M) 2004 CZE Žáci ml. 04 RDRY - SKI Klub RD Rýmařov
NP X X Gašek Matouš (M) 2004 CZE Žáci ml. 04 SNKV - LK Slovan Karlovy Vary
NP X X Houdek David (M) 2004 CZE Žáci ml. 04 SKBR - SK SKOL Brno-lyžařský běžecký oddíl
NP X X Hudek Jaroslav (M) 2004 CZE Žáci ml. 04 BAOS - T.J.Baník Osek
NP X - Hulswit Jáchym (M) 2004 CZE Žáci ml. 04 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou
NP X X Juřík Marek (M) 2004 CZE Žáci ml. 04 FEJE - Fenix ski team Jeseník
NP X X Kabrda Jonáš (M) 2004 CZE Žáci ml. 04 NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
NP X X Kala Filip (M) 2004 CZE Žáci ml. 04 SKBR - SK SKOL Brno-lyžařský běžecký oddíl
NP X X Kollár Nikola (M) 2004 CZE Žáci ml. 04 SNKV - LK Slovan Karlovy Vary
NP X X Kulhánek Ondřej (M) 2004 CZE Žáci ml. 04 SNKV - LK Slovan Karlovy Vary
NP X X Kunčík Matěj (M) 2004 CZE Žáci ml. 04 SPVR - TJ LO Spartak Vrchlabí
NP X X Lenhart Jaroslav (M) 2004 CZE Žáci ml. 04 SASM - Sportovní akademie Špindlerův Mlýn, z. ú.
NP X X Mach Lukáš (M) 2004 CZE Žáci ml. 04 LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou
NP X X Machold Jakub (M) 2004 CZE Žáci ml. 04 LOTE - Lokomotiva Teplice
NP X X Maidl Šimon (M) 2004 CZE Žáci ml. 04 SKSK - Wikov SKI Skuhrov nad Bělou
NP X X Maidl Štěpán (M) 2004 CZE Žáci ml. 04 SKSK - Wikov SKI Skuhrov nad Bělou
NP X X Malušek Daniel (M) 2004 CZE Žáci ml. 04 NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
NP X X Malý Adam (M) 2004 CZE Žáci ml. 04 TJSE - TJ Semily
NP X X Michalenko Jakub (M) 2004 CZE Žáci ml. 04 SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
NP X - Nádeníček Oliver (M) 2004 CZE Žáci ml. 04 SKBR - SK SKOL Brno-lyžařský běžecký oddíl
NP X X Novotný Joel (M) 2004 SWE Žáci ml. 04 SOSY - SKI Sokol Stachy
NP X X Pávek Matyáš (M) 2004 CZE Žáci ml. 04 DULI - TJ Dukla Liberec
NP X X Pavlas Ondřej (M) 2004 CZE Žáci ml. 04 SNKV - LK Slovan Karlovy Vary
NP X X Peňáz Vít (M) 2004 CZE Žáci ml. 04 NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
NP X X Pešina Jakub (M) 2004 CZE Žáci ml. 04 Spartak Police n/Metují, LO
NP X X Plecháč Jakub (M) 2004 CZE Žáci ml. 04 TRUT - Ski Team OLFIN CAR -VELLA Trutnov
NP X X Řehák Ondřej (M) 2004 CZE Žáci ml. 04 LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou
NP X X Salaba Dan (M) 2004 CZE Žáci ml. 04 SKIJ - ČKS SKI Jilemnice
NP X X Satorie Kryštof (M) 2004 CZE Žáci ml. 04 SOSY - SKI Sokol Stachy
NP X X Sedlář Tomáš (M) 2004 CZE Žáci ml. 04 RDRY - SKI Klub RD Rýmařov
NP X X Svoboda David (M) 2004 CZE Žáci ml. 04 FEJE - Fenix ski team Jeseník
NP X X Švácha Pavel (M) 2004 CZE Žáci ml. 04 BAOS - T.J.Baník Osek
NP X X Trojan Matěj (M) 2004 CZE Žáci ml. 04 SKIJ - ČKS SKI Jilemnice
NP X X Tuž Jiří (M) 2004 CZE Žáci ml. 04 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou
NP X X Vacek Teo (M) 2004 CZE Žáci ml. 04 SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
NP X X Velc Roman (M) 2004 CZE Žáci ml. 04 Ski Klub Petříkov
NP X X Vinš Lukáš (M) 2004 CZE Žáci ml. 04 TRUT - Ski Team OLFIN CAR -VELLA Trutnov
NP X X Vondráček Matyáš (M) 2004 CZE Žáci ml. 04 SKSV - Fischer Ski klub Šumava Vimperk
NP X X Vrkoslav Tomáš (M) 2004 CZE Žáci ml. 04 BAOS - T.J.Baník Osek
NP X X Záhorec Adam (M) 2004 CZE Žáci ml. 04 SOSE - Sokol Senohraby
NP X X Zahradník Jaroslav (M) 2004 CZE Žáci ml. 04 SKST - Ski klub Strakonice
NP X X Zuna Štěpán (M) 2004 CZE Žáci ml. 04 SCPL - SPORT CLUB PLZEŇ
NP X X Žemlička Lukáš (M) 2004 CZE Žáci ml. 04 NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
Filtru odpovídá 57 závodníků.