Home Závody a výsledky

Seznam přihlášených - ČP žactva a HNT - Jilemnice

Jméno Klub Závod
Věk. kat. Země Seskupit:
Pohlaví
Pozn. Jméno Ročník Země Věk. kat. Klub
NP X X Benešová Nella (L) 2003 CZE Žáci st. 03 SKHA - TJ Jiskra - Ski klub Harrachov
NP X X Bergerová Veronika (L) 2003 CZE Žáci st. 03 STUD - Sokol Studenec
NP X X Borlová Eliška (L) 2003 CZE Žáci st. 03 TJTA - TJ Seba Tanvald
NP X X Bradáčová Anna (L) 2003 CZE Žáci st. 03 LOTE - Lokomotiva Teplice
NP X X Drahotová Zuzana (L) 2003 CZE Žáci st. 03 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou
NP X X Dubská Barbora (L) 2003 CZE Žáci st. 03 SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
NP X X Dušková Anna (L) 2003 CZE Žáci st. 03 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou
NP X X Duštová Andrea (L) 2003 CZE Žáci st. 03 LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou
NP X X Dvorská Karolína (L) 2003 CZE Žáci st. 03 SNKV - LK Slovan Karlovy Vary
NP X X Gotvaldová Kateřina (L) 2003 CZE Žáci st. 03 JIJD - TJ Jiskra Josefův Důl
NP X X Honsová Anežka (L) 2003 CZE Žáci st. 03 SKSV - Fischer Ski klub Šumava Vimperk
NP X X Hůrková Johanka (L) 2003 CZE Žáci st. 03 SKST - Ski klub Strakonice
NP X X Jakouběová Kateřina (L) 2003 CZE Žáci st. 03 SKIJ - ČKS SKI Jilemnice
NP X X Janíčková Barbora (L) 2003 CZE Žáci st. 03 NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
NP X X Ježková Barbora (L) 2003 CZE Žáci st. 03 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou
NP X X Kálalová Eliška (L) 2003 CZE Žáci st. 03 TRUT - Ski Team OLFIN CAR -VELLA Trutnov
NP X X Kleinová Lucie (L) 2003 CZE Žáci st. 03 SNKV - LK Slovan Karlovy Vary
NP X X Kohlerová Eliška (L) 2003 CZE Žáci st. 03 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou
NP X X Krejčíková Martina (L) 2003 CZE Žáci st. 03 NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
NP X X Kurfiřtová Natálie (L) 2003 CZE Žáci st. 03 SOSK - T.J. Sokol Skuhrov
NP X X Macháčková Tereza (L) 2003 CZE Žáci st. 03 SKJA - SKI Janov - Bedřichov
NP X X Majerová Jana (L) 2003 CZE Žáci st. 03 SKHA - TJ Jiskra - Ski klub Harrachov
NP X X Malá Sára (L) 2003 CZE Žáci st. 03 LSKL - Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou
NP X X Martínková Monika (L) 2003 CZE Žáci st. 03 CSKV - Český ski klub Vysoké nad Jizerou
NP X X Matoušová Gabriela (L) 2003 CZE Žáci st. 03 SPVR - TJ LO Spartak Vrchlabí
NP X X Matúšová Tereza (L) 2003 CZE Žáci st. 03 BAOS - T.J.Baník Osek
NP X X MIKSOVÁ Barbora (L) 2003 CZE Žáci st. 03 JIJD - TJ Jiskra Josefův Důl
NP X X Mikysková Svatava (L) 2003 CZE Žáci st. 03 SPLE - TJ Spartak Letohrad
NP X X Moučková Michaela (L) 2003 CZE Žáci st. 03 LOTE - Lokomotiva Teplice
NP X X Nečasová Barbora (L) 2003 CZE Žáci st. 03 NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
NP X X Nováčková Lucie (L) 2003 CZE Žáci st. 03 FEJE - Fenix ski team Jeseník
NP X X Nováčková Monika (L) 2003 CZE Žáci st. 03 FEJE - Fenix ski team Jeseník
NP X X Novotná Veronika (L) 2003 CZE Žáci st. 03 NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
NP X X Nyklesová Karolína (L) 2003 CZE Žáci st. 03 SCPL - SPORT CLUB PLZEŇ
NP X X Oklamčáková Anna (L) 2003 CZE Žáci st. 03 JBCN - Ski klub Jablonec nad Nisou
NP X X Orálková Kamila (L) 2003 CZE Žáci st. 03 NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
NP X X Pavlů Kateřina (L) 2003 CZE Žáci st. 03 SKJ - Sportovní klub JEŠTĚD (SKJ)
NP X X Peňázová Vendula (L) 2003 CZE Žáci st. 03 NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
NP X X Picková Barbora (L) 2003 CZE Žáci st. 03 SOSY - SKI Sokol Stachy
NP X X Prokešová Tereza (L) 2003 CZE Žáci st. 03 DULI - TJ Dukla Liberec
NP X X Rusnok Zuzana (L) 2003 CZE Žáci st. 03 DLOM - TJ Dolní Lomná
NP X X Rychlíková Anna (L) 2003 CZE Žáci st. 03 LKAS - Lyžařský klub Jasan Aš
NP X X Rychlíková Marie (L) 2003 CZE Žáci st. 03 LKAS - Lyžařský klub Jasan Aš
NP X X Řeháková Gabriela (L) 2003 CZE Žáci st. 03 SNKV - LK Slovan Karlovy Vary
NP X X Řehová Hana (L) 2003 CZE Žáci st. 03 FEJE - Fenix ski team Jeseník
NP X X Sluková Veronika (L) 2003 CZE Žáci st. 03 LKAS - Lyžařský klub Jasan Aš
NP X X Soldátová Monika (L) 2003 CZE Žáci st. 03 SKHA - TJ Jiskra - Ski klub Harrachov
NP X X Škrlová Michaela (L) 2003 CZE Žáci st. 03 SKSV - Fischer Ski klub Šumava Vimperk
NP X X Špinarová Karolína (L) 2003 CZE Žáci st. 03 NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
NP X X Štejfová Barbora (L) 2003 CZE Žáci st. 03 TJTA - TJ Seba Tanvald
NP X X Šustková Kateřina (L) 2003 CZE Žáci st. 03 SASM - Sportovní akademie Špindlerův Mlýn, z. ú.
NP X X Tomášková Veronika (L) 2003 CZE Žáci st. 03 NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
NP X X Tulková Jesika (L) 2003 CZE Žáci st. 03 SKHA - TJ Jiskra - Ski klub Harrachov
NP X X Vágnerová Viktorie (L) 2003 CZE Žáci st. 03 LOTE - Lokomotiva Teplice
NP X X Voháňková Barbora (L) 2003 CZE Žáci st. 03 SKJA - SKI Janov - Bedřichov
NP X X Völflová Natálie (L) 2003 CZE Žáci st. 03 SOSY - SKI Sokol Stachy
NP X X Vránová Barbora (L) 2003 CZE Žáci st. 03 TRUT - Ski Team OLFIN CAR -VELLA Trutnov
NP X X Vránová Iva (L) 2003 CZE Žáci st. 03 NMNM - Sportovní klub Nové Město na Moravě
NP X X Zatloukalová Barbora (L) 2003 CZE Žáci st. 03 SKIJ - ČKS SKI Jilemnice
NP X X Zimová Michaela (L) 2003 CZE Žáci st. 03 SPVR - TJ LO Spartak Vrchlabí
NP X X Žemlová Lucie (L) 2003 CZE Žáci st. 03 SKIB - SKIBI Akademie Valašské Meziříčí z.s.
NP - X Žižková Helena (L) 2003 CZE Žáci st. 03 TRUT - Ski Team OLFIN CAR -VELLA Trutnov
Filtru odpovídá 62 závodníků.